Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Te pierwsze lepsze Seby z Adim to by pierwsi spiep*zali. Naprawdę myślisz, że tacy ludzie nas obronią? Przecież to są krzykacze, którzy są mocni w gębie i do zastraszania dzieciaków. Gdy przychodzi co do czego to się srają i uciekają gdzie pieprz rośnie. Już widzę jak taki Seba kozaczy do dobrze zbudowanego Araba. Hahaha na pewno.
1
Haha podbijam pytanie bo też jestem ciekawy. U mnie dzisiaj na oddziale w szpitalu jakiś chłopak chodził z komórką i nagle krzyczy, że ma Bulbazaura xD
0
Zgadzam się, Bayern w przyszłym sezonie zapowiada się po prostu kapitalnie, a to nie koniec okienka transferowego. Ancelotti to moim zdaniem jeden z najlepszych trenerów XXIw. W Milanie stworzył już legenderną drużynę, z Realu stworzył zgrany i ładnie grający zespół, który zdobył LM. Całe szczęście, że Perez go wyrzucił bo Carlo mógłby stworzyć w Realu naprawdę złoty okres. Ok teraz Real też wygrał LM, ale wszyscy wiemy jak to wyglądało. Skład Bayernu teraz to nie tylko genialna pierwsza 11, ale jeszcze potężna ławka. Moim zdaniem kadrowo to chyba najlepszy zespół obecnie na świecie. A tak jak napisałeś ich defensywa wygląda wręcz oszałamiająca. Na środku jedni z najlepszych stoperów na świecie(moim zdaniem Boateng jest nawet nr 1), LO najlepszy na świecie i PO już wiekowy, ale nadaj top.
4
Ludzie naprawdę ile można pisać o tej kontuzji Ronaldo? Rozmawiajmy coś o grze, o tych co są na boisku. Ostatnie pare stron to w 99% gadanie jak to niektórym szkoda Ronaldo, a niektorym jak to nie szkoda, a niektorzy pouczaja tych ktorym nie szkoda, ze są chamami, a Ci ktorym szkoda mówią do tych drugich, że sa hipokrytami. DZIZAS SERIO? Taki jest sport, kontuzje się zdarzają, po co tyle o tym bredzić. Skupcie się na meczu, a nie na pierdołach.
0
Tak czy siak jest bardziej kreatywny od stojącego ciągle w polu karnym Ronaldo.
2
Mówcie co chcecie, ale Portugalia bez Ronaldo gra o niebo lepiej. Tak jak myślałem zejście Ronaldo i wejście kreatywnego Quaresmy spowoduje, że Portugalia będzie znacznie lepiej grała w rozegraniu i nastawi się na grę zespołową, a nie wrzutki do stojącego ciągle w polu karnym Cristiano. Nie wiem jak będzie u nich z wykończeniem, ale póki co wyglądają zdecydowanie lepiej. We Francji można wyróżnić tak naprawdę jedynie Sissoko, który super ciągnie grę do przodu. Coś tam próbuje Griezmanna, ale bez efektów. Pogba, Payet to póki co słabizna straszna.
0
Chyba Clattenburg
1
Nie ma szans, ZP zdobędzie na 90% Ronaldo.
0
Gdyby miał 25 lat to brałbym bez zastanowienia no ale niestety koleś już ma prawie 30 lat i cena 54mln to śmiech na sali. W tym momencie jest warty maksymalnie jakieś 30mln.
2
Nie ma takiej opcji. Chyba, że Messiemu rzeczywiście aktywowały się te nowe zarobki i zgarnia te 40mln więc wtedy będzie miał wywalone ile tam Neymar zarabia.
0
Cena trochę wysoko no ale skoro za takiego Mathieu dali 20mln, to za zawodnika młodego, z dużym potencjałem 30mln to nie jest dramat. Tak czy inaczej bardzo fajny transfer.
0
Póki co Argentyna z przodu słabiutko. Może się znowu okazać, że sytuacja Higuaina była kluczowa. Tutaj jedna bramka może ustawić spotkanie tym bardziej, że Chile gra w 10.
14
Co ten Trzeciak bredzi, przecież koleś jest tak stronniczy za Chile. Dawno nie widziałem takich bzdur, co za żałosny koleś. Cantenario dla Argentyny zrobione i teraz kartka żeby im podarować. To, że jest 3 w nocy nie znaczy, że trzeba takich debili zatrudniać.
0
Ale jednak Chile w grupie to było inne Chile niż w fazie pucharowej. Ja się bardzo obawiam tego meczu bo La Roja są bardzo waleczni, a Argentyna ma problemy w środkowej linii. Jeśli po kontuzji Di Maria i Banega nie będą grać na najwyższym poziomie to cała odpowiedzialność za kreację będzie na barkach Messiego. No cóż zobaczymy jak to będzie.
0
Serio? Ależ to głupie, to już mogli zostawić mecz o 3 miejsce. Tak to wygląda komicznie :D
2
Dokładnie, a najbardziej mnie śmieszą te wypowiedzi ,,ekspertów'', że taka rola Lewandowskiego. Że jest kryty przez paru obrońców i mu ciężko, że ściąga uwagę innych. Gó*no prawda. On ani nie kreuje, nie strzela, ba on nawet nie dochodzi do sytuacji. Nie miał udziału przy żadnej bramce naszego zespołu, żadnej! Skoro jest 4 zawodnikiem na świecie to nawet przy potrójnym kryciu powinien chociaż raz coś zrobić, błysnąć. Czy kojarzycie takie 4 występy z rzędu Messiego jak Lewego na tym Euro? Bo ja nie mimo, że Messi jest jeszcze bardziej kryty. Po prostu Lewy to typowy egzekutor, który musi mieć idealnie dograne piłki od kolegów, sam nic nie zrobi. Co do Milika to też gra beznadziejnie, ale ratują go udziały przy bramkach. Ma bramkę, asystę, dzisiaj coś tam się uchylił powiedzmy. Ale i tak gra poniżej oczekiwań, marnuję 100% sytuacje. Dwie gwiazdy, a grają kaszanę straszną.
