Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gratuluje świetny komentarz, podzielam Twoje zdanie w 100%. Chciałem napisać coś podobnego, ale nie mogłem skleic zdania ;)
0
Chyba źle pytanie zadales bo chodzilo Ci o najlepszy finał. Oczywiście najlepszy finał to 2005, ale gdybym miał wybrać najlepszą drużynę, która po prostu w wielkim stylu niszczyła rywali no to zdecydowanie Barca i Milan.
0
No ale oni oficjalny mecz maja dopiero pod koniec sierpnia i to nie jest jakiś gigant :)
0
Dlatego uważam, że o sprzedaży Pedro przed styczniem nie powinno być mowy. Ci którzy mówią, ze poradzimy sobie w przypadku kontuzji kogos z MSN (odpukac) z Munirem i Sandro chyba zapominaja, że walczymy na 4 frontach (LL, LM, PK, KMŚ). W styczniu Pedro może odejść bo będzie Arda i Vidal, ale teraz nie ma mowy i mam nadzieje, że sternicy klubu o tym wiedzą.
0
A jakie to ma znaczenie? :D Tego nie przewidzisz, trzeba trzymac kciuki żeby powikłań nie było.
0
Szczerze wątpię. Nawet jeśli zostanie to po odejściu Messiego puchary będą rzadziej wpadać do klubowej gabloty. Ale tak naprawdę obstawiam, że w przyszłym sezonie się pożegnamy z Bartrą. No chyba, że nagle osiągnie niesamowity poziom w co nie chce mi się wierzyć.
3
Ale Real miał zdecydowanie słabszy skład od Bayernu zwłaszcza w pomocy i ataku. Pomyślcie sobie jakby nasza ofensywa wyglądała gdyby w ataku na taki mecz nie było nikogo z MSN. Uważam, że Królewscy zagrali naprawdę dobrze, a z BBC pewnie by Bayern pokonali.
0
Jeśli naprawdę coś powiedział to naprawdę trzeba być chorym żeby w meczu towarzyskim się tak pluć. Oczywiście nie popieram zachowania Messiego i trzeba takie coś tępić, ale zawodnik Romy niepotrzebnie prowokuje. Nie rozumiem takiego czegoś. To jest na poziomie mówienia ,,Twoja stara coś tam'' gdy gramy na szkolnym boisku.
7
I właśnie dlatego Messi nie powinien być kapitanem.
1
Alves powrócił :D
0
Moim zdaniem trochę za mało pomysłowości. Praktycznie identyczne show było podczas świętowania trofeów. Ten sam pomysł z telefonami, światłami, podświetlone boisko i nawet ta sama muzyka podczas wychodzenia zawodników. Fajnie to wygląda, ale szkoda, że poszli po najmniejszej linii oporu i zrobili dwa razy to samo.
0
Naprawdę nie widzisz różnicy? Za czasów Laporty nie dość, że był wysyp świetnych wychowanków to jeszcze inaczej wyglądał rynek transferowy. Topowi zawodnicy chodzili po 50mln, teraz za takiego Sterlinga wydaje się 70mln. Do tego dolicz sobie, że pensje zawodników były niższe. Messi dopiero wchodził na topowy poziom więc miał zdecydowanie niższą pensję. Podobnie Iniesta czy Xavi. Henry mimo, że zawodnik klasa to zarabiał ,,śmieszne'' pieniądze w porównaniu do dzisiejszych czasów. Wy naprawdę dziecinnie patrzycie na te wszystkie liczby. Nie widzicie, że czasy się zmieniają. Bez sponsora po prostu się nie istnieje. Nie da się opierać składu tylko na wychowankach bo takie pokolenie jak to z czasów Guardioli zdarza się raz w historii klubu. Jestem pewien, że już nigdy nie doczekamy się ze szkółki takich piłkarzy jak Messi, Iniesta czy Xavi.
1
Ja Ci moge polecić finał Wimbledonu 2008 czyli Federer vs Nadal. Niesamowity, kosmiczny mecz. Zdecydowanie najlepszy jaki w życiu widziałem.
4
Czy ja wiem czy taki świetny. Dobry mecz, ale już zdecydowanie lepsze finały były. Szkoda błędów Federera, w kluczowych momentach popełniał durne, proste niewymuszone błędy i to własnie moim zdaniem zadecydowało.
0
NIC znaczącego? Jest mistrzem Włoch, zdobywcą Pucharu Włoch i finalistą LM. To jest nic?! Rozumiem tak pisać w przypadku Neymara jak go kupowaliśmy bo rzeczywiście był żołtodziobem z Brazylii. W przypadku Paula jest całkowicie inaczej. 22- latek ciągnie grę czołowego klubu w Europie. To jest Twoim zdaniem nic? Ma wygrać MŚ, LM i Euro żebyś stwierdził, że jest dobry?
0
Komentarz usunięty
0
Chyba efektowności. Efektywność to inaczej wydajność i pod tym względem najlepsza jak do tej pory jest Barca Lucho.
1
Taka paka? Przecież to najsłabsza kadrowo Brazylia od lat. Jedynie obrona jest całkiem ok, a reszta to masakra zwłaszcza atak bez Neymara. Jedynie Ney i Cou wybijają się ponad przeciętność no i jeszcze czasami Wilian próbował coś rozegrać.
1
A to Marco jest Hiszpanem grającym w La Liga?
0
Verratti kopią Xaviego? No chyba nie. Z tych co wymieniłeś to do Xaviego najbliżej Gundoganowi i Koke.
0
A kto w takim razie będzie grał za Alvesa przez pierwsze pół roku? Adriano odchodzi, Montoya odchodzi. Zostajemy z Albą, Alvesem i Douglasem. Odpukać jakaś kontuzja Daniego i co Douglas ma grać w najważniejszych meczach?
0
Miał kontuzje więc chyba logiczne , że w pierwszym meczu nie zagrał. Nie wiem czy teraz jest na ławce, ale jeśli tak to pewnie wejdzie w drugiej połowie.
0
Coutinho dostał kontuzji na treningu, a Lucas nie mam pojęcia.
0
Coutinho dostał kontuzji na treningu(coś z mięsniem uda) i prawdopodobnie Copa ma już z głowy :/
3
To był Pogba. Też mnie to zdziwiło, 96min a on pokazał niesamowitą szybkość.
0
Na Internecie już są dostępne.
0
Będzie grany hymn Hiszpanii jak co roku :)
0
Mam pytanie, orientuje się ktoś może czy można gdzieś kupić oryginalne koszulki Barcy trochę taniej niż na stronie Nike? 479zł za koszulkę to moim zdaniem bardzo dużo, tym bardziej że zaraz wchodzą nowe komplety więc liczyłem, że będzie jakaś zniżka, wyprzedaż.
1
Jakby komuś udało się wrzucić całą celebrację to będę niesamowicie wdzięczny :)
0
Żenada, że redakcja dała zły link do transmisji na yt. Mam nadzieję, że będzie gdzieś ta celebracja na necie później :(