Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny mecz reprezentacji i kolejny raz Zieliński robi "show"
4
Towarzyski z tą Nową Zelandią to za wysokie progi dla Pietuszewskiego ewidetnie. Trzeba go wprowadzać ostrożnie, nie można zaczynać w meczach takiej wagi.
6
To będzie bolesna lekcja futbolu od Nowozelandczyków.
1
@BezglutenowyPedri Mbappe zamiast Dembele, to chyba oczywiste.
0
@Pedri16Future z Interem traciliśmy bramki po indywidualnych błędach. Najpierw Olmo, później Cubarsi, no i w końcu Araujo. Zgadzam się, że już dawno rywale przejrzeli naszą taktykę obronną, ale to defensywę trzeba wymienić przede wszystkim.
0
@Schoogs a jaką ideologię mogła wciskać gra o feudalnej Japonii?
0
@Eto'o9 R10 na Cubarsiego się miło patrzy, ale na Huijsena mniej.
0
@Tasde na bezrybiu i rak ryba. Poziom piłki nożnej się znacznie obniżył w ciągu 10 lat, więc takie liczby jakie zrobił wtedy Bellingham będą już rzadkością. A już na pewno żaden z naszych pożal się boże kopaczy nie miał takiego sezonu jak on.
0
To nie jest dobry moment Miedwiediewa
5
To jest chore, jak dużo komentarzy pod golem Nuno Mendesa jest o Yamalu, mimo że nie ma on nic wspólnego z tą sytuacją. Nagle cały świat futbolu ma niezdrową obsesję na jego punkcie.
4
@JanuszKorwinMikke Rakitic to był świetny transfer, to raz. Dwa, myślę, że transfery Dembele i Coutinho były dobrym pomysłem, ale zapłacili za nich zdecydowanie zbyt dużo. Problemem tego pierwszego była jego dyscyplina (bo w Borussii naprawdę był świetny), drugi zmarnował się na nie swojej pozycji.
3
@Wiktorek2002 jeśli oglądałeś drugą połowę z PSG, to widziałeś również ten mecz. Tylko tutaj było dwa razy gorzej
3
@blakkudium uciekł spod topora odchodząc z United.
26
PSG grało na KMŚ, z nami wygrali. Real grał na KMŚ, jest liderem w tabeli. Jaka jest wasza wymówka?
Tak, meczów jest niepotrzebnie dużo nawet bez turniejów w wakacje, ale inne zespoły jakoś się dostosowały. My fizycznie szorujemy po dnie.
0
Olmo niestety okropnie zaczyna sezon. W tamtym były momenty, gdzie był naprawdę świetny, dzisiaj przechodzi totalnie obok meczów, albo wręcz nas sabotuje. Niestety na chwilę obecną do sprzedania, jeśli pojawi się dobra oferta.
1
Ty Pedri nie wiedziałeś co zrobić z piłką? Ręce opadają
1
@turhiay z tą różnicą, że tam były jakieś dziwne eksperymenty ze składem. Dzisiaj nie było kilku kluczowych piłkarzy, ale mam wrażenie, że nasi stracili ostatnio swoją intensywność i pewność siebie. A to już powód do niepokoju.
2
ArchivoVAR w tym momencie przestaje dla mnie być rzetelną weryfikacją sędziowskich błędów. Tak, sędzia był słaby jak zwykle, ale na pewno nie przez faul-widmo na Kounde czy tym bardziej rękę za plecami Balde. A obrona najgorszej tak naprawdę decyzji jaką popełnił sędzia, czyli anulowania czerwonej kartki jest poniżej wszelkiego poziomu.
0
@macio_944 Barcelona wróci, ale nie stanie się to dopóki Flick nie ogarnie tej wysokiej linii. Przegrywamy przez to drugi mecz, a tracimy dwudziestego gola z rzędu.
18
Robert nie strzela jednego karnego od bardzo dawna i zlecieli się eksperci mówiący, że powinien zmienić styl, z którym strzelił jakieś 100 jedenastek w karierze.
2
To jest niesamowite, jak bardzo Flick NIE wyciągnął wniosków ze środowego meczu.. Każdy już przejrzał naszą taktykę defensywną, musimy się zacząć rozwijać i to natychmiastowo
1
@macio_944 spoko, Tomaszewski ogłosił nasz koniec po transferze i braku gry Szczęsnego. Od tamtego czasu nie istniejemy
0
Na taki sezon jak 24/25 będziemy teraz znowu czekali 10 lat? Oby nie
3
Koniec Barcelony? Już bez przesady..
0
@AmigoBlancos niestety, najgorszy mecz Barcelony od odejścia Xaviego.
1
Zwyczajne wkur... ten mecz spowodował, nawet jeśli końcowo nie będzie mieć znaczenia dla sezonu.
5
Może i wrócimy po przerwie reprezentacyjnej, ale moralnych szkód po tym meczu już nikt nam nie wynagrodzi.
1
Za ten mecz ocena 0/10 dla wszystkich prócz Rashforda, Balde i Szczęsnego.
1
Niestety, po tym karnym oficjalnie można powiedzieć, najgorszy mecz za kadencji Flicka. Jak zobaczyłem ich nastawienie od początku drugiej połowy, to nie miałem już żadnej wiary w remontadę, nawet przy rzucie karnym.
1
To jest niepojęte, jak bardzo im się nie chce wyrównać. Xavi wrócił.