Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oj Napoli chyba jednak nie skończy kariery Guardioli w City.
2
@Comentateiro dobre te twoje baity
0
Nie będzie problemów.
0
@PuszkinFan z taką grą jaką zaprezentowaliśmy z Valencią, przecież też by nas pokonali.
3
Co za brama Grimaldo..
1
Leverkusen to są takie dziady, że to aż woła o pomstę do nieba
1
Dość wysoki kurs na Barcę. Najłatwiejsze pieniądze w życiu
2
@macio_944 niestety Barcelona nie jest poważną drużyną dopóki mamy tych partaczy w zarządzie.
6
@AlexDark00 no bez zaskoczeń, Lewy jest absolutnym ekspertem od karnych.
3
@blakkudium w ogóle sędziowanie w meczu Chelsea - Bayern było na poziomie ligi hiszpańskiej.
19
Wszyscy wiemy, że biorąc pod uwagę całokształt Simeone jest wielką postacią w historii Atletico. Ale jakim cudem on zachował posadę po tamtym sezonie? To jest niemożliwe, żeby wszystko tak spektakularnie zepsuć mając taki dobry skład. Zwłaszcza, że ich rywalem w LM był najsłabszy Real od 5 lat.
4
A Simeone to za co policja zawinęła?
0
@partymaker Liverpool nic nie gra w tym sezonie.
0
@Eklerek nawet za Alonso to się nie zmieni xD
4
Liverpool nowym Leverkusen. To było pewne, że jakoś to przepchną
1
@Herato ze średniakiem to bym może nie przesadzał, ale faktycznie nie wskoczył na taki poziom, na jaki się zapowiadał
1
Palmer jest niesamowity. Najlepszy transfer Chelsea dekady
4
@derus nie oceniam zespołów, w których grał, tylko jego umiejętności. Douglas ma na koncie tryplet, a nikt oprócz fanów Barcelony nie wie, że on istnieje. Ocenianie indywidualnych zawodników przez pryzmat trofeów to najgorszy trend w piłce nożnej, którym ludzie zarazili się od France Football.
5
@matirix20 Kane bez dwóch zdań. Za rzadko się go wymienia wśród takich napastników jak Suarez, Aguero, Lewy
0
@kejdzi poprzednia była super jak my graliśmy.
1
Jaki ten Gusto jest rzadki.
0
Liverpool jest tak daremny, że aż śmiać się chce. Ten zespół to domek z kart, który lada moment się rozpadnie.
2
@GOATjestJestJeden i tak się po nich przejedziemy. Chelsea i Tottenham pokazały, że oni są do zagięcia.
0
@adamek20151 mokry sen prawicy
0
Chelsea wyglądało lepiej, a przegrywają. To nie może tak wyglądać
1
@adamek20151 rok później miał odkupienie i gola w końcówce meczu w finale z Borussią.
1
@Sulimo grałem podczas pandemii, niby spoko gra z całkiem przyjemnym klimatem, ale gdybym grał teraz mając na to o wiele mniej czasu to pewnie bym odpuścił.
24
Innym razem też wypadnie na waszą stronę, ale za to już kolejnym razem nie wypadnie na stronę rywali.
0
Canal+ nie robi skrótów LM?
3
Ile madryckiego szamba się tutaj wylało. Nie wstyd wam?