Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ku84fcb Liverpool 7:0 United
Arsenal 5:1 City
3
@Marcelinho132 to prawda. Kiedyś wszyscy się ich bali, dzisiaj każdy się z nich śmieje. Z Arsenalem jest tak samo, z tą różnicą, że oni zawsze byli pośmiewiskiem
1
@sintesox obrzydliwa to jest ta murarka City.
0
@Encore bardzo zły rok dla piłki nożnej.
1
@Rhaan moderator nie zgadzał się z twoją opinią, więc ją usunął.
5
@blakkudium zapowiada się katorga do oglądania.
0
@BorzyKrzys ambitniejsze filmy powinny trwać dłużej (choć nie jest to konieczne), ale niepokoi mnie fakt, że większość popcorniaków akcji trwa obecnie jakieś 2,5 godziny. Ostatnie filmy MCU są najgorsze w całej sadze, a trwają niemal dwa razy dłużej, niż te stare.
2
Nie chcę dzisiaj widzieć żadnego Ferrana w wyjściowym składzie.
0
City dzisiaj ugotuje wręcz Arsenal. Albo to, albo bezbramkowy remis
0
Mówiłem to już wcześniej, Chelsea ma duży potencjał, ale nie dojdą nigdzie bez pozbycia się sabotażysty na bramce. Zrobili transfery na każdej pozycji, tylko nie tej co trzeba.
30
Vinicius jest najbardziej przereklamowanym piłkarzem w historii. Miał dobry okres, który zakończył się 2 lata temu i od tamtej pory jego poziom sięgnął totalnego dna.
1
@Kessie 0:0 jak nic.
0
Myślałem, że Militao się skończył po tych kontuzjach, szkoda.
0
@Cobra303 Real od zawsze grał paskudnie, po odejściu Mou tylko czasami na czymś można było zawiesić oko i to tylko za najlepszych okresów Zidane'a czy Ancelottiego (pierwsza kadencja). Po prostu skrupulatnie punktują i to im zawsze wystarczało.
2
Cholera nienawidzę Espanyolu, aż głupio mi im dzisiaj kibicować.
3
@Cobra303 po tych 5 kolejkach, my też szału nie robimy. Daj spokój
1
@tbas naród idiotów wybrał prezydenta idiotę. Nie ma w tym nic dziwnego
2
Poszła stówa na karnego w meczu Realu. Już się mogę witać z pieniędzmi
11
Jeśli Tomek Ćwiąkała jeszcze wam dzisiaj nie przypominał, to Franco Mastantuono jest WIELKI.
1
@Ku84fcb niestety wątpię. Znając życie Atletico nie wygra znowu nic w tym sezonie i może Alvarez będzie chciał przyjść.
1
@PuszkinFan znowu nie oglądałeś meczu a komentujesz.. Skrzydła w pierwszej połowie były do niczego, cały zespół zero kreatywności. Co taki Lewandowski ma z tego wyczarować?
0
Jeszcze strzał celny i jesteśmy w domu
0
Co tam się podziało w szatni między Rashfordem a Flickiem?
0
Tymczasem Galatasaray ze swoimi WIELKIMI transferami dostaje po dupie od Frankfurtu piękna sprawa
1
@BulaKG z 2:0 w plecy czułbym się bezpieczniej.
0
Dobrze, że ten Joelinton jest marny i jakimś cudem najgorszy na boisku.
0
Po co Raphinha w ogóle podchodzi do tych wolnych?
0
Dobra na drugą połowę włazi Roony, nie ma innej opcji
3
To są jakieś jaja co grają nasze skrzydła
0
De Bruyne schodzi a szkoda, zobaczyłbym jak ładuje gola City.