0

Wybacz źle napisałem chodziło mi o Denisa.

0

Co Denis robi na tym boisku w ogóle? :D Czemu on stoi na DM. Póki co totalnie niemrawy.

2

Czyli z tego co widać Andre Gomes gra na pozycji Iniesty, a Denis na pozycji Rakiticia.

0

Chyba has reached, have jest niepoprawnie.

9

Wnioski po pierwszej połowie:
1) Póki co nie mamy po prostu formy. Brakuje spokoju i ataku pozycyjnego. Gramy strasznie chaotycznie do czego nie jestem przyzwyczajony.
2) Sampaoli dopiero co przejął Seville, a już widać jego pracę - niesamowity pressing. Robi to samo co z Chile czyli walka i mega chyba najlepszy na świecie pressing.
3) Nasza lewa strona jest bardzo słaba. Zarówno w defensywie jak i w ataku. Digne dopiero się uczy, a Turan to jest jakaś pomyłka. On nie jest ani pomocnikiem ani napastnikiem. Trzeba się na coś zdecydować i coś z nim zrobić. Ja nie widzę w nim niczego i po prostu kompletnie do nas nie pasuje. Musimy kupić konkretnego napastnika. Brakuje nam takie kocura w ataku, który wejdzie i tam pozamiata. Borussia potrafi kupić takiego świetnego Dembele, Liverpool Mane. Takiego kogoś nie mamy w składzie. Sprzedać Turana, kupić napastnika bo inaczej będzie strasznie kiepsko. Turan będzie niby do wszystkiego a tak naprawdę jest do niczego. Denis będzie rzucany a to skrzydło a to środek. On musi grać na środku bo on nie jest żadnym skrzydłowym.

4

Stroje z czerwonymi skarpetami wyglądają zdecydowanie lepiej.

1

Nadal brakuje napastnika takiego kota, który wejdzie, poczaruje i zmieni obraz meczu. Munir dla mnie nie jest takim napastnikiem i nigdy nie będzie. Jest po prostu przeciętny. Z takim napastnikiem w rezerwie znowu na wiosnę będzie słabo. Zobacz sobie jakich zmienników mają inne topowe kluby.

1

Niby tak, ale nie porównuj historii nienawiści Barcy z Realem do takiego siku jak Juve i Napoli. To jest nie do porównania. Przejście Higuaina do Juve to nic w porównaniu do przejścia Figo.

0

A ja uważam, że co do większości tych transferów nie można się przyczepić. Alves chciał już rok temu odejść, Barca wybłagała na nim pozostanie podpisując właśnie taka umowę, która umożliwia mu odejście za darmo. Montoya to porażka więc nie dziwię się, że nikt nie chciał za niego zapłacić. Podobnie ma się sprawa z Songiem. Jedynie co do Sandro mam zastrzeżenia bo uważam, że jakieś 6mln można było wyciągnąć.

0

No właśnie prawidłowo jest tak jak mają piłkarze. Czyli idealnie z herbem lub leciutko wyżej. No cóż nie jest to jakaś wielka wada, ważne że bez reklamy sponsora :)

17

Czyli uważasz, że klub wolał oddać za darmo tych piłkarzy niż sprzedać? No błagam Cię. Być może mieli zbyt wysokie wymagania finansowe i dlatego żaden klub nie chciał ich kupić. Nie wiemy jakie i czy w ogóle były oferty za nich. Ale na pewno zarząd zna się lepiej od nas.

0

0

No jest oryginalna ze sklepu ze stadionu z Botigi. Chciałem kupić internetowo, ale akurat wtedy te meczówki się wyprzedały, a kolega był akurat w Barcelonie. Koszulka meczowa to wyszlo ok 650zł.

0

Mam pytanko czy ktoś się orientuje czy tę plakietkę za KMŚ można odkleić? Obstawiam, że może zostać ślad po kleju no ale nie wiem. Pytam się bo kolega mi kupił koszulkę w Barcelonie no i ten znaczek jest naklejony trochę za wysoko. Może nie jest to straszna wada, ale jestem bardzo upierdliwy w takich sprawach i jak płacę takie pieniądze za koszulkę to lubię mieć wszystko idealnie.

9

O czym Ty bredzisz? Gdyby Montoya miał umiejętności do gry w Barcy to by w niej grał i koniec kropka. Dostawał szansę w rezerwach i pierwszej drużynie. Nie wykorzystał więc został dwa razy wypożyczony. Najpierw do średniej drużyny - Inter potem do słabej drużyny - Betis. Skoro w tych drużynach nie pokazał odpowiedniego poziomi to co miałby grać w Barcy? No błagam Cię.

29

Strasznie drewniany zawodnik. Totalnie nie pasuje do naszego stylu.

7

Suarez źle przyjął czyli standard :D

0

Nie róbcie syfu na La Ramblii i o meczu piszcie pod głownym postem!!!!!

0

Serio? Większość tych bramek to dobicie do pustej. Strzelenie takich goli nie mówi o wielkości zawodnika. Nie wmawiaj mi, że Munir to joker na ławce. Porównaj sobie snajperów na ławce innych drużyn potem popatrz na Munira i przejrzyj na oczy. To nie jest zawodnik na poziomie Barcy i nie jest decydujący. Koniec kropka. Ok Denis na skrzydle to jeszcze spoko, ale naprawdę uważasz, że Rafinha to jest skrzydłowy? Bo dla mnie w ogóle. To, że ktoś na siłę go wciskał na skrzydło nie oznacza, że nim jest. Guardiola też katował Fabregasem na 9. Prawda jest taka, że oprócz no Denisa nie mamy skrzydłowych do rotacji. Tello może ma jeden zwód, ale skuteczny.

