Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coutinho nie jest dobry, on jest świetny. Moim zdaniem to młody Iniesta, rozgrywa super sezon. Zresztą nominacja na gracza sezony Premier League mówi sama za siebie.
3
Chyba redakcja zapomniała, że to najpierw Adriano nas uratował przed stratą bramki robiąc wślizg na Lavezzim. Dopiero później strzał Cavaniego zablokował Mathieu. Jeśli nawet redakcja nie daje oceny Adriano to o tak ważnej interwencji należy wspomnieć.
0
Masz może link do bramek z komenatrzem RAC1?
0
Fajnie że wygrywamy, ale irytuje mnie to, że Barca po raz kolejny odpuszcza. Po bramce gra totalnie siadła. Powiedzmy sobie szczerze PSG miał dwie świetne sytuacje po błędach całej drużyny i cud, że nie straciliśmy. Ja wiem, że to PSG, ale oni są tak osłabieni, że Barca powinna to wykorzystać. 1:0 to dobry wynik, ale w następnym meczu Paryżanie będą w pełnym składzie i wtedy będzie dwa razy trudniej. Moim zdaniem powinni pocisnąć strzelić bramkę czy dwie i mieć wtedy spokój. Przy takiej grze to aż się prosimy o stratę bramki. Zresztą ostatni mecz z Sevilla powinien być nauczką.
0
Cholernie szkoda Argentyńczyka tym bardziej, że liczyłem na niego w kontekście Copa America. No, ale cóż mówi się trudno. Młody jest więc pewnie szybko dojdzie do siebie :)
1
Mnie martwi ten chory terminarz. W środę gramy ciężki mecz w LM, a potem z Valencia w.. sobotę o 16 :O Kto to układał? Przecież tutaj nawet 3dni nie ma na odpoczynek. Dwa mega trudne mecze, w których zwycięstwo trzeba będzie przebiegać. Zwłaszcza ten mecz z Valencia, która walczy o 3 miejsce. Ehh naprawdę czeka nas bardzo ciężki tydzień..
0
I co z tego? Jakie ma to znaczenie, że ostatnio zagrał dobrze? Mamy mu podziękować? Zagrał beznadziejne więc ludzie po nim jadą. To wstyd żeby nie wykorzystywać takich sytuacji.
0
To nie jest porażka ok, ale wstyd żeby taka drużyna jak Barca remisowała taki mecz. Ja wiem Sevilla grała super, ale powiedzmy sobie szczerze ten mecz można było zamknąć w pierwszej połowie. A druga połowa to już totalna żenada. Przy wyniku 1:2 powinni jak najszybciej strzelić, a Enrique zdejmuje Neymara. WTF?! W 50% to jego wina za stratę punktów. Druga połowa to gra na stojąco po raz kolejny nie potrafimy dobić rywala. Z City się udało, tutaj już nie.
0
Czemu nie ma zmian? Co on wyprawia?!
0
Komentarz usunięty
0
Po co Messi cały czas tak podaje? Naprawdę smutno się patrzy, że pomoc nie ma totalnie pomysłu na grę i Leo musi robić cały czas to samo.
0
Boże nie ma nic gorszego niż komentarz Labogi...
0
Suarez gra na środku :)
1
Kontuzja :/ Mandżukić, Garcia tak samo.
0
Tak tylko zwróć uwagę na to, że Real obecnie ma cały skład zdrowy. Nie wiem jak to będzie wyglądało na mecz z Realem, ale póki co w Atletico kontuzjowany jest Diego Godin, Mandżukić i Garcia. Jakby nie patrzeć są to kluczowi zawodnicy dla Atletico, zwłaszcza Godin. Będzie ciekawie, ale mam przeczucie, że Królewscy przejdą Atleti. Naprawdę w pełnym składzie są zupełnie inną drużyną i znowu stają się faworytem do wygrania. Tym bardziej, że LM działa na nich bardzo motywującą i nie ma co ukrywać - mają tu duże szczęście.
0
Wydaje mi się, że jest to w zasięgu Ronaldo. Zwłaszcza mecze z Rayo, Eibar, Almeria i Getafe mogą być świetną okazją dla Ronaldo. Teraz grają z Rayo, które gra fajny radosny futbol, ale bardzo nieodpowiedzialny. Tak więc tutaj szykuje się prawdopodobnie pogrom w wykonaniu Realu.
0
Jasne, on jest świetnych snajperem. Ma niezwykłe wyczucie i taki instynkt strzelecki. Ogólnie uważam go za bardziej skutecznego piłkarza od Leo, ale Messi znów jest ogólnie lepszym piłkarzem. Ma w sumie wszystko od wykończenie po kreacje gry. Tak wiem Ronaldo też ma dużo asyst, ale większość z nich to proste podania do kolegi biegnącego obok lub naprawdę przypadkowe. Nikt mi nie wmówi, że Portugalczyk ma świetny przegląd pola.
2
Jasne, że możliwe i trzeba wierzyć, ale moim zdaniem będzie baardzo ciężko. Real ma lepszy terminarz i do tego uważam, że Ronaldo ma trochę łatwiej. Wystarczy popatrzeć na pomoc Realu i już wiadomo dlaczego. U nas Messi haruje z środek pola i to niestety widać. Gdyby miał kreatorów na poziomie dawnego Iniesty i Xaviego to by miał tych bramek znacznie więcej. No cóż pożyjemy zobaczemy, ale chyba bardziej liczę na króla strzelców Leo w LM.
