2

Dzięki wielkie redakcjo za zły link! Oczywiście relacja była, ale na innym filmiku od Fc Barcelony.

13

Zrobił ktoś może screena pięknych sanitariuszek i się podzieli? :P

0

Zgadzam się z tym co napisałeś, ale zauważ, że tak naprawdę świetna forma Alves przyszła akurat wtedy gdy zaczeło być głośno o jego kontrakcie. Przypadek? Nie sądzę. Oczywiście dziękuję mu za całe 7 lat, ale jego ostatnie dwa lata były mocno przeciętne dopiero w roku 2015 gra na starym, świetnym poziomie. Tak więc istnieje ryzyko, że znowu by wrócił do marnej postawy.

0

Lewy serio? Po co miałby odchodzić z Bayernu?

2

Śmieszy mnie jak drużyny przeciwne przy stanie 0:0 i przy praktycznie zerowym posiadaniu piłki gdy nie mogą wyjść z własnego pola karnego mówią, że mają mecz pod kontrolą^^

4

Oficjalna strona Barcy podała, że w finale LM zagramy w domowych strojach!

http://media4.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/162/987/original/equipament_equips_final_champions_14_15_01.v1432037192.jpg

Jak już było to sorki :)

0

Bramka kolejki to dla mnie bramka dająca mistrzostwo, a nie jakieś lobiki :)

0

Nie masz szans praktycznie. Na stronie UEFA losowanie było jakieś pół roku temu, a przez stronę Barcy pierwszeństwo mają osoby w fanclubach więc tak naprawdę to, że uda się wylosować to jest szansa jak wygranie w totka :)

0

Trochę dziwne żeby na tak wazny mecz dawać dosyć niedoświadczonego sędziego. Po pierwsze Turek nie sędziował jeszcze żadnego prestiżowego finału, po drugie w LM sędziował bodajże w 6 meczach więc trochę mało w tym kontrowersyjny mecz Realu z ManU no i po 3 na codzień nie sedziuje w żadnej silnej lidze. Powinni dac Clattenburga, który jest obecnie jednym z najlepszych na świecie.

0

Chyba największy minus Neymara - skuteczność. I nie mówie tego na podstawie tej sytuacji tylko chyba każdy przyzna, że Ney zazwyczaj popsuje parę akcji zanim strzeli. Mam nadzieję, że to się teraz nie zemści.

9

Też macie takie wrażenie jak oglądacie Pedro, że koleś jest w gorącej wodzie kąpany? :D Takie ADHD piłkarskie. Tak biega jak głupi trochę bezsensu, jak przyjmie to taki jeden wielki chaos, albo mu wyjdzie albo nie wyjdzie taka loteria.
PS: to nie jest jakiś hejt w jego stronę bo uważam, że gra całkiem ok tylko trochę za bardzo nerwowo i chaotycznie.

2

Co Iniesta wyprawia w tym meczu? Beznadziejnie gra same straty i problemy z przyjęciem.

0

Ja się najbardziej obawiam powtórki z poprzedniego sezonu czyli ustawienia z Messim na środku ataku. Leo chcąc i musząc wspomagać pomoc cofa się żeby rozgrywać, a wtedy na środku ataku jest luka, która nikt nie zastępuje. Neymar jest na lewej, a Pedro na prawej. Na Pedro jeden obrońca starczy więc reszta defensorów się skupia zagęszczając środek. Czyli dokładnie to co było rok temu - klepanie piłki po obwodzie. Mam nadzieję, że będzie więcej dynamiki i uda się pokonać Atletico.

0

Prawdopodobnie niestety wyjazdówki czyli cytrynowe albo pomarańczowe.

0

Domowe by pasowały do stroju Juventusu i pewnie nie byłoby problemu, ale chyba jest taki przepis, że drużyna gości musi zagrać w rezerwowych. W naszym przypadku pomarańczowe albo te cytrynowe. Trochę szkoda bo zawsze finał mi się kojarzył z podstawowymi, ale już miałbym wybierać drugi komplet to te cytrynowe. Tych łososiowych nie lubie, po prostu są brzydki i do tego strasznie pechowe.

0

A moim zdaniem zmiana otoczenia by wyszła Ronaldo na wielki plus. W Anglii jest pełno miejsca do gry, idealne miejsce dla Ronaldo. Mimo, że CR już nieco traci na dynamice to nie można powiedzieć, że jest wolny bo nadal jest w samej czołówce najszybszych piłkarzy świata. Spokojnie mógłby swoje atrybuty wykorzystać do angielskiej piłki, no i też pewnie łatwiej byłoby mu dryblować itp.

0

Tak tylko, że my już nie szukamy takiego zawodnika jak Rakitic. Potrzeba nam zawodnika kreatywnego, z finezja, że świetnym przeglądem pola i techniką. Takim piłkarzem na pewno nie jest De Bruyne, który wg mnie jest mocno przereklamowany. Jak popatrzysz na Ronaldo to też ma dużo asyst. No ale co z tego? Większość z nich to dośrodkowania albo podanie do kolegi obok.

0

A jak dla mnie De Bruyne to nie jest piłkarz dla Barcy. Jego zaletą są szybkie wejścia ze skrzydła i dośrodkowania. Zresztą widziałeś jakieś jego mecze? 90% jego asyst to dośrodkowania ze skrzydła. Nie ma tego czego potrzebuje Barca - finezji i przeglądu pola.

