0

Możliwe, że to jednak nie będzie typowy hit PL. Chelsea ich zmasakruje

0

@partymaker Arsenal - City. Niby się skończyło 1:1, ale poziom taki, że w sumie bez różnicy.

0

Szykuje się kolejne 0:0 w kolejnym Hicie Premier League.

0

@reloaded Barcelona i PSG były najlepszymi drużynami tamtego sezonu i ludzie kłócili się, kto wygrałby w niedoszłym finale LM. Teraz PSG rozwiało wątpliwości i wielu dziennikarzy nie ukrywa z tego powodu satysfakcji.

Co do Realu, mimo wszystko mniejsza waga spotkania. Wszyscy wiedzą, że i tak Atletico skończy sezon na niższym miejscu.

1

@Comentateiro może tym razem będzie przynajmniej 1,5 miejsce w lidze.

0

Wiedzielibyście Leandro Trossarda u nas?

7

Oby to naprawdę było kłamstwo z tą kontuzją Yamala, bo się szczerze zaniepokoiłem.

0

Austriacy z pełnymi gaciami w drugiej połowie.

1

@Walpiano najlepszy film akcji w historii. Ciężko przebić taką reżyserię, muzykę i obsadę w jednym filmie

1

Kibicuję Barcelonie i myślę, że szanse na wygranie LM są nadal duże, ale mam wrażenie, że w tym roku zobaczymy jednak jakiegoś nieoczywistego zwycięzcę. W sumie po paru latach zwycięstw klubów pokroju Realu, City i PSG to nie byłby najgorszy scenariusz.

2

@macio_944 dosłownie w każdym poście/filmie widzę nagłówek o jakimś pogromie, deklasacji bądź demolce. Przypominam, że mecz zakończył się 2:1 po zwycięskim golu w końcowych minutach.

0

@Eric_Abidal_22 następna kolejka zweryfikuje Bayern, którzy też są mega silnym pretendentem do tytułu. Zmierzą się z PSG właśnie

0

@Kgorecki2500 z ciekawości, w ile gier potrafisz grać jednocześnie?

1

@Litman nie od dziś wiadomo, że kibice Barcelony u siebie to wiocha i zero atmosfery

1

@Vegeta88 okropne były tak naprawdę ostatnie 20 minut, PSG kontrolowało mecz od momentu straty gola, ale to przecież nie była druga Lizbona.

8

@macio_944 Real przepycha wszystko grając dokładnie tak jak my w drugiej połowie i mówi się o MENTALU i WIELKOŚCI. Z czym do ludzi

0

Ehh, porażki z PSG bolą tylko trochę mniej niż z Realem.. Nie cierpię ich po prostu

5

Po tym meczu mam dwa życzenia. Oby jak najdalej od PSG w fazach pucharowych przez następne parę lat i sprzedanie Olmo.

1

Nie dość, że Barcelona przegrała, to jeszcze 340 zł poszło nie powiem gdzie... Fatalny wieczór

0

Ale nas zmolestowali w ostatnich minutach. Ten rzut wolny to chwila oddechu i to co najmniej

0

Vitinha to może i ulubieniec kibiców Realu, ale trzeba mu przyznać, że jest niezły.

0

PSG po prostu nie da się lubić, nawet po sprzedaniu gwiazd i zatrudnieniu Enrique. Nadal czekam na ich upadek.

0

@kuz oni też nas gnietli przez większość drugiej połowy.

0

Madrycka agentura.

0

Ten ich skład wygląda jak jakiś Lorient. Jeśli tu nie będzie zwycięstwa, to tym bardziej nie będzie z ich pełną kadrą

0

To, jak oni nami kręcą w polu karnym jest niewybaczalne.

2

Tutaj trzeba pozytywnego Polaka na ataku, nie jakiegoś mizerniaka

0

@AmigoBlancos Mbappe, Pedri, Kane. Tych trzech bym chyba obecnie nazwał najlepszymi na świecie

25

Rashford to najlepszy Anglik grający w lidze hiszpańskiej.

0

@Kgorecki2500 lubię go, ale obecnie lepszy byłby nawet schyłkowy Pique.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?