Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Niby większość tak się śmieje z dzieci na stronie Realu, a tymczasem 90% komentarzy tutaj to debilne posty o tym, że Perez już kupuje Los Blancos słabego rywala. Ludzie ile Wy macie lat? 14? Rozumiem raz to napisać, ale ileż można no naprawdę gdyby usunąć ten szrot z komentarzy to nagle z 1480 zostałoby może z 40. Momentami to się odechciewa aż wchodzić na stronę i czytać te wypociny. Już nie wspominam o tym, że większość uważa, że Barca już jest w 1/4. Nie zapominajcie, że gramy jutro z topowym rywalem, mistrzem Anglii. City ma tyle klasowych graczy, że gdy będą mieć dobry dzień mogą awansować. Przypomnijcie sobie ostatni mecz, niby Barca była znacznie lepsza, a tu nagle City strzela bramkę z niczego. Naprawdę w takich meczach nic nie jest pewne. Jedna niewykorzystana sytuacja, niestrzelony karny i to się może zemścić. Dlatego ogarnijcie się i zamiast wyśmiewać taki Arsenal czy inne zespoły, po prostu kibicujcie swojemu zespołowi bo nigdy nie wiadomo co się może stać.
3
Już widzę jak Ty lecisz do szkoły w wolne bo ostatni sprawdzian z matmy nie wyszedł :)
2
1624, handluj z tym :P
0
To jest przecież stary filmik z GD chyba 2 lata temu. Teraz już nie ma tych różnych wersji komentarza, jest tylko jeden.
4
Czemu Enrique tak oszczędza Neymara? Przecież on tydzień temu nie grał i dodatkowo jest jeszcze bez formy więc powinien łapać minuty. Już prędzej powinien zmienić Messiego, który gra każdy mecz po 90min.
0
Nadal uważacie, że Adriano mógłby zastąpić przez pół roku Alvesa na prawej stronie? Barca musi z Danim przedłużyć kontrakt, innej opcji nie widzę.
1
Naprawdę uważasz, że transfer takiego piłkarza jak Dybala czy Vietto byłby dobry? Przecież to zepsuje im karierę. Oni potrzebują minut, a nie siedzenia na ławce. Nie wygryzą Suareza ze składu no way! Moim zdaniem jeśli chcemy jakiegoś porządnego rezerwowego to trzeba rozejrzeć się z jakimś doświadczonym napastnikiem, który będzie wchodził na końcówki meczów, a i w podstawie da radę od czasu do czasu.
7
Jak to nie?! Pamiętne 2:6 na Santiago Bernabeu!
6
Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię tych meczów o wczesnej godzinie. Nie dość, że sam po prostu nie lubię o tej godzinie oglądać Barcy to jeszcze piłkarze grają słabo. Wszyscy są tacy zaspani, czasami ktoś pokaże coś ładnego, ale gra nie powala. Nienawidzę takiej oszczędzającej gry przy takim wyniku bo uważam, że zawsze się to potem mści. Niech się chłopaki zepną i strzelą bramkę to będzie większy spokój bo nie wyobrażam sobie nawet straty punktów.
0
Tylko, że Iniesta jest krytykowany już od prawie 2 lat :)
0
No dobra nie mówiłem o wyglądzie :D
7
Iniesta jest skandalicznie słaby. On po prostu nie istnieje. Ani w odbiorze, ani w pressingu ani tym bardziej w ofensywie. Kreatywność na poziomie zero. Myślę, że gdybym ja grał za niego to by nie było widać różnicy.
3
Cieszyłbyś się z kontuzji? Jesteś żałosny..
1
Dziwne, że grają w tym pomarańczowym komplecie.
0
Takiego piłkarza jak Coutinho potrzebuje Barca! Po prostu genialny zawodnik, zdecydowanie wolę jego niż Pogbę. Dlaczego? Ponieważ Brazylijczyk idealnie pasuje do naszego stylu gry. Jest szybki, świetny technicznie, zwrotny, z dryblingiem, przegląd pola no i wspaniałe uderzenie. Dla mnie on i Isco to praktycznie kopie. Bardzo podobni do dawnego Iniesty. Na Isco nie mamy szans, ale na Coutinho jak najbardziej.
