Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możliwe, że to jednak nie będzie typowy hit PL. Chelsea ich zmasakruje
0
@partymaker Arsenal - City. Niby się skończyło 1:1, ale poziom taki, że w sumie bez różnicy.
0
Szykuje się kolejne 0:0 w kolejnym Hicie Premier League.
0
@reloaded Barcelona i PSG były najlepszymi drużynami tamtego sezonu i ludzie kłócili się, kto wygrałby w niedoszłym finale LM. Teraz PSG rozwiało wątpliwości i wielu dziennikarzy nie ukrywa z tego powodu satysfakcji.
Co do Realu, mimo wszystko mniejsza waga spotkania. Wszyscy wiedzą, że i tak Atletico skończy sezon na niższym miejscu.
1
@Comentateiro może tym razem będzie przynajmniej 1,5 miejsce w lidze.
0
Wiedzielibyście Leandro Trossarda u nas?
7
Oby to naprawdę było kłamstwo z tą kontuzją Yamala, bo się szczerze zaniepokoiłem.
0
Austriacy z pełnymi gaciami w drugiej połowie.
1
@Walpiano najlepszy film akcji w historii. Ciężko przebić taką reżyserię, muzykę i obsadę w jednym filmie
1
Kibicuję Barcelonie i myślę, że szanse na wygranie LM są nadal duże, ale mam wrażenie, że w tym roku zobaczymy jednak jakiegoś nieoczywistego zwycięzcę. W sumie po paru latach zwycięstw klubów pokroju Realu, City i PSG to nie byłby najgorszy scenariusz.
2
@macio_944 dosłownie w każdym poście/filmie widzę nagłówek o jakimś pogromie, deklasacji bądź demolce. Przypominam, że mecz zakończył się 2:1 po zwycięskim golu w końcowych minutach.
0
@Eric_Abidal_22 następna kolejka zweryfikuje Bayern, którzy też są mega silnym pretendentem do tytułu. Zmierzą się z PSG właśnie
0
@Kgorecki2500 z ciekawości, w ile gier potrafisz grać jednocześnie?
1
@Litman nie od dziś wiadomo, że kibice Barcelony u siebie to wiocha i zero atmosfery
1
@Vegeta88 okropne były tak naprawdę ostatnie 20 minut, PSG kontrolowało mecz od momentu straty gola, ale to przecież nie była druga Lizbona.
8
@macio_944 Real przepycha wszystko grając dokładnie tak jak my w drugiej połowie i mówi się o MENTALU i WIELKOŚCI. Z czym do ludzi
0
Ehh, porażki z PSG bolą tylko trochę mniej niż z Realem.. Nie cierpię ich po prostu
5
Po tym meczu mam dwa życzenia. Oby jak najdalej od PSG w fazach pucharowych przez następne parę lat i sprzedanie Olmo.
1
Nie dość, że Barcelona przegrała, to jeszcze 340 zł poszło nie powiem gdzie... Fatalny wieczór
0
Ale nas zmolestowali w ostatnich minutach. Ten rzut wolny to chwila oddechu i to co najmniej
0
Vitinha to może i ulubieniec kibiców Realu, ale trzeba mu przyznać, że jest niezły.
0
PSG po prostu nie da się lubić, nawet po sprzedaniu gwiazd i zatrudnieniu Enrique. Nadal czekam na ich upadek.
0
@kuz oni też nas gnietli przez większość drugiej połowy.
0
Madrycka agentura.
0
Ten ich skład wygląda jak jakiś Lorient. Jeśli tu nie będzie zwycięstwa, to tym bardziej nie będzie z ich pełną kadrą
0
To, jak oni nami kręcą w polu karnym jest niewybaczalne.
2
Tutaj trzeba pozytywnego Polaka na ataku, nie jakiegoś mizerniaka
0
@AmigoBlancos Mbappe, Pedri, Kane. Tych trzech bym chyba obecnie nazwał najlepszymi na świecie
25
Rashford to najlepszy Anglik grający w lidze hiszpańskiej.
0
@Kgorecki2500 lubię go, ale obecnie lepszy byłby nawet schyłkowy Pique.