Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A są tam koszulki z różnych sezonów? Ja niestety byłem tylko raz i to jak miałem 9 lat i niestety nie pamiętam za bardzo :)
1
No cóż lata robią swoje. Teraz gra bardziej statycznie i zespołowo. Zauważ, że kiedyś u Leo była duża dysproporcja między golami i asystami. Teraz ta liczba jest dosyć zbliżona. Ale tak czy siak trochę tęsknie za tym szalonym Messim :) Tak jak napisałeś brał piłkę w okolicach środka boiska, robił rajd mijał paru zawodników i strzelał.
2
Silva jest za stary więc z góry odpada. Luiz jest po prostu słaby, a Stones trzeba przyznać, że dosyć ciekawy, ale ja za rzadko oglądam Premier League żeby go ocenić. Mustafi i Gimenez to są chyba dwie najlepsze opcje.
1
No dokładnie. Szkoda, że Real nie dostał bardziej wymagającego rywala bo śmiem twierdzić, że by odpadli. Powiedzmy z takim Arsenalem myślę, że szanse by były 50/50.
0
Czyli podobnie jak Levante z nami :D Różnica jest taka, że Barca ma większy nakład meczów i mecz z Valencią w nogach.
0
Benzema to świetny napastnik więc nie wiem co Cię tak dziwi. Podobnie jak Suarez jest 9 i podobnie jak Suarez ma obecnie jeden z najlepszych sezonów i mają podobną ilość bramek. Za Luisem przemawia fakt, że błyszczy w ważnych, kluczowych meczach, a Karim czasami w nich zawodzi. Ale moim zdaniem i tak Benzema jest bardziej kluczowy niż Ronaldo, z Francuzem w składzie Real gra znacznie lepiej. Jakbym miał wymienić pięć najlepszych 9 na świecie: Suarez, Aguero, Lewy, Benzema, Ibrahimović.
1
Najlepszym w historii będzie jak zdobędzie więcej tytułów niż Guardiola. Póki co jest na dobrej drodze, ale jeszcze trochę musi zdobyć.
0
Mógł podejść bliżej i wybrać sobie róg w który strzeli. Niesamowicie to zmarnował, wielka szkoda bo teraz pewnie Leo byłby mistrzem na co zasłużył.
0
Może być problem żeby pobić ten rekord. W środę gramy z Valencią i wszystko zapowiada, że zagra mocno rezerwowy skład. A więc przegrana jest możliwa. Oczywiście awans jest na 99% niezagrożony, ale jeśli Valencia wyjdzie całkiem mocnym składem to może być trudno żeby nie przegrać.
0
To też nie jest jakaś zasada. Z Sevillą, Valencia i Celtą straciliśmy pkt w pierwszej połowie sezonu po słabej grze.
4
O czym bredzą Ci komentatorzy. Nigdy więcej nie chce ich słyszeć. Mówią, że za dużo się o Neymarze mówi, a sami cały czas o tym piep*zą! Co za żenada komentatorska..
0
Ależ fatalnie Messi zepsuł kontrę. Dzisiaj jest jakiś nieswoi.
0
Alves bez formy to najbardziej irytujący zawodnik na świecie. Niech zejdzie z boiska bo się ośmiesza
0
Niech wpuszczą już Vidala bo na Alvesa nie da się patrzeć
0
No ale nie można oszczędzać sił przy wyniku 0:1 i to jeszcze gdy nie mamy panowania nad grą bo Levante tak naprawdę mogło nam dwie bramki strzelić. Oszczędzać się mogą przy 0:2 albo 0:3.
0
Niech dalej grają na utrzymanie wyniku :) Póki co beznadziejny mecz Barcy..
0
To będzie bardzo ciężki mecz, trzeba jak najszybciej podwyższyć prowadzenie bo będzie nerwówka.
4
Co to za głąby komentują? Jak można gadać o tych sztuczkach, to część futbolu jełopy i przyzwyczajcie się do tego.
0
Nie dość, że nic nie widać przez to cholerne słońce to jeszcze sędzia popsuł humor na cały mecz.
0
Strzelił podobną w meczu z Rayo w sezonie 13/14 :)
0
Z jednej strony śmieszne i żałosne jest to, że Pique za jakieś pyskówki dostał 4 mecze, a Luis mógł Messiemu zakończyć karierę i dostał 3 mecze. Ale z drugiej strony wróci na mecz z Realem więc może i dobrze.
0
Nie rozumiem przecież Barca zapłaciła ten zaległy podatek i chyba jeszcze jakąś karę. To teraz mają jeszcze 64mln płacić? Przecież to jest jakieś chore. Rozumiem jakąś karę, ale nie równowartość 70% wartości zawodnika!
0
Bezsensu transfer moim zdaniem. W pomocy mamy dużo zawodników i Mata jest po prostu niepotrzebny, a do ataku to tak jak sprawa z Turanem. Obaj niby mogą tam zagrać, ale żaden z nich nie jest tym czego szukamy. Barca potrzebuje NAPASTNIKA, prawdziwego napastnika, który jako zmiennik będzie mógł spokojnie zastąpić, któregoś z MSN.
0
Do tego Atletico z Eibar bez Luisa, Godina i Juanfrana więc praktycznie cała ich podstawowa formacja czyli obrona osłabiona i to mocno.
7
Mascherano powinien być pierwszym kapitanem zespołu. Nikt w naszej drużynie nie ma takiego charakteru jak on. Charyzmatyczny, zdecydowany, walczak, potrafi bronić kolegów. I do tego wszystkie informacje przekazuje mu podczas meczu Enrique, a to o czymś świadczy.
0
No Ronaldo nie przebije :) Il Fenomeno był po prostu niesamowitym napastnikiem. Dysponował wszystkim. Jedyny minus jaki miał to rozegranie bo raczej tego nie robił i tu jest niewielka przewaga Suareza.
4
Fatalny mecz Iniesty ;/
0
Zbliża się 80min i zacznie się drżenie o wynik mimo, że mamy przewagę dwóch zawodników..
2
Jak nie wykorzystają przewagi dwóch zawodników to będzie straszne frajerstwo. Niech przycisną raz dwa razy i będzie spokojne prowadzenie. Trzeba przestać się bawić żeby potem nie było stresu. Chyba by mnie rozszarpało gdyby odpukać stracili punkty, to by znaczyło, że nic ich nie nauczyły poprzednie straty punktów. Na co się oni tak oszczędzają jak nie na takie mecze żeby tutaj zapitalać?
4
No tylko nie to Panowie błagam zacznijcie atakować. Nie można tak grać z Atletico. Niech nie popełniają błędów z poprzednich meczów gdzie tracili punkty w końcówce. Muszą cisnąć i strzelić. Więcej ruchu!