Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ale w dwóch meczach strzelił 6 bramek, a nie 8.
0
Suarez błagam strzel, nie tak beznadziejnie jak ostatnio tylko mocno pod poprzeczke
1
Rozumiem, że Brazol nie strzela, ale czemu do jasnej cholery nie podaje? Przecież teraz wychodził mu Suarez.
0
Ma spadek i formy i to olbrzymi. Nie dość, że nie strzela to on nawet drybling zagubił. Jedynie holuje piłke i oddaje do kolegi albo się przewraca.
1
Niech się dalej bawią, co za katastrofa w grze
0
Mam już dosyć Neymara w 2016...
2
Skoro od początku 2016 gra fatalnie to co mam go chwalić? Nie dość, że gra słabo to jeszcze zachowuje się jak idiota.
5
Fatalna gra, nudna, wolna, niedokładna, bez zaangażowania. Z taką gra to oni wyglądają jakby im nie zależało na mistrzostwie. Nie uczą się w ogóle na błędach. Już traciliśmy punkty w tym sezonie po takiej beznadziejnej grze po strzelonej bramce. Końcówka sezonu zamiast cisnąć na maxa po odpadnięciu to oni się oszczędzają. A może są po prostu tak słabi.
0
Wątpię żeby przeszedł do Barcelony. Najlepsze warunki do rozwoju będzie miał w Borussi i obstawiam, że tam przejdzie.
5
Nie słuchaj pierdół, że to tylko dla debili i gimbazy. G*wno prawda. To, że ktoś to wykorzystuje do robienie durnych selfie to inna kwestia. Różnie możesz tego używać. Wszystko jest dla ludzi. Można ściągnąć wypróbować, wykasować.
3
Śmiem twierdzić, że Ronaldo w Barcelonie to była jego najlepsza wersja. Jedynie te lata w Interze początkowe i kawałek sezonu 2001 miał wybitne. Po kontuzjach była już równia pochyła. W Realu jakieś przebłyski, ale był jednym z wielu. Ciekawe jakby się jego kariera potoczyła gdyby został w Barcy.
1
Siatka jest miękka i niestety mi się zrobiła dziura na dużym palcu. Nie wiem czy to akurat wina buta bo ja w nich chodziłem praktycznie codziennie i grałem nimi w tenisa więc miałem duży nacisk na przody.
0
Obstawiam, że jednak Bayern :/
0
Ja nie uważam Ronaldo za typową 9. On jest naturalnie skrzydłowym, ale dużo czasu przesiaduje w polu karnym. Dla mnie najlepsze obecnie typowe 9 to: Suarez, Benzema, Lewandowski, Ibrahimovic, Aguero, Kane.
0
Ogólnie troche bezsensu ta cała dyskusja. Ronaldo to był jeden z najlepszych graczy w historii. Był niepowtarzalny, potrafił przedryblowac sam cała obronę. Oczywiście pod względem techniki, szybkości, dryblingu jest on zdecydowanie lepszy od Suareza. Ale jednak grał w innych czasach więc ciężko tak porównywać jakby grał teraz. Jak sam mówisz zagrał raptem parę sezonów na takim poziomie bo potem była równia pochyla ze względu na kontuzje. Co do Suareza dla mnie jest napastnkiem unikatowym w dzisiejszych czasach. Pokaż mi inną 9, która przy takiej ilości bramek ma tyle asyst! Miażdży pod tym względem takiego Lewego. Ok Luis nie jest dryblerem i nie gra efektownie, ale jego gra polega na dużej inteligencji, sile, sprytowi i grze zespołowej. Cały w tym jego urok, że ma te swoje braki technicznie, a jednocześnie potrafi wygrać mecz notując bramki o asysty. Moim zdaniem obecnie najlepsza 9 na świecie.
1
Nie porównuj Bilbao z Villarealem. Baskowie walczyli do samego końca i śmiem twierdzić, że gdyby był Aduriz to Atletico by 3pkt nie zdobyło. Natomiast Vill wyglądał jakby pierwszy raz w piłkę grał i zapomnial wziąć jaj na mecz. Straszna mizeria w ich wykonaniu chociaż w sumie obstawialem taki wynik dla Realu.
0
A co to zmieni na tym etapie rozgrywek? W ten weekend zagrają mecz i potem grają już tylko raz w tygodniu więc odpoczynek będzie.
