0

Wisła Płock złamała wiele serc dzisiaj.

3

@Transu96 w ogóle ta inflacja ratingów jest przerażająca, Dani Alves nigdy nie miał tak wysokiego, najwyżej 86.

3

@PIWOSZ89 Steve Mandanda.

3

La Liga jest organizacyjnym szambem.

2

@Krystiansigma2734 właściwie to z City grają już piąty raz z rzędu.

1

Amorim jest do wy...walenia

2

@Kgorecki2500 Mafia 2 zdecydowanie najlepsza gra w serii, przynajmniej pod względem klimatu i historii.

8

Odejście Fermina przy równoczesnym zachowaniu Araujo i Ter Stegena w kadrze byłoby spełnieniem moich najgorszych obaw co do tego sezonu.

4

@kundee pierwszego można ciepłego wypić, po nim zaczyna się magia.

0

@Rifek film o tym, że Hollywood lat 60. było fajne, a Manson był niefajny. Fabuły starczy na 60 minut, a film trwa 2,5h.

4

Jak na razie mecz Sevilla - Getafe wygląda dokładnie tak, jak każdy sobie wyobrażał.

0

Piękny dzień sobie Wieczysta wybrała na wypuszczenie zwycięstwa z rąk w 95 minucie.

0

@Faro to jest większy problem niż tylko Yamal, który i tak dokonał o wiele więcej, niż większość piłkarzy do 23 roku życia. Jednak faktem jest, że został on celebrytą w o wiele za młodym wieku i to może się wkrótce na nim źle odbić.

3

@Faro zabrzmię jak stary dziad, ale w dzisiejszym futbolu jest straszne parcie wśród młodych piłkarzy na Tik Toki z ich udziałem. Z młodziutkich gości, którzy niewiele osiągnęli social media robią wielkie gwiazdy i takie mamy tego efekty.

3

Który to gol Dementora w tym roku? Trzeci?

9

@Barceloniarz987 szkoda. Wolałem sabotażystę na ich ławce trenerskiej.

0

Oby to był sygnał do ataku dla Sociedad. Precz z Espanyolem!

1

@blakkudium przewiduję fazę ligową LM dla nich. Kolejny projekt z głośnymi nazwiskami, który pewnie nie wypali.

0

To niezły Sociedad. Obudźcie się

1

@Kgorecki2500 serie Red Dead Redemption ja uważam za zakończoną, wszystko tam już zostało powiedziane i chyba nie ma sensu dorabiać kolejnych części dla kasy.

1

@FcPortoFan1999 jak widzimy szanse Porto dzisiaj

5

@mientusek1407 Jonathan David. Bremer też był kiedyś dobry i mógłby grać za Araujo, ale nie wiem jak teraz.

10

@Encore pewnie w jego głowie to brzmiało jak inspirujące zdanie, w rzeczywistości powiedział wiele o stanie naszej reprezentacji.

15

@kanver_ no wczoraj nie udowodnił.

10

@Roobo jak Orłowskiemu coś się nie podoba, to potrafi narzekać na to godzinami.

0

Okropna zmiana Kounde.

0

3 strzały celne Yamala na kuponie i jak na złość wszystko w obrońców:D Klasyk

1

@Filipem no w sumie już zanotował asystę

1

Yamal póki co nie zamyka ust hejterom.

1

Panowie coś siedli niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?