Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba każda suma powyżej 34mln. Więc w przypadku sprzedania za 50mln Arsenal dostaje 8mln, a Barca 42mln.
0
Arsenal dostaje 50% z kasy powyżej 34mln. Dla przykładu - Barca sprzedaje Cesca za 40mln to Arsenal dostaje 3mln(50% z 6mln), a Barca 37mln.
0
Niestety myślę, że odejdzie Alexis. Miałem nadzieję, że Enrique się wypowie iż chce Sancheza w swojej drużynie. Jeśli jemu to obojętne to pewnie lepsza oferta będzie za Chilijczyka, a poza tym zarząd pewnie będzie się bronił bo Pedro to wychowanek. Ehh no cóż zostało nam czekać i mam prośbę do osób religijnych - módlcie się za transfer Pedro :D
0
Bez przesady. Jeśli zajdą zmiany w zespole to będzie potrzeba troszkę czasu zanim wszystko zacznie super działać. Do tego nowy trener. Taka grupa jak napisałeś to mogła by być śmierć dla Barcy.
0
No nie wiem. Lewandowskiego woleli oddać za darmo niż go sprzedać rok wcześniej to myślisz, że tak sobie puszczą Reusa? To jest najlepszy piłkarz BVB!
0
Jeszcze Deulofeu ;)
0
Exactly! Po co kupować świetnego piłkarza i rzucić go na nie swoją pozycję? Taka sama sytuacja jak z Villa. Może nie będzie grał słabo, ale na pewno nie wykorzysta swojego potencjału.
0
Moim zdaniem Reus na prawej to zły pomysł. Zazwyczaj gra na lewej, a czasami wręcz schodzi do środka na pozycję Iniesty. W sumie jakbym miał go porównać z jakimś piłkarzem to właśnie z Andresem tylko, że Marco jest bardziej ofensywny. Reus to świetny piłkarz, ale tak już pisałem uważam, że nie jest potrzebny. Powinni kupić napastnika środkowego.
2
Tak się zastanawiam a propos tego Reusa. Super piłkarz, ale czy jest potrzebny? On gra na lewej flance czasami jako ofensywny pomocnik. Na lewej mamy Neymara i nie powinno się go przestawiać. W pomocy Iniesta i prawdopodobnie Rakitić. Kupować gracza za 40mln i specjalnie przerzucać go na prawe skrzydło tym bardziej, że tam mamy Alexisa to głupota. Moim zdaniem zły pomysł. Jeśli przyjdzie Niemiec to na pewno, któryś z graczy się zmarnuje. Bardziej jest potrzebny typowy środkowy napastnik co będzie mógł zarówno wchodzić z ławki lub gdyby się sprawdził grać w podstawowej 11, a Messi grałby na prawym skrzydle lub w pomocy.
1
Mnie!
1
Na pewno znasz się lepiej od ludzi, którzy zajmują się tym całe życie. Nie udawaj znawcy rynku transferowego.
0
Normalne zapalenie wyrostka nie. Natomiast przy ostrym zapaleniu jest ryzyko pęknięcia wyrostka i wtedy ryzyko śmierci jest całkiem duże.
0
Oby! Btw: Bein ma najlepszego komentatora na świecie - Ray Hudson!
1
17 :P
0
Raptem jedno spięcie było na linii Messi i Villa i już powstały teorie. Nie wiadomo o co poszło może rzeczywiście Messi miał lepsza pozycję. Zresztą Villa w ostatnim sezonie grał fatalnie więc się Leo nie dziwię. Każdy podaje do Messiego bo idą na łatwiznę, cała Barca się przyzwyczaiła, że jak nie idzie to do Leo on coś zrobi. Jeśli Alexis nie potrafi się postawić tzn, że nie ma jaj i charyzmy. Również mam nadzieję, że Enrique coś zmieni, Messiemu brakuje porządnego trenera, który go przyciśnie na treningu, zmotywuje i nie będzie się bał posadzić na ławce. Czy na skrzydło? No nie wiem Messi stracił trochę na szybkości i myślę, że pozycja na której będzie najlepiej wykorzystywany to albo cofnięta 9 albo klasyczna 10 jako ofensywny pomocnik. Leo daje świetne piłki, a mógłby przy okazji wchodzić w pole karne i strzelać bramki. Ale do takiego ustawienia potrzeba dwóch pracujących mocno w defensywie skrzydłowych bo wiadomo, że Messi nigdy nie będzie biegał jak Alexis czy Pedro. Na środek ataku przydałby się napastnik w stylu starego Eto. Czyli szybki, dobry technicznie, ze zmysłem snajpera, ale też silny i dosyć wysoki. Coś w stylu Suareza. Oczywiście taki piłkarz to nierealne marzenie, ale podaję typ zawodnika.
