Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fart to była bramka Villarealu.
0
Moim zdaniem zarząd powinien się w przyszłości skupić głownie na wzmocnieniu pomocy. Według mnie dwóch najlepszych obecnie na rynku to Pogba i Coutinho. Tak Coutinho, nie wiem czy ktoś z Was śledzi mecze Liverpoolu, ale chłopak jest genialny. Świetna technika, szybkość, przegląd pola, drybling. Z samego stylu bardziej mi się podoba niż Pogba. Ok Francuz jest świetny, ale nie wiem czy po pierwsze jest wart 80mln, po drugie czy Barca będzie w stanie tyle wyłożyć no i po trzecie czy Real nie sprzątnie już Francuza w tym okienku. Patrząc na koszty wolałbym zdecydowanie Brazylijczyka, który jest do wyciągnięcia pewnie za jakies 30-40mln.
0
Nie wiadomo co z tym spalonym Neymara bo jeśli nie było to w błędy na korzyść Atletico ;)
0
No i dobrze, oddał nam Miranda za tego karnego, którego nie powinno być.
1
W ogóle nie kontrolujemy meczu! Gdzie są w ogóle podania, rozegrania? Masakra jakaś!
0
Ok karnego nie powinno być, ale popatrzcie co zrobił Alba. Co on tak w ogóle robi w tym meczu?! Kolejny błąd, kolejny raz daje się ośmieszać przez Juanfrana i teraz zamiast wybić daleko to podaje pod nogi rywala.
0
Słabo to wygląda, w ogóle nie kontrolujemy meczu. Przede wszystkim dlatego, że pomoc nie istnieje.
0
Ależ fatalnie gra dzisiaj Mascherano, cholernie niepewny.
2
Dzizas jaki Rakitić wolny :D
0
Sędzie kartek zapomniał z szatni? Jeśli ich nie ujarzmi to będzie rzeźnia.
0
Ehh ile można powtarzać ten sam denny tekst: Xavi nie zagra, Xavi płakał jak czytał huehuehue. Na początku było fajne, ale ok już wszyscy się pośmiali więc dajcie sobie spokój. Po drugie jeśli ktoś myśli, że murawa nie ma żadnego znaczenia i nie można przez nią grać gorzej to chyba nigdy w piłkę nie grał.
1
Moim zdaniem Hazard i Neymar to naprawdę bardzo podobni zawodnicy. Zobaczcie jak oni się poruszają no i te zejścia na prawą nogę. Główna różnica między nimi to, że Eden tak bardziej drobi nogami, robi mniejsze kroki no i lepiej holuje piłkę coś w tylu dawnego Iniesty. No i widać troszkę u niego większe doświadczenie, Neymar jest świetny, ale zdarza mu się za bardzo bawić. Natomiast Hazard ma te zwody takie bardziej efektywne chociaż Ney w tym aspekcie się już poprawił.
0
Cytrynowe pewnie.
2
Chciałbym go zobaczyć w Barcy. Chłopak ma naprawdę talent i do tego przypomina Iniestę z lat młodości. Szybki, świetnie wyszkolony technicznie, panowanie nad piłką. Idealny ofensywny pomocnik. W sumie on i Sterling grają podobnie tylko, że mam wrażenie iż Brazylijczyk jest bardziej dojrzały. Raheem troszkę się za bardzo bawi tym bardziej on jest skrzydłowym, a nam potrzebni są pomocnicy.
0
Nie wiem czy ktoś ogląda mecz Chelsea - Liverpool, ale jeśli tak to zauważcie jak powinien wyglądać prawdziwy doping. Znacznie inna atmosfera, sam dźwięk oddaje super emocje. Tymczasem na Camp Nou to słychać jak się piłkę klepie no po prostu żenada. Czasami się podniesie tłum jak jest akcja lub bramka, a tak to cisza albo koleś gra na trąbce hymn Barcy.
0
Nie zapominajmy, że Messi też miał klarowną sytuację i powinien strzelić bramkę bo Neuer nawet nie drgnął.
0
A czy ja gdzieś napisałem, że Xavi jest najlepszy? Nie umiem wybrać najlepszego rozgrywającego. Było pełno takich piłkarzy, którzy mnie zachwycili na tej pozycji. Zidane jak i Xavi są jednymi z nich, ale tak jak mówiłem dla mnie inni zawodnicy. Staram się być obiektywny doceniam różnych piłkarzy w historii. Suareza na pewno nie uważam za najlepszego snajpera bo uważam, że Ronaldo nim jest. Puyol najlepszy obrońca w historii? Na pewno jeden z lepszych, ale czy najlepszy no tak samo jak z Xavim było pełno wybitnych i nie umiem jednoznacznie wybrać. No a co do Messiego to mecze oglądam gdzieś od 95 roku i tak kompletnego piłkarza nie widziałem i uważam, że jest najlepszy od tego momentu. Znajdź mi innego piłkarza z takimi możliwości i umiejętnościami. Nie będę go porównywał do Maradony i Pele bo żadnego z nich nie widziałem jak grają, a jedynie z kompilacji na youtube.
0
Ciężko tych piłkarzy porównać bo i styl moim zdaniem odmienny. Xavi to taki bardziej Pirlo czyli zawodnik dyrygujący grą drużyny, spokojny bardzo precyzyjny ze świetnym przeglądem pola. Zidane to bardziej był ofensywny pomocnik, jego można porównać z Iniestą, a nie z Xavim. Nie jestem w stanie powiedzieć, który był lepszy. Mimo iż Zidane grał dla rywala to go bardzo cenię, był geniuszem o niezwykle eleganckim stylu. Z pewnością jeden z najlepszych piłkarzy w historii.
