Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam ZX fluz i naprawdę polecam - świetne buty. Oczywiście na wiosnę/lato, ale ja jestem bardzo zadowolony. Mam je dwa lata i są bardzo wygodne, lekkie, przewiewne i uważam, że jak na takie buty to nie są super drogie. Za NB trzeba wydać ok 500zł, a podeszwa potrafi się rozwalić po roku. Jeszcze do ZX flux to mam pewną uwagę, co prawda u mnie tego nie ma, ale u kumpla się pojawiło. Ja te buty w okresie letnim noszę na zmianę z innymi w sensie ubiorę je powiedzmy jakoś 3 razy w tygodniu. Mój znajomy nosił je codziennie i po ok 1.5 roku ta siatka na przy paluchu na końcu zaczęła mu się rozwalać. Ale on nie dość, że w nich właśnie codziennie pomykał, to jeszcze zdarzyło mu się w nich grać w tenisa - a więc przy większym nacisku stopa Ci leci do przodu i wtedy ta siatka szybciej się zepsuje. Ja tak jak napisałem mam je 2 lata i jestem bardzo zadowolony :)
2
Niczego nie można doliczac. W tym sezonie już straciliśmy w debilny sposób punkty więc póki nie wygramy tego meczu nie ma co filozofowac.
0
Tak się zastanawiam jak można było dać taki hitowy mecz jak Barca- Atletico o 16? Przecież to jakieś nieporozumienie, takie mecz to zawsze były hity wieczoru i o takiej 20 zasiadało się z piwkiem przy tv. O 16 nie dość, że każdy mecz traci na klimacie to jeszcze to cholernie słońce będzie świeciło co oślepia piłkarzy i nam kibicom przed telewizorami też pogarsza jakość odbioru.
0
Zgadzam się z Tobą, ale muszę Cię poprawić w jednym - Norwegowie nie Norwedzy ;)
4
Dzisiaj bronił świetnie, gdyby nie rykoszet śmiem twierdzić, że obroniłby strzał bo piłka leciała idealnie w niego :)
0
Najłatwiej w ten sposób wyłapać polecenia :) Jeden kolega na górze drugi raz o tym samym pisze bo wiadomo, że zaraz ludzie polecą. W pierwszej połowie Messi grał fatalnie i sami komentatorzy to mówili. Nie dziwi mnie, że ludzie byli zawiedzeni i narzekali na niego. Oczywiście nie mówię żeby go obrażać, ale krytyka to coś normalnego. To, że później strzelił bramkę nie znaczy, że od razu cały obraz się zmienia. Bo śmiem twierdzić, że Leo zagrał słabo jak na siebie. Ja po prostu od niego wymagam więcej niż od zwykłego zawodnika.
3
Napisz to samo jeszcze 5 razy żeby polecenia wyłapać :)
1
Iniesta ma najlepszą kontrolę piłki ze wszystkich piłkarzy Barcy. Messi jest genialny, ale często tak jest, że w tłoku gdy podbiegnie do niego paru zawodników to straci piłkę. Andres traci piłkę niezwykle rzadko, on ma po prostu klej w butach. Chyba nie widziałem piłkarza w Barcy, który by tak trzymał piłkę. Może Ronaldinho za najlepszych czasów, ale i tak wątpię.
0
Jakiej kontuzji? Podobno nic nie było, a jedynie dyskomfort.
0
To jeśli ma uraz niech zejdzie i nie osłabia drużyny. A jeśli nie ma kontuzji to niech biega i coś robi.
0
No ale co tu można zmienić? Gdyby była tylko kaszana w obronie to coś się da zrobić. Ale oni grają również fatalnie w ataku, wręcz są bezradni. Kto tu coś zmieni? Rakitić wątpię, że coś zmieni w ofensywie. Jedynie Roberto, ale ja chyba bym go dał za Adriano.
0
Gra dzisiaj fatalnie, jest niewidoczny i do tego spierniczył dobicie do pustej. Jak mu się nie chce grać i biegać to niech zejdzie.
3
Messi to już w ogóle może zejść
0
Cholerka prawej obrony to praktycznie nie ma. Każda piłka tamtędy przechodzi. Może i Vidal dobrze gra w ataku, ale w obronie to kiepsko.
6
Si!
0
ManU? :D Przecież to jeden z najbogatszych klubów na świecie. Bodajże na 3 miejscu byli w dochodach. Oni są sami sobie winni, że trzymają na stołku takie ciele jak Van Gaal.
0
Naprawdę nie wiem co ma w głowie PSG. Niebawem odejdzie im środkowy napastnik - Ibra to oni chcą Neymara czyli skrzydłowego albo Ronaldo, którzy nie dość, że drogi to już jednak ma swoje lata i gra coraz gorzej. Na ich miejscu transfer Lewego powinien być priorytetem.
0
Szczerze? Wątpię. Ronaldinho był genialny, ale jest zdecydowanie inny do Leo. Messi jest bardziej skuteczny, efektywny. Ronaldinho nigdy nie strzelał tylu bramek, nie miał tylu asyst. Śmiem twierdzić, że gdyby utrzymał formę do momentu kiedy Messi eksplodował z formą to mielibyśmy jeden z najlepszych duetów w historii. Nawet ciężko to sobie wyobrazić! Mimo wszystko mam wrażenie, że i tak Messi by zgarniał nagrody.