3
Typowe Atletico - strzelić bramkę i się cofnąć całą drużyną pod własne pole karne. Potem długa celebracja fauli, przetrzymywanie piłki przez Oblaka i tak czas leci. Nienawidzę takiej gry, nienawidzę takiego stylu. Bilbao pokazali wielki charakter i wolę walki, zasłużyli na choćby remis no ale Atletico ma szczęście. Chyba jednak będę za Bayernem bo po prostu nie umiem kibicować materacom.
0
Naprawdę uważasz, że wyjazd do Sevilli i mecz z Espanyolem, który się posra żeby nam zabrać mistrza to łatwe mecze?
0
Dobra już przestań marudzić jakby Ci finał LM przełączali...
6
Dajcie już spokój Eleven. Pierwszy raz robią taką transmisję więc błędy mogą się zdarzyć. Nie zapominajcie, że kibice Atletico też chcą zobaczyć mecz swojej drużyny. Tym bardziej, że Barca ma już pewny wynik więc aż takiego parcia nie ma żeby oglądać non stop.
1
W drugiej połowie muszą podwyższyć wynik bo 2:0 z Deportivo to baaardzo niepewny wynik. Ogólnie gra wygląda ok, może bez szału no ale jest w porządku. Aczkolwiek strasznie się obawiam rozluźnienia w drugiej i frajerskiej straty punktów jak na Camp Nou.
1
Robben i Ribery praktycznie nie grają od dwóch lat. Zwłaszcza Ribery, Arjen coś tam pograł rok temu, ale i tak co chwilę pauzuje. Goetze to tam mało co wnosi do gry, Costa i Coman okazali się strzałami w dziesiątkę. Kto by się spodziewał, że Costa tak będzie grał w Bayernie? Ok był dobry w Szachtarze, ale nie aż tak.
1
A moim zdaniem brazylijski Adriano. Koleś miał ooooolbrzymi potencjał, na mega cracka. A rozwalił sobie karierę przez swój styl życia. Wielka szkoda bo to chyba ostatnia taka perła brazylijskiej piłki oprócz Neymara.
1
Tak, ale niestety teraz się tak układa, że nasz spadek formy i spadek formy Leo nałożył się na decydującą fazę sezonu. Więc każdy błąd i brak zaangażowania widać 2x bardziej. Tak więc patrząc teraz to Ronaldo przyćmiewa Leo.
6
Ale mimo wszystko w decydującym momencie walczył i harował jak wół i strzelił hattricka. Nieważne, że to był Wolfsburg. Liczy się to, że to był ćwierćfinał LM i presja po pierwszym przegranym meczu. Tymczasem Messi w naszym rewanżu zagrał totalną kupę i nawet biegać mu się nie chciało. Messi nastrzelał bramek, ale póki co odpadliśmy z LM, zmarnowaliśmy przewagę w lidze i jakoś w tych najtrudniejszych meczach nie istniał.
11
Tak byś zrobił Ty bo jesteś faja a nie kibic. Bartra wiele razy mówił, że kocha ten klub i mimo, że nie gra nigdy by tak nie zrobił. Sam chyba widzi, że mu nie idzie w Barcy, ale to nie jest powód żeby specjalnie osłabiać klub.
5
Lecz się człowieku i uciekaj na swoja biała stronę.
1
Oczywiście to może nie być prawda, ale ja łączę ten ostatni spadek formy Messiego ze zbliżającym się Copa America. Identycznie wyglądał Leo pod koniec sezonu 13/14 gdy zbliżaly się MS. Grał strasznie oszczędnie w Barcy przez co traciła całą drużyna. Jest to oczywiście nieprofesjonalne zachowanie, ale być może Messi tak robi podświadomie bo wszyscy wiemy jak dla niego ważne są trofea z Argentyną. Tak wiem rok temu też było CA i jakoś Messi grał cały czas super, ale być może rok temu inaczej do tego podchodził. W tym momencie jak sam wspomniał mają dwa przegrane finały z rządu wiec presja jest jeszcze większa. Nie byłbym zdziwiony gdyby na Copa Messi odpalił z formą.
0
Nie chce mi się wierzyć w to, że City przejdzie Real. Ja typuję 90% na awans Realu i i 60% na awans Bayernu. Co do LE to zgadzam się z Tobą, Szachtar i Sevilla to wyrównany mecz. Gdyby to była Sevilla sprzed roku to bym się nie zastanawiał, ale obecnie Andaluzyjczycy grają toporną piłkę. Villareal - Liv to tak jak napisałeś niezwykle ciężki mecz do wytypowania. Liv jest zdolny do wszystkiego, a Villareal jest bardzo poukładaną drużyną. Jeśli Liv będzie grał na maxa tak jak w meczu z Borussią to jednak obstawiam Anglików.