0

Tak 20mln za 34 letniego, wypalonego piłkarza to chyba w Twojej fifie. To, że szejkowie są bogaci nie oznacza, że są debilami.

0

On już tyle dawał jak nie więcej Barcy przez ostatnie 6 lat. Naprawdę uważasz, że Messi nie daje tyle drużynie? W tym sezonie może rzeczywiście gorzej to wyglądało, ale złożyło się na to wiele czynników. Przypomnij sobie sezony wcześniejsze. Suarez tamtemu Leo to może buty czyścić. 91 bramek w sezonie? No na pewno.

0

Oraz ściągnięcie Ter Stegena, Rakiticia, Halilovicia, Rafinhi, Deulofeu i prawdopodobnie Bravo. To wszysko w 20 dni okienka transferowego, ale takiemu dzieciakowi jak Ty i tak się nie podoba. Jak jesteś taki cwany to załóż własny klub i zobaczymy co osiągniesz. Dzizas jak mnie denerwują takie osoby, jedynie siedzi przed kompem i potrafi wybrzydzać.

8

Powiem tyle - chciałbym zobaczyć mecz Chile vs Urugwaj :) Coś czuję, że krew by się polała.

3

Ale ten drugi komentator drze mordę :D Aż psa mi obudził!

0

Moim zdaniem bardzo by się przydał Barcy. Silny, wysoki, szybki i z potężnym uderzeniem. Jedyny jego minus to nie charakter bo ja już mam dosyć takich mięczaków co się nawet postawić nie potrafią. Jego wadą jest styl życia. Boję się, że przez te imprezki koleś będzie nie dbał o siebie, olewał treningi i po sezonie będzie po nim jedynie nazwisko. Brakuje mu dyscypliny, ale jeśli by znalazł odpowiedniego trenera to myślę, że dałby wiele.

0

Tak jeszcze by mogli go pobić przy okazji. Ogarnijcie się to piłkarz Barcy, a Wy mówicie, że jesteście jej kibicami. Możliwe, że odejdzie piłkarz, który tworzył najlepszy team w historii, a Wy zamiast napisać z szacunkiem o nim i podziękować za wszystkie bramki to potraficie jedynie zjechać. Super prawidziwi Cules!

12

We wczorajszym meczu Chile- Hiszpania widać było różnicę między Pedro, a Alexisem. Różnicę klas. Sanchez naprawdę się rozwinął, gra świetnie w obronie, ale przy tym inteligentnie nie biega za piłka jak kot za laserem czytaj jak Pedro. Ale co najważniejsze w ataku Alexis robi różnicę. Potrafi przejść rywala i z głębi pola podać świetną piłkę do kolegi. Gdy dojdzie do sytuacji strzeleckiej widać w nim pewność. Moim zdaniem zdecydowany lider reprezentacji Chile, praktycznie każda bramka zaczyna się od jego super podania czy wejścia w pole karne. Co do Pedro tak jak napisałem koleś w gorącej wodzie kąpany, biega głupio, a w polu karnym zachowuje się jak młokos. Od piłkarza grającego w Barcelonie wymaga się, że z niczego będzie potrafił zrobić dobrą sytuację. Rodriguez tego nie ma, on może strzeli gdy ma 100% sytuację. Jeśli nie ma przed sobą czystej sytuacji to jest totalnie niewidoczny. Mam oczywiście do niego sentyment za te wszystkie lata zwłaszcza za sezon 10/11, ale trzeba uczciwie przyznać - nie ma już dla niego miejsca. Myślę, że powinien odejść, ale jeśli zarząd go nie sprzeda to błagam nie kosztem Alexisa.

13

Co on bredzi?! :D Alexis i Vidal staną się sławni? Będą ich chciały wielkie kluby? Albo oni naprawdę nie wiedzą, że jeden gra w Barcy, a drugi w Juventusie albo robią sobie żarty.

3

Jestem ciekawy ile km przebiegł Vidal. Niesamowite jak on pracuje w defensywie. Jest po prostu wszędzie.

