0

Co robi ten Adriano? Po co te górne piłki. Ma taki dobry strzał niech strzela na bramkę bedzie wiecej pożytku niż te dośrodkowania. Iniesta formę stracił w 3 dni.

0

W ogóle Messi nie schodzi do środka. Jest niewidoczny. Naprawdę nie rozumiem o co tu chodzi.

0

Boże jak się zwija co za dzieciak.

0

Ja nie wiem co się dzieje z Messim. Zagrał FATALNIE z Atletico i zamiast teraz gryźć trawę i dać 3pkt to on dalej chodzi. Naprawdę straciliśmy bramkę, a ja nie widzę jakieś wielkiej zmiany. Oni muszą dzisiaj wygrać. Nie chce mi się wierzyć, że po takiej wtopie z Atletico odpuszczą kolejny mecz.

0

Czy ten kod z Heinekena jest też na puszce?

1

Moje zdanie jest takie, ze więcej pożytku by bylo z Alexisem na środku ataku. Wiadomo nie jestem trenerem jednak ogladam dużo meczów i zazwyczaj gdy gra Cesc na środku ataku a na prawej Messi to Fabs jest niewidoczny A dlaczego? Dlatego ze chłopak nie wie co ma robić. Czy asystowac kolegom czy wystawiac się do podania, a może zaczekać na Leo? Lepiej to wyglądało bez Messiego gdy Cescowi nikt nie wchodził na pozycję. Alexis grał na prawej, Ney na lewej. Dziwię się ze Tata w ogóle nie testuje Sancheza na środku. On tak gra w Chile i praktycznie każdy jego mecz jest świetny. No ale cóż pozostaje mi liczyć, ze Tata ma rację i Fabs da z siebie wszystko.

0

Oczywiście żeby wygrać potrzebna jest bardzo dobra gra całego zespołu, ale moim zdaniem kluczowa będzie dyspozycja dwóch zawodników. Przede wszystkim Iniesta i Messi. Nie wiem czy też to zauważyliście, ale ja mam tak, że jak widzę na początku meczu zaangażowanego Leo, któremu uda się pare dryblingów, który walczy i odbiera piłkę to po prostu wiem, że to będzie dobry mecz dla Barcy. Następnie Iniesta. O niego jestem spokojny bo jest w fantastycznej formie i tak naprawdę myślę, że w ostatnich meczach to on ciągnie ofensywę Barcy. Oby tylko nikt go nie sfaulował bo nie wyobrażam sobie wygranej bez niego.

0

Aha i chciałbym przedstawić kolejną wadę nowej formy komentarzy. Powiedzmy taki kibic Realu może napisać co chce i pare kolegów z RM będzie mu polecać taki komentarz. To jest denerwujące bo potem biorę sortowanie najlepsze i widzę ewidentnie komentarze kibiców Realu.

0

Mogę się założyć, że mecz będzie wyglądał jak ten pamiętny z Interem lub Chelsea. Atletico ma świetną obronę i genialnego bramkarza. Piłki przeszywające ich pole karne można policzyć na palcach jednej ręki. Trzeba wykorzystać każdą taką sytuację, która się nadarzy żeby wygrać ten mecz. Do tego piłkarze Barcy muszą próbować strzałów z dystansu. Przypomnijcie sobie mecz Realu w Pucharze Króla. Tam chyba z 3 bramki padły po rykoszetach. Dla mnie nie jest ważne jak padną te bramki czy będą niecodziennej urody. Najważniejsze żeby piłka zatrzepotała w bramce.

1

Moim zdaniem Fabregasa w ogóle nie powinno być w wyjściowej jedenastce na ten mecz. Po prostu nie zasłużył. Ostatnio gra bardzo słabo, jest niewidoczny i do tego słaby motorycznie. Powinien zagrać Alexis na prawej, Messi w środku i Neymar na lewej. My musimy atakować i szybko odbierać piłkę po stracie żeby zaskoczyć Atletico.

10

Szczerze mówiąc średnio mi się podoba ta modyfikacja komentarzy. Fajne jest jedynie to, że jest sortowanie w zależności od ilości poleceń. Mimo tego moim zdaniem powinny zostać plusy i minusy. Włączyć sortowanie tak jak teraz, a na przykład po przekroczeniu oceny -20 dany komentarz będzie usuwany czy coś.

