5

Ogólnie jest to chyba nasza najgorsza 1 połowa na równi z tą z meczu z Celtą oraz z Atletico w tamtym sezonie. To, że remisujemy to cud i naprawdę niesamowity strzał Messiego powtórka z góry pokazała jakie to było podkręcenie. Nie ma co się dziwić, że tak gramy skoro z całej drużyny 2 zawodników jest w optymalnej formie. Umtiti i Messi to jedyni którzy grają dobrze. Denis też w porządku no ale nic więcej napisać się nie da. Busquets, Rakitić, Roberto to jest po prostu masakra. Suarez kopie się po czole, Neymar kiwa sam ze sobą. Niech cały sztab na czele z Enrique wezmą się do roboty bo na to się nie da po prostu patrzeć.

23

Strasznie się to ogląda. Jesteśmy kompletnie bez formy. Nie ma porządku, ładnego przechodzenia piłki, to jest jakaś kopanina, a nie gra zespołowa. Gdzie jest kontrola gry, gdzie jest budowanie akcji. Czemu nie ma rozrzucania gry na skrzydła, nasze ustawienie jest straszne. Roberto nie dość, że zawalił bramkę to w ogóle nie rozciąga gry, nie wychodzi na pozycję. Oddanie Alvesa było bardzo dużym błędem.

3

Zgadzam się z Tobą w 100%. O ile bez Iniesty gramy brzydziej, ale jednak coś tam się wypracuje to bez Busquetsa w formie jest strasznie. Ponieważ wtedy niemal każda kontra rywala momentalnie znajduje się pod naszym polem karnym. Ponadto tracimy na kreacji gry + Sergio bez formy popełnia straszne błędy. Uważam, że taki trzon naszego zespołu to Pique, Busquets, Iniesta, Messi. Jeśli wypada 2 z nich to już się robi bardzo ciężko. Teraz tak naprawdę został jedynie Leo bo Sergio bardziej przeszkadza niż pomaga.

4

Niesamowicie obawiam się tego meczu. Wolałbym już grać z Realem niż tak świetnie ułożoną Sevillą. Niestety mam przeczucie, że dzisiaj nie zdobędziemy 3pkt, a porażką wręcz nie będę zdziwiony. Co tu dużo mówić nie mamy formy, gramy bez 2 kluczowych zawodników, a tak naprawę 3 bo Busquets to jakaś pomyłka. Do tego popełniamy dziecinne błędy w obronie. Patrząc obiektywnie remis to będzie dobry wynik.

0

Mecz do zapomnienia? Mega ważny mecz jeśli chodzi o to żeby nasza drużyna się obudziła wreszcie. Gramy słabo i tyle! Tutaj trzeba coś zmienić. Busquets jest tak fatalny w tym sezonie, że ile trzeba czekać żeby Enrique to zobaczył. Jak najszybciej Masche na DM, Alba i jego szybkość na LO niesamowicie potrzebna, Pique jako lider na środku obrony tak samo.

0

Dokładnie uważam tak samo. Przyda się szybkość i agresja w pomocy. Busquets gra po prostu katastrofe, niech siądzie i odpocznie sobie pare meczów. Masche tymczasem wrócił do formy.

3

Busquets i Rakitić są dramatycznie przygotowani do sezonu pod względem fizycznym. Grają jakby mieli obciążniki na nogach. Busi to w ogóle skandal ten sezon póki co. Ja rozumiem, że tutaj niedokładnie podał Roberto, ale no cholera zadaniem DM jest wystawić się na pozycję w takiej sytuacji i szybkie zareagowanie. Tymczasem Sergio gapił się nie wiem na co, a potem refleks jak u starego dziadka. Szkoda tej bramki bo City nie istniało. Co do reszty zespołu no to może być aczkolwiek Umtiti jest bardzo elektryczny, Gomes na początku fatalnie ale potem coś zaczął grać. Wciąż nie wiem gdzie Andre ma u nas grać bo on na rozegranie się nie nadaje, a na ofensywną pomoc jest za drewniany.

20

No naprawdę nie wiem jak sobie poradzą z taką olbrzymią kwotą.

14

Trochę mnie martwi Alcacer. Oczywiście wiem, że dopiero łapie pierwsze minuty i że nie powinno się go oceniać tak wcześnie, ale po prostu ten chłop jest totalnie bezbarwny. Rozumiem gdy ktoś nie gra za dobrze, ale próbuje no nie wiem udziela się w grze. Paco natomiast wygląda tak jakby wszedł ktoś z nas tam na boisko i po prostu gdzieś tam biegał. Jego po prostu nie ma na boisku, peleryna niewidka od Pottera. I nie powiem póki co mnie rozczarowuje bo bardzo liczyłem na to, że to będzie taki kocur. Wchodzi i naprawdę widać z marszu, że to jest ktoś z dużym potencjałem i możliwościami. W jego wypadku kompletnie nie widać żadnego potencjału bo jego po prostu nie ma.

