0

Jak dla mnie gdyby nie rykoszet to Wojtek by to wybronił bo idealnie się rzucił :)

1

Jeszcze Laskowski był moim zdaniem świetnym komentatorem. Nigdy nie zapomnę jak komentował GD 5:0. Coś wspaniałego.

0

Czemu Neymar się nie wykartkował? Dziwne bo przecież gramy z Las Palmas i to jeszcze przed meczem z Arsenalem więc odpoczynek by się bardzo przydał.

0

Ehh mógł być już spokój to chłop strzelił taką padake z karnego. Aż nie chce się wierzyć.

1

Niby Sporting nic nie robi w ofensywie, ale jednak bramkę strzelił po banalnej kontrze. Tak więc spokojniejszy byłbym gdyby Barca przycisnęła i strzeliła tą 3 bramkę dla spokoju.

0

My też jeszcze możemy zremisować. Jedna bramka przewagi to żadna przewagi. Strzelili nam bramkę jak dzieciom więc póki nie będzie bezpiecznej przewagi niczego nie można być pewnym.

0

Cholernie ciężki mecz się zapowiada. Nie dość, że nie idzie to jeszcze brak koncentracji w obronie i rozkojarzenie.

0

Strasznie bierny. W Atletico imponował takimi ofensywnymi wejściami w pole karne. Może to wynika z tego, że jeszcze się nie wpasował do drużyny.

0

Myślę, że Kwachu by opił

0

To bardzo smutne, że redakcja zachowała się jak dzieci, które patrzą na suche statystyki. To Leo wypracował najważniejsze bramki w tym meczu. To on był najważniejszym, kluczowym zawodnikiem. Bez Leo Barca by nie wygrała tego meczu jestem pewien.

0

Weź skończ człowieku. Zachowujesz się jak typowy kibic Realu, który patrząc na statystyki uważa, że Ronaldo jest najlepszy. TO MESSI BYŁ KLUCZOWY w tym meczu. To on pociągnął drużynę gdy wynik był niepewny. To on strzelił karnego na 1:0, to on posłał genialną asystę na 2:1, to on przeprowadził rajd ze skrzydła i wystawił piłkę Neymarowi na 3:1(w tej akcji to Neymar już zrobił więcej od Suareza bo minął bramkarza i wystawił piłkę Luisowi), to on wywalczył karnego i podał Luisowi na 4:1. Asysty Suareza oczywiście genialne, ale nie były to kluczowe bramki.

0

Bzdury. Czyli co rozumiem, że nie można wykonywać trików gdy wynik jest pewny? No błagam Cię. Kiedy jak nie wtedy? Wiadomo, że gdy wynik wisi na włosku ciężko jest się zabawić ponieważ każdy błąd może być dramatyczny w skutkach. I nie mów mi, że Ronaldinho to bawił się tylko przy remisach lub gdy przegrywali. Nie wiem czy w ogóle go oglądałeś, ale bardzo często bawił się z rywalami nie patrząc na to jaki jest wynik. Denerwuje mnie to gadanie o szacunku, to jest kuźwa sport i zabawa, rozrywka. Szacunek do rywala wyraża się tym, że go nie faulujesz chamsko, nie kopiesz. Brakiem szacunku można nazwać faul Luisa na Messim, a nie jakiś durny trick Neymara. Jak ja gram w piłkę i kolega mnie objedzie w ośmieszający sposób to nie zastanawiam się jaki jest wynik i czy on mógł tak zrobić tylko kurde chce mu się odegrać i mu zabrać piłkę lub okiwać go potem tak samo. Jedyni Ci, którzy są słabi będą płakać o takie rzeczy.

1

W grze obronnej 1 na 1 bestią? Już nie przesadzajmy. Jednym z mankamentów gry obronnej Masche jest to, że idzie często na raz i jeśli mu się nie uda wtedy zabrać piłki to jest po ptakach bo przeciwnik ma wolną drogę do bramki. Niestety patrząc z czysto defensywnego punktu widzenia Masche stoperem nigdy nie był, nie jest i nie będzie. Sztucznie został przeniesiony na tą pozycję. Oczywiście dobrze sobie radzi po tylu latach, ale ja zawsze będę uważał, że to nie jest stoper z prawdziwego zdarzenia natomiast w Barcy radzi sobie całkiem dobrze bo był/jest pomocnikiem i świetnie wyprowadza piłkę. Moim zdaniem w lecie młody, świetny stoper to priorytet, tak samo jak konkurent dla Alby, który formy szuka już chyba od roku.

