Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Pedri16Future najbardziej cringowa? Ktoś tu nie widział Griezmanna w primie
4
@Herato Tottenham akurat wtedy na farcie awansował.
0
Zwolnienie ten Haga po zaledwie 3 meczach chyba niezbyt fair.. I mówię to jako jeden z tych, którzy się z niego śmieją. Musiała być jakaś spina z zarządem, innej opcji nie ma
1
To co się dzieje w tym klubie od zakończenia sezonu to jest sen wariata.
3
Joan Garcia na 10, wszyscy inni na 1.
0
Nasi zawodnicy chyba zrobili się zbyt pewny siebie.
1
Gotowi na kolejne 8:2, tym razem od Szejków?
3
Jezu organizacja tego meczu to jest jakiś dramat. Powinna być kara od La Ligi.
4
Jakikolwiek większy zespół by nas rozwalił 5:1 z taką defensywą.
1
Yamal oprócz wywalczenia i strzelenia karnego jest dzisiaj tragiczny. Chłopak nawet nie dochodzi do strzałów.
4
Gdyby VAR wysiadł na meczu Realu, przy takim karnym, sam przyznam, że wpadłbym w furię.
0
@brd42 widziałeś, na jakim kartoflisku graliśmy dwa ostatnie mecze?
4
Nic mnie tak nie bawi od pewnego czasu, niż psychofani Rekina. Wy naprawdę chcecie go oglądać w pierwszym składzie?
0
Pozostałe ligi z topki niemiłosiernie odjechały hiszpańskiej jakościowo.
0
@kanver_ zwłaszcza w poprzednim meczu.. dajcie już z nim spokój
2
Jak Arsenal traci gola w meczu, to już wiadomo, że nigdy go nie odrobi.
0
@FcPortoFan1999 dzięki, już przysypiałem
1
Wirtz naprawdę jest tak zły, jak mówili. Na papierze to idealny transfer. Oby jeszcze odpalił, szkoda takiego talentu
1
@Bzyczekk każdy klub musi przejść zmianę pokoleniową, przecież nie byliby w lepszym miejscu teraz mając Sterlinga i Walkera, KDB też raczej zmierza ku końcowi kariery. Problem w tym, że City przeszło ją wyjątkowo niezręcznie i stawiając na placków, po których od razu widać, że pasują tam jak pięść do nosa (Khusanov, Nunes)
10
Najlepsze, że oni widząc tą statystykę autentycznie myślą, że to dowód na ich prześladowanie przez ligę i robią z tego hasło propagandowe. Plankton ma więcej intelektu, niż ktokolwiek zarządza tą ich telewizją.
3
Typowy hit Premier League.
1
@blakkudium hat-trick Suareza z Aston Villą jednak nadal lepszy.
2
@El Plutoninho nigdy nie wątpiłem w transferową intuicję Guardioli, dopóki nie ściągnął Nico Gonzaleza i tego Khusanova w tamtym sezonie. Jak zobaczyłem ich na boisku, to uznałem, że Pep rzeczywiście oszalał.
0
@Derpowsky no oni już chyba będą od Realu dostawać tylko oklep, bo zakładam, że nie spotykają się ostatni raz w tym sezonie. Ale co ich rozwalili 4:0 ten jeden raz to ich.
9
Manchesterowi City mówimy pa pa, nie będziemy tęsknić
0
Coś czuję w kościach, że znowu zobaczymy golazo Yamala zza pola karnego. Może za dziesiątą próbą, ale dzisiaj wejdzie
25
Tak się ludzie uczepili tych 'remontad', że teraz remontadą jest odrobienie jednego gola w pierwszej połowie..
1
@arasz1819 Vinicius z kolei sprawia, że brzmi jak poważny człowiek. Z dwojga złego Vini bardziej pasuje
5
@Nazio_87 Ślepnąc od świateł.
0
@norbi77 no Mbappe zagrał koszmarnie. Nie przypadkowo, to na niego stawiałem pieniądze
@VegetaPolska jedno z najgłupszych stwierdzeń jakie widziałem w tym tygodniu w Internecie, gratuluje