1

To co, Donnaruma do Chelsea? Wystarczy opchnąć komuś Sancheza i będą mieli kadrę na faktyczne powalczenie o mistrzostwo. Szanujmy się, Sanchez jest okropnym bramkarzem a jeden mecz z PSG wiosny nie czyni.

3

To nie jest dobry dzień dla piłki nożnej.

3

@Vurt oby Christensen

0

4 miejsce w La Liga, 1/16 Pucharu Króla i odpadnięcie w barażach fazy pucharowej LM. Tak widzę ten sezon

0

Legia nie jest prawdziwa

0

@KrwawiaceoczyVEB to jest chyba najgorsze w tym transferze.. Mogli zaśpiewać choćby i 20 milionów, a Araby by na to pewnie poszły.

4

My naprawdę nie wrócimy na szczyt w Europie z tymi pajacami w zarządzie. Flick musi harować na przekór nim, żeby coś osiągnąć

1

@Astad pierwsza ma lepszy klimat jednak.

3

Moja dziewczyna dotychczas przeszła przez życie bez oglądania Gwiezdnych Wojen, więc robimy sobie maraton. Jest pierwszą osobą jaką spotkałem, której prequele (zwłaszcza Atak Klonów) podobają się bardziej niż stara trylogia :)
Znacie kogoś z kontrowersyjnymi opiniami na temat filmów?

0

@marcin62 ciekawe jak sobie poradzą z przeniesieniem gameplayu na konsole... Dla mnie w teorii to wydawało się zawsze niewykonalne

0

Raczej nie ma co liczyć na jakiegoś farfocla Piasta, co?

5

@Kamiloza91 jak Williams zagra chociaż jeden taki sezon, jaki Rashford zagrał w 2021 i 2023, to będzie można ich porównywać. Na razie jest bohaterem jednego turnieju.

1

Nie wierzę w tryplet w tym sezonie.

1

@FcPortoFan1999 Sporting bierze Superpuchar dzisiaj?

1

SPOILER: Nic już w tym meczu się nie wydarzy.

10

Nie zaszkodzi mieć go w składzie, zwłaszcza jeśli godzi się na rolę rezerwowego. W ostatnim sezonie zagrał w dwóch ostatnich meczach i już można było powiedzieć, że miał lepszy rok od Araujo.

14

Szkodnik i mąciciel. Niech tam obaj siedzą do końca kariery, my i tak wylądowaliśmy na czterech łapach

0

@FcPortoFan1999 trochę późno, ale nadzieja umiera ostatnia

0

@FcPortoFan1999 tylko dzisiejszy, rzuty rożne i liczba goli już wpadły... ale co z tego, skoro nie ma wyniku? :(

0

@FcPortoFan1999 dokładnie od godziny 14, kiedy postawiłem na nich dychę.

1

Cholera GKS.. nie jest dobrze

3

@MesQueUnClub_87 Kapuśniaczek

0

@Herato Azpilicueta

2

Ale Raków to są leszcze

4

@macio_944 prawdziwszego zdania nie wypowiedziano na tej stronie.

0

@Sulimo zdecydowanie spróbuj Black Flaga, bo swego czasu był hitem i dla mnie nadal ma sporo funu i klimatu. A trójka generalnie podzieliła graczy, więc kto wie może ci siądzie.

2

@Goldenretriever1899 szczerze.. postawiłem stowe na Lecha, to jedyna metoda by oglądać ten paździerz z jakimiś emocjami.

2

@FCBparasiempre w teorii Ibra to nadal był kapitalny transfer. Szkoda, że tak wyszło. Do czasu Griezmanna i Coutinho największe rozczarowanie transferowe.

6

Niby każdy wiedział, że Ozzy nie będzie wieczny, ale i tak mega smutna informacja. Dzięki niemu (i kolegom z Black Sabbath) wkręciłem się za młodu w słuchanie muzyki bardziej na serio. RIP

1

@4drian0 wklejanie tego madryckiego szura tutaj powinno być karane banem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?