0

CO ONI WYPRAWIAJĄ?! Już zaczęło się granie na czas! Niech ruszą się w końcu i zakończą ten mecz bo przy takiej padace w obronie nie wygramy tego meczu.

0

Co oni wyprawiają w tej obronie?!

0

Czemu zawsze w ten środek strzelają! Cały bok miał Iniesta

0

Niech strzelają z dystansu!

0

Martwi ten brak klarownych sytuacji z ataku pozycyjnego. Nie widzieliśmy jakiś groźnych strzałów, parad bramkarza. Taka chaotyczna ta gra i do tego paru zawodników(Alba, Pique, Alves, Neymar) gra fatalnie stąd taki wynik.

0

Pique jeszcze fatalnie

0

Nie da się dzisiaj patrzyć na Neymara, straszna kaszana

2

Ależ głupota, durnota Alby. Fauluje kolesia, który jest na pograniczu karnego i to z boku i jeszcze tyłem do bramki?! Przecież nic by z tego nie było. Ehh śmierdzi ten mecz strasznie

1

Neymar i Alves dzisiaj najbardziej irytujący póki co :/

1

Ależ ciężki mecz się zapowiada. Póki co atak pozycyjny nie istnieje, masa niedokładności. A przed chwilą Celta mimo takich osłabień w ataku miała świetną sytuację. Słabo to wygląda.

0

Nowy nie, ale potrzebny jest remont generalny. Oczywiście zwiększenie liczby miejsc to głupota ponieważ stadion maksymalnie jest zapełniany tak naprawdę jedynie podczas GD lub jakiegoś półfinału LM.

0

Póki co trochę nudny ten włoski hit. Napoli bardziej mi się podoba, grają szybciej i ładniej. Juve tak troszkę topornie no ale nie ma co się dziwić bo to defensywny zespół.

2

Szczerze nie wiem dlaczego Barca ma taki problem z uzyskaniem porządnych pieniędzy od sponsorów. Przecież to oni powinni się zabijać żeby móc reklamować siebie na koszulce Barcelony. Barcelony czyli najlepszego klubu na świecie obecnie i w XXIw. Klubu o wspaniałej bogatej historii, klubu z największa liczbą fanów na świecie, klubu najbardziej popularnego w Internecie, na portalach społecznościowych. Klubu z pięknymi tradycjami, z najlepszymi i bardzo medialnymi piłkarzami w składzie. Naprawdę nie wiem w czym jest problem. Taki ManU dostaje od Chevroleta ok 100mln podczas gdy od paru lat jest po prostu średnim klubem pod względem sportowym. Od Adidasa dostał niebotyczne 100mln. Tymczasem my mamy problem żeby dostać tyle od Nike, który stracił już parę klasowych zespołów i co by nie mówić Barca jest najlepszym klubem, który Nike posiada i powinien chronić jej jak oczka w głowie. Dla mnie każda opcja od sponsora poniżej jakiś 90mln to jest po prostu wstyd.

0

Oczywiście, że porażka Realu. Espanyol to taka popierdółka, a Real to największy rywal i wróg Barcy od zawsze. Nic tak nie cieszy jak wygrana Barcy i przegrana Realu.

0

Wykartkował się już w meczu z Malagą. To był jakiś błąd w grafice.

1

Jeśli chodzi ogólnie o umiejętności defensywne to z pewnością Alves, ALE trzeba wziąć pod uwagę to, że Dani nie ma formy. W takiej dyspozycji jest niepewny i elektryczny. Zobacz na mecz z Levante - autostrada po jego stronie. I nie można tego usprawiedliwić kryciem innych pozycji, Alves po prostu popełniał błędy albo był spóźniony. Do tego potrafi podejmować bardzo ryzykowane wybory i naraża tym samym zespół na kontry. Brakuje mu już szybkości więc przy takim Alexisie może być krucho. Vidal jest gorszy w defensywie, ale nadrabia to świetną szybkością co może się okazać kluczowe w meczu z Arsenalem. No cóż zobaczymy co zrobi Lucho.

0

Bez przesady. Zawsze należy mieć kogoś w obwodzie bo nigdy nie wiadomo co się może stać. Przynajmniej jeden zawodnik z MSN powinien być na ławce albo nawet na boisku. Zrezygnować można z Iniesty, Busquetsa, Pique i Bravo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?