Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3 remisy dają ok 87% szansę wyjścia :)
1
Nie ośmieszaj się. Pogba i Busquets to całkowicie inni piłkarze. Busi to typowy DM, a Pogba to box to box ze zdecydowanie większym potencjałem ofensywnym.
0
Nie wiem czemu zrezygnowano z Gameiro. W idealnym wieku, z instynktem strzeleckim i do tego pracuś co pokazywał przez cały sezon. Mnie zaimponował w meczu z Liverpoolem gdy po prostu biegał jak Suarez przez cały mecz. Dla mnie idealny zmiennik dla Luisa. Na skrzydle może grać Munir, Vidal, Turan i według mnie nie potrzeba skrzydłowego tylko typowego snajpera. Gdyby Nolito miał 25 lat to ok, ale wg mnie już jest za stary, maksymalny poziom osiągnął i będzie tylko gorzej. No po prostu dla mnie zdecydowane nie. Co do Umtitiego to dla mnie strzał w 10. Obserwowałem go już 3 lata temu i od początku robił na mnie wrażenie. Młody, silny, szybki, zdecydowany, uniwersalny bo może grać jeszcze na LO, dobrze gra głową. Jedyny minus to wyprowadzenie piłki, ale wg mnie to może poprawić bo jest młody i wiele lat gry przed nim.
1
SalAmon, a nie Salomon :)
0
Człowieku poczytaj trochę komentarzy, nie zagra.
1
Przecież nie będziesz płacił takimi pieniędzmi. Dzisiaj płacisz 200zł za bułkę? Bo chyba nikt normalny tak nie robi. Ja biorę większą walutę jak idę na jakieś zakupy i czasami takie 500zł się przyda.
5
Chłopie, ale bredzisz :D Mam już 3 laptopa z Lenovo i nigdy nie miałem żadnych problemów. Jak się psuły to nie ze względu na to system tylko np upadł mi i obudowa poszła. U mnie w rodzinie też pare osób ma Lenovo i wszystko jest super. Ty czy kolega mieliście akurat pecha i tyle. Ja też kiedyś natrafiłem na sprzęt z wadą, ale takie coś może się zdarzyć każdemu.
0
Tak wyprzedane. Bilety ze sprzedaży ogólnej rozeszły się w jakieś 4h. Wcześniej przez 24h były dostępne bilety z przedsprzedaży, ale też już zostały wykupione. Mnie na szczęście się udało i w sierpniu lecę na meczyk :)
0
Nie mogłeś dać mniejszych tych odstępów? Irytuje to bardzo.
4
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/t31.0-8/13320514_10154433582564305_4825960903215888517_o.jpg
Nie macie takiego wrażenia, że trochę tak zbyt niebieskie są te nowe stroje? O ile do koszulek nic nie mam to uważam, że chociaż getry powinny być czerwone bo tak to trochę się ten strój zlewa.
0
Patrząc czysto obiektywnie to Ronaldo nawet na top 3 nie zasługuje bo ja uważam, że to jeden z jego gorszych sezonów. Patrząc teraz to: Suarez, Griezmann, Messi. Tylko, że jest jeden problem. A mianowicie osoby głosujące. Nie głosują obiektywni eksperci tylko ludzie, którzy kierują się medialnością i sympatią do danego piłkarza. Taki Suarez, który bardzo medialny nie jest i do tego nielubiany za swoje akcje musiałby wygrać wszystko z Barca, być jej najlepszym strzelcem w każdych rozgrywkach + wygrać coś z reprezentacją. W takim roku jak ten gdy nie ma jednego pewnego lidera to prawdopodobnie znowu wygra Ronaldo. A dlatego, że jest medialny.
0
Ja bardzo liczę na Tomasza Wołka. On jest ekspertem od południowoamerykańskiej ligi, a do tego mówi piękną, kulturalną polszczyzną. No i oczywiście świetnie się zna na piłce i moim zdaniem brak takiego eksperta na CA to wstyd. Rok temu był chyba w studio więc i tak dobrze no ale on powinien komentować.
0
Wystarczy zobaczyć na post niżej niż wklejać to samo :)
1
On nic nie zrobił wielkiego. Jakbyś się znał na piłce to byś to widział. Uratowało ich szczęście, szczęście i jeszcze raz szczęście. W LM mieli banalną drabinką, która taki zespół jak Real powinien nawet bez trenera przejść. W lidze rzeczywiście mieli dobrą passą, ale to zbliżenie się do Barcy wynikało głównie z tego, że Barca straciła kompletnie formę w kwietniu. Potem wróciło wszystko do normy czyli zwycięstwa. Chyba mi nie powiesz, że wygrana z Wolfsburgiem jedną bramką i awans City po samobóju to były wielkie mecze Realu napędzonego przez trenera? W finale Zidane pokazał swój kunszt dokonując kompletu zmian w 80min i zostając na dogrywkę z niczym. Kolejny raz dopisało im szczęście, że Atletico też padło. Przecież taka Barca to by zniszczyła kondycyjnie piłkarzy Realu. Zobacz sobie na finał z Sevilla jak biegał Iniesta i Neymar w końcówce dogrywki. Jedyne plusy Zidana póki co to postawienie w 100% na Casemiro i motywacja. Wygranie pojedyncze trofeum nie czyni z nikogo wielkiego trenera. Di Matteo też wygrał z Chelsea i co jest wielkim trenerem? NIE, jest czubem.
