Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez przesady już o tej formie Messiego. Chlopak jest jednym z najlepszych zawodników turnieju, ale niektórym i tak nie pasuje. W du*ach się chyba poprzewracało. Myślicie, ze Leo będzie biegał po 15km w meczu i jeszcze czarowal, strzelał, asystowal i odbierał? Wszystko się zmienia piłka też, kiedyś Messi łatwo mógł zaskoczyć rywali zresztą sama Barca, jej sposób gry był czymś nowym. Teraz zespół przeciwko Barcy stawia autobus, a Messi ma obok siebie 3 obrońców. Żaden piłkarz na świecie nie jest tak pilnowany. Zobaczcie sobie mecze Ronaldo. Koles pokryty chociaż dwoma obrońcami praktycznie nie istnieje, a zeby blyszczec potrzebuje miejsca o szerokości pasa startowego. Co do Argentyny ok może nie grają super, ale ja liczę, ze Belgia będzie prowadziła grę i wtedy Argentyna będzie mogła grać z kontry w czym są najlepsi.
0
Ehh Messi ma przerabane jak tylko ma piłkę to 2,3 obrońców agresywnie do niego doskakuje. I do tego Szwajcaria bardzo defensywnie
0
Szwajcaria stawia autobus, Argentyna nie ma pomysłu na grę, a Messi chyba dwa razy przy piłce był.
0
Ciekawy jaki kurs na Algierię :D
2
Ten wolny to chyba póki co największy fail tego Mundialu xD
7
CO SIĘ DZIEJE W TYM MECZU!! Co za mecz!! Dawaj Algieria!
0
Myślę, że nie ma sensu się przejmować różnymi plotkami. Każda gazeta co innego pisze. Przed chwilą był post, że Alexis zostaje teraz Hunter mówi, że ma odejść. Komu wierzyć?
0
Varane jest świetny ma tylko jeden duży minus - kolano. Mimo młodego wieku co chwilę ma problemy z kolanem, a niestety tego typu kontuzji nie da się całkowicie wyleczyć. Jak raz sobie porządnie uszkodzisz to będzie się upominać już do końca. Oczywiście nie życzę tego Francuzowi, ale nie wiadomo jak to wpłynie na jego karierę.
2
I za to ewidentna czerwona. Wyprostowaną nogą wchodzi rozpędzony w przeciwnika. Dzizas nie wiem jak Wy, ale ja tak nie trawie Francuzów.
3
Bez przesady, Meksyk po bramce wysiadł fizycznie. Nie potrafili się nawet utrzymać przy piłce. Zasłużone zwycięstwo Holendrów.
0
I gdzie teraz był ten wielki bramkarz? Wreszcie ktoś strzelił mocno i nie w niego i koleś bez szans!
0
Nie ma takiej możliwości. Wygrała 2 mecze więc awans pewny. A nie sorki nie zobaczyłem na grupę. Może nie wyjść, ale wątpię, że przegra 6:0.
0
Tu nie chodzi raczej o to, że może być złym partnerem z drużyny. Moim zdaniem swoim wybuchowym charakterem może kiedyś osłabić drużynę w decydującym momencie. Wyobrażacie sobie powiedzmy finał LM i Suarez dostaje czerwień za pogryzienie kogoś?! Przecież to chore. Albo kolesiowi odwala już w fazie grupowej czy w decydującym momencie walki o La Liga i dostaje zawieszenie na 10 meczów. Podobnie jak inni na tym forum uważam, że zarząd powinien się skupić na transferze dwóch stoperów i prawego obrońcy.
2
Higuain to jakaś porażka. Miał być super atak, a tymczasem jedynie Messi tam ciągnie grę. Di Maria ma czasami przebłyski gracza z Realu, a Aguero to nie wie co robić na boisku. Ci napastnicy to miała być główna siła Argentyny. Pora na Lavezziego ostatnio koleś rozruszał skostniały atak Albicelestes.
0
Nie, antyfutbol to taki w którym jeden zespół chce grać w piłkę, a drugi woli okopać się w polu karnym i liczyć na jakikolwiek błąd. Ja takiej piłki może i czasami skutecznej nie kupuje i to dla mnie nie jest piękno futbolu. Kocham to co w piłce najważniejsze czyli emocje i piękną grę, w której oba zespoły walczą żeby zdobyć bramkę i wprawić w zachwyt kibiców. Dlatego zakochałem się w Barcelonie bo jej obce jest słowo ,,autobus''.
0
I co to by było fajne? Koleś ma nierówno pod sufitem. Jeśli awansuje Urugwaj to prawdopodobnie Suarez już nie zagra.
2
Gdyby Messi dostał tyle miejsca co Suarez przed chwilą to by zniszczył obrońcę i bramkarza.
0
URUGWAJ!! Brawo Diego Godin super sezon i forma strzelecka!
0
Suarez ugryzł Chieliniego xD
0
Szkoda, ze nie ma Pastore. Może nie jest geniuszem, ale z pewności odciążylby środek pomocy.
