Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To co, Donnaruma do Chelsea? Wystarczy opchnąć komuś Sancheza i będą mieli kadrę na faktyczne powalczenie o mistrzostwo. Szanujmy się, Sanchez jest okropnym bramkarzem a jeden mecz z PSG wiosny nie czyni.
3
To nie jest dobry dzień dla piłki nożnej.
3
@Vurt oby Christensen
0
4 miejsce w La Liga, 1/16 Pucharu Króla i odpadnięcie w barażach fazy pucharowej LM. Tak widzę ten sezon
0
Legia nie jest prawdziwa
0
@KrwawiaceoczyVEB to jest chyba najgorsze w tym transferze.. Mogli zaśpiewać choćby i 20 milionów, a Araby by na to pewnie poszły.
4
My naprawdę nie wrócimy na szczyt w Europie z tymi pajacami w zarządzie. Flick musi harować na przekór nim, żeby coś osiągnąć
1
@Astad pierwsza ma lepszy klimat jednak.
3
Moja dziewczyna dotychczas przeszła przez życie bez oglądania Gwiezdnych Wojen, więc robimy sobie maraton. Jest pierwszą osobą jaką spotkałem, której prequele (zwłaszcza Atak Klonów) podobają się bardziej niż stara trylogia :)
Znacie kogoś z kontrowersyjnymi opiniami na temat filmów?
0
@marcin62 ciekawe jak sobie poradzą z przeniesieniem gameplayu na konsole... Dla mnie w teorii to wydawało się zawsze niewykonalne
0
Raczej nie ma co liczyć na jakiegoś farfocla Piasta, co?
5
@Kamiloza91 jak Williams zagra chociaż jeden taki sezon, jaki Rashford zagrał w 2021 i 2023, to będzie można ich porównywać. Na razie jest bohaterem jednego turnieju.
1
Nie wierzę w tryplet w tym sezonie.
1
@FcPortoFan1999 Sporting bierze Superpuchar dzisiaj?
1
SPOILER: Nic już w tym meczu się nie wydarzy.
10
Nie zaszkodzi mieć go w składzie, zwłaszcza jeśli godzi się na rolę rezerwowego. W ostatnim sezonie zagrał w dwóch ostatnich meczach i już można było powiedzieć, że miał lepszy rok od Araujo.
14
Szkodnik i mąciciel. Niech tam obaj siedzą do końca kariery, my i tak wylądowaliśmy na czterech łapach
0
@FcPortoFan1999 trochę późno, ale nadzieja umiera ostatnia
0
@FcPortoFan1999 tylko dzisiejszy, rzuty rożne i liczba goli już wpadły... ale co z tego, skoro nie ma wyniku? :(
0
@FcPortoFan1999 dokładnie od godziny 14, kiedy postawiłem na nich dychę.
1
Cholera GKS.. nie jest dobrze
3
@MesQueUnClub_87 Kapuśniaczek
0
@Herato Azpilicueta
2
Ale Raków to są leszcze
4
@macio_944 prawdziwszego zdania nie wypowiedziano na tej stronie.
0
@Sulimo zdecydowanie spróbuj Black Flaga, bo swego czasu był hitem i dla mnie nadal ma sporo funu i klimatu. A trójka generalnie podzieliła graczy, więc kto wie może ci siądzie.
2
@Goldenretriever1899 szczerze.. postawiłem stowe na Lecha, to jedyna metoda by oglądać ten paździerz z jakimiś emocjami.
2
@FCBparasiempre w teorii Ibra to nadal był kapitalny transfer. Szkoda, że tak wyszło. Do czasu Griezmanna i Coutinho największe rozczarowanie transferowe.
6
Niby każdy wiedział, że Ozzy nie będzie wieczny, ale i tak mega smutna informacja. Dzięki niemu (i kolegom z Black Sabbath) wkręciłem się za młodu w słuchanie muzyki bardziej na serio. RIP
1
@4drian0 wklejanie tego madryckiego szura tutaj powinno być karane banem.