0

@Sulimo zdecydowanie spróbuj Black Flaga, bo swego czasu był hitem i dla mnie nadal ma sporo funu i klimatu. A trójka generalnie podzieliła graczy, więc kto wie może ci siądzie.

2

@Goldenretriever1899 szczerze.. postawiłem stowe na Lecha, to jedyna metoda by oglądać ten paździerz z jakimiś emocjami.

2

@FCBparasiempre w teorii Ibra to nadal był kapitalny transfer. Szkoda, że tak wyszło. Do czasu Griezmanna i Coutinho największe rozczarowanie transferowe.

6

Niby każdy wiedział, że Ozzy nie będzie wieczny, ale i tak mega smutna informacja. Dzięki niemu (i kolegom z Black Sabbath) wkręciłem się za młodu w słuchanie muzyki bardziej na serio. RIP

1

@4drian0 wklejanie tego madryckiego szura tutaj powinno być karane banem.

3

@Filipem Real ma Jude'a i Trenta, my mamy ich

0

@Lanosss obawiam się, że ta bramka w finale LM to był szczyt jego kariery, więcej nie zrobi.

0

@Eklerek a Havertz to nie jest pomocnik? Może akurat odpali grając na swojej pozycji zamiast być pchanym na 9.

4

@RoberDzik nadal bawi po zakończeniu sezonu. Sędziowie ciągnęli ich jak mogli w każdych rozgrywkach, ale przy laniu od nas i Arsenalu już nawet oni nie wystarczyli.

63

Kim jest Hugo Ekitike i dlaczego Liverpool wydał na niego 100 baniek? Masakra.. Kiedyś o transferach za tą cenę mówiło się tygodniami, dzisiaj trzeba wpisywać w Googlach o kogo w ogóle chodzi.

1

Pamiętam jak utarł nosa temu bucowi Johnsonowi, nabrałem wtedy dużo szacunku do gościa.

0

@Joe_Barbaro Liverpool najpewniej obroni tytuł, ale po cichu mam nadzieję, że ten sezon to będzie comeback Chelsea.

Barcelona też raczej to bierze, Alonso to jedna wielka niewiadoma, a skład jak był, tak nadal jest przeładowany gwiazdami.

W Serie A mam przeczucie i nadzieję, że wygra ktoś nieoczywisty typu Atalanta czy Roma. Większe drużyny są okropne na chwilę obecną, jedynie Napoli faktycznie może znowu zgarnąć mistrzostwo.

Mistrzostwa BVB raczej już za życia się nie doczekam, więc Bayern.

No i Ligue 1, raczej znowu jest rozstrzygnięta przed rozpoczęciem sezonu. Monaco byłoby spoko, ale PSG jak zwykle to weźmie

2

@Gronek wyjazdy nam nie przeszkadzały w tym sezonie, wprost przeciwnie. Ja nie widzę problemu.

7

Kiedy byłeś związany z Realem Madryt w przeszłości, to znaczy, że twoje wypowiedzi nie mogą być traktowane poważnie.

0

@FcPortoFan1999 prawda, ale tamten dwumecz przypominał każde starcie Realu z silniejszymi rywalami w LM. Bayern gniótł ich przez cały mecz, ale to PSG wykorzystało swoje wszystkie 3 okazje i to wystarczyło. Brak Lewandowskiego mocno się odbił, mieli 20 sytuacji i wpadły tylko dwa gole.

3

@Ojciec5tkidzieci pierwsza dobra akcja Myslovitz od czasu odejścia Rojka

3

Trzeba przyznać, że zarząd Bayernu jest niemal na takim poziomie jak nasz. Ci partacze wypuścili Flicka sezon po wygranym tryplecie, później to samo z Lewandowskim, jeszcze wyrzucili Nagelsmanna na rzecz Tuchela, z którym przegrali wszystko, teraz widzę że na serio zamierzają wydać 100 milionów na Diaza, zamiast ruszać po młodego i o wiele tańszego Woltemade. Żeby tak koncertowo stępić potencjał takiej machiny, jaką Bayern był podczas COVID-u to trzeba umieć, tamta drużyna była jedną z najsilniejszych jakie widziałem. Obecne PSG dostałoby z nimi pewnie powtórkę z Chelsea.

2

@PIWOSZ89 no i po co to było? Jeszcze na początku meczu przy 0:0 xD

8

Ja jestem bardzo zadowolony, że jednak padło na niego a nie Diaza. To, że grał kiepsko w TYM United niewiele mówi o Rashfordzie, a i tak zdarzały mu się świetne sezony. Flick zrobi z niego potwora.

1

@Who_you_mam sekret, o którym każdy wie od lat.

1

@Pawlak1992 lepsze pytanie, dlaczego ludzie kibicują Realowi.

2

@Pawlak1992 Porto wygrało przecież Ligę Mistrzów na początku lat 2000.

8

Co się z nim dzieje.. Od zakończenia sezonu mam coraz gorsze zdanie o nim

0

@Derean oczywiście idiotyczne stwierdzenie, ale z drugiej strony, my też chyba w 2015 dostaliśmy oklep od Bilbao w Superpucharze.. Podobna ranga meczu

13

Masakra jak ja nienawidzę PSG, ewidentnie nawet na Enrique ten klub też wpłynął. Co on wyprawia...

3

Gdzie kartka dla Nevesa? Z PSG jak zwykle wychodzi słoma z butów przy niekorzystnym wyniku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Faro ter Stegen w najgorszej formie jest sto razy lepszym bramkarzem niż Sanchez XD

2

PSG wraca na pewien poziom po przerwie, ciekawe czy im się uda.

2

Jezu ile to trwa? Nie dawać USA organizować czegokolwiek związanego z futbolem, za żadne pieniądze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?