0

Ja bym Tello zostawił ponieważ na ten moment nie mamy w kadrze typowego skrzydłowego zmiennika. Denis to taki bardziej ofensywny pomocnik, Turan to bez jaj pomocnik, Vidal to też taki oskrzydlający pomocnik. Brakuje typowego dynamicznego napastnika co szaleje na skrzydle. Tello jest idealny na ostatnie minuty. Co do Munira dla mnie on jest słaby i tyle. Nie gra na poziomie rezerwy Barcy. Staty miał całkiem dobre bo nabił je na leszczach i taka jest prawda. Nie pamiętam żeby Munir zrobił różnicę w ważnym, trudnym, kluczowym meczu. To nie jest póki co zmiennik dla pierwszego zespołu. Ja bym wypożyczył Munira, zostawił Tello, kupił typowego środkowego napastnika.

0

Zgadzam się, kadra po sprowadzeniu fajnego napastnika będzie wyglądała super. Jedyne minusy to tak jak napisałeś prawa obrona. Jedyne miejsce z całego boiska na którym nie mamy klasowego zawodnika. Vidal to nie jest typowy PO i do tego nie rozegrał na tej pozycji zbyt wielu meczów, a Roberto to pomocnik i na siłę jest tam wpychany. Jakbym miał się jeszcze przyczepić to defensywna pomoc troszkę mi brakuje zmiennika dla Busquetsa. Niby jest Mascherano no ale ostatnio jak grał na DM to nie wyglądało to za dobrze. Samper pewnie zostanie wypożyczony, Roberto to nie jest DM i od musu tam może zagrać. Po prostu brakuje mi takiego typowego zmiennika dla Busquetsa - silnego, postawnego walczaka. Ale tak czy siak największe obawy mam do PO i jeśli coś ma nie wypalić (odpukać) to pewnie na tej formacji możemy mieć duże problemy.

0

Pisałem parę dni temu ze Gomes ma duże problemy ze zdrowiem, zwlaszcza miesniowe. Jeśli to się nie poprawi to nigdy nie osiągnie najwyższego poziomu.

0

Ostatnio kupowałem - meczowa, domowa, czysta z naklejka KMS = 683zl.

0

Ciężko mu podporządkować jakąś pozycję, ale nie wiem czy to będzie miejsce Iniesty. Raczej wątpię, ale zobaczymy. I trzeba pamiętać o jednym on często miał problemy mięśniowe. Jeśli to się nie poprawi to może być słabo z nim.

2

Dużo lepszy od Iniesty?! Iniesta w formie to jest najlepszy pomocnik na świecie i nikt nie ma do niego podejścia. Gomes to jakiś dzieciak i żółtodziób przy nim.

2

Mnie Vietto również nie przekonuje. Kupowanie takiego młodego piłkarza do naszej ofensywy to bezsens bo i tak nie pogra za wiele. Taki młody piłkarz potrzebuje minut jak wody. I taka jest prawda. Ja również bym wolał starszego doświadczonego gracza, a za jakieś 3 lata jak Suarez już będzie miał te 32/33 lata zrobić bombę transferową i kupić napastnika z samego topu.

2

http://olemagazyn.pl/polowanie-na-gomesa/

Fajny artykuł o Gomesie. Niestety podtrzymał moje obawy przed tym transferem. Dla mnie ten transfer to był i jest szok i bardzo sceptycznie do niego podchodzę. Po prostu nie lubię drogich transferów za zawodników u których ja sam nie widzę jakiegoś wielkiego potencjału. To jest Barca tu przychodzą albo ukształtowani, świetni piłkarze albo młodzi, ale z wielkim potencjałem. Gomes jest młody ok, ale mnie niczym nie zaskakuje. Przy swoich warunkach fizycznych jedyne co może się u niego podobać to drybling. Jest bardzo chaotyczny i nierówny. W defensywie mimo warunków nie udziela się praktycznie w ogóle. Plus do tego często problemy zdrowotne. Jedyne co go broni to taki bałagan w Valencii przez co zawodnicy są tak trochę rozrzucani na różne pozycje. To jest moja opinia jaką mam o tym chłopaku nie spisana z tego artykułu, a jedynie potwierdzona przez ten artykuł. Bardzo lubię Valencie i gdy mam troszkę czasu to oglądam ich mecze więc coś tam o Andre wiem. No cóż skoro już jest to życzę mu powodzenia i oby przy jakieś większej stabilizacji względem własnej pozycji pokazał swój potencjał.

0

Umtiti i chyba Digne zaczną trenować dopiero w sierpniu więc na pewno nie zagrają.

0

A może po prostu użądliło go coś? Wystarczy, że miał w wodzie i dostał w gardło. Obrzęk w ciągu paru sekund i duszność.

21

Jestem ateistą więc Ci nie pomogę modlitwą, ale życzę Mamie zdrowia. Trzeba liczyć po prostu na szczęście i siłę organizmu Twojej mamy + oczywiście na lekarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?