0

Dobra z tym zanudzaj to nie przesadzaj. Co ma niby mówić? Jest 23, mecz już wiadomo jak się skończy więc emocji dużych nie ma. Bez przesady co innego gdyby to był finał LM..

0

No tak, ale gdy Adriano będzie bardziej z tyłu to Navas nie będzie miał tyle miejsca.

0

Ależ byłby gol! Znowu akcja po stronie Alby. Miejsce, które on obstawia to mam momentami wrażenie, że nie stanowi żadnych przeszkód dla rywali.

0

Szczerze Wam powiem, że coś mi się nie widzi Alba w meczu z City. Zdecydowanie ostatnio bardziej mi się podoba Adriano. Gra lepiej defensywnie i potrafi ograniczyć wyjścia do przodu co w meczu z ManC może być decydujące.

0

Już nawet Messiego irytuje Alves. Zamiast podać po ziemi to ten dośrodkowuje na Messiego 1.65m...

0

Ilość komentarzy to beznadziejny pomysł. Będzie jeszcze mniej merytorycznych wypowiedzi, a zacznie się spamowanie o byle czym.

0

Chłopak nie gra tam w pierwszym składzie i ma nagle być realnym wzmocnieniem dla Barcy? Trzeba dać mu trochę czasu żeby dojrzał piłkarsko i wtedy go sprowadzić.

0

Podzielam Twoje zdanie. Nie wiem czy jest sens sprowadzać chłopaka, który nie wywalczył sobie pierwszego składu w Evertonie. Żebym nie został źle zrozumiany - ma potencjał i jest w stanie grać w wyjściowej jedenastce, ale przeszkodziła mu w tym m.in kontuzja. Obawiam się, że przyszedłby do Barcy, grałby mało i albo by się zatrzymał w rozwoju(jak Tello) albo zawiedziony by odszedł jak Thiago. Mam nadzieję, że tak nie będzie bo stracimy kolejny talent. Najlepiej jakby został na kolejny sezon w Evertonie i jeśli tam zacznie grać pierwsze skrzypce i stanie się powiedzmy rewelacją PL to wtedy można myśleć o wzięciu go do Barcy. Co do Tello chłopak powinien odejść bo się tutaj marnuje. Natomiast gdybym miał wybierać to bym kupił na miejscu Barcy porządnego środkowego napastnika. Może nie wielką gwiazdę bo pewnie Messi będzie grał na środku, ale takiego solidnego, silnego, wysokiego snajpera. Chyba, że Martino chce coś zmienić i zwolnić środek to wtedy oczywiście trzeba szukać kogoś naprawdę klasowego.

0

Nie wiem co Wy tak chcecie podwyższać ocenę Valdesowi? Ma teraz 7 i według mnie to max. Z tego co pamiętam miał chyba 2 kluczowe interwencje, a w większości sytuacji rywale nie trafiali w bramkę. Gdyby troszkę lepiej przycelowali Valdes by żadnej z tych piłek nie wyciągnął. Do tego podania Victora były bardzo niecelne i wyjścia przy dośrodkowaniach też takie trochę na aferę.