0

Przestańcie już tak pisać, że bramka Realu z ,,du*y'' itp My też dzisiaj mieliśmy szczęście. Samobój, i dobitka przy karnym. To jest tylko 0:1 czy myślicie, że Sociedad u siebie nie będzie walczyć? Kibice im na to nie pozwolą. Myślę, że widowisko się skończy przy dwubramkowej przewadze Realu.

0

Ehh w takim momencie mógł nie strzelić karnego. Strzela w róg gdzie zawsze się bramkarze rzucają. Niech strzela mocno pod poprzeczkę. I jeszcze po dobitce piłka się odbiła tak więc ten mecz to wielkie szczęście Barcy i pech Betisu. Dwa karne w tym jeden ledwo wykorzystany i samobój.

1

Ale nerwy. I po, można było tego uniknąć. Błagam niech wygrają!

0

No nie wiem bez Iniesty to już w ogóle będzie żenada.

0

Sanchez to śmiech na sali.. Czemu nie wchodzi Neymar?

0

No tak po co robić zmiany. Martino za późno wstawia nowych zawodników. Na co on czeka? Przecież to wielkie ryzyko. Tutaj trzeba rozruszać ofensywę!

0

Sam Betis nam pomaga bo nie może patrzeć na taką żenadę.

0

Alexis no co on robi!!!

0

Naprawdę żaden piłkarz Barcy mnie tak nie irytuje jak Alves! Po prostu większość jego decyzji przyprawia mnie o zawał. Niech coś zrobią, na co czeka Martino. Gdzie jest Neymar? Żenada Betis zaraz nam strzeli

4

Co robi Martino? Zamiast ich zmotywować, opierdzielić po prostu to stoi z założonymi rękami. Nie wiem czy to ja jestem taki nerwowy czy Tata tego nie widzi.

0

Co oni wyprawiają?

1

Gra w ataku jest bardzo niedokładna. Denerwuje mnie to bo jeszcze jakieś 15-20min i zacznie się robić nerwowo. Przy naszej grze obronnej 1:0 to żadna przewaga. Niech przycisną i zdobędą drugą bramkę. Nie wyobrażam sobie stracić punktów z Betisem.

10

Trochę nie rozumiem piłkarzy Barcy. Zamiast strzelić 2/3 bramki i mieć spokój to oni narażają się na niepotrzebne nerwy. Jak znam naszą obronę stracimy bramkę z główki i zaczną się nerwy.

0

Muszą strzelić drugą bramkę bo będzie nerwowo. Troche źle się to ogląda bo mam wrażenie, że po karnym piłkarzom się już nie chce stąd tyle niedokładności.

0

Alves niedokładny

2

Maszczerano... I taki koleś komentuje mecz

2

Alexis mnie denerwuje, że tak jakby stracił umiejętność dryblingu. Nie potrafi przejść jednego zawodnika. Zazwyczaj się zatrzymuje i podaje do tyłu.

0

I moim zdaniem na rewanż Barca powinna wyjść z 3 napastnikami. Tak grała w końcówce i widzieliśmy szybką, ładną grę. Nie mówię, że wcześniej grała gorzej, ale choćby taki Neymar znacznie lepiej się prezentuje na swojej nominalnej lewej stronie. Jedyne co bym zmienił to wolałbym Pedro za Alexisa bo Chilijczyk mnie trochę irytuje. Ma świetną pozycję to zamiast oddać strzał to on się kiwa. Fabregas nie ma formy i trzeba wprost powiedzieć, że daje mało drużynie. W rewanżu Atletico na 100% zagra tak jak w końcówce czyli autobus i będą liczyć na kontry. My musimy mieć atak i musimy strzelać z dystansu bo takie klarowne akcje mogą się nawet nie zdarzyć.

0

Moim zdaniem Fabregas jutro nie powinien zagrać. Cesc nie ma formy i tak naprawdę przechodzi obok meczu. Zamiast niego wolałbym postawić na kogoś z dwójki Pedro, Alexis. Przyda nam się dodatkowy zawodnik do pressingu. Tak to jedenastka wiadoma. W obronie Alves, Pique, Mascherano(wolałbym Bartrę ze względu na wzrost jednak Martino będzie się bał wystawić młodego na taki mecz), Alba. W pomocy Busi, Xavi, Iniesta no i w ataku ja bym postawił na Neymara, Messiego i Pedro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?