Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To chyba inny mecz oglądamy.
4
Przynajmniej ławkę mamy silną :D
0
Oj patrząc na skład aż się przypomina mecz z Sociedad w zeszłym sezonie. Co prawda był on kluczowy ponieważ po nim zaczeliśmy wszystko wygrywać, ale chyba każdy pamięta co się wtedy działo. Messi na ławce, fatalna gra i podobno potem kłótnia Leo z Enrique. Wtedy Luis nie docenił trudnego terenu jakim jest Estadio Anoeta, czy tym razem też przecenił swoje możliwości?
1
Boże nie straszcie tak! Już myślałem, że jakaś kontuzja..
0
Może przejść w styczniu tak naprawdę bo to będzie jedyna nadzieja dla ManU żeby coś na nim zarobić. A w pół roku nie zniszczy sobie kariery - patrz Vidal i Turan.
0
Wspólne z ManU mamy tylko jedno - bardzo słabą ławkę :D No ale na szczęście tylko(lub aż) do stycznia.
0
Czarnecki wszystko broni :/
0
Na to się nie da patrzeć! Co oni stracili umiejętność strzału?
0
Neymar powinien strzelać, ale tak czy siak Messi miał setkę. To po prostu musiał wykorzystać. Coś Leo z celownikiem nie tak. Takie coś trzeba uderzać mocno i wysoko, a nie lekko. Takiej sytuacji już możemy nie mieć no ale cóż..
9
No bo przecież nie można strzelić tylko trzeba podać i wejść z piłką do bramki. Ależ Neymar denerwuje.
18
Bardzo słaby mecz Rakiticia póki co. Chłopak w ogóle nie podejmuje ryzyka. Jedynie odgrywa do kolegi obok. Nie rozumiem trochę tego. Ma świetne uderzenie z dystansu - nie może podejść bliżej i spróbować szczęścia? Denerwuje mnie właśnie brak strzałów. Rozumiem, że mało miejsca no ale może się uda, jakiś rykoszet. Lepsza próba strzału niż bezsensowna wrzutka do nikogo.
0
Poczekaj z tym kupowaniem. Jeśli podczas meczu nie będzie cieło i będzie dobra jakość to można przecież kompa podłączyć do tv i masz elegancko za darmo. Ja oglądam w necie od 8 lat i naprawdę da sie w dobrej jakości ;)
0
Prawdopodobnie gdy zacznie grać Turan to Ivan siadzie na ławce. Teraz po prostu nie ma kto grać za niego. Arda też jest walczakiem, ale lepszy technicznie i bardziej ofensywny.
0
Zaorałeś chłopa :D
0
Podobno 15 dni przerwy, a więc wróci na mecz z Atletico.
0
I na szczęście było zupełnie inaczej :D
0
MOTM to zdecydowanie Vermaelen!
0
Ale jak już tak grają to niech dostają kartki. Aduriza tego starego chłopa już nie powinno być na boisku.
0
http://static.fangol.pl/content/e/5/d/e5d9b598fb1034459547a4add2cf54e2-full.gif
to nie był strzał przy słupku, to był po prostu fatalnie strzelony karny, którego by większość bramkarzy wyjeła
0
Czemu zakładasz, że Barca przegra/zremisuje, a Real wygra?
0
Bo to nie o to chodzi. Dawanie szans młodym? Jasne, że tak, ale wtedy gdy drużynie dobrze idzie w meczu i taki zawodnik wchodzi bez zbednego stresu. Natomiast nie może być tak, że cala ławka Barcy to zoltodzioby z La Masii. Bądźmy poważni taki zespół jak Barca musi mieć topowych zmiennikow żeby walczyć na wszystkich frontach. Wtedy można spokojnie ogrywać młodych czy to w początkowych meczach Pucharu Króla czy przy pewnych wynikach w lidze, LM. Bo jeśli chcemy opierać całe rezerwy na mlodzianach to sorry, ale w 90% nic z tego nie będzie bo taki chłopak jest obarczony zbyt duża odpowiedzialnościa i stresem, a w przypadku niepowodzenia od razu jest wyśmiewany i sprzedawany. Jesli Barcelona chce być w topie i zdobywać trofea musi mieć silna ławkę w której powiedzmy 5 zawodników to klasowi zmiennicy, a 2 może być młodych i obiecujących.
0
Myślę że w letnim okienku 2016r trzeba będzie spooooro wydać. Potrzebny przede wszystkim i to bardzo klasowy pomocnik. Moim zdaniem jedynie Ci piłkarze na ten moment mogliby wejść do wyjściowej 11 - Pogba, Verratti, De Bruyne i Coutinho. Następnie potrzebny zamiennik dla MSN no chyba, że super się rozwinie Munir lub,Sandro. Ten sezon też będzie kluczowy dla Bartry i Vermaelena. Jeśli nie wypala trzeba będzie się ich pozbyć i kupić topowego stopera bo Masche ma już swoje lata. No i do tego jeszcze zmiennik dla Alby. Mój typ to Gaya z Valencii. Tak więc jakby nie patrzeć w lecie 16 trzeba będzie kupić 3 zawodnikow.
0
Daj spokój człowieku. Przecież starali się walczyli, nie wiem czego Ty oczekiwales. Nie zawsze jest się w stanie strzelić bramkę. Barca nie jest w formie i do tego Bilbao gra bardzo pilnie i uważnie. Po stracie Pique i bramce to juz było oczywiste ze sie tego nie odrobi i chyba tylko niepoprawni optymiści by mogli wierzyc. Barca ma przed sobą cholernie ciężki terminarz i do tego nie mamy praktycznie ławki więc wg mnie dobrze że nie biegają bezsensu przy takim wyniku. Ważniejsza jest liga i LM.
1
To nie Mathieu zagrał do przeciwnika tylko Pedro.
1
Bez przesady już z tym Lewandowskim. Uważam, że Lewy gra dobrze w reprezentacji. Niestety jego sytuacja wygląda podobnie jak u Messiego w Argentynie. Czyli po prostu ma słabych partnerów. Robert często się cofa, robi miejsce innym i przez to nie może stać tylko na szpicy jak w Bayernie i czekać aż piłka do niego dojdzie. Tym bardziej, że w takim Bayernie ma powiedzmy 4 świetne sytuacje na mecz, w reprezentacji jak ma jedną setkę to i tak dużo.
2
Ja tam nie zasypiam. Nie wiem czego Ci brakuje w meczach Barcy czy Realu. Jeśli chodzi o taką szybkość niektórych meczów w PL to myślę, że wynika to z większej rozwiązłości drużyn jeśli chodzi o taktykę. W Anglii mam wrażenie, że panuje taki chaos, po prostu od jednej do drugiej strony boiska. W Hiszpanii zespoły grają lepiej taktycznie i są lepsi technicznie więc nie jest tak łatwo ogrywać obrońców i konstruować akcje.
0
Niestety nie będą :(
0
Prawdopodobnie 90% piłkarzy już chorowała na świnke w dzieciństwie :)
0
Neymar i Alba nie byli powolani wiec istnieje ryzyko, że nie będą zaliczani jako zdobywcy.
0
Jakie tam w domu ja właśnie mam przerwę w amatorskim turnieju tenisa ;)