0
Tylko, że Toure już będzie na rewanż :/
0
Losowanie jest tylko po ćwierćfinałach. Potem już jest drabinka na półfinały. A nie przepraszam mój błąd, losowanie jest do samego finału.
1
Niby tak, ale zauważ ze jak Isco przechodził to my mielismy Xaviego i Inieste w formie, Fabregasa, Thiago i w perspektywie Roberto. Nie chcę mi sie wierzyć, ze wtedy narzekales na pomoc bo mieliśmy najlepszą na świecie. Niestety wszystko potoczyło się inaczej. Zostaliśmy z beznadziejnym Iniesta, rezerwowym Xavim, fizycznym Rakiticiem i zdolnym Rafinhia.
0
Barca powinna liczyć na siebie, a nie na wpadki Realu. Gdyby grali skupieni to by nie było tych głupich wpadek. Real nawet jak gra słabo to i tak wygrywa. A ich forma będzie już wzrastać tak więc ja na stratę punktów bym nie liczył.
0
Jest pewien sposób i to bardzo prosty, a mianowicie strzały z dystansu. Nie mam pojęcia jak można w takim meczu jak wczoraj nie próbować uderzać sprzed pola karnego. Mamy Messiego, Neymara, Suareza, Rakiticia i każdy z nich potrafi uderzyć no ale wczoraj się bali.
2
Wiecie czego mi glownie brakowało? Strzalow z dystansu. Barca nie oddala ani jednego celnego strzału zza pola karnego. Moim zdanie brak tego przy defensywnie grających drużynach jest olbrzymim błędem.
0
Czemu nie strzelają z dystansu?!
0
Czemu nie strzelają z dystansu? Jest autobus to niech spróbują zza pola karnego.
1
Ale Casillas to jest legendarny bramkarz i bardzo doświadczony. Natomiast Ter Stegen to młodziak i uważam że faza pucharowa LM to nie miejsce na ogrywanie się. Uważam, ze powinien bronić Bravo bo jest po prostu lepszy na ten moment i bardziej doświadczony.
0
Uważam, że nie i tu nie chodzi mi o formę tylko o pozycję i rolę na boisku. Zauważ, że te rekordy Messi bił gdy grał na środku ataku. Teraz gra na skrzydle oraz w pomocy. Jego rola się zmieniła i to mocno.
3
Neymar mimo bramki jest dzisiaj irytujący. Już mógł mieć co najmniej trzy bramki.
1
Po części się zgadzam, ale błagam Was nie przesadzajcie z tym hurraoptymizmem. Wiem jest dobrze, naprawdę grają fajną piłkę, ale nie ma co przesadzać. Oczywiście jestem zadowolony z ich gry, ale jedna rzecz, która mi się nie podoba i przez którą nie mogę aż tak radośnie patrzeć w przyszłość to nasza gra w pomocy. Jej praktycznie ma. Akcje nam robią tylko zawodnicy z przodu. Póki co to działa, ale co jeśli trafimy na silny zespół w formie? Wystarczy pokryć Messiego i nasze rozegranie będzie słabiutkie.
0
Przyjęcie Suareza :D
1
Czemu niby teraz Barca nie ma obrony? Naprawdę nie wiem co by musiała robić defensywa żeby niektórzy ją nazwali dobrą. Chyba jedną no góra dwie bramki puścić przez połowę sezonu. Ludzie mamy najlepszą obronę w La Liga, od dawna nie było tak dobrze.
3
Naprawdę śmieszą mnie niektóre komentarze. Co by Real nie robił, jakby nie grał to i tak dla większości jest beznadziejny, ma fuksa i w ogóle to Perez zapłacił. Nie potraficie przyznać, że w danym meczy rywal jest lepszy, że mu się należy. Cały czas się czepiacie i wyśmiewacie z Bale'a. Ok może teraz nie gra powalająco, ale rok temu dał Realowi zwycięstwo w Pucharze Króla w meczu z nami i w finale LM strzelił decydującą bramkę po której Atletico już się nie podniosło. Jego transfer moim zdaniem tylko tymi dwoma trafieniami już się spłacił. Lepiej zamiast pluć na Real, patrzmy i oceniajmy Barcę.