Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda tylko, że Suarez nie zagra w pierwszym wyjazdowym meczu :/
0
Jego nie zniszczył Madryt tylko kontuzje. Praktycznie od początku pobytu był nękany przez różne problemy zdrowotne. Ciężko coś zarzucać Realowi bo albo Kaka nie grał, a jak już grał po kontuzji to grał beznadziejnie.
5
Czy Wy też chcecie częściej widzieć Vermaelena w wyjściowej 11? Dla mnie koleś jest bardzo pewny, gdyby grał regularnie i miał szczęście co do kontuzji to myślę, że byłby kozakiem. Mnie jakoś Mascherano na środku nigdy nie przekonywał, a do tego w tym sezonie gra mocno przeciętnie żeby nie powiedzieć słabo. Do tego Thomas jest wysoki i świetnie gra głową. Argumentem i to sporym przemawiającym za Masche jest jego rola w zespole. Ma mocny charakter, potrafi zmotywować, powalczyć w imię drużyny no i Enrique bardzo często mu przekazuje instrukcje podczas meczu. No nic jestem ciekawy jak to bd wyglądało.
0
Jaką filozofię i jaki styl? Real to nie Barca, w Madrycie nie ma pewnej filozofii gry, która się wpaja młodzikom. Oni grają tak jak trener chce. Jak było Galacticos grali bardziej kombinacyjnie, jak był Mourinho grali brzydko i defensywnie, jak był Ancelotti to bazowali na kontrach. Teraz to jest taka mieszanka opierająca się głównie na wrzutkach :D
3
Najsilniejsza broń Realu? Wrzutki w pole karne wykorzystujące wzrost i siłę zawodników. Mają 6 świetnie grających głową zawodników - BBC, Ramos, Pepe, Varane. Zauważcie ile oni bramek zdobywają po wrzutkach. Nie zawsze to są oczywiście strzały głową, ale to jest ich główna broń. Skupienie obrony w środku, rozrzucenie do boku i dośrodkowanie do wolnego zawodnika.
2
Ehh to jest właśnie to o czym pisałem. Mają dwie bramki i już im się nie chce. Takie oddanie inicjatywy zawsze źle się kończy. Starczy już tych wpadek, niech się wezmą do roboty i strzelą pare bramek.
1
Zamiast zadowolenia po pierwszej połowie czuje irytacje i taki niedosyt. Już wolę chyba żeby nie mieli korzystnych sytuacji niż żeby je tak marnowali. Po prostu niesamowicie mnie to wkurza. Tym bardziej, że jest jedynie 2:0, a to jest chyba najgorszy wynik dla piłkarzy Barcy jeśli chodzi o prowadzenie. Zamiast dobić rywala, to oni się bawią, a takie coś się mści. Zresztą przykładów nie trzeba za bardzo szukać - mecz z Deportivo. Mam nadzieję, że strzelą jak najszybciej trzecią bramkę i przestaną tak się głupio bawić.
3
Dlaczego? Dlatego, że przez takie marnowanie sytuacji zremisowaliśmy już pare meczów. Te akcje, a zwłaszcza Suareza to jest mus żeby wykorzystać - to jest strzał z 2 metrów do bramki, a w przypadku Luisa to już nawet do pustej.
0
A mnie szczerze powiedziawszy jakoś nie powala. Zdecydowanie wole naszą 11 i mam wrażenie, że nasz skład by wygrał z tym. Nie mówiąc o tym, że byliby niezgrani to jak dla mnie tacy pilkarze jak Pogba, Fernandinho czy De Bruyne to nie jest jakiś top top.
0
2 lata może zagrać na wysokim, światowym poziomie. Po tym czasie myślę, że będzie miał rolę podobną jak Xavi rok temu czyli zmiennik, lider z ławki. Trzeba będzie za jakiś rok szukać topowego następcy Andresa. Czy to będzie ktoś z młodych - zobaczymy.
0
Naprawdę kadra zaczyna wyglądać super. Jeszcze jak wróci Roberto i Rafinha to powinno być mega. Jedyne czego mi tak troszkę brakuje to takiego dobrego, klasowego snajpera będącego zmiennikiem Suareza. Arda może grać na skrzydłach, ale na środku ataku raczej słabo.
3
Pierwsza opcja na 100%
0
Nie Liga Mistrzów tylko Puchar Europy bo to znaczna różnica :) Co nie zmienia faktu, że najbardziej utytułowanym jest. Choć ja inaczej patrze na piłkarzy z tak odległych lat. Wiem, że trofeum to trofeum no ale po prostu wtedy inaczej wyglądał futbol. Mam szczęście, że dużo starszych mężczyzn w mojej rodzinie jest fanami piłki i coś mogli mi opowiedzieć o dawnych czasach. No chcąc nie chcąc kiedyś grało się inaczej, była mniejsza rywalizacja, biło się chore rekordy no bo po prostu piłka nie była jeszcze tak popularna i na takim poziomie jak obecnie.
0
Czemu się traktuje ten finał jako coś oczywistego? Jutro przecież gramy dopiero półfinał i to nie z byle jaka drużyną. Wiem, że Barca jest murowanym faworytem, ale ostatnie wpadki jakoś nie napawają mnie super optymizmem. Zwłaszcza ten remis z Depo to totalna porażka. Jeśli Barca znowu bd chciała rozegrać mecz najmniejszym nakładem sił i zapomni o koncentracji w końcówce meczu to może byc bardzo nieprzyjemnie.
