10

Najlepsze, że oni widząc tą statystykę autentycznie myślą, że to dowód na ich prześladowanie przez ligę i robią z tego hasło propagandowe. Plankton ma więcej intelektu, niż ktokolwiek zarządza tą ich telewizją.

3

Typowy hit Premier League.

1

@blakkudium hat-trick Suareza z Aston Villą jednak nadal lepszy.

2

@El Plutoninho nigdy nie wątpiłem w transferową intuicję Guardioli, dopóki nie ściągnął Nico Gonzaleza i tego Khusanova w tamtym sezonie. Jak zobaczyłem ich na boisku, to uznałem, że Pep rzeczywiście oszalał.

0

@Derpowsky no oni już chyba będą od Realu dostawać tylko oklep, bo zakładam, że nie spotykają się ostatni raz w tym sezonie. Ale co ich rozwalili 4:0 ten jeden raz to ich.

9

Manchesterowi City mówimy pa pa, nie będziemy tęsknić

0

Coś czuję w kościach, że znowu zobaczymy golazo Yamala zza pola karnego. Może za dziesiątą próbą, ale dzisiaj wejdzie

25

Tak się ludzie uczepili tych 'remontad', że teraz remontadą jest odrobienie jednego gola w pierwszej połowie..

1

@arasz1819 Vinicius z kolei sprawia, że brzmi jak poważny człowiek. Z dwojga złego Vini bardziej pasuje

5

@Nazio_87 Ślepnąc od świateł.

0

@norbi77 no Mbappe zagrał koszmarnie. Nie przypadkowo, to na niego stawiałem pieniądze
@VegetaPolska jedno z najgłupszych stwierdzeń jakie widziałem w tym tygodniu w Internecie, gratuluje

6

Niepotrzebnie w sumie włączałem tą drugą połowę, a trzeba było przecierpieć komentarz, który jest jakimś pogwałceniem konwencji genewskiej.

0

2 strzały celne Mbappe na kuponie, to naturalnie gra najgorszy mecz życia :D Dajcie spokój..

1

Mbappe idzie w ślady Ronaldo, i to w każdym aspekcie.

0

@norbi77 cholera nie wyszło.. A jak ten Doue? Ten co w tym miesiącu jest tym "lepszym od Yamala"?

6

Mallorca pięknie przekręcona. Kto się spodziewał?

1

@Roobo jak ten japoński żołnierz, który nie poddawał się 27 lat po II Wojnie.

4

Co to ma być za komentator na C+? To jakiś żart?

0

Real w swoim stylu zdobywa gola.

0

McTominay masz chłopie krew na rękach.

2

Jak szło to powiedzenie z Napoli i kuponami?

0

Kane nie oddał ani jednego strzału na bramkę? Co tam się dzieje?

0

@MOLESTA ciężko, żeby Rashford zrobił takie liczby w każdym meczu będąc zdejmowanym po dobrych 45 minutach.

0

Bayern od 3 sezonów nie miał dobrych koszulek.

1

@macio_944 nie bez powodu Enrique wytrzymał u nas tylko 3 sezony i od razu po tym zrobił sobie przerwę od trenowania.

3

@joloskyy nie krytykuj Canal+, bo znikniesz ze strony w tajemniczych okolicznościach.

0

@kinioo Deco zaraz z nim rozwiąże kontrakt.

0

Sunderland pięknie sabotuje kupon w 96 minucie.

0

United to naprawdę syf. Tam już nigdy nie będzie lepiej

2

Atletico jest po prostu niepodrabialne w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?