0

Ja pierdziele Busquets :OO

0

Ale i tak większość uważa, że to zarząd na czele z Zubizarretą nie chcieli go w zespole i chamsko go wyrzucili. Zgadzam się cena powinna być wyższa, ale trudno czasu się nie cofnie.

0

Z tych trzech zdecydowanie Reus, ale chłopak w tym okienku nie odejdzie. Ja na miejscu Barcy zrobiłbym wszystko żeby się z nim i BVB dogadać o pierwokup w zimowym okienku. 35mln to śmieszna cena dla takich zespołów jak City, PSG, Chelsea czy Real tak więc jeśli sobie teraz go zaklepiemy w sezonie 15/16 będzie grał u nas rewelacyjny Niemiec ;)

0

U Heat taka sama sytuacja jak w Barcy :) Jeden zawodnik ciągnie cały zespół. Na dłuższą metę to nie wypali i jeśli reszta w Heat nie zacznie grać to Spursi wygrają.

1

W drugiej połowie ustawienie lepsze. Muszą grać z typowym napastnikiem na środku ataku tylko, że Higuain totalnie bez formy. I Messi w sumie nie wiem gdzie on jest ustawiany na papierze bo gra raczej na środku. Ja bym w następnym meczu spróbował ustawienia: Di Maria na lewej, Higuain na środku, Aguero na prawej i Messi na 10. Aha i jeszcze jedno bramkarz Argentyny to chyba najsłabszy punkt. Dalej nie ogarniam czemu Caballero nie ma..

0

Aj szkoda mógł Messi w końcówce strzelić :)

1

Tak naprawdę w drugiej połowie Messi najlepszy. Higuain żenada koleś nie dość, że zero kreatywności to jeszcze nawet piłki nie potrafi dobrze przyjąć.

2

Jak stary dobry Leo!!

0

MESSI!!!!!!!!!!!!!

1

Dramatyczna gra Argentyny. Chyba pierwszy zespół na tych MŚ, któremu tak się nie chce. Miałem nadzieję, że zobaczę dawnego Leo, ale obawiam się, że tamta Pchła już nie wróci.

1

Póki co straszna gra Argentyny. Nie ma rozgrywającego, Messi schodzi i traci. Di Maria lata wszędzie, ale nic z tego nie wynika. Aguero gdzieś tam pomyka. Bez ładu i składu. Jak już pisałem formacja to porażka.

0

Obrońcy Manchesteru United..

0

Higuain jest na ławce?

2

Fatalne ustawienie Argentyny. W ogóle nie ma skrzydeł. Messi musi się wracać do pomocy, biegnie z piłki i nie ma komu podać. Na skrzydłach nikogo, na środku nikogo, gdzieś tam się chowa Aguero kryty przez obrońców. Czemu w ogóle Higuain nie gra?

1

Masczerano...

0

Ale Bośniacy są wysocy!! :O

1

No tak 89 to rzeczywiście już starszy sorki zagalopowalem się :) Jestem 92 i po prostu przez studia przyzwyczaiłem się ze 4/5h snu to dużo. Pozdro

5

Czlowieku jesteś rocznik 89 i pójście spać o 2 to dla Ciebie nieprzespana noc?! Co Ty nie studiujesz, nie chodzisz na imprezy?

2

ziomek oglądałeś może pierwsza połowę meczu Hiszpanii z Holandią? Chyba nie bo jakbyś ogladal to byś widział, ze Xavi był najlepszym zawodnikiem. Był pod grą, dyrygowal, dawał otwierające podania, to on podał do Costy kiedy był karny. W drugiej połowie wszystko się zawalilo i ciężko obwiniać jednego zawodnika. Ciekawe gdzie byl ten Pirlo kiedy Juventus z grupy LM nie wyszedł? No właśnie w du*ie. Wiadomo Xavi gra gorzej, ale zamiast mieć do niego szacunek to lepiej go do gowna porównać. Wstyd za takich kibiców, którzy nawet polecają takie żałosne posty no ale co się dziwić pewnie większość od sezonu 10/11 kibicuje więc o jakim szacunku ja tu mówię.

0

Dziewczyna ideał! :D Ogląda Mundial nawet w nocy, kibicuje Barcelonie i jedyny minus to Wrocław :/ Pozdrowienia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?