Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale też pamiętajmy o tym, że to jednak tylko Getafe czyli chyba obecnie najgorszy zespół w lidze :)
0
-15 i -11 w Madrycie :)
0
Jak Messi nie strzelił to było 1:0, a to znaczna różnica.
0
W drugiej będą się oszczędzać na 100% - w środę gramy z Arsenalem więc nie ma co się forsować przy dobrym wyniku.
0
Może i Munir nie jest super szybki, silny lub wyszkolony technicznie no ale ma jakiś taki instynkt strzelecki. Co dostaje szanse to ją wykorzystuje strzelając gola, może i do pustej bramki no ale strzela. Brawo Munir!
2
Porażka po prostu. Jakbym był początkującym bramkarzem i miał bronić karnego Leo to gdzie bym się rzucił? Zawsze w lewy dolny róg. Ok 50% karnych Messi tam strzela i dlatego prawie każdy bramkarz się tam rzuca. Nie czaję jak taki piłkarz jak Leo nie umie strzelić mocno i wysoko. Nie dość, że nisko to jeszcze tak lekko, o czym on myślał? Przecież nawet gdyby bramkarz się nie rzucił od razu to przy tak lekkim strzale by zdążył ją wybić.
0
Hehe dobre przeczucie ;)
0
No ale po co go męczyć przed meczem z Arsenalem i do tego gdy jest zagrożony zawieszeniem? Chłop gra w każdym meczu po 90min można go trochę oszczędzić i dac szansę innym.
0
Mój skład: Bravo, Vidal, Pique, Verma, Alba, Roberto, Arda, Iniesta, Messi, Munir, Neymar.
Suarezowi przyda się odpoczynek zwłaszcza że gramy w środę z Arsenalem. W drugiej połowie przy dobrym wyniku zmienić Inieste na Sampera, Albe na Mathieu i wszystko jest super moim zdaniem.
1
A my już awansowaliśmy? Barca ma do rozegrania jeszcze cały mecz zanim zamelduje się w 1/4 tak więc spokojnie poczekajmy bo futbol jest nieprzewidywalny.
1
Oj zawsze się tak mówi. Klasyk to klasyk. Tak wiem, że było 4:0, ale takie mecze zdarzają się niezwykle rzadko, a akurat my jesteśmy fuksiarzami, że zyjemy w erze 2:6, 5:0, 0:4. Real spina się na LM maksymalnie bo tak naprawdę tylko to im zostaje. Plus do tego GD to mecz jak żaden inny, niewiadoma, nawet jak nie idzie to możesz wygrać. W LM liczy się każda brama, element szczęścia. Ja bym bardzo nie chciał meczu z Realem w LM bo to są dla mnie bardzo stresujące mecze i najtrudniejsze.
0
Mnie również ;/
0
Patrząc na całą historie to bramkarz raczej Niemiec, Włoch albo Hiszpan :)
1
Serio uważasz, że Denis Suarez czy Halilović mogą być obecnie konkretnym wzmocnieniem Barcy? No błagam. Suarez no to jeszcze, ale to nie jest typowy napastnik którego Barca potrzebuje. Alen to już w ogóle za wcześnie, mamy pomoc kompletną i po prostu nie grałby więc bezsensu. Mahrez to idealna rozwiązanie bo jeśli wypali to mamy ekstra zmiennika, a możliwe że nawet zastępce dla kogoś z MSN w przypadku braku formy. Nie powinien kosztować jakoś duże więc nawet gdyby się nie sprawdził będzie można go sprzedać i jakoś dużo nie stracić.
0
Ale Mahrez gra na prawym skrzydle więc tak czy siak to nie pozycja Neymara :)
0
Byłoby super, ale niestety obstawiam, że gdzieś stracimy punkty. Mam takie wrażenie, że z Villarealem.
1
Czemu niby Suarez ma nie grać?
0
Dzizas jaka padaka w obronie, a przecież gra podstawowa defensywa...
3
Jak ktoś strzela 4 bramki to musi zagrać dobrze. Jeden z lepszych meczów Ronaldo od dawna, taki stary, dobry Ronaldo.
0
Pewnie Pele z jakimiś amatorami nastrzelal najwięcej
0
Czemu nie nie da odpocząć nikomu z MSN? Suarez od paru meczów gra beznadziejnie, przecież można dać za niego Munira. Nie rozumiem totalnie postępowania Lucho.
0
Czemu Barca nie strzela z dystansu? Kiedy jak nie w takim meczu próbować.
0
W tym sensie paraliż senny to miałem, ale to wtedy się przebudziłem i miałem zesztywniałe kończyny, musiałem poczekać chwile żeby nimi poruszać swobodnie. Ale nie dusiłem się ani nic, nie czułem żadnej obecności bo to mi bajkami o duchach zalatuje. Fakt, że mięśnie podczas snu sztywnieją to normalna i oczywista sprawa.
1
Ogólnie takie różne halucynacje itp zdarzają się najczęściej gdy ktoś jest po jakiś lekach, narkotykach. Możliwe też jest gdy nakłada się na to pare czynników w tym problemy psychiczne. Ja nie znam zdrowej osoby, której by się to przydarzyło, a poznałem parę osób po różnej incydentach, którzy takiego czegoś doznali. Być może gdy ktoś się nakręci to sobie wmówi takie coś no ale nie wiem to kwestia tylko i wyłącznie naszego umysłu
0
Co Suarez ma do cholery z równowagą?!
0
Niech strzelą na 3:1 bo inaczej będzie straszna nerwówka a Sevilla jak nikt inny potrafi wykończyć w końcówce.
0
Ehh pajacuje Neymar zamiast grać
0
Sevilla jest zawsze dla nas niewygodna i to co pisałem boję się tej złej passy Sevilli na wyjazdach bo z nami często zespoły się przełamują. No nic trzeba jak najszybciej zremisować bo nie wyobrażam sobie straty punktów gdy można tak odskoczyć Real. Trzeba poczekać do końca pierwszej połowy, ale póki co Arda fatalnie i chyba Iniesta będzie potrzebny.
0
Spokojnie, James ma wielki potencjał. W tym sezonie stracił kompletnie formę, ale to głównie przez kontuzję i brak wsparcia u Beniteza. I teraz tak to się za nim ciągnie. W lecie odpowiednio się przygotuje i zapewne wróci jego najlepsza wersja.
0
Za Rakiticia Busquets, a przy dobrym wynikiem Roberto zmieni Iniestę.