Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety Mbappe to najlepszy piłkarz w tym sezonie.
6
Możemy już rozwiązać United? Nikomu obecnie ich istnienie nie wychodzi na dobre.
17
To prawda, przywróćmy Xaviego lub Koemana i wróćmy do bezsilności nawet w Lidze Europy
7
@Eklerek sam jest sobie winny. W każdy dzień kampanii on/jego sztab popełniał małe polityczne samobójstwo i w efekcie prezydenta mamy jakiego mamy
2
Geniusz, którego idioci kojarzą niestety jedynie z symulki z Interem.
2
De Jong byłby wybitny, gdyby nie bał się strzelać..
0
Tym bardziej żenuje pozycja Lewego w Ballon Door
7
Olmo jest autentycznie do sprzedania, mówię to z całą sympatią do niego.
0
@mokrychlopiec może na wiosnę dla odmiany odpali
0
@Pomimo27 z tego samego co "Rooney, Jezus Maria co za bramka"
1
Nie wygramy nic w tym sezonie.
0
@SelloutCrowd jesteśmy ugotowani. Oby jakimś cudem odwołali Klasyk
8
@Sysia11 nie no, Mbappe to zdecydowanie więcej niż tylko szybkość. Tak można było powiedzieć o Dembele przed tym rokiem. Jego technika i wykończenie są szalenie mocne
1
Chciałbym teraz usłyszeć wymówki kibiców Realu, którzy śmiali się z Messiego za strzelanie dużo karnych. Penbappe 50 raz w tym sezonie strzela z 11
0
Jako, że Mastantuono zdobył pierwszego gola w Realu Madryt mogę oficjalnie zgodzić się z Tomaszem Ćwiąkałą - ten chłopak jest WIELKI.
11
@paweldunajecfcb za dwa dni Rashford pakuje 3 bramy Realowi Oviedo.
0
@daniel32778 co do Lewego, trudno mi się nie zgodzić. Dla mnie zdecydowanie 2020 i 2021 to powinny być bezdyskusyjnie dwie ZP pod rząd, ale Francuzi chyba dalej byli obrażeni za jego komentarze na Twitterze.
2
@adamek20151 płacz o to, że Złotej Piłki nie zgarnął inny zawodnik Barcelony to już wyższy poziom desperacji. 2015 to musiał być wyjątkowo ciężki rok dla nich
1
Co to za jakiś debilny rewizjonizm mówiący, że Złota Piłka w 2015 została ukradziona Neymarowi przez Messiego? Spotkałem się z mnóstwem bzdur pchanych przez ludzi nielubiących Messiego/Barcelony, ale ten chyba przebija wszystkie
0
@ViscaelBarca2007 w Lidze Mistrzów też pokazał Manchesterowi City, gdzie ich miejsce. Według mnie zasłużone i nie mówię tego tylko dlatego, że Mbappe nie wygrał bo jego bardzo lubię jako piłkarza.
1
Wielu się śmieje z nagrody dla Gyokeresa, ale ja powiem, że miło widzieć docenionych piłkarzy z mniejszych lig, niż PL czy La Liga. Zresztą nagroda główna to też spoko reklama dla małej ligi.
2
@Sysia11 dla mnie nadal jest ostatni
21
TAK. Wiadomo, że by nie wygrał, bo zwycięzcę znamy raczej od dawna, ale brak jakiegokolwiek uznania za taki kosmiczny sezon to hańba. Według mnie najlepszy zawodnik tamtego sezonu.
0
Ale zapiekło redaktorka na notatniku. Psychiatryk
24
Lewandowski był jednym z najlepszych strzelców w sezonie, ale paszczur i tak będzie przed nim za jeden mecz z Borussią xD
Wiem, że ta nagroda nie jest warta nic, ale to jak opluwają go co rok jest już przesadą
8
Vinicius w top 10, przed Raphinhą. Dlatego nie można patrzeć na żadne algorytmy, tylko oglądać piłkę nożną i samemu ocenić.
9
Rashford potrzebował odrobiny pewności siebie i od razu jest zupełnie innym piłkarzem. A widziałem komentarze, że go już tutaj w styczniu nie będzie
3
Oczekiwałem walenia głową w mur, a tu przyjemny meczyk i raczej łatwa wygrana
5
Brawo Arsenal.. Katastrofalny mecz, ale mimo wszystko takie murowanie zasługiwało na skarcenie.
Piękny gol tak swoją drogą
0
@Who_you_mam najlepsza liga na świecie to bezapelacyjnie Serie A. Nie ma tutaj dyskusji!