6

Ależ beznadziejnie jest ustawiony Alena. Przecież to kompletnie nie jego pozycja. Szkoda bo liczyłem, że zobaczę go w akcji a tymczasem jest kompletnie poza grą. Prawe skrzydło nie istnieje.

0

Pepe zasłużył i to bardzo. Zagrał zdecydowanie jeden z lepszych sezonów w Realu , a do tego był filarem Portugalii. Jak już coś to nie powinno być w tej 30 Ramosa.

0

Defensywnie są zdecydowanie najlepsi więc nic dziwnego. Natomiast brak Pique w nominacjach to skandal.

0

CO TO BYŁO?! Nie chce mi się wierzyć w to co widziałem.

30

Wy macie tak samo, że cały czas myślicie o Inieście? Dla mnie jego poważna kontuzja to dramat. Uważam, że bez Andresa nie sięgniemy po jakieś poważne tytuły. On jest kluczowy w trudnych, ważnych meczach. I to jeszcze ostatnio w takiej formie. Dodatkowo w takim wieku może już nie wrócić do formy. Tak naprawdę nie mamy klasowego zmiennika na pozycję Iniesty. Gomes to jedna wielka niewiadoma i nie ten typ zawodnika. Turan źle wygląda na tej pozycji, a Denis to młodzian więc od razu nie wejdzie na taki wysoki poziom. No cóż póki co jeśli chodzi o kontuzje to ten sezon wygląda dramatycznie.

0

Jak dla mnie to może mieć to samo co Zouma. Tak samo wyglądało kolano Iniesty. Niestety ja myślę o najgorszym bo nawet Iniesta trzymał się za głowę. Jak zerwiesz podkolanowe to możesz nawet biegać i tego jakoś nie czuć. A Andres leżał i zwijał się na ziemi.

0

Chwilowa przerwa Iniesty to na pewno duża szansa. Jednak jeśli będzie zerwanie więzadeł to tracimy kapitana i jednego z liderów na cały sezon. To będzie dramat i jak dla mnie możemy przez to przegrać wszystko.

2

Bezsensu tak czy siak. Dziennikarze to często jeszcze większe tumany niż piłkarze i selekcjonerzy. U nas głosuję chyba Kołtoń i jak było do tej pory? Za każdym razem Lewandowski nie ważne jaki sezon by rozegrał. Francuz zagłosuje na Griezmanna, Hiszpan na Ramosa(no bo pewnie dziennikarz ze stolicy a więc Madrytu), Portugalczyk na Ronaldo, Brazylijczyk na Neymara, Argentyńczyk na Messiego, Włoch na Buffona, Niemiec na Oezila/Mullera itd. Znowu o wygranej będą decydować niszowe kraje, a więc ludzie którzy głosują za medialnością taka prawda. Ronaldo wygrał najwięcej, grał słabiutko no ale wygrał tytuły tak więc wygra ZP jestem pewien na 100%. Szkoda bo liczyłem na to, że tymi dziennikarzami będą eksperci z tej gazety, a więc ludzie którzy siedzą w piłce i ją analizują. Wtedy to rzeczywiście byłaby rzetelna i obiektywna nagroda.

0

A kto miał zagrać jak Roberto nie gotowy? Beznadziejny Vidal? Ok być może Enrique powini3n dawać mu więcej minuty no ale mamy co mamy. Gra 3 w obronie to jedyne wyjście chyba, że Digne by zagrał na PO no ale to ryzyko duże.

0

Neymar ma zarabiać 34mln euro brutto, a więc około 16mln euro netto czysto na rękę. Messi z tego co pamiętam zarabia ponad 20mln netto.

3

Nie jedną z najlepszych na świecie tylko po prostu najlepszą na świecie :) Żaden inny zespół nie jest tak genialnie ustawiony w obronie.

