Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 do którego sezonu i składu Porto masz największy sentyment? Pytam, bo ostatnio kariera w jakiejś starej fifie za mną chodzi.
0
Co tam się podziało w końcówce? Szkoda tego gola Mbappe
5
BvB to jeden z ulubionych worków treningowych Realu, obok Liverpoolu i Atletico. Nie było nawet po co tego włączać
5
Niech to PSG wróci do odpadania z United w LM.
5
@D10SLEO jeden z najlepszych transferów ery Laporty. Przyszedł za darmo, strzelił 2 gole Realowi i odszedł.
4
Z tej dwójki naturalnie Rashford. A co z tematem Leao? To była jedyna realna opcja poza nimi, ma swoje wady, ale może coś by mu przeskoczyło w głowie za Flicka.
0
@Azazel_Pazuzu podobnie z Atletico. Totalnie jednostronna przyjaźń
2
Jeśli Rashford jest w stanie wskoczyć, lub nawet wejść ponad poziom z 2021, to jestem za.
1
@kuz Inaki w ogóle jest naszym wrogiem nr 1. Mógł kiedyś przyjść, olał sprawę. Nic nie strzela przez cały sezon, przychodzi mecz z nami i oczywiście musi ukłuć. Jego lepszy brat miał do nas iść, to mu namieszał w głowie. On nas sabotuje od lat
1
Ale co się zabawił Nico, kosztem naszego klubu, kibiców i swojej kariery, to jego. Skoro woli lojalnych fanów Athleticu to jego sprawa, ciekawe czy po każdym nieudanym meczu też będą mu wybijać szyby i zmazywać mural.
1
@kamiVeB Rashford został.
8
Kompromitacja wszystkich zainteresowanych, a w szczególności Romero. Chłop jest skończony jako dziennikarz.
3
Nie żyje Michael Madsen, aktor często występujący u Tarantino. Pamiętne role we Wściekłych Psach czy Kill Bill.
Jezu, co się dzisiaj dzieje?
9
Jakim cudem on nadal ma miejsce w polskiej polityce? To jakby Kamil Gala był dziennikarzem Telewizji Polskiej.
4
@jacobFCB to prawda Ledger zagrał groźnego i przerażającego świra, Phoenix pokazał bardziej tragiczną stronę szaleństwa. Obaj zasłużyli na Oscary.
2
Naprawdę okropna informacja. Świetny piłkarz, tyle razy się go oglądało na boisku i nagle go nie ma.. Jestem w szoku. Niech obaj spoczywają w pokoju.
1
@Walpiano ten film zmienił kino akcji XXI wieku.
6
@Pedri16Future Liverpool tam nie gra
1
Nie mogę uwierzyć w to, że Diogo nie żyje...
3
Nie wierzę, że po takim sezonie o Bułkę nie postarał się nikt silniejszy niż Sunderland czy najsłabszy klub Saudi League. To już lepiej chyba zostać w Nice
4
Ma potencjał ten chłopak, już odstawiając złośliwości na bok.
0
@Kazragore na pewno lepszy, niż marokański 30-latek od nas.
0
@Herato byłem wtedy w Wieliczce, gdzie zatrzymywali się Włosi. Mimo wysokiej przegranej w finale powitano ich tam jak bohaterów.
0
Dzisiaj od 19 na C+ Sport powtórki dwóch Klasyków.. Chodzi o te ostatnie ligowe?
0
@NeroTFP1 bo Messi od 2 lat jest już spełnionym piłkarzem. Mógłby wtedy zakończyć karierę i zostałby zapamiętany jako najlepszy piłkarz w historii, a jeszcze dołożył Copa America. Jego kariera od tamtej pory to dorabianie do emerytury dla funu.
0
Ciekawe ile metrów przebiegł terrorysta z Rosario w pierwszej połowie
0
@bodzio10 wydaje się jak wczoraj.
1
@Kai0 pozbycie się wtedy Suareza to była najlepsza możliwa decyzja na tamten moment, tylko szkoda, że do lokalnego rywala...
1
Jeszcze niedawno się cieszyliśmy jak ci piłkarze zdobywali nam Ligę Mistrzów w Berlinie, a dzisiaj to leśne dziadki w amerykańskim domu starców, ledwo ogarniające piłkę nożną w starciu z PSG..
0
Poklepali ich jak dzieci XD