0
W jakiej strefie medalowej? Na Euro nie ma meczu o 3 miejsce więc strefę medalową masz dopiero w finale.
10
Wy tak serio z tym pokazaniem fucka? Przecież widać, że on strzela palcami. Ja robię identycznie. Widać, że najpierw strzela raz z zamkniętą pięścią, a potem żeby dostrzelić prostuje palec. Kto strzela palcami ten ma tak samo, że nie da się tak całkowicie strzelić gdy masz pozostałe palce zaciśnięte. U niego akurat przypadkowo wyprostował się ten fucker no ale bez kitu żeby z tego aferę robić.
1
Polki i Rosjanki to niemal to samo. Ten sam typ urody. Oczywiście nie mówię o mieszkańcach jakiś skrajnych rejonów tylko o typowe Rosjanki. Byłem w Rosji parę razy i muszę przyznać, że kobiety są tam piękne.
1
Też mnie to niesamowicie irytuje, że każdy do poleceń to byle gówno powie i udaje śmieszka na siłę. Ja mam ray-bany i mogę polecić. Kupowałem w Krakowie, a tak ogólnie to polecam przejść i najpierw przymierzyć. Na stronach internetowych się nie znam. Jeśli chodzi o cenę to ja kupowałem oryginalne, jeśli mnie stać to nie będę kupował badziewia podrabianego. Mam te okulary od 8 lat i są w super stanie. No tylko, że dbam o nie, chowam do etui, nie wskakuje w nich do wody. Jak się jest porządnym człowiekiem to warto wydać więcej i mieć coś w dobrej jakości. Chyba, że jest się fleją to rzeczywiście nie warto bo i tak zepsujesz. Aha i jeszcze jedno - szkła. Nie wiem z czego one są zrobione w bublach. Ale ja o takie coś jak wzrok wolę dbać i wydać więcej i mieć pewność, że okulary będa chronić moje oczy.
1
Nie zgadzam się. Obydwaj są niesamowici pod tym względem. Messi ma niebywałą inteligencję boiskową, kreuje grę na niesamowitym poziomie. Do tego jest zdecydowanie lepszym egzekutorem niż był Ronaldinho. Messi to jest piłkarz po prostu kompletny. Roni był niesamowity, ale głównie ze względu na swój styl gry i fajne tricki. Jeśli chodzi o efektywność to Messi nie ma sobie równych w całej historii.
0
Nie zgadzam się co do początku Twojej wypowiedzi. To nie kwestia trenera, to kwestia stylu życia zniszczyła Ronaldinho. Guardiola by pewnie nic nie zmienił pod tym względem. Roni był leniem, który wszystko zawdzięczał talentowi i gdy trzeba było poświęcić się trochę bo latka przybywały to on wolał imprezować. Zmarnował sobie karierę na własne życzenie. Uwielbiałem Ronaldinho, był magiczny i niesamowity, ale u mnie tym największym zawsze będzie Leo. On jest najlepszym zawodnikiem w historii Barcy, on rozpoczął niesamowitą passę sukcesów z tym klubem. Przez tyle lat utrzymuje niesamowity poziom. Łączy efektowność z efektywnością. U R10 niestety często to pierwsze wygrywało nad drugim.
1
Ronaldinho się skończył już po odejściu z Barcy. A wręcz początek końca mieliśmy już w sezonie 07/08.
1
Gra defensywna i kontrola gry przez Argentynę to śmiech na sali. Grają tak strasznie chaotycznie. Nie mają klasowego pomocnika, który nadaje tempa grze, wie kiedy przystopować i utrzymać piłkę, a kiedy przyspieszyć. Jak ktoś z Argentyny ma piłkę to taka panika straszna. Nie wiem jak grają inni rywale, ale z taką grą to ja nie wróże Arg niczego dobrego.
0
Wcześniej niż w finale się na pewno nie spotkają bo mają inna drabinkę ;)
1
Haha o stary poprawiłeś mi humor. Chłop wziął i zamroził plastik żeby sprawdzić losowanie :D Macierewicz już jedzie do Ciebie z gratulacjami i propozycją pracy ;)
0
Przestań już bredzić. Co chwilę najeżdzasz na Bartomeu. Dobrze, że Laporta był czysty i wspaniały.
0
Za miesiąc ta Pani będzie na każdym serwisie plotkarskim, a za 2 miesiące w każdej reklamie. Tak się robi w Polsce karierę.
13
Dzizas nie wiem czy ten pomysł z ligą typerów to był dobry pomysł. Szlag mnie trafia jak widzę połowę komentarzy o to kto ma ile punktów. Ludzie ogarnijcie i się popiszcie jak się rozgrywki zakończą bo naprawdę nikogo nie interesuje ile macie punktów w jakieś dziecinnej zabawie.
0
30mln to zdecydowanie za dużo. Ehh znowu z nas ściągają hajs.