17

Nie wiem czy niektórzy z Was też mają takie wrażenie jakby Ter Stegen trochę utknął w miejscu jeśli chodzi o rozwój. Wydaje mi się, że najlepszy miał sezon 14/15 i wtedy myślałem, że góra rok i będzie najwyższy top światowy. Tymczasem Niemiec troszkę stanął, nie widzę w nim jakiejś poprawy. Może mi się wydaje, ale brakuje mi troszkę takich niesamowitych parad. Bo spróbujcie sobie przypomnieć kiedy ostatni raz Marc obronił nam sytuację 100%. Najczęściej gdy rywal ma strzelić to strzela. Wczorajsze sytuacje to w każdej z nich był bezradny, a nie były to sytuacje w których bramkarz nie może nic zrobić. Powinien zapewniać bezpieczeństwo z tyłu, a ja wciąż jestem troszkę zdenerwowany jak widzę jego zabawy. Nie mówię, że gra źle bo w grze nogami jest z pewnością świetny, ale chodzi mi o to, że jest różnica między odpowiedzialną i inteligentną grą nogami, a nonszalancją i bezmyślnością. Są takie sytuacje kiedy rzeczywiście trzeba zaryzykować, są sytuacje kiedy można spróbować czegoś bardziej niekonwencjonalnego jeśli widać, że może to przynieść dużą korzyść dla zespołu. Tymczasem to co wczoraj zrobił Ter Stegen to nie był błąd to była czysta głupota niczym niepodparta. To zagranie nic by nie dało, nic by nie zmieniło, miał całą wolną prawą stronę. I o takie coś mam największe do niego zarzuty. Nie gra odpowiedzialnie i tyle. Ok super, że najczęściej mu się udaje, ale powiedzcie mi tak szczerze jak się poczujecie gdy popełni taki błąd w finale LM? Całą LM będzie mu się udawało, ale w finale popełni takie coś i przez to przegramy. Takie zagrania nie mogą mieć miejsca w takim klubie jak Barca. NIE MOGĄ. Zabawa ok, ale przy bardzo pewnym wyniku, a nie w takim momencie. Dalej trzymam za niego kciuki, ale jeśli po tym sezonie nie poprawi się znacząco to będę trochę zaniepokojony.

2

To jest tylko i wyłącznie głupota Enrique i mówię to po raz kolejny, że z rotacjami Luis sobie nie radzi. Jak można na taki mecz wymienić cały środek pomocy i zostawić BEZNADZIEJNEGO w tym sezonie Busquetsa. To jest jakiś skandal. Póki co jesteśmy kompletnie bez formy i zaczynam się mocno obawiać o kolejne mecze.

1

Bez zmian w przerwie, a więc nic się nie zmieni. Jestem pewien na 100%. W takim ustawieniu nie mamy skrzydeł i nie ma rozciągnięcia gry. Dziwi mnie, że Enrique kolejny raz nie trafia z 11. Neymar musi grać na lewej normalnie, Suarez na środku, a Arda/Rafinha na prawej. Paco można było wprowadzić w końcówce, a nie od początku. Bezsens...

0

Człowieku spokojnie, dajmy mu czas. Ja uważam, że kupując do Barcy zawodnika młodego trzeba dać mu conajmniej 1 sezon na takie wbudowanie się do drużyny. Zobacz ile zajęło Suarezowi wgranie się w zespół, ile Rakiticiowi, ile Neymarowi. Paco to fajny zawodnik, ale ciężko mu się zgrać gdy zagrał dopiero 4 razy.

0

Co wyprawia Neymar! Jest beznadziejny, co on robi. Same straty, nie potrafi przejść żadnego zawodnika.

8

Nie ma na co czekać. W przerwie zmienić Alcacera bo to nie ma sensu. Nikt nie wie gdzie ma grać i wszystko się sypie. Wprowadzić Turana, a potem zmienić Busquetsa bo gra fatalnie.

1

Boże, ale nas pojechali. Jaka klepa, jaka kontra.

6

Bezsensownie gra Neymar. Naprawdę ciągle nie jestem w stanie go uważać za odpowiedzialnego zawodnika. Za często się bawi, holuje piłkę. Strasznie to jest irytujące. Masa strat, po prostu masa.

1

Strasznie dziwnie wygląda ta formacja w ataku. Póki co to wygląda jak nietrafiony pomysł. Neymar powinien grać normalnie na lewej, a Suarez zmieniać się z Alcacerem. A tak to jest takie niewiadomo co. Aha no i widać od razu, że Masche kompletnie bez formy.

2

O kurczę to szacuneczek, ja nienawidzę szczurów i nigdy się do nich nie przekonam. Z gryzoni jedynie koszatniczki do mnie przemawiają. A tak ogólnie ze zwierząt to nie jestem w stanie znieść pająków(a fuj aż mnie ciarki przechodzą, od małego arachnofobia), węży, insektów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?