0
Gdyby Barca miała nieograniczone zasoby na transfery to Alves mógłby odejść już teraz. Wtedy można by kupić dobrego PO. No ale niestety w obecnej sytuacji gdy mamy jedynie 60mln + pieniadze ze sprzedazy należy się skupić na stoperze i zmienniku Suareza. Za rok odejdzie Alves i można kupić takiego Bellerina.
0
Niby tak, ale zobacz, że niby my mamy taką niesamowitą erę w XXIw, a tymczasem Real ma w tym wieku tyle samo wygranym LM co my. Co prawda te nasze są bardziej zagęszczone, ale tak czy siak jest po równo. Ja bardzo żałuję tej wygranej Realu bo to trochę jakby zakłamanie rzeczywistości. Ktoś zobaczy za parę lat i sobie pomyśli jaki ten Real był mocarny. A jaka jest prawda każdy chyba wie.
0
Też nie czujecie tych karnych? Masakra jakaś
1
Ależ Atletico fatalnie wygląda kondycyjnie. Mają akcję i ledwo 3 nadąża. Wydaje mi się, że już nic w tym meczu się nie stanie.
0
A nie? Atletico gra słabo i nudno, Real strzela ze spalonego, finał mega nudny bo po bramce Real jedynie się broni praktycznie. Sędzia no oprócz spalonego to ok sędziuje. A komentarz Szpaku i Zewlakow to nawet szkoda oceniać bo wiadomo, że żenada.
2
Pierwsza połowa to chyba najnudniejszy finał LM jaki oglądałem w życiu. Pierwszy kwadrans Real coś tam cisnął i strzelił bramkę z niczego i ze spalonego. Potem nastawili się jedynie na obronę wyniku i kontry, a Atletico coś tam ruszyło, ale żadnych efektów. Od 30m nic nie mogą zrobić. NUDA I SŁABIZNA
4
Nie tylko Atletico zawodzi, zawodzą też ich kibice. Gdzie oni są? Przecież zawsze tacy aktywni byli, a teraz jak Atleti ma piłkę to gwizdy słychać.
2
Ja słuchając tego występu to się cieszę bo ten występ to żart.
6
Powiem tak - tylko głupiec nie chciałby grać dla Barcelony. Tym bardziej gdy jest się Hiszpanem, wychowankiem Barcy i gra się dla Arsenalu, którego szczytem ambicji jest walka o top 3 w Anglii.
5
Śmietnik oczywiście
0
Strasznie szkoda bo prawdopodobnie nie zagra na Copa America. Tyle czekał na powrót i tuż przed powrotem kontuzja. Co więcej to naprawde pech bo to dopiero jego drugą kontuzja w karierze. Ostatni raz miał problemy zdrowotne z kolanem w końcówce sezonu 13/14. No cóż oby to nie było nic zbyt poważnego.
0
No nie mogą co za kibice do cholery!!! Barca przy piłce, a jedynie gwizdy słychać. Co za wymoczki, dziady, wyjazd ze stadiony kibice Barcy jak nie potraficie kibicować!
15
Co za wafle siedzą na trybunach aż wstyd. W takim momencie gdy Barca potrzebują prawdziwych kibiców, prawdziwego dopingu to tam siedzą i żrą. WSTYD. Gdy Liverpool przegrywał to cały czas słyszałem doping kibiców The Reds, gdy była 90min to leciał hymn Liverpool. Ci z Barcelony nic nie robią, żenada...
3
Neymarowi zawsze brakowało wykończenia. Brakuje mu takiego zdecydowania w swoich poczynaniach. Często jest tak, że idzie na rywala i zamiast jednym pewnym ruchem go minąć i przeć dalej tak jak to robił Ronaldinho, to on się zatrzyma i spowolni całą akcję. Albo zamiast mając okazję strzelić mocno to tak będzie się bawił.
0
1. Messi
2. Ronaldinho
3. Iniesta
4. Zidane
5. Henry
6. Ronaldo
7. Xavi
8. C.Ronaldo
9. Rivaldo
10. Kaka
Wymieniłem tylko tych co oglądałem, nie będzie wypisywał Pele, Maradony, Cruiffa bo ich po prostu na oczy nie widziałem. Aha no i patrzyłem na ich szczytową formę choćby trwała tylko przez 1 rok.
5
Liverpool ma jeszcze w genach angielską piłkę. Czyli taka troszkę chaotyczna gra do przodu, Sevilla pokazała co to znaczy taktyka i kontrola piłki. W drugiej połowie grała jak Barca w najwyższej formie - dynamiczna gra, szybka zmiana pozycji, ciąg do przodu, klepa, pressing i finezja.