1

Oj Napoli chyba jednak nie skończy kariery Guardioli w City.

2

@Comentateiro dobre te twoje baity

0

Nie będzie problemów.

0

@PuszkinFan z taką grą jaką zaprezentowaliśmy z Valencią, przecież też by nas pokonali.

3

Co za brama Grimaldo..

1

Leverkusen to są takie dziady, że to aż woła o pomstę do nieba

1

Dość wysoki kurs na Barcę. Najłatwiejsze pieniądze w życiu

2

@macio_944 niestety Barcelona nie jest poważną drużyną dopóki mamy tych partaczy w zarządzie.

6

@AlexDark00 no bez zaskoczeń, Lewy jest absolutnym ekspertem od karnych.

3

@blakkudium w ogóle sędziowanie w meczu Chelsea - Bayern było na poziomie ligi hiszpańskiej.

19

Wszyscy wiemy, że biorąc pod uwagę całokształt Simeone jest wielką postacią w historii Atletico. Ale jakim cudem on zachował posadę po tamtym sezonie? To jest niemożliwe, żeby wszystko tak spektakularnie zepsuć mając taki dobry skład. Zwłaszcza, że ich rywalem w LM był najsłabszy Real od 5 lat.

4

A Simeone to za co policja zawinęła?

0

@partymaker Liverpool nic nie gra w tym sezonie.

0

@Eklerek nawet za Alonso to się nie zmieni xD

4

Liverpool nowym Leverkusen. To było pewne, że jakoś to przepchną

1

@Herato ze średniakiem to bym może nie przesadzał, ale faktycznie nie wskoczył na taki poziom, na jaki się zapowiadał

1

Palmer jest niesamowity. Najlepszy transfer Chelsea dekady

4

@derus nie oceniam zespołów, w których grał, tylko jego umiejętności. Douglas ma na koncie tryplet, a nikt oprócz fanów Barcelony nie wie, że on istnieje. Ocenianie indywidualnych zawodników przez pryzmat trofeów to najgorszy trend w piłce nożnej, którym ludzie zarazili się od France Football.

5

@matirix20 Kane bez dwóch zdań. Za rzadko się go wymienia wśród takich napastników jak Suarez, Aguero, Lewy

0

@kejdzi poprzednia była super jak my graliśmy.

1

Jaki ten Gusto jest rzadki.

0

Liverpool jest tak daremny, że aż śmiać się chce. Ten zespół to domek z kart, który lada moment się rozpadnie.

2

@GOATjestJestJeden i tak się po nich przejedziemy. Chelsea i Tottenham pokazały, że oni są do zagięcia.

0

@adamek20151 mokry sen prawicy

0

Chelsea wyglądało lepiej, a przegrywają. To nie może tak wyglądać

1

@adamek20151 rok później miał odkupienie i gola w końcówce meczu w finale z Borussią.

1

@Sulimo grałem podczas pandemii, niby spoko gra z całkiem przyjemnym klimatem, ale gdybym grał teraz mając na to o wiele mniej czasu to pewnie bym odpuścił.

24

Innym razem też wypadnie na waszą stronę, ale za to już kolejnym razem nie wypadnie na stronę rywali.

0

Canal+ nie robi skrótów LM?

3

Ile madryckiego szamba się tutaj wylało. Nie wstyd wam?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?