Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja zawsze się obawiam takich meczów gdy rywal ma jakąś złą passę bo często jest tak, że na mecz z nami się mobilizuja i przełamują. Do tego Sevilla lubi z nami grać więc trzeba być uważnym i skoncentrowanym przez cały mecz. Pamiętam mecz z Valencia, która też nie miała formy i traciła punkty regularnie a z nami udało jej się zremisować. Oby tym razem tak nie było i żeby Barca zgarnęła 3pkt!
0
Przenudzony ten film strasznie, jedyne co w nim było cudowne to ujęcia, zdjęcia, krajobrazy. No po prostu coś pięknego, kawał roboty i Oscar murowany jeśli chodzi o zdjęcia.
0
Możliwe, ale obawiam się że Atletico nie da rady kondycyjnie. Są niecałe 3 dni od ciężkiego meczu w LM, a tutaj głównie biegają za piłką a to bardzo męczy.
0
Mam takie przeczucie, że cały mecz będzie tak przebiegał - walka o piłkę, jakieś próby akcji, ale ogólnie taki chaos. A o zwycięstwie zadecyduje jeden genialny strzał z dystansu Jamesa lub Modricia.
0
Losowanie jutro
1
,,włancza'' ,,nadanża'' serio?
0
My też przy odrobinie szczęścia mogliśmy im strzelić jeszcze 3 albo nawet 4 bramki.
2
Zawsze się tak mówiło jak Barca trafiała na Arsenal. Że są słabi, że nie mają szans, Barca ich rozwali. Tymczasem do tej pory jeszcze nie wygraliśmy meczu na Emirates. W 2010 2:2, w 2011 przegrana 2:1. W meczach u siebie ratował nas geniusz Messiego. Ja Arsenalu nigdy nie skreślam dlatego, że są nieprzewidywalni. Mają dobrych piłkarzy, niektórych o klasie światowej(Sanchez, Oezil, Cech), bardzo szybkich. Potrafią zagrać dobrym pressingiem co może być w tym meczu kluczowe i zagrać błyskawicznie z kontry co przy wysokim ustawieniu obrony Barcy może być zabójcze. Oczywiście możemy z nimi łatwo wygrać, ale moim zdaniem przynajmniej w Londynie będzie ciężko.
10
Moim zdaniem obecnej Barcy żeby nazywać ją perfekcyjną drużyną brakuje troszkę jakości w obronie. Moim zdaniem to największy problem gry Barcy. Boczni obrońcy mają bardzo słabą formę praktycznie od początku sezonu. Masche zdarzają się słabe mecze, Pique tak naprawdę jako jedyny trzyma poziom. Jeśli rywal zaczyna przyciskać to nasi dostają głupawki i popełniają dziecinne błędy w defensywie. Jak to rozwiązać? Uważam, że letnie okienko będzie kluczowe. Trzeba kupić nowego, dosyć młodego, ale doświadczonego stoper na klasowym poziomie, który z miejsca zastąpi Mascherano. W następnej kolejności rywal(nie zmiennik, bo Jordi musi czuć oddech na plecach młodego, świetnego LO, a nie starego Adriano) dla Alby. Za Alves jest już Vidal no ale zobaczymy jak będzie sobie radził w defensywie. W ataku wszyscy wiemy, że potrafi robić dużo, ale w obronie jeszcze wypada blado. Podsumowując jeśli Arsenal myśli o wygranej to ich jedyną szansą są błędy naszej defensywy czyli Kanonierzy muszą wyjść z wysokim i agresywnym pressingiem.
0
Jasne rozumiem. Szczerze jakbym był jeszcze w liceum to bym nie pogardził taką umiejętnością pisania na j.polskim ;)
0
Ogólnie masz rację, ale moim zdaniem trochę za bardzo bajkowo piszesz :) Przynajmniej ja się trochę męczę jak czytam takie posty bo moim zdaniem o piłce trzeba prościej pisać żeby to się szybciej i łagodniej czytało.
1
Messi nie zajmie pozycji Iniesty. Zauważ jak udziela się Andres w pressingu i defensywie, a jak Messi. Leo nigdy nie będzie tak biegał jak Hiszpan. Jeśli byśmy chcieli mieć tak ofensywny skład i Leo pozycji Iniesty to musimy grać dwoma DM.
1
Zgadzam się, ale z tą obroną u nas bym nie przesadzał. Uważam, że gra obronna w tym sezonie to nasz najsłabszy punkt. Zauważ, że jak nas rywal przyciśnie w pressingu to mamy baaardzo duże problemy. Już nie raz w tym sezonie straciliśmy punkty po głupich błędach. To właśnie chyba nasza największa bolączka - błędy indywidualne czyli tzw. babole. Alves i Alba są bez formy praktycznie od początku sezonu, Masche też gra troszkę gorzej. Jedynie Pique trzyma świetny poziom i jest liderem defensywy. Mam nadzieję, że to kwestia koncentracji bo inaczej może być ciężko w LM. Wczoraj to tylko indolencja rywali w ataku spowodowała, że nie straciliśmy punktów.
0
I właśnie tego się obawiam. Pamiętam to był chyba mecz z Valencią 1:1 w tym sezonie. Nietoperze też mieli jakąś fatalną serię i się przełamali akurat z nami. Często jest tak, że się inne zespoły przełamują właśnie w takich meczach kiedy mobilizacja jest największa. Ja wiem, że Sevilla zawsze z nami gra na 200% i nigdy nie można jej lekceważyć.
0
Super, że Real stracił punkty, ale pamiętajcie, że za tydzień gramy z nieprzewidywalną Sevillą. Oni mogą mieć słabą formę, a z nami potrafią zagrać mecz życia i wygrać. Tak więc trzeba patrzeć na siebie i po kolei wygrywać mecze. Co do meczu Realu no to słaba gra, wielka pomoc od sędziego i świetna Malaga. Brawo dla gospodarzy za walkę. Trzeba też pamiętać, że Real jednak był porządnie osłabiony w ataku. Brak Benzemy i Bale'a to jednak duża strata.
0
Dokładnie Suarez był decydujący - gdyby wykorzystał te dwusetki to by było dawno po meczu.
0
Tak niech Messi sobie człapie, co za żałosne
0
3 min zawału, co za nerwy!
3
Alba to jest PADAKA totalna dzisiaj!!!
3
To było czerwo, kretyńskie wejście Alvesa
1
Jeśli dowieziemy ten wynik do końca to będzie jakiś cud..
0
Może by tak jakiś strzał z dystansu zamiast tak klepać bezsensu?
0
Czemu oni mają paść niby? Przecież to my biegamy za piłką, a oni nas klepią.
2
Jeśli nie strzelimy na 3:1 to nie wygramy tego meczu. To jest DRAMAT w obronie!
0
Jakim cudem oni są w strefie spadkowej? Przecież oni są świetnie wyszkoleni technicznie + dobrze zgrani. Oni nas dominują w tej drugiej połowie.
0
Kuźwa we wtorek mamy mecz z Arsenalem, powinniśmy się oszczędzać, a tymczasem Suarez nie wykorzystuje drugiej setki i cały czas nerwowy wynik i trzeba biegać za piłką. To nie tak miało wyglądać...
0
Turan do zmiany
0
Fatalnie póki co Roberto, Turan. Słabo Alves, Alba. Messi i Neymar niewidoczni :/
0
Dzizas Suarez....
0
Co jak co, ale Messi jeszcze nie strzelił ważnego karnego w zeszłym sezonie w meczu na wyjeździe z City w LM. Ok może nie był to finał lub półfinał LM jednak już faza pucharowa LM i to przy niepewnym wyniku.