0
Mysle, ze pomoglby im ban dla Ciebie
0
Trener powinien im nakazać cofnąć się trochę i oddać piłkę Iranowi. Przecież gdy się odslonia to ich zniszczą w kontrze.
0
Tak samo jak Chile i Kolumbia moim zdaniem :)
0
Ehh poczytaj najpierw, a potem gadaj. Pewnie nie znasz hiszpańskiego więc jedyny sport, który czytasz to onet i realmadrid.pl
1
Moim zdaniem Messi powinien grać jako typowa 10 czyli w środku pola. Messi zbyt często i zbyt głęboko schodzi do pola przez to jak już pisałem na środku ataku robi się potężna dziura. Obrońcy pokryją skrzydłowych, do Leo doskoczy 4 i do kogo on ma podać? Oczywiście nie jestem trenerem, ale gdybym miał okazję to w presezonie przetestowałbym Leo własnie na ofensywnym pomocniku. Tam może rozgrywać i może wchodzić w pole karne. Czyli cały Messi. Przed nim wtedy przydałby się typowy snajper właśnie w stylu Suareza. Oczywiście Luis byłby najlepszym wyborem, ale przez to, że jest strasznie drogi i przez to, że lubię Liverpool chyba wolę żeby został w Anglii. The Reds grają super piłkę, szybką, konkretną i bardzo groźną. Mają młodych fajnych piłkarzy. Naprawdę czekam na ich powrót do LM, a wiem na 100%, że odejście Suareza by ich strasznie osłabiło.
0
Dobra, ale już nie przesadzaj. Dawały dużo sławy. Bieber też jest sławny i co z tego? Real w XXIw wydał ponad miliard na wzmocnienia i powiedzmy sobie szczerze mało w tym czasie wygrał. Ok ekonomicznie się zgodzę dobrze robią transfery i fajnie sprzedają piłkarzy, ale trzeba też pamiętać, że Real ma potężny dług. Tylko, że jest klubem ze stolicy i jest wspierany przez państwo oraz banki chętniej udzielają mu kredytów. To chyba każdy wie i to nie jakieś plotki tylko oficjalne informacje. Real sprzedawał państwu ziemie po grubo przesadzonych cenach i tak zarabiał. Moim zdaniem ekonomicznie mają znacznie łatwiej niż Barcelona tak przez stolice nie lubiana.
0
Zbędny?! Najlepszy środkowy napastnik świata jest zbędny?! Chyba sobie żartujesz. Barca potrzebuje takiego zawodnika i to bardzo. Skrzydłowych mamy pod dostatkiem natomiast na środku ataku jest dziura. Niby gra tam Messi, a tak naprawdę on schodzi do pomocy i wtedy w polu karnym jest luka. Kiedyś był tam Eto, a teraz nie ma nikogo.
0
Tu jest kwestia podatku przy klauzulach odstępnego. Real wpłacając klauzulę musi opłacić podatek od sumy transferu w wysokości 45%. Tak więc kupując Suareza Real płaci nie 65mln, a tak naprawdę 90mln! Dlatego pewnie Perez będzie się targował z Liverpoolem bo to taniej wyjdzie.
2
Co nie zmienia faktu, że Real wygrał LM pokonując po drodze klasowe zespoły, a duet Ronaldo- Bale który niby miał się nie sprawdzić wypalił super w końcówce sezonu w przeciwieństwie do Messi - Neymar. Przyjście Suareza do nich to dla Barcy i innych zespołow byłaby katastrofa. Luis to najlepszy obecnie napastnik świata. I nie zgodzę się, że nie dogadałby się z Ronaldo czy Garethem. Zobaczcie sobie na statystyki Suareza. Oprócz bramek ma pełno asyst, jest zawodnikiem bardzo kreatywnym, a przy tym ma niesamowity zmysł strzelecki. To jest zawodnik warty 90mln, a nie Neymar. To na niego powinny zostać wydane takie pieniądze, a nie na Brazylijczyka. Barca potrzebuje środkowego typowego napastnika i najlepszy na tej pozycji jest właśnie Urugwajczyk. Czy oddałbym Alexisa za niego? Ciężko powiedzieć oczywiście wolałbym dać Pedro no ale jeśli w grę wchodzi tylko Sanchez to trzeba by się mocno zastanowić. Alexis wypalił w tym roku, a moim zdaniem stać go na jeszcze więcej tylko problem jest czy Chilijczyk jest w stanie w Barcy pokazać cały potencjał. Niestety nie jestem wróżką więc nie wiem jak będzie wyglądała kariera Alexisa, ale jeśli w Barcy nic więcej nie pokaże to szkoda żeby się marnował w tym stylu. Liverpool byłby dla niego idealny więc wtedy oddałbym go za Suareza.
0
A no na Mundialu to racja ;) Najbliższy mecz Argentyna gra z Iranem tak więc rywal nie za bardzo wymagający. Liczę, że Messi pokaże się jak najlepiej i wyjdzie na prowadzenie w klasyfikacji strzelców MŚ ;)