0
Poszukuję koszulki Barcy oficjalnej domowej meczowej z poprzedniego sezonu 14/15. Niestety miałem problemy finansowe i nie mogłem sobie pozwolić wtedy na zakup no i dałem trochę plamy. Teraz już nigdzie nie mogę jej znaleźć, a jak już coś jest to repliki. Tzn oficjalna z Nike, ale ta Stadium, a ja poszukuję takiej w jakiej grali piłkarze czyli Match. Jeśli ktoś gdzieś widział lub ma sam na sprzedaż to proszę o wiadomość :)
1
Oczywiście postąpił źle, ale ja częściowo ich rozumiem. W Katalonii jest 50% podatek. Wyobraźcie sobie, że pracujecie i zarabiacie 5tys złotych miesięcznie. Z czego Wy dostajecie 2.5tys! To jest po prostu chore. Rozumiem jakiś niewielki podatek żeby wspomóc Państwo. No ale połowę dochodów?! Czy tak jak w Monako 70% jeśli zarabia się powyżej 5mln? To jest żałosne, że ludzie są zmuszani do tego, że własne sprawiedliwie zarobione pieniądze muszą oddawać na rzecz nieudolnego państwa..
ad. tak samo jak nie rozumiem wyższych podatków dla bogatszych. Czyli nagrodą za cięższą, bardziej wymagającą i trudniejszą pracę jest zabranie im pieniędzy? Aha fajnie.
11
Trochę mnie martwi obecność Mascherano skoro w Athleticu gra Aduriz. W meczu o Superpuchar przecież Hiszpan już strzelił z głowki wygrywając pojedynek z Masche. Moim zdaniem lepszym wyborem byłby Vermaelen no ale cóż. Trzeba liczyć na to, że Pique pokryje Aduriza i jakoś to będzie wyglądało.
0
Lepiej już nie ruszać. Ja kiedyś przerwałem restartem instalacje aktualizacji i mi się komputer zepsuł.
0
Cholerka na zdjęciach z treningu też go nie widać :/ Gdyby nam wypadł Neymar będący w takim gazie to by była masakra po prostu. Motor napędowy w tym sezonie.
2
Nie wiadomo co z Messim i nie wiem jak Wy, ale mi się momentalnie humor zepsuł. Kontuzja w tym momencie sezonu gdy gramy praktycznie co 3 dni i to jeszcze Messiego to masakra. Mam nadzieję, że to coś delikatnego.
0
Tylko szkoda, że kolegom nie chce się tak jak jemu. Ogólnie gra jest całkiem dobra, ale taka na oszczędzanie. Ja ogólnie nie lubię wyników 2:0 bo Barca zaczyna odpuszczać, a to się zawsze mści.
0
Coś Messi taki przygaszony dzisiaj. Brakuje mi tych jego wejść ze środka pola, a tymczasem Leo tak sobie stoi i chodzi powoli.
0
Myślę, że to jeszcze nie jest ta najlepsza forma Leo, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Najbardziej chyba nam przeszkadza w tym momencie beznadziejna forma Suareza. Jeśli on się odblokuje to powinno być super.
0
Z jednej strony racja, ale trzeba pamiętać, że oni nie mają Pucharu Króla więc mają cały tydzień na odpoczynek. Tymczasem my mamy mecze co 3 dni więc różnica jest znaczna.
0
Dublet z Juventusem i finał LM to według Ciebie nic? Nic to był taki Martial, który nagle wyskoczył z worka i zapłacono za niego 60mln. Pogba jest bardzo utalentowanym graczem i ma olbrzymi potencjał na to żeby w przyszłości był w samej czołówce najlepszych piłkarzy. Zresztą już w tym roku był w XI FIFA. Oczywiście 100mln nie jej wart, ale już jakieś 70-80mln tak. Co do pensji zgadzam się, że 12mln to dużo no ale on jest mega medialną postacią i jego przyjście do klubu generuje olbrzymie zyski więc jakieś uzasadnienie to ma. Chociaż też uważam, że nie powinno się zaburzać pewnej hierarchii w zespole więc powinien się zgodzić na jakieś 9-10mln.
0
Hahah Verratti za 40mln?! I to u PSG? Dobre! Myślę, że kupno Włocha wiązałoby się z podobnymi kosztami. Jedyne co przemawia na plus Marco to pensja bo zapewne chciałby mniej niż Pogba. To jest dwóch kompletnie innych zawodników. Verratti to taki mobilny DM ze skłonnościami do rozgrywania(coś podobnego do Modricia) natomiast Pogba to typowy box to box. Gdybym miał wybierać to na zdrowy rozum wybrałbym Verrattiego bo po prostu bardziej pasuje do nas stylem. Ale Pogba ma w sobie coś takiego magicznego, nie wiem jak to wyjaśnić, ale mam takie wrażenie, że Paul może być już niebawem jednym z najlepszych piłkarzy na świecie bo ma potencjał żeby robić rzeczy niesamowite. Natomiast Marco to zostanie już chyba takim rzemieślnikiem, co prawda świetnym, ale jednak tylko rzemieślnikiem.