Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1350! :P
0
Ludzie na początku zdania piszę się - Mnie!!! Nauczie się!
0
Fajnie, że chce konkretnie zacząć presezon, ale z ocenami jakiej to on nie ma charyzmy to bym się wstrzymał. Moim zdaniem ,,cojones'' to on pokaże gdy będzie rządził szatnią, a piłkarze będą ostro trenować i biegać, starać na boisku.
0
Bez przesady. Olbrzymi potencjał to ma Neymar albo Hazard, a nie Afellay.
0
Czemu trudności? Van Persie przecież to były kapitan i legenda Arsenalu. A jak gra Arsenal? Bo z tego co wiem to chyba kombinacyjną piłkę i nie od dzisiaj są nazywani kopią Barcy. Ja mam nadzieję, że gra Barcy przyspieszy i wtedy Robin z jego techniką wpasowałby się genialnie. No cóż za umiejętności się płaci. Oczywiście teraz nie odejdzie bo Van Gaal będzie w ManU, ale tak sobie marzę ;)
0
Wy też zastanawialiście się przez chwilę czemu nie ma Fabregasa? :D
0
Pamiętam jak rok temu Van Persie był opcją na napastnika w Barcy i to za darmo. To większość znawców tutaj mówiła, ze to dziadek i co chwilę ma kontuzję. Ten dziadek właśnie wczoraj pokazał jak powinien grać klasowy snajper. Zmysł strzelecki, szybkość, technika, siła fizyczna. Takiego napastnika potrzebuje Barca, a nie jakiegoś Reusa. Byłby idealnym zmiennikiem. Tfu co ja gadam. Byłby głównym napastnikiem.
0
Z tego co pamiętam zmienne wynosiły 6mln euro jeśli Fsbregas wygra przynajmniej mistrzostwo i LM. Nie ma LM to co oni chcą?
8
Mam dwie uwagi:
1. Przestańcie mówić, ze tiki-taka się skończyła. Ja chyba od dwóch lat nie widziałem tego stylu. To co teraz gra Barca i Hiszpania to jakas podroba. Brakuje ruchliwości i zadziornosci. To nie wina tiki taki jak niektórzy "eksperci" twierdza. Poprawnie wykonywana jest najlepszym stylem na świecie.
2. Zwróćcie uwagę na Robbena. Koles ma 30 lat, a pod względem fizycznym wygląda genialnie. Widac ile daje praca podczas sezonu z odpowiednimi osobami. Holender po prostu ostro trenuje w ciągu roku, a nie drepta i teraz widac tego efekty. Po sezonie w Bayernie on gra taki mecz i biega z prędkością 37km/h!! Chciałbym tutaj oczywiście nawiązać do Messiego, który dziwnym trafem po odejściu Guardioli znacznie stracił na szybkości. Sprawa jest oczywista, nie bylo potem już trenera który by go przycisnal na treningu. Zresztą po całej Barcelonie widac, ze kogoś takiego nie bylo. Trzeba liczyć na to, ze Enrique ma charyzmę i zrobi porządek z lenistwem.
1
Haha niby taka głupia odpowiedź, a super mnie rozśmieszyła :D Może dlatego, że 4 piwka za sobą ;)
1
Ten i wiele innych. A ciekawe to wiele to znaczy ile widziałeś? Bo idę w ciemno, że maksymalnie trzy - ten dzisiejszy i jak grała Sevilla z Barcą w lidze. W tym meczu grał jako DM, w Barcy będzie grał na środku pomocy. Po co tak spekulować. Zobaczymy jak się sprawdzi.
0
No dobrze to na pewno nie wygląda.
https://x.com/TransferSources/status/477183583560663040/photo/1
0
Oczywiście sędzia zawalił, ale pamiętajcie, że po pierwszym meczu trudno powiedzieć czy Brazylia ma szansę na zwycięstwo czy nie. Jak było z Hiszpanią? Również źle zaczęła,a potem było coraz lepiej. Mimo wszystko myślę, że te dwie ekipy wyjdą z grupy.
0
Ale co to zmienia nawet jak faulował skoro piłka była z 10m przed Oliciem i miał ją już Cesar?
0
Nie macie takiego wrażenia, że Neymar coś kondycyjnie ma problemy?
0
Żałosne są niektóre komentarze, w których życzycie Barcy porażki. Ja kocham ten klub, a nie zarząd. Kibicuje tej drużynie od 14 lat i mimo, że zarządy się zmieniały, trenerzy się zmieniali, piłkarze się zmieniali to ja dalej kibicuje Barcy. I nie żałuję tego. Przeżyłem z nią super chwile i mam nadzieję jeszcze wiele przeżyć. I odejście jednego piłkarza i mocno denerwujący zarząd tego nie zmienią. W jego miejsce przyjdą inni, a Wy płaczecie jakby Wam rodzinę sprzedano. Ogarnijcie się trochę to nie koniec świata. Btw Fabregas pokazał, że nie wie co to honor. Odszedł do wielkiego wroga byłego klubu, w którym był kapitanem i przyrzekał, że nigdy nie założy ich koszulki. Do takich ludzi nie mam szacunku i się cieszę, że odszedł. Zaświecili mu kasą i pofrunął. Nie życzę mu źle, nie życzę mu dobrze. Cya!
0
50% kwoty powyżej 34mln! Czyli jakby Chelsea dała za Cesca 40mln to Barca dostaje 37mln, a Arsenal 3mln.
0
A co dopiero kibice Arsenalu czują..
1
://
http://www.chelseafc.com/javaImages/d4/d9/0,,10268~12900820,00.jpg
1
Jakoś nie pasuje mi to:
http://www.chelseafc.com/javaImages/d4/d9/0,,10268~12900820,00.jpg
1
Super pomysł! Naprawdę gratulację dla moderatorów za pracę ;)
1
No jasne TVP1 pokazuje!
0
To co jednak Rakitić nie jest piłkarzem Barcy? ;)
1
Ziomek nie pisz tak bo może ktoś chce zobaczyć, a Ty spoilerujesz!
1
Szczerze mówiąc byłem bardzo zaskoczony końcówka Bale'a. Do momentu finału z Barca tak naprawdę nabijal staty z ogórkami a w meczach z klasowymi rywalami był niewidoczny. Natomiast pod koniec sezonu wystrzelił z formą chociaż gdyby nie bramka Ramosa to Walijczyka można by obwiniać bo zmarnował chyba z trzy wyborne sytuacje.
0
Właśnie przeczytałem, że Reus jest wykluczony z gry na 3 miesiące. Tak więc bez sensu jest teraz go kupować. Bez sezonu przygotowawczego będzie z pół roku dochodził do siebie. Tak więc idealnie byłoby żeby Barca się z nim dogadała i z BVB. Transfer byłby zaklepany i w zimie lub w lecie 2015r będzie można go kupić :)
0
De Sciglio już podobno zaklepał sobie Real :/
16
Moje zdanie jest takie kupić Mirande i Marquinhosa. Wtedy żaden zawodnik nie będzie pokrzywdzony. PO: Marquinhos/Montoya ŚO: Pique,Miranda i Bartra, Marquinhos też mógłby tam grać w przypadku kontuzji. LO: Alba i Adriano. Jeśli chodzi jeszcze o defensywę to sprzedalbym Songa i wtedy DM: Busquets i Mascherano.
4
Za Ter Stegena i Rakiticia przy dzisiejszych cenach? Tak grosze.
0
Równie dobrzy mógłby przejść do Bayernu ma tam Goetze i Lewandowskiego ;)