Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VinDiesel jeszcze poczekajmy do stycznia, bo Felix też miał świetny start. Ale myślę, że go wykupimy.
0
Gol kontaktowy przed przerwą i wszystko jasne. Stawiajcie dom na nas. Będzie rozwałka w drugiej połowie
4
@norbi77 no nie jest. Kounde wyłożył się, jakby ważył 40 kg.
2
@doc gdzie ty tu widzisz druk... To jest najgorszy mecz Barcelony od dawna
0
Okej, nie wygląda to dobrze... Trzeba wdrożyć protokół druga połowa
0
@Starrk ten był podyktowany słusznie, to karne w meczach Realu są problemem
1
Każdego dnia modlę się o transfer Araujo z klubu. W tym momencie już może być nawet za darmo, byle się go stąd pozbyli.
0
36-letni Sanchez robi z naszych obrońców pośmiewisko
1
A potem wielkie zdziwienie, że Lewandowski schodzi z kontuzjami..
1
Poczekajcie jeszcze do drugiej połowy.. Wtedy się rozkręci
2
Alexis... Dlaczego ta cieszynka?
0
Jeśli za ten "faul" na Vinim była druga żółta, to niewątpliwie tutaj też trzeba było odgwizdać.
2
Prawie nam strzelili w identyczny sposób, jak PSG ostatnio. Niereformowalna jest ta obrona
3
Na Twitterze ostatnio wylewa się tyle okrutnego hejtu w kierunku Leszka, że w sumie już nie mam nic przeciwko jego komentarzowi.
0
Grał ktoś w tego nowego Silent Hilla? Warto, czy lepiej zdecydować się na Expedition 33?
6
Lewy od 1 minuty no i pięknie.
0
@TheBigShow raczej zagram w to z ciekawości, bo wątpię, że to się uda.
1
Nie jestem przesądny, ale trochę niepokoi trochę ta 16. Zwykle tracimy wtedy punkty.
2
@maciekofcb zdecydowanie. Prędzej już bym oglądał Gattuso czy innych Keanów.
2
@lukaszmatusiewicz nie było.
1
Szkoda, że z nich wszystkich to akurat Dementor strzelił
1
@Kgorecki2500 polecam. Zacząłem od Bloodborne ze względu na klimat i świat przedstawiony, poziom trudności na początku zniechęcał, ale jak już się wciągnąłem, to ograłem po kolei wszystkie gry z serii. 10/10
2
@Kgorecki2500 ja w symulator małpy zagrałem może z 5 minut. Bardzo dziwnie się tam bije, inaczej niż w Dark Soulsach.
@kundee w momencie premiery było głośno o zakończeniu, więc sam je poznałem przed graniem, niemniej nie szkodzi to aż tak bardzo. Obserwowanie, jak historia zmierza do tego momentu jest wyjątkowo satysfakcjonujące.
0
Po latach oczekiwania, to już na pewno jest TEN sezon
(dla Chelsea)
0
@Szmulek Chelsea nie powiedziała ostatniego słowa. Przypomnisz to sobie w maju 2026.
0
@tomcias10 to już nie są te lata, gdzie każdy z 6 zespołów miał gigantyczny skład i czekało się na te mecze całymi dniami. Chelsea kiedyś skład naszpikowany legendami futbolu, dzisiaj jest tam jakiś Palmer i Caicedo od biedy
1
Ładne zagranie Wirtza. Może i cały świat się z niego śmieje od momentu transferu, ale pewność siebie chyba mu nie spadła.
0
Możliwe, że to jednak nie będzie typowy hit PL. Chelsea ich zmasakruje
0
@partymaker Arsenal - City. Niby się skończyło 1:1, ale poziom taki, że w sumie bez różnicy.
0
Szykuje się kolejne 0:0 w kolejnym Hicie Premier League.