Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
100% racja! Właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Teraz mamy do czynienia z pseudo tiki-taką. Powolne klepanie, brak zaskoczenia. Jeśli nie zmieni się sposób gry i trener nie wyciągnie z piłkarzy woli walki to będzie klapa.
1
Przestań bredzić i sam rusz tyłek sprzed kompa. Messi był wczoraj kluczowym graczem i nie wiem co od niego chcecie. Ma sobie żyły wypruwać w meczu z Tobago? Serio?
1
Nienawidze tego gadania, że to przez Messiego. Przez Leo to Barca ma 2 LM i 4 mistrzostwa w przeciągu 5 lat. Ja widzę to inaczej. Winna jest cała taktyka Barcelony, a nie jeden piłkarz. Przez to, że styl nie jest zmieniany rywale wiedzą jak z nami grać czyli stawiają na obronę i grają z kontry. Tak więc z roku na rok było coraz trudniej, a więc jak coraz trudniej to co najłatwiej na boisku zrobić takiemu Sanchezowi? A no podać do Messiego. I błagam nie mówcie, że Leo nie podaje bo to jest żałosne. Tak to może mówić moja mama co futbolu nie ogląda. Messi jest wybitnym piłkarzem i ma prawo, a nawet powinien czasami grać samolubnie. W sumie jak tak patrze to nasi skrzydłowi w ostatnich latach grali taką padakę, że się nie dziwie Messiemu, że sam wszystko robił. Przecież Pedro od 2 lat gra beznadziejnie, a Alexis dopiero w tym roku ruszył. A jak było wcześniej? Koleś motał się w dryblingu i potrzebował 10 sytuacji żeby coś strzelić. Jeśli gra się nie zmieni to tak to będzie wyglądało. Będzie ciasno, gęsto i skrzydłowi nie poszaleją.
2
Tak jakoś w tym sezonie wygrali z nami tylko w finale PK i to 2:1, a Neymar w 90min trafił w słupek więc nie gadaj, że tym składem co ma nas zmiecie. Jeśli przyjdzie Rakitić albo Reus w miejsce Fabregasa to nie będę płakał. Cesc to nie jest mój ulubiony piłkarz. Wole zawodników, szybszych z lepszą techniką.
0
Przecież oni mają najsłabszą grupę ;/ Na pewno z Holandią nie grają!
0
Gra Argentyny słaba. Niby mają sytuacje, ale to jest Tobago. Ich obrona jest tragiczna. Albicelestes powinni sobie pykać bramkę za bramką i grać widowiskowo tak jak Brazylia wczoraj. Martwię się Messim bo dawny Leo by przedryblował wszystkich z Tobago. A teraz nie strzelił z 2m bo mu obrońca wybił. O czym on myśli?
0
Odezwał się ekspert i działacz w środowisku piłkarskim. Nie chce bronić dzieciaków, ale denerwuje mi takie pisanie. Większość tutaj bredzi jak połamana. Jedynie co to krytykujecie zarząd na podstawie plotek z durnych gazet. Ogarnijcie się bo to oni są zawodowcami, a Wy możecie sobie w Fife pograć.
0
Oczywiście rywal słaby, ale co nie zmienia faktu, że Neymar zagrał super mecz. Inne reprezentacje też grały ze słabymi rywalami, a jakoś takiego show nie widziałem.
0
Trener przy tym zarządzie nie ma raczej nic do gadania. Smutne, ale prawdziwe. Zarząd patrzy jak najlepiej zarobić, a nie jak najlepiej ulepszyć drużynę. Myślę, że o wszystkim decyduje Zubizaretta, a Enrique będzie układał drużynę pod to co dostanie w sierpniu.
0
Już nie przesadzajmy. Ja wiem, ze La Masia to coś wspaniałego, ale wszyscy myślą ze napastnik z Masii to będzie Messi, pomocnik to Iniesta, obrońca to Puyol. Ludzie ogarnijcie się. Taka generacja piłkarzy zdarza się raz na kilkadziesiąt lat!! Ja mysle, ze za mojego życia nie będzie lepszej Barcy niż ta Guardioli. To bylo coś historycznego i wspaniałego. Rozumiem, ze trzeba wprowadzać młodych, sprawdzać ich. Ale nie.można wychodzić z założenia, ze transfery sa niepotrzebne bo jest szkółka. To głupota..
3
Haha Ty porownujesz Chorwata do Roberto? Serio? Ja nigdy nie byłem zwolennikiem Sergiego, zagrał raptem parę obiecujących meczów z leszczami. Rakitic to kilka poziomów wyżej. Lider i kapitan Sevilli, zwycięzca LE. Szybkość, technika, przegląd pola, uderzenia, podania, wzrost, walecznosc. Nie osmieszaj się porównując tych zawodników do siebie.
