Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wisła Płock złamała wiele serc dzisiaj.
3
@Transu96 w ogóle ta inflacja ratingów jest przerażająca, Dani Alves nigdy nie miał tak wysokiego, najwyżej 86.
3
@PIWOSZ89 Steve Mandanda.
3
La Liga jest organizacyjnym szambem.
2
@Krystiansigma2734 właściwie to z City grają już piąty raz z rzędu.
1
Amorim jest do wy...walenia
2
@Kgorecki2500 Mafia 2 zdecydowanie najlepsza gra w serii, przynajmniej pod względem klimatu i historii.
8
Odejście Fermina przy równoczesnym zachowaniu Araujo i Ter Stegena w kadrze byłoby spełnieniem moich najgorszych obaw co do tego sezonu.
4
@kundee pierwszego można ciepłego wypić, po nim zaczyna się magia.
0
@Rifek film o tym, że Hollywood lat 60. było fajne, a Manson był niefajny. Fabuły starczy na 60 minut, a film trwa 2,5h.
4
Jak na razie mecz Sevilla - Getafe wygląda dokładnie tak, jak każdy sobie wyobrażał.
0
Piękny dzień sobie Wieczysta wybrała na wypuszczenie zwycięstwa z rąk w 95 minucie.
0
@Faro to jest większy problem niż tylko Yamal, który i tak dokonał o wiele więcej, niż większość piłkarzy do 23 roku życia. Jednak faktem jest, że został on celebrytą w o wiele za młodym wieku i to może się wkrótce na nim źle odbić.
3
@Faro zabrzmię jak stary dziad, ale w dzisiejszym futbolu jest straszne parcie wśród młodych piłkarzy na Tik Toki z ich udziałem. Z młodziutkich gości, którzy niewiele osiągnęli social media robią wielkie gwiazdy i takie mamy tego efekty.
3
Który to gol Dementora w tym roku? Trzeci?
9
@Barceloniarz987 szkoda. Wolałem sabotażystę na ich ławce trenerskiej.
0
Oby to był sygnał do ataku dla Sociedad. Precz z Espanyolem!
1
@blakkudium przewiduję fazę ligową LM dla nich. Kolejny projekt z głośnymi nazwiskami, który pewnie nie wypali.
0
To niezły Sociedad. Obudźcie się
1
@Kgorecki2500 serie Red Dead Redemption ja uważam za zakończoną, wszystko tam już zostało powiedziane i chyba nie ma sensu dorabiać kolejnych części dla kasy.
1
@FcPortoFan1999 jak widzimy szanse Porto dzisiaj
5
@mientusek1407 Jonathan David. Bremer też był kiedyś dobry i mógłby grać za Araujo, ale nie wiem jak teraz.
10
@Encore pewnie w jego głowie to brzmiało jak inspirujące zdanie, w rzeczywistości powiedział wiele o stanie naszej reprezentacji.
15
@kanver_ no wczoraj nie udowodnił.
10
@Roobo jak Orłowskiemu coś się nie podoba, to potrafi narzekać na to godzinami.
0
Okropna zmiana Kounde.
0
3 strzały celne Yamala na kuponie i jak na złość wszystko w obrońców:D Klasyk
1
@Filipem no w sumie już zanotował asystę
1
Yamal póki co nie zamyka ust hejterom.
1
Panowie coś siedli niestety