0

Kolejny mecz reprezentacji i kolejny raz Zieliński robi "show"

4

Towarzyski z tą Nową Zelandią to za wysokie progi dla Pietuszewskiego ewidetnie. Trzeba go wprowadzać ostrożnie, nie można zaczynać w meczach takiej wagi.

6

To będzie bolesna lekcja futbolu od Nowozelandczyków.

1

@BezglutenowyPedri Mbappe zamiast Dembele, to chyba oczywiste.

0

@Pedri16Future z Interem traciliśmy bramki po indywidualnych błędach. Najpierw Olmo, później Cubarsi, no i w końcu Araujo. Zgadzam się, że już dawno rywale przejrzeli naszą taktykę obronną, ale to defensywę trzeba wymienić przede wszystkim.

0

@Schoogs a jaką ideologię mogła wciskać gra o feudalnej Japonii?

0

@Eto'o9 R10 na Cubarsiego się miło patrzy, ale na Huijsena mniej.

0

@Tasde na bezrybiu i rak ryba. Poziom piłki nożnej się znacznie obniżył w ciągu 10 lat, więc takie liczby jakie zrobił wtedy Bellingham będą już rzadkością. A już na pewno żaden z naszych pożal się boże kopaczy nie miał takiego sezonu jak on.

0

To nie jest dobry moment Miedwiediewa

5

To jest chore, jak dużo komentarzy pod golem Nuno Mendesa jest o Yamalu, mimo że nie ma on nic wspólnego z tą sytuacją. Nagle cały świat futbolu ma niezdrową obsesję na jego punkcie.

4

@JanuszKorwinMikke Rakitic to był świetny transfer, to raz. Dwa, myślę, że transfery Dembele i Coutinho były dobrym pomysłem, ale zapłacili za nich zdecydowanie zbyt dużo. Problemem tego pierwszego była jego dyscyplina (bo w Borussii naprawdę był świetny), drugi zmarnował się na nie swojej pozycji.

3

@Wiktorek2002 jeśli oglądałeś drugą połowę z PSG, to widziałeś również ten mecz. Tylko tutaj było dwa razy gorzej

3

@blakkudium uciekł spod topora odchodząc z United.

26

PSG grało na KMŚ, z nami wygrali. Real grał na KMŚ, jest liderem w tabeli. Jaka jest wasza wymówka?

Tak, meczów jest niepotrzebnie dużo nawet bez turniejów w wakacje, ale inne zespoły jakoś się dostosowały. My fizycznie szorujemy po dnie.

0

Olmo niestety okropnie zaczyna sezon. W tamtym były momenty, gdzie był naprawdę świetny, dzisiaj przechodzi totalnie obok meczów, albo wręcz nas sabotuje. Niestety na chwilę obecną do sprzedania, jeśli pojawi się dobra oferta.

1

Ty Pedri nie wiedziałeś co zrobić z piłką? Ręce opadają

1

@turhiay z tą różnicą, że tam były jakieś dziwne eksperymenty ze składem. Dzisiaj nie było kilku kluczowych piłkarzy, ale mam wrażenie, że nasi stracili ostatnio swoją intensywność i pewność siebie. A to już powód do niepokoju.

2

ArchivoVAR w tym momencie przestaje dla mnie być rzetelną weryfikacją sędziowskich błędów. Tak, sędzia był słaby jak zwykle, ale na pewno nie przez faul-widmo na Kounde czy tym bardziej rękę za plecami Balde. A obrona najgorszej tak naprawdę decyzji jaką popełnił sędzia, czyli anulowania czerwonej kartki jest poniżej wszelkiego poziomu.

0

@macio_944 Barcelona wróci, ale nie stanie się to dopóki Flick nie ogarnie tej wysokiej linii. Przegrywamy przez to drugi mecz, a tracimy dwudziestego gola z rzędu.

18


Robert nie strzela jednego karnego od bardzo dawna i zlecieli się eksperci mówiący, że powinien zmienić styl, z którym strzelił jakieś 100 jedenastek w karierze.

2

To jest niesamowite, jak bardzo Flick NIE wyciągnął wniosków ze środowego meczu.. Każdy już przejrzał naszą taktykę defensywną, musimy się zacząć rozwijać i to natychmiastowo

1

@macio_944 spoko, Tomaszewski ogłosił nasz koniec po transferze i braku gry Szczęsnego. Od tamtego czasu nie istniejemy

0

Na taki sezon jak 24/25 będziemy teraz znowu czekali 10 lat? Oby nie

3

Koniec Barcelony? Już bez przesady..

0

@AmigoBlancos niestety, najgorszy mecz Barcelony od odejścia Xaviego.

1

Zwyczajne wkur... ten mecz spowodował, nawet jeśli końcowo nie będzie mieć znaczenia dla sezonu.

5

Może i wrócimy po przerwie reprezentacyjnej, ale moralnych szkód po tym meczu już nikt nam nie wynagrodzi.

1

Za ten mecz ocena 0/10 dla wszystkich prócz Rashforda, Balde i Szczęsnego.

1

Niestety, po tym karnym oficjalnie można powiedzieć, najgorszy mecz za kadencji Flicka. Jak zobaczyłem ich nastawienie od początku drugiej połowy, to nie miałem już żadnej wiary w remontadę, nawet przy rzucie karnym.

1

To jest niepojęte, jak bardzo im się nie chce wyrównać. Xavi wrócił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?