2
Ostatnimi czasy jak Ronaldo grał słabo widziałem często komentarze, że to już koniec Ronaldo. No bo ma już 30 lat i pewnie dynamika, zwrotność nie będzie ta sama. Ok niby racja, ale tak się ostatnio zastanawiałem i mecz z Granadą utwierdził mnie w przekonaniu(tak wiem to tylko Granada, jednak chodzi mi ogólnie o sposób gry drużyny), że Real ma tak świetnych kreatorów gry, że Ronaldo nawet w wieku 35 lat będzie mógł strzelać masę bramek. Oczywiście trzeba umieć się też znaleźć w odpowiednim miejscu i tu wielka zasługa Ronaldo jednak piłki jakie dostaje atak od pomocników u Królewskich to miód malina. Cristiano nawet jak straci w końcu na szybkości(co i tak uważam nastąpi bardzo późno) to wystarczy, że będzie czekał w polu karnym, a koledzy i tak go znajdą. No taka jest prawda, Modrić, Kroos, Isco i James to wielka siła i to brak którego z nich(głownie Modricia i Jamesa) przyczynił się do gorszej postawy Realu. Jedyne co może zaszkodzić Ronaldo(czego oczywiście mu nie życzę) to kontuzje. Koleś jest mega profesjonalistą więc trenował będzie cały czas w skupieniu tak więc wydolnościowo i szybkościowo będzie przez długi czas świetny. Cholernie mi szkoda tego bana transferowego, zostaje nam tak naprawdę liczyć na jakiś cud i powrót do formy Iniesty czy wybuch talentu Rafinhi.
0
Wy tak na serio z tym Thiago? Ok był dobry, ale obecnie jest szklanką i jeszcze nic konkretnego w Bayernie nie pokazał. My potrzebujemy pomocnika ze światowego topu, a nie młodzika z potencjałem.
5
Nigdy nie będzie na równi. Chyba, że chodzi Ci akurat o strzelanie bramek. Moim zdaniem jeśli ktoś uważa, że są to gracze na tym samym poziomie to po prostu się nie zna na piłce.
2
Moim zdaniem potrzebujemy pomocników i to nie jednego. Jeden zawodnik z absolutnego topu to obowiązek. Chociaż uważam, że Barca jako czołowy zespół świata nie może oszczędzać i powinna solidnie wzmocnić środek pola. Przy barcelońskim stylu gry jest to chyba najważniejsza formacja i ona po prostu nie może być słaba. Marzeniem byłby taki Pogba(świetny box to box) i Veratti(taki typowy środkowy pomocnik, bardzo waleczny i dobry w defensywie, coś w stylu Modricia). O ile w Paula jeszcze wierze to o Włocha będzie już cholernie ciężko głównie ze względu na PSG. W sumie wydatek na tych dwóch to na pewno ponad 100mln. Nie pogardziłbym też Coutinho - genialna technika, w stylu taki dawny Iniesta. A właśnie co do Andresa to niestety jeśli nic się nie poprawi to trzeba będzie go sprzedać. Xavi prawdopodobnie odejdzie więc zostaniemy z Rafinhą i Rakiticiem. O ile Chorwat mógłby walczyć o podstawę to Rafinha tylko ławka. No ale to są takie moje marzenia, póki co jest słabo, atak robi za pomoc, Xavi ratuje nam tyłek i jedynie Rakitić coś gra.
1
Już chyba wszyscy napisali, że dramatyczna połowa. Nasza pomoc to jest po prostu KATASTROFA. Nie wiem czemu Rakitić po zagraniu dobrego meczu, w kolejnym już nie gra w pierwszym składzie. Koleś musi grać cały czas w podstawie żeby załapać systematyczność. Jestem pewien, że Enrique nie zrobi zmian w przerwie, a szkoda bo moim zdaniem już powinien zmienić Rafinhe na Ivana. W następnej kolejności Pedro za Neymara. Kolejny żenujący mecz Neya. Zero kreatywności, strzałów, podciągnięcia gry. Potem czyli w ok 70min za Inieste Xavi. To, że Andres gra mizernia to już po prostu normalka. Nie jestem raczej przesądny, ale po prostu nie trawię tych różowych strojów. Nie pamiętam świetnego meczu Barcy w tym komplecie.
0
Porównaj sobie z kim grał Real w LM, a z kim Barca. Zobaczymy czy tak będzie strzelał z Atletico.
2
A Ty się pozegnaj z ta stroną :)
0
Komentarz usunięty
0
Na studiach tak już nie pytają na szczęście :P
10
Cules też tak macie, że z emocji jest Wam zimno i się trzęsiecie? :D Ja już po prostu nie jestem w stanie nic robić. Miałem się uczyć, ale nie mogę nawet patrzeć na książkę. Niesamowite jak jeden mecz może stresować człowieka! Dzisiaj musimy dać radę VeB!
0
Ludziska jesli nie mieszkacie w jakimś lesie to wyjdzcie z domu, pojdzcie do baru i zobaczcie mecz w gronie innych kibiców! Zamiast śledzić beznadziejne streamy, napijcie się piwka z kumplami i zobaczycie emocje są tysiąc razy lepsze.
0
Nie był udany? Pierwszy mecz od paru miesięcy do tego gra na skrzydle i zdobywa świetną asystę. Zresztą powinien mieć dwie asysty bo Messi spartolił setkę. Jak dla mnie to był naprawdę fajny mecz w wykonaniu Luisa.