Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Najlepsze, że oni widząc tą statystykę autentycznie myślą, że to dowód na ich prześladowanie przez ligę i robią z tego hasło propagandowe. Plankton ma więcej intelektu, niż ktokolwiek zarządza tą ich telewizją.
3
Typowy hit Premier League.
1
@blakkudium hat-trick Suareza z Aston Villą jednak nadal lepszy.
2
@El Plutoninho nigdy nie wątpiłem w transferową intuicję Guardioli, dopóki nie ściągnął Nico Gonzaleza i tego Khusanova w tamtym sezonie. Jak zobaczyłem ich na boisku, to uznałem, że Pep rzeczywiście oszalał.
0
@Derpowsky no oni już chyba będą od Realu dostawać tylko oklep, bo zakładam, że nie spotykają się ostatni raz w tym sezonie. Ale co ich rozwalili 4:0 ten jeden raz to ich.
9
Manchesterowi City mówimy pa pa, nie będziemy tęsknić
0
Coś czuję w kościach, że znowu zobaczymy golazo Yamala zza pola karnego. Może za dziesiątą próbą, ale dzisiaj wejdzie
25
Tak się ludzie uczepili tych 'remontad', że teraz remontadą jest odrobienie jednego gola w pierwszej połowie..
1
@arasz1819 Vinicius z kolei sprawia, że brzmi jak poważny człowiek. Z dwojga złego Vini bardziej pasuje
5
@Nazio_87 Ślepnąc od świateł.
0
@norbi77 no Mbappe zagrał koszmarnie. Nie przypadkowo, to na niego stawiałem pieniądze
@VegetaPolska jedno z najgłupszych stwierdzeń jakie widziałem w tym tygodniu w Internecie, gratuluje
6
Niepotrzebnie w sumie włączałem tą drugą połowę, a trzeba było przecierpieć komentarz, który jest jakimś pogwałceniem konwencji genewskiej.
0
2 strzały celne Mbappe na kuponie, to naturalnie gra najgorszy mecz życia :D Dajcie spokój..
1
Mbappe idzie w ślady Ronaldo, i to w każdym aspekcie.
0
@norbi77 cholera nie wyszło.. A jak ten Doue? Ten co w tym miesiącu jest tym "lepszym od Yamala"?
6
Mallorca pięknie przekręcona. Kto się spodziewał?
1
@Roobo jak ten japoński żołnierz, który nie poddawał się 27 lat po II Wojnie.
4
Co to ma być za komentator na C+? To jakiś żart?
0
Real w swoim stylu zdobywa gola.
0
McTominay masz chłopie krew na rękach.
2
Jak szło to powiedzenie z Napoli i kuponami?
0
Kane nie oddał ani jednego strzału na bramkę? Co tam się dzieje?
0
@MOLESTA ciężko, żeby Rashford zrobił takie liczby w każdym meczu będąc zdejmowanym po dobrych 45 minutach.
0
Bayern od 3 sezonów nie miał dobrych koszulek.
1
@macio_944 nie bez powodu Enrique wytrzymał u nas tylko 3 sezony i od razu po tym zrobił sobie przerwę od trenowania.
3
@joloskyy nie krytykuj Canal+, bo znikniesz ze strony w tajemniczych okolicznościach.
0
@kinioo Deco zaraz z nim rozwiąże kontrakt.
0
Sunderland pięknie sabotuje kupon w 96 minucie.
0
United to naprawdę syf. Tam już nigdy nie będzie lepiej
2
Atletico jest po prostu niepodrabialne w tym sezonie.