0

@VinDiesel jeszcze poczekajmy do stycznia, bo Felix też miał świetny start. Ale myślę, że go wykupimy.

0

Gol kontaktowy przed przerwą i wszystko jasne. Stawiajcie dom na nas. Będzie rozwałka w drugiej połowie

4

@norbi77 no nie jest. Kounde wyłożył się, jakby ważył 40 kg.

2

@doc gdzie ty tu widzisz druk... To jest najgorszy mecz Barcelony od dawna

0

Okej, nie wygląda to dobrze... Trzeba wdrożyć protokół druga połowa

0

@Starrk ten był podyktowany słusznie, to karne w meczach Realu są problemem

1

Każdego dnia modlę się o transfer Araujo z klubu. W tym momencie już może być nawet za darmo, byle się go stąd pozbyli.

0

36-letni Sanchez robi z naszych obrońców pośmiewisko

1

A potem wielkie zdziwienie, że Lewandowski schodzi z kontuzjami..

1

Poczekajcie jeszcze do drugiej połowy.. Wtedy się rozkręci

2

Alexis... Dlaczego ta cieszynka?

0

Jeśli za ten "faul" na Vinim była druga żółta, to niewątpliwie tutaj też trzeba było odgwizdać.

2

Prawie nam strzelili w identyczny sposób, jak PSG ostatnio. Niereformowalna jest ta obrona

3

Na Twitterze ostatnio wylewa się tyle okrutnego hejtu w kierunku Leszka, że w sumie już nie mam nic przeciwko jego komentarzowi.

0

Grał ktoś w tego nowego Silent Hilla? Warto, czy lepiej zdecydować się na Expedition 33?

6

Lewy od 1 minuty no i pięknie.

0

@TheBigShow raczej zagram w to z ciekawości, bo wątpię, że to się uda.

1

Nie jestem przesądny, ale trochę niepokoi trochę ta 16. Zwykle tracimy wtedy punkty.

2

@maciekofcb zdecydowanie. Prędzej już bym oglądał Gattuso czy innych Keanów.

2

@lukaszmatusiewicz nie było.

1

Szkoda, że z nich wszystkich to akurat Dementor strzelił

1

@Kgorecki2500 polecam. Zacząłem od Bloodborne ze względu na klimat i świat przedstawiony, poziom trudności na początku zniechęcał, ale jak już się wciągnąłem, to ograłem po kolei wszystkie gry z serii. 10/10

2

@Kgorecki2500 ja w symulator małpy zagrałem może z 5 minut. Bardzo dziwnie się tam bije, inaczej niż w Dark Soulsach.
@kundee w momencie premiery było głośno o zakończeniu, więc sam je poznałem przed graniem, niemniej nie szkodzi to aż tak bardzo. Obserwowanie, jak historia zmierza do tego momentu jest wyjątkowo satysfakcjonujące.

0

Po latach oczekiwania, to już na pewno jest TEN sezon
(dla Chelsea)

0

@Szmulek Chelsea nie powiedziała ostatniego słowa. Przypomnisz to sobie w maju 2026.

0

@tomcias10 to już nie są te lata, gdzie każdy z 6 zespołów miał gigantyczny skład i czekało się na te mecze całymi dniami. Chelsea kiedyś skład naszpikowany legendami futbolu, dzisiaj jest tam jakiś Palmer i Caicedo od biedy

1

Ładne zagranie Wirtza. Może i cały świat się z niego śmieje od momentu transferu, ale pewność siebie chyba mu nie spadła.

0

Możliwe, że to jednak nie będzie typowy hit PL. Chelsea ich zmasakruje

0

@partymaker Arsenal - City. Niby się skończyło 1:1, ale poziom taki, że w sumie bez różnicy.

0

Szykuje się kolejne 0:0 w kolejnym Hicie Premier League.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?