6
Nie jeden remis, a dwa i to podrzad. I tym bardziej to boli, że oba remisy to po prostu frajerstwo. W meczu z Valencia daliśmy sobie strzelić w samej końcówce mimo, że cały mecz kontrolowalismy. Ten remis z Valencia dało się przyjąć patrząc na klasę rywala i to ze graliśmy na Mestalla. Ale wczorajszy mecz? To po prostu wstyd. Mieć pewne prowadzenie i tak po prostu odpuścić? Takimi meczami się przegrywa ligę. Przewagę która wypracowalismy przez parę miesięcy zmarnowalismy w tydzień..
0
Statystki nie grają i to jest najlepszy przykład. Ronaldo też ma genialne staty..
1
Kolejny raz się z Tobą zgadzam, mam identyczne odczucia co do tego meczu. W żadnym momencie gra mnie jakoś nie przekonywała. Messi jak już pisałeś wcześniej i ja zresztą to samo pisałem zagrał średnio. Gra po prostu mozolnie, bez iskry, brakuje mu dynamiki. Koledzy mu dogrywają piłkę bo są przyzwyczajeni do nagle ruszającego Leo ciągnącego grę. Niestety póki co Leo po kontuzji ma ewidentne braki w dynamice i po prostu zwalnia akcję i bramka z wolnego tego obrazu nie zmienia. No cóż takie mecze mnie wkurzają najbardziej. Co innego zremisować, przegrać mecz po równej walce, a co innego przegrać mecz gdy się prowadzi 2:0 i nagle się staję i odpuszcza. Myślałem, że wykipię jak po stracie pierwszej bramki zamiast zebrać się i ruszyć do ataku to nasi jeszcze bardziej stracili kontrolę nad grą. No i do tego jeszcze fatalne wręcz dziecinne błędy w obronie. Szkoda, że cała przewaga po GD została zmarnowana w dwie kolejki. Napisałeś, że strata pkt musiała kiedyś nastąpić i tu się nie zgadzam. Strata pkt mogła nastąpić tydzień i nastąpiła, ale dzisiaj już nie miało prawo się to stać. Ale stało się i cóż już nie ma żadnego marginesu błędu. Jak dobrze, że w styczniu będzie Turan i Vidal bo naprawdę nie mamy ławki.
0
W lecie trzeba w końcu kupić dobrego stopera bo się odechciewa już oglądać tych błędów. Nie szczędzić kasy i kupić Laporte czy innego grajka w dobrym wieku i mieć spokój.
0
Świetny komentarz zgadzam się w 100%, ale uważaj bo zaraz Ci pojadą, że się nie znasz bo coś napisałeś na Messiego.
0
Dzizas jaki żałosny komentarz. Nie można napisać nic na Messiego bo od razu jest się nazywanym od dzieciaków.
0
Czy ja napisałem, że gra źle? Napisałem, że widać iż nie jest w rytmie i to jest prawda. Nikt mi nie powie, że gra jakoś świetnie. Troszkę za mało jak na niego pociągnięcia gry.
0
Trzeba czekać na Turana i wtedy zobaczymy połączenie siły, techniki i waleczności.
0
Wiem, że Messi po kontuzji, ale póki co to przypomina tego Leo z sezonu 13/14 gdy też wracał po kontuzji. Niby Messi, ale taki bez iskry - wolny, anemiczny troszkę, po prostu bez poweru. Nie wiem czy Wy też tak to widzicie, oby już niebawem wróciła najlepsza postać Pchły.
2
I jeszcze prawdopodobnych składów nie ma oraz ocen za mecz z Sociedad i Villanovense :|
1
Co się stało z Kaptoumem w tej przerwie? Gra jakby mu w szatni część mózgu wycieli.
2
Dla mnie to jest żałosne. Klub(Real) łamie przepisy wystawiając do gry zawodnika, który nie mógł zagrać i jak dla mnie to jest prosta sytuacja - osoby odpowiadające za PK natychmiast wyrzucają Real z pucharu. Tymczasem mamy jakąś chorą sytuacje, że rywal Realu jeśli chce żeby jakaś kara spotkała Real musi do jutra o 14 zgłosić sprawę do Komisji. Przecież to aż się prosi o korupcje. Dla takiego Cadiz bardziej opłacalne byłoby przyjąć jakąś sumkę od Pereza niż awansować i prawdopodobnie niebawem odpaść zarabiając jakąś śmieszną sumkę. Oczywiście to jest zachowanie bez honoru no ale mówię typowo o materialnych korzyściach. Jak znam życie jutro się okaże, że Cadiz jakoś tak zapomniało zgłosić sprawy.
0
Moim zdaniem to był chyba najsłabszy rok Ronaldo odkąd jest w Realu. Jedynie statystyki go bronią, które w 80% nabijał na niszowych drużynach. Moim zdaniem praktycznie nie był decydujący w ważnych spotkaniach. To, że zdobędzie bramkę strzałem głową po wypracowanej akcji przez kolegów podczas gdy on stoi w polu karnym i macha rękami moim zdaniem nie czyni z niego kogoś decydującego. No ale głośno było gdy wbijał 5 bramek cieniasom.
2
Tak czy siak Ronaldo na drugim miejscu z taką duża ilością punktów to jakiś żart. Koleś zagrał jeden z najsłabszych sezonów odkąd jest w Realu no ale statystyki jakimś cudem go bronią. Ibry też nie powinno być w top 5. Moim zdaniem piątka tak powinna wyglądać w kolejności: Messi, Neymar, Suarez, Lewy, Ronaldo.
0
Ja tam widziałem jeden groźny strzał Jamesa koło słupka wybroniony przez Bravo. A tak to James zagrał słaby mecz tak jak reszta zespołu.
0
No chyba nie :D