1

Zwłaszcza ten pierwszy to był taki karny mus. Ale to i tak nie zmienia faktu, że Liverpool dał ciała niesamowicie w drugiej połowie i został zniszczony przez Seville. Gdyby mecz był cały czas wyrównany i zwycięstwo na styku to każdy by mówił o tych karnych. W tym momencie jutro nikt nie będzie o tym pamiętał bo Sevilla rozwaliła drugą połowę i gdyby chcieli to by mogli wygrać jeszcze wyżej.

0

Moim zdaniem wyjściowa jedenastka Hiszpanii powinna wyglądać tak: De Gea, Juanfran, Pique, Ramos, Alba, Busquets, Koke, Saul, Iniesta, Torres, Aduriz. No ale niestety nie jedzie obecnie najlepszy hiszpański napastnik i uważam, że to duża strata patrząc jak świetnie w Atletico wygląda współpraca Saul- Koke - Torres. Zwłaszcza ta ostatnia dwójka super się rozumie i w reprezentacji Hiszpanii cała prawa flanka mogła być mega zgrana.

0

Mnie akurat strasznie odrzuca ta sukienka. Swojska strasznie i psuje cały efekt.

2

Nie wiem skąd jest informacja o 45 tytułach Vitora Bai. Ja naliczyłem mu 32 oficjalne trofea zdobyte z Porto i Barceloną. W reprezentacji Portugalii nie odniósł żadnych sukcesów. Musieliście znaleźć statystykę biorące pewnie pod uwagę jakieś juniorskie albo półoficjalne tytuły no ale takie się przecież nie liczą. Wszędzie widziałem, że to Giggs jest najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii z 36 tytułami.
PS. Sami ostatnio wrzucaliście artykuł z tytułami Iniesty i tam na grafice najwyżej jest Giggs, a Baia ma 35 tytułów.
http://www.fcbarca.com/70129-iniesta-w-drodze-na-szczyt-klasyfikacji-najbardziej-utytulowanych-pilkarzy-w-historii-futbolu.html

2

Oj będzie baaardzo ciężko. Mimo wszystko trzeba liczyć się z tym, że z każdym rokiem nasi kluczowi zawodnicy będą coraz starsi i nie będzie tak łatwo o tyle tytułów. Taka generacja zdarza się raz na dekady więc też nie będzie łatwo ich zastąpić. Myślę, że jakieś 11 no może 12 mistrzostw może Messi zdobyć.

1

Przestańcie tak marudzić, że wszystko ustawione politycznie. Nie mówię, że nie ma żadnych machlojek, ale jak dla mnie Ukraina wygrała zasłużenie. Świetna piosenka, z przekazem i świetnie zaśpiewana. Do tego w porównaniu z zeszłorocznym zwycięzcą w tym roku wygrywa normalna, ładna dziewczyna. Zresztą pełno jest opinii jest o tym jak dobrze wykonana jest ta piosenka i jak dobrze udało się połączyć różne aspekty. Michał miał także bardzo dobrą piosenkę, ale nie próbujcie ubliżać Ukraince bo jury skrzywdziło Polskę. Zresztą sam komentator od początku mówił, że Ukraina powinna wygrać no ale według Was on też jest pewnie zmanipulowany..

0

Zła wiadomość zarówno dla Barcy jak i Argentyny. Za tydzień finał Pucharu Króla, a niedługo później Copa America. Oby to nie było nic poważnego i Javier zagrał już za tydzień.

1

Przecież my w ogóle piłki nie mamy, gdzie kontrola meczu, posiadanie piłki.

0

Oczywiście, że tak. Bo totalnie olali końcówkę. Tak się nie gra, tak nie gra mistrz.

1

Co oni wyprawiają? Gdzie jest trener, gdzie jest motywacja? Co za żenada niech w ogóle zejdą z boiska

0

Dzizas wejdzie Mathieu i się zacznie dopiero nerwówka. Graja jak Atletico czyli na czas. Błagam niech strzelą na 3:0!

1

Nie podoba mi się taka gra, to się zawsze mści.

0

Muszą strzelić na 3 bo jedna przypadkowa bramka Granady i będzie nerwówka straszna.

0

Jeszcze się mecz nie skończył więc poczekajcie

0

Nie było spalonego, ale tak czy siak Neymar znowu padaka

3

Jakim cudem to przeszło?! Co tam robił Pique, czemu nie patrzy za siebie. Jak się nie ruszą to jeszcze wszystko stracą..

1

Nie wiem jak Wy, ale ja się uspokoję dopiero przy 3:0. Już zbyt dużo było wpadek przy prowadzeniu 2:0.

0

YEAH tak jest mamy to

0

Przecież ten sędzia to chory imbecyl! Już 3 kartki powinni mieć zawodnicy Granady

0

Chyba zwariowałeś człowieku

8

Piłkarze muszą się uspokoić. Jest jeszcze pełno czasu, trzeba pomyśleć pograć piłką. Nie ma co się śpieszyć bo nic z tego nie wyjdzie. Na pałę to można grać w 90min.

22

Co wyprawia Iniesta do cholery. Przecież miał całą prawą wolną stronę!

0

U siebie mimo wszystko to są straszne ogórki. Najgorzej grający zespół na swoim stadionie w lidze. Rok temu Real ich rozbił 2:8, teraz będzie podobnie jak nie wyżej.

0

Fani Premier League pod hasłem najbardziej wyrównana rozumieją to, że praktycznie każdy tę ligę może wygrać. Co zresztą jest prawdą co pokazał ten sezon dobitnie. W La Ligę liczy się natomiast Barca, Atletico i Real. I zobacz sobie na różnice punktowe. W LL czwarty zespół ma 20pkt straty do podium, w Anglii jest natomiast bardzo ciasno. Oczywiście dla mnie najsilniejszą ligą jest hiszpańska, ale nie ukrywam, że angielska jest bardzo ciekawa i atrakcyjna do oglądania.

0

Ale jest różnica być agresywnym na boisku w stosunku do innych zawodników drużyny przeciwnej, a mieć konflikty z kolegami z zespołu.

0

To jest kwestia frajerskich umów sponsorskich. Od Qataru i Nike dostajemy śmieszne pieniądze. Póki to się nie zmieni dalej będą problemy z kasą.

0

Juz nie przesadzajmy z tymi 10. Na taką ocene to Messi pracował wybitnymi meczami, a ten był po prostu bardzo dobry. Uważam, że Messi i Suarez po 8.5 i Leo ZM.

13

Oj jestem mocno zaskoczony tym jak oceniła redakcja Suareza. Zawiodłem się trochę na Was ponieważ myślałem, że jako specjaliści potraficie oceniać grę. Suarez nie zasłużył na 10 i nie zasłużył na zawodnika meczu. Uważam, że ocena 8,5 byłaby sprawiedliwa, a zawodnika meczu powinien dostać Messi. Suarez pierwsza bramka to błąd sędziego bo oczywiście jak to ma Luis w zwyczaju spalił akcję. Druga i trzecia bramka to karne, których nawet nie wywalczył i które mu oddał Leo. Czwarta bramka no to już świetnie wykończenie podania. Messi natomiast był motorem napędowym, każda akcja przechodziła przez niego, strzelił bramkę i zaliczył dwie asysty. Poza tym gdyby nie beznadziejny Neymar powinien mieć jeszcze ze 2 asysty.

4

Jaki sens ogrywać Belga, który co 2 tygodnie dostaje kontuzji od siedzenie na ławce?

12

Ale wiesz, że nie o takie ocenienie chodzi? Trzeba kliknąć w ten link podany w artykule i tam ocenić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?