2
Świetnie idąc Twoim tokiem rozumowania Barca bez czołowych zawodników i tak powinna wygrywać. To są kluczowi zawodnicy i tak jest w każdym klubie. Popatrz sobie na Real, wypadł im jeden kluczowy zawodnik Modrić i od razu gra się pogorszyła. Wyciągnij z Chelsea Hazarda, Fabregasa i Coste to zobaczymy co będą grać. Wyciągnij z City Aguero, Silvę i Tourę, wyciągnij z Bayernu Robbena, Mullera, Alonso i ciekawe jak to będzie wyglądało. Ok zgadzam się, że pomoc nie gra najlepiej, ale od tego są Ci najlepsi żeby brali gre na swoje barki.
1
Wiecie co jest najgłupsze w tym wszystkim? Że można by kogoś zabić na boisku, ale jeśli sędzia nie napisze tego w protokole to spoko nie ma kary. Tak właśnie działa komisja w Hiszpanii, totalny kretynizm. Przecież to nie są kuźwa roboty tylko ludzie, którzy ogarniają internet. Widzą zachowanie Ronaldo to powinni go stosownie ukarać. Ronaldo w tym meczu dwukrotnie uderzył rywala, a w protokole ma napisane, że bez agresji kopnął rywala bez piłki. No po prostu śmiech na sali. Ok możecie mi zarzucić, że mam ból no ale tak mam bo mnie coś strzela jak widzę taką niesprawiedliwość. Kolesiowi któryś raz odbija, ale nikt tego nie widzi. Ronaldo uderza w twarz Godina? Cisza, internet huczy no ale komisja nic nie widzi. Naprawdę oni są zależni tylko od sędziego? W XXIw wszystko ma zależeć tylko od jednego cżłowieka. Naprawdę nie wiem jak to skomentować. Biorąc pod uwagę zachowanie z Godinem i podczas tego meczu Ronaldo powinien sobie posiedzieć nie 2 mecze, nie 3, nie 4. Natomiast jestem przekonany, że Portugalczykowi praktycznie nic nie zrobią, dadzą dwa mecze zawieszenia i to będzie wszystko.
0
Kumpel, który ogarnia cały futbolowy twitter powiedział mi, że zaufane konta twierdzą, że Ronaldo ma dostać 4 mecze zawieszenia. Nie jest to mało, ale moim zdaniem biorąc pod uwagę, że w jednym meczu dwa razy uderzył rywala i w tamtym roku miał już takie wykroczenia to kara powinna wynosić ok 8 meczów. Zwłaszcza to uderzenie w twarz, pol roku temu tak zrobił Godinowi i sędzia nie zauważył. Teraz ktoś powinien komisji podesłać filmik z tym bo szlag mnie trafia, że Ronaldo chociaż jednego meczu za to nie dostał.
0
Jakie macie zdanie na temat gry Rafinhi? Bo mnie szczerze jakoś nie porywa. Niby ładną ma technikę, ale nie widzę żadnych efektów tej jego gry. Nie ciągnie gry, nie ma kluczowych podań, strasznie bezpłciowa ta jego gra.
5
Po co robić zmiany przecież nie gramy ciężkiego meczu w środku tygodnia..
0
Ależ nas Elche rozklepali! Bardzo ładna akcja.
0
Z niecierpliwością czekam na zmiany bo ciężko się ogląda Xaviego i Pedro. Strasznie mizerna gra z ich strony, zero kreatywności, szybkości, polotu. Poprosiłbym tak w 60min o Suareza żeby chłopak spróbował strzelić na urodziny bramkę, a przed 70min Inieste zeby przyszpieszyć grę ze zmeczonym elche.
0
Montoya i cała pomoc to jakiś dramat póki co.
0
Po co Messi schodzi do połowy boiska? Przeciwnik nie jest zbyt silny więc niech da się wykazać pomocy, a sam niech gra na środku ataku jak dawniej i strzela bramki.
0
No dokładnie. Nie chcę Realowi odbierać triumfu no ale tak naprawdę gdyby nie świetny dwumecz z Bayernem to bym powiedział, że niezasłużenie wygrali. Finał to było jedno wielkie ogromne szczęście i tyle. Po Atletico widać było zwłaszcza w dogrywce ogromne zmęczenie sezonem. Gdyby mieli lepszą ławkę podnieśli by puchar.
0
Obstawiam, że jest możliwy transfer Reusa do Realu tego lata. Tylko będą musieli kogoś sprzedać. Benzema to pupilek Pereza i moim zdaniem jest idealną 9 dla Realu, który nie tylko strzela, ale i asystuje. Dodatkowo świetnie robi miejsce innym zawodnikom. Obstawiałbym już bardziej sprzedaż Bale'a, który gra słabo w tym sezonie no ale każdy wie, że potrafi być kluczowy w ważnych meczach więc zobaczymy. Jeszcze jeden transfer jest prawdopodobny w Madrycie. Być może Khedira odejdzie, który bardzo rzadka gra, a wtedy Real będzie się starał o Pogbę. Oby im się nie udało :)
4
Oczywiście Real ten mecz zapewne wygra, ale patrząc na ich formę wyobraźcie sobie jakby tafili w LM na silnego rywala. Naprawdę byłoby im ciężko bo ewidentnie widać, że gorzej im się gra. A tak to spokojnie pokonają słabe Schalke, złapią formę i będą mogli walczyć z najlepszymi bo im późniejszy etap tym większa mobilizacja.