9
Moim zdaniem Rakitic jest lepszy od Koke i do tego tańszy. Koke ma dosyć słaba technikę, jedynie biega bardzo dużo i dobrze dośrodkowuje. Ivan ma za to świetne strzały, podania penetrujace, technikę i szybkość. Zresztą dośrodkowania ma jedne z najlepszych na świecie. Zdecydowanie wolę Chorwata.
0
Jak pokazała końcówka sezonu te mecze z niby słabymi zespołami też trzeba umieć wygrywać..
0
Ale to nie był różowy kolor. To jest taki jasny pomarańczowy czy coś. A koszulki Realu są po prostu jaskrawo różowe, aż walą w oczy. Takiego czegoś jeszcze nie widziałem.
0
Czyli Barca według Ciebie gra o pietruszkę?
2
To był fake, sztucznie zrobione konto na twitterze ;)
0
I do tego świetne warunki fizyczne. 185cm w środku pola to coś czego potrzebujemy.
1
Przestańcie bredzić, że Aguero odejdze za 80mln i jest nie do wyciągnięcia. Tak naprawdę jeśli Kun będzie chciał przejść i wymusi to na zarządzie to do 50mln powinien się zamknąć transfer. Z niewolnika nie ma pracownika. Poza tym albo się chce przebudować drużynę albo zostajemy z tym z czym jesteśmy. Potrzebne są zmiany i to duże i to kosztuje.
0
To był fake.
0
Ale on wyrzucił piłkarzy wypalonych, starych i zmanierowanych. A tutaj jest mowa o Fabregasie, który tak naprawdę mało jeszcze w Barcelonie osiągnął i jest jednym z lepszych.
0
Myślę, że mając tyle hajsu to możesz mieć większość dzisiejszych ,,kobiet'' i nie muszą być to call girl. Niestety takie czasy, ludziom od pieniędzy odbija i innym na punkcie cudzych pieniędzy też odbija. Nawet patrząc na polskie podwórko ile zazdrości i chytrości widać. Ktoś zarobił ciężką pracą, a inni będą mu wytykać. Brak jakiegokolwiek szacunku. Wiadomo fajnie mieć dużo kaski, ale ważne jak nie najważniejsze to być fajnym człowiekiem dla innych i nie zmieniać się pod wpływem hajsu.
0
Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem, że rzeczywiście ma jakieś dolegliwości. Jednak nie na tyle poważne żeby na Mundial nie pojechał. Nawet jak nie zagra w fazie grupowej to pewnie na fazę pucharową będzie gotowy.
1
Fabregas to taki Ozil. Potrafi grać super, a potrafi nagle zniknąć jakby nie miał siły biegać. Statystyki ma naprawdę dobre mimo, że nabił je w pierwszej części sezonu. Skoro Real sprzedał Niemca za 50mln to Cesc jest wart tylko 37mln? No chyba nie..
0
Za co tyle poleceń? Przecież podstawowy skład Realu ma 4 Hiszpanów..
Barcelona zbudowana jest na wychowankach więc co w tym dziwnego.
0
Ok czyli wiadomo, że AS Monaco ;)
0
Ehh ile można pisać. Wiele klubów się interesowało Neymarem w tym Real Madryt. Na 100% Ney nie zostałby w Santosie. Jak nie w Barcy to w Realu. A ja mam takie zdanie, że oczywiście Brazylijczyk nie jest wart 87mln, ale ma tak duży potencjał, że gdyby odpalił w Realu to przynajmniej mnie by szlag jasny trafił. Wolę żeby okazał się słaby w Barcy niż genialny w Realu.
0
A co się stało z Jesusem Navasem? Kontuzja?
1
A skąd możesz wiedzieć jakim był ojcem wcześniej? Żałosne jest to Wasze gadanie. Ma pieniądze to może robić z nimi co chce. Nie pochwalam tego, że tak namieszali z tym transferem i nie popieram wydawania pieniędzy na domowe burdele, ale to nie mój hajs, nie moja sprawa.
2
Człowieku dopiero się czerwiec zaczyna. Jeszcze 3 miesiące okienka. Czy Wy naprawdę myślicie, że transfery to taka prosta sprawa? To nie sklep spożywczy. Może gdyby budżet był nieograniczony to byłoby łatwiej no ale nie ma co się oszukiwać. Jeszcze pare lat temu było prościej bo Barca była najlepsza i grały niesamowity futbol. Piłkarze wymuszali transfer na własnym klubie i nawet dopłacali. Teraz im jest obojętne Barca, Real, Bayern czy tam City.
0
A co zmieni takie plucie na zarząd? Co Zubi wejdzie na fcbarca.com i weźmie sobie do serca te posty? Nie! Ja rozumiem, że transfery mogą podniecać, ale już nie przesadzajmy. Poczekajmy na oficjalne komunikaty, a nie takie bzdety.