0

Zbyt ofensywne*

0

Mimo, że cieszę się ogólnie ze zwycięstwa to chciałbym żeby niektórzy ochłoneli i zauważyli jak słabo wygląda nasza obrona. Nie chce marudzić no ale wygląda to naprawdę kiepsko. Gol Sevilli to po prostu ośmieszenie naszej defensywy. Potem ratuje nas słupek. Następnie Rakitić marnuje wspaniałą sytuację. Potem strata Montoyi i niewykorzystana sytuacja przez Baccę. Parę razy Valdes nas ratował. Barca miała dzisiaj masę szczęścia, ale z taki ManC może to wykorzystać. Ja przynajmniej jak rywal atakuje bardzo się denerwuję. Nie ma takiej pewności w tyłach. Tutaj jedno zagranie i nasza obrona się rozchodzi. Każde dośrodkowanie to jeden wielki chaos. Naprawdę współczuję Martino wyboru składu na LM. Ja szczerze nie mam pojęcia. Bramka wiadomo, lewa obrona to pewnie Alba, prawa obrona wg mnie musi zagrać Montoya, na środku na pewno Pique, ale kto z nim? Barta czy Mascherano? Ze względu na wzrost na pewno Marc, ale ze wględu na waleczność i doświadczenie to Javier. W pomocy przydałby się zarówno Busquets do gry kombinacyjnej jak i Song do walki siłowej tym bardziej obaj są wysocy. Musi zagrać Iniesta i powinien Fabregas, ale czy nie będzie to zbyt defensywne? Dzisiaj Cesc zagrał bardziej defensywnie to wtedy mógłby zagrać za Xaviego. W ataku Messi i tutaj też nie wiadomo czy wróci Neymar. Myślę, że lepiej by było wpuścić go na końcówkę a od pierwszej minuty wystawić Pedro i Alexisa.

0

Montoya*

0

Znacznie lepiej wyglądała nasza prawa obrona bez Alvesa. Montaya szybszy, pewniejszy i lepszy w defensywie. Może nie jest jakiś niesamowity, ale na pewno pracowity i na ten moment lepszy od Daniego. Liczę na Martina w meczu z City.

0

Weź człowieku idź na stronę Realu bo jesteś żałosny

0

To idź się popłacz

0

Teraz wszyscy niech trzymają kciuki i się skupią na meczu!! Visca el Barca!

0

Jest druga połowa!!

0

To co mam płakać, że prowadzi?! Rozumiem, że jesteście kibicami Realu, ale co Wy byście się nie cieszyli gdyby tak było z Realem? Ile razy Wam sędzia pomógł? Bramka ze spalonego to nie powód do dumy, ale ja się cieszę z prowadzenia w tak trudnym meczu.

0

Naprawdę niektórych nie rozumiem. Przeglądam te wpisy i większość się cieszy z bramki, ale nie widzę żadnego ubóstwiania Messiego. Każdy chyba ma emocje i napisze, że super akcja. Ja również uważam, że Barca gra słabo i Messi nie powala, ale się cieszę jak normalny kibic bo to mega ciężki mecz i trzeba zdobyć 3pkt. Nieważne jak, ale po prostu trzeba!

0

Jeśli będzie druga połowa to lepiej żeby Busquets wszedł bo Song jest na pograniczu czerwonej kartki ;/

0

W każdym meczu praktycznie się sędziowie mylą i ile razy się mylili przeciwko Barcy, ale teraz jak Barca szczęśliwie zdobyła bramka to komentatorzy przez cały czas gadają o tym.

0

I gdyby nie głupota Rakiticia to by było 2:0 tak jest gdy się nie wykorzystuje sytuacji. Zaraz coś mnie trafi!!

0

Alexis na swoim poziomie z klasowymi rywalami :)

0

Jak trzeba strzelić do podają. Jak trzeba było teraz podać to strzelają. Logic? Barca!

0

Po co strzelać Alexis? Boże czemu oni nie mają cojones?!

0

Tam padał deszcz czy oni tak oblali to boisko? Bo jeśli to drugie to ja bym protestował..

0

To jest mecz w którym Barca będzie musiała strzelać z dystansu bo szybkiej piłki tu się nie zagra. Piłka zatrzymuje się w błocie. Szkoda bo to wypacza trochę grę. Barca do boju!

0

Co to za boisko? Przecież piłka się sama zatrzymuje.

0

Naprawdę wierzysz w to, że on zagra z ManC? Choćby miał super formę to i tak wyjdzie Alba. To samo się tyczy Alvesa, Mascherano i Xaviego.

0

Jak melodia przyszłości. Jese jest tylko o 2 lata młodszy od Neymara. Tak jak Ronaldo i Messi. Oni wszyscy naraz będą sie bić o ZP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?