2
Wiecie co Wam powiem - ŚMIESZNI JESTEŚCIE! Ile razy w środku sezonów czytałem - ale drewno, sam się gubi w dryblingu, zero inicjatywy tylko piłkę oddać, sprzedać go, jedynie biegać potrafi. A teraz nagle wszyscy uważają go za piłkarskiego herosa, mistrza, lepszego od Hazarda, Di Marii, Neymara nawet Messiego. Nie bądźcie śmieszni. Moje zdanie jest takie - jest naprawdę dobrym, solidnym piłkarzem. Częściowo zgadzam się z tym, że styl Barcy wstrzymuje jego potencjał. Bardzo często koleś jest uwięziony z boku boiska. Ale denerwuje mnie pisanie, że Messi go zmusza do podawania i po prostu siłą go ktoś zmusza do grania do tyłu. To są dorośli faceci i moim zdaniem po tym poznaję się zajebistego piłkarza, że potrafi zrobić coś nieszablonowego, zaskakującego. Ile razy w ciągu tych 3 lat Messi i koledzy zagrywali mu super piłki, a on ośmieszał się marnując je? Ile razy gubił się sam z piłką albo odgrywał do tyłu mimo, że miejsce miał. Przyznam ten sezon miał naprawdę dobry i uważam, że powinien zostać, ale błagam Was nie przesadzajcie z tą gloryfikacją.
2
Nie chce rzucać oskarżeniami bo jeszcze nic nie jest pewne, ale jeśli okaże się, że Messi brał pieniądze z meczów charytatywnych to stracę do niego szacunek. Takie coś po prostu nie przystoi. Ma tyle pieniędzy mógłby darować sobie. I już nie uwierzę, że za wszystkim stoi ojciec Leo. Wiadomo to Jorge rządzi kasą i pewnie on wpada na takie durne pomysły, ale Messi na pewno wie co się dzieje z jego kasą. Najlepiej jakby wyrzucił ojca na zbity pysk.
0
Ups :D Byłem przekonany, że to co innego! No cóż teraz już wiem.
0
Niby tak Alba też jest przedstawiony na tym filmie jako skrzydłowy tylko, że jest taka różnica - Alba jest zawsze ustawiany na lewej obronie natomiast Cuadrado zagrał raptem pare meczów na PO, zazwyczaj grał na prawym skrzydle albo nawet jako środkowy napastnik!
0
Porusza się jak Ronaldinho :)
0
Jeśli opcja 1 to Barca wykłada 35mln i BVB nie ma nic do gadania tak jak z Goetze. Wtedy tylko kwestia dogadania się z Reusem. Natomiast jeśli opcja 2 to będzie bardzo ciężko bo Watzke pewnie wolałby oddać za darmo Niemca jak mu się kontrakt skończy niż go sprzedać już teraz.
0
Finał Roland Garros, a nie French Open!
6
Ale Ty jesteś dziwny. Dopiero poczatek czerwca, Barca sprowadziła bramkarza i na 90% Rakiticia a Ty piszesz ze nic nie zrobią. Przestań narzekać jak kobieta podczas okresu i oceniaj we wrześniu.
0
Nigdy nie miał kontuzji? Przecież początki jego kariery lata 05-07 i nawet 08 to ciągłe problemy mięśniowe. Dopiero od momentu przyjścia Guardioli się uspokoiło. Od tego momentu zaczął grać w niemalże każdym meczu i możliwe, że teraz widzimy tego skutki.
1
Hormon wzrostu to nie steryd!! Poczytaj coś o kuracji, a potem się wypowiadaj.
4
Dżizas człowieku hormon wzrostu GH(grow hormon) to nie sterydy. Jest to hormon peptydowy wydzielany przez przysadkę. Normalne leczenie u osób z zaburzonym wydzielaniem. Drogie leczenie, ale normalne to nic nadzwyczajnego. Przez takie durne pisanie o sterydach potem jest pełno dennych wypowiedzi o sterydowcu.
0
To jest oczywiste, że Busquets będzie podstawowym zawodnikiem. Jeśli kupią obrońcę to myślę, że Mascherano wyląduje na ławce. Moim zdaniem transfery od początku Rosella nie były złe, a jedynie brakowało kupienia obrońcy. Przyszło za mało zawodników i niepotrzebnie sprzedano Thiago.
1
Jeśli nie trener to sam zawodnik pewnie chce odejść. Wątpie, że zarząd chce go sprzedać ot tak. Szczerze Wam powiem jako osoba, która ogląda każdy mecz Barcy, że na mnie Fabregas wielkiego wrażenia nie zrobił. Oczywiście nie mówię, że to tylko jego wina. Był rzucany po wielu pozycjach jednak nie przesadzajmy, że nie miał możliwości do pokazania się. Zagrał w ponad 50 meczach. I nikt nie zaprzeczy, że Cesc nabił staty na leszczach w pierwszej części sezonu. Gdy przyszły decydujące mecze był totalnie niewidoczny.
5
Błagam skończcie już o tym Fabregasie. Ile można słuchać, że zarząd jest do kitu, Cesc jest geniuszem, transferów nie będzie itp. Jeśli trener nie chce Hiszpana to trudno jego decyzja. Chyba zna się lepiej od Was.
0
Wiecie może czemu Higuain nie gra? Moim zdaniem najlepsze ustawienie byłoby z Di Maria w pomocy, Messim na prawej, Aguero na lewej i Higuainem na środku.