0

Skoro jesteś fanem Liv to mam pytanko co uważasz o Coutinho? Bo dla mnie jest świetny i najbardziej pasuje do Barcy ze wszystkich piłkarzy na rynku.

0

To co napisałeś ma jeden zawodnik i jak dla mnie spokojnie do wyciągnięcia. A mianowicie Coutinho. Nie mam pojęcia jakim cudem Barca się nim nie interesuje! Mimo, że LIverpool wygląda blado ten chłopak jest genialny, ciągnie ich gre mimo tak młodego wieku. To jest młody Iniesta, szybki, świetna technika, przegląd pola, wizja gry, piękny strzał. Dla mnie jakbym miał wybierać pomiędzy nim, a Pogbą, Verattim czy Kovacić to bez zastanowienia Brazylijczyk! Do tego mamy świetne stosunki z Liverpoolem i jakoś transfery od nich się sprawdzają - Mascherano i Suarez. No i pamiętajmy choćby o takim Alonso co był liderem w Realu. Wiem wiem rozpisałem się, ale po prostu marzę żeby ten chłopak przyszedł do Barcy. Liczę, że na Copa America mimo mizernej pomocy i ataku w Brazylijskiej kadrze pokaże klasę i zwróci na siebie uwagę Dumy Katalonii. No i do tego może mieć dobry kontakt z Neymarem.

0

WSTYD Panie Maradona po prostu wstyd. Gadać takie bzdury i to jeszcze o swoim rodaku i byłym podopiecznym. Zamiast się cieszyć, że kolejny Argentyńczyk jest genialny to lepiej powiedzieć jakiś syf. Gdyby ta jeszcze jego wypowiedź była racjonalna, ale te jego argumenty są tak żałosne.

0

Vietto całkiem ciekawa opcja tylko, że wszystko zależy jak Enrique będzie z niego korzystał. Jeśli będzie miał realne szanse na grę oczywiście nie w podtawie, ale powiedzmy regularnie końcówki meczów i do tego mniej ważne mecze w wyjściowej jedenastce to ok niech przychodzi. Natomiast jeśli ma grać raz na ruski rok to trochę szkoda chłopaka bo on potrzebuje gry, musi się rozwijać.

2

Moim zdaniem Pedro powinien dostać ostatnią szanse. Taki mecz by nam powiedział czy mamy tego prawdziwego zmiennika dla MSN. W tak ważnym meczu Pedro jeszcze nie grał od pierwszej minuty w tym sezonie. Jeśli da ciała to sztab będzie wiedział, że jest dosyć słabo bo kolejny rok trzeba będzie ciągnąć tylko na MSN. Zresztą być może fatalny mecz Pedro by zadecydował o jego sprzedaży, ale ja uważam, że tak czy siak nie powinno się go sprzedawać gdy mamy bana. Jeśli nie Pedro to bym chyba spróbował ustawienie 4-4-2. W pomocy Busquets, Xavi, Rakitić, Iniesta. Andres mógłby troszkę schodzić na skrzydło, a wtedy Neymar mógłby troche grać na środku jakby Messi schodził do pomocy. Nie bawiłbym się w żadne Sandra i Muniry. To zbyt ważny mecz, gramy o mistrzostwo. Tak wiem, że jest jeszcze Deportivo, ale nie chciałbym zostawiać tego na ostatni mecz. Wiadomo jaka będzie wtedy nerwówka i jak znam życie Depo by postawiło giga autobus.
EDIT: Co do ustawienia z Pedro to obawiałbym się troszkę powtórki z poprzednich dwóch sezonów. Czyli Messi będzie schodził rozgrywać do pomocy, a wtedy na środku ataku zostanie olbrzymia dziura. Takie coś baaardzo utrudnia grę i prawdopodobnie mecz byłby nudną klepaniną.

0

Tak, ale przegrać(odpukać) taki finał to by była chyba największa porażka Barcy w historii. Dla każdego cule to byłby największy cios jaki może być. Wygrana Realu w finale LM i do tego po raz pierwszy w historii obroniony tytuł. Wielbieniom nie byłoby końca, Real uznany za najlepszy zespół w historii i wieczne wypominanie tej porażki. No i jeszcze takie smaczki jak Złota Piłka dla Ronaldo.

0

Czemu nie oni nie biegają?! Messi ruszaj się do cholery!

1

Co się dzieje???!! Ta gra to WSTYD!!!

0

Jednak ten Iniesta nie wrócił bo gra bardzo słabo... :(

1

Ależ żenada w drugiej połowie. Teraz gramy to co co w poprzednich dwóch sezonach i to pokazuje, że jesteśmy zależni od MSN. Teraz Messi grając niby na środku ataku musi schodzić do środka żeby rozgrywać, a wtedy na środku ataku jest dziura bo Pedro nie istnieje.

0

9 bramek tyle samo co Ronaldo i Adriano :)

7

Ter Stegen rzeczywiście niesamowite interwencje, ale obrona nasza dzisiaj to jakaś masakra. Nie wiem co się stało wystarczy ich przycisnąć i jest bardzo źle. Nie widzę tego zestawienia na ewentualny finał. Musi grać Mathieu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?