3

A jak myślisz? :D Oczywiście, że Real gospodarzem.

0

No własnie o tym mówię, że nie mieli środka pola + brak formy. Real rozjedzie City jak walec. Obstawiam, że już po pierwszym meczu będą mieli dwubramkowe prowadzenie.

1

Czy ktoś z Was wierzy naprawdę w to, że City pokona Real? No błagam Was. Jakieś szanse by były gdyby City miało rewanż u siebie, a tak to nie ma opcji. City pokonało PSG dlatego, że PSG nie miało środka pola. Poza tym Paryżanie stracili formę kompletnie co ja wiążę ze zbyt wcześnie wygraną ligą. Ale nawet mimo braku formy w pierwszym meczu mieli świetne sytuacje, które fatalnie marnowali. City niczego wielkiego nie zagrała co nie zmienia faktu, że zasłużenie awansowali. Tymczasem teraz dostają Real, który w LM gryzie trawę, ma formę i pełny skład. Tak więc ja daję jakieś 90% na awans Realu i raczej się nie pomylę.

0

Błagam Cię...

2

Tak samo jak w lidze miał dostać? Błagam przestańcie tak bredzić bo Real w przeciwieństwie do Barcy już jest w półfinale.

0

Niestety jutro komentuje Wolski z Węgrzynem :/

1

Równie dobrze może być na odwrót :/ Wtedy zaczął się zwycięski marsz, teraz może być passa przegranych. No ale oby nie!

0

Nie zgodzę się z opisem tego meczu. Rywale już teraz mogą myśleć o walce o tytuł. Co to jest 3pkt i 4pkt? Prawie nic. Jeszcze niedawno mieli 3 razy więcej, a teraz są tuż za nami. Jeśli Barca się nie obudzi to przegramy ligę.

1

Wiecie co mnie najbardziej dziwi jeśli chodzi o Turana? Już pomijam totalny brak formy, ale zobaczcie jak on jest fatalnie fizycznie przygotowany. On nie ma siły się wracać za piłką, nie ma przyspieszenia, po 1 połowie oddycha rękawami. A przecież on gra dopiero od stycznia, rozumiem nie mieć formy czysto piłkarskiej, ale fizycznie i wydolnościowo to powinien błyszczeć.

0

Dlaczego niby? Przecież Atletico ma wyjazdowe granatowe więc nic by się nie mieszało...

5

Jeszcze do wczorajszego meczu chciałbym zwrócić uwagę na Casemiro. Niektórzy mówią, że Zidane nic nie zmienił. A no zmienił właśnie to, że postawił na Brazylijczyka, który jest typowym silnym DM, którego Realowi brakowało od odejścia Khediry i Alonso. Zobaczcie sobie jak Casemiro wczorał blokował Leo. Dziwne, że tak niedoświadczony zawodnik tak udanie przykrył Messiego. Ja sam wczoraj naliczyłem 4 odbiory na Messim wykonane przez zawodnika Realu. Obym się mylił, ale wydaje mi się, że Casemiro może być kluczowym zawodnikiem dla Królewskich w końcówce sezonu.

0

Robi się nieciekawie. Tracimy 3 stopera i tak naprawdę jedynego zmiennika dla Alby. Ok zdarzały się Mathieu gorsze mecze, ale jednak zazwyczaj grał dobrze i zdecydowanie lepiej się prezentował niż Vermaelen czy Bartra. Przed nami kluczowe mecze sezonu w których może się zdarzyć(odpukać) jakaś kontuzja czy zawieszenie za kartki. Oby Verma miał formę i oby Pique, Masche i Albę omijały kontuzje.

5

Zastanawia mnie dlaczego niektórzy twierdzą, że obecnie Bravo gra lepiej od Ter Stegena? Nie mówię, że gra słabo, ale jakoś mnie obecnie super nie porywa gra Claudio. Stegen z Arsenalem bronił niesamowite piłki i pokazał się ze świetnej strony, nie wiem czego chcieć więcej od kolesia, który gra raz na 3 tygodnie. Wg mnie trzeba spróbować od przyszłego sezonu zamienić rolę bramkarzy. Niemiec w lidze, a Bravo w LM i PK. I nie będzie to oznaczało żadnego chamstwa w kierunku Claudio, a wręcz przeciwnie. Chyba każdy bramkarz chce zagrać w tak prestiżowych rozgrywkach jak LM tym bardziej Chilijczyk, który chyba nigdy tam nie grał. I tak będzie grał ok 25 meczów w sezonie więc po co mu więcej? Marc MUSI się ogrywać. Ma olbrzymi potencjał i potrzebuje regularnej gry. Wszyscy go obarczają za stratę bramek na początku tego sezonu, ale nikt nie pamięta, że cały zespół grał wtedy jedną wielką kupę i obrona robiła straszne babole. Ciężko wtedy wymagać żeby Marc wszystko wybronił. Moje zdanie jest takie, że Ter Stegen powinien dostać ligę bo nie ma na co czekać.

0

Obstawiam, że ćwierćfinał to max ile wyciągniemy co i tak uważam za bardzo dobry wynik. Kandydatami do tytułu są przede wszystkim Niemcy, dalej Francja, Hiszpania, Włochy.

0

Super, że moderatorzy wprowadzili czarno-biały motyw :)

9

http://sport.tvp.pl/22299318/legendy-futbolu-johan-cruyff

Polecam film, naprawdę fajnie się to ogląda no i co tu dużo mówić w końcówce łezka się w oku kręci ;(

4

Pogrzeb obejrzeć? Nie przesadzajmy już, to nie jest jakieś wydarzenie tylko smutna uroczystość.

0

Ale zdjęcie można było dać lepsze, to wygląda fatalnie.

2

Niesamowicie przykro mi się zrobiło. Jeszcze niedawno oglądałem filmy z Johanem jakoś tak mnie naszło i mówiłem znajomym, że bez niego nie byłoby dzisiejszej Barcy i bez niego pewnie nie kibicowałbym Barcelonie. Dzisiaj jak przeczytałem, że odszedł poczułem się okropnie. Wielka szkoda, wielka strata dla całego świata futbolu, a zwłaszcza dla Barcelonismo. Spoczywaj w pokoju!

2

Świetnie i do półfinału wchodzi taki Wolfsburg czy Benfica... Na serio chcesz takiego półfinału? Przecież wiadomo, że ten zespół który ich wylosuje to ich rozwali. Bezsensu, najlepiej żeby te słabe zespoły wylosowały teraz mocne drużyny i je wyeliminowały.

0

Co jak co, ale trzeba przyznać, że Bayern ma niesamowitą ławkę. Przy optymalnym wyjściowym składzie mają na ławce: Ribery, Coman, Goetze, Thiago, Martinez, Benatia. Niesamowicie silna rezerwa. Każdy z tych pierwszych czterech zawodników może zmienić przebieg meczu. Tymczasem u nas nie ma nawet klasowego napastnika na ławce. Munir fajnie ostatnio no ale błagam to nie zawodnik, który zrobi różnicę. Turan to nie jest napastnik tylko pomocnik. W lecie konieczny transfer dobrego zmiennika dla MSN bo ciężko będzie.

0

Szkoda, żeby takie słabe City czy Wolfsburg zabierali miejsce w półfinale. Najbardziej bym chciał zobaczyć Real - Bayern, Barca - Benfica, Atletico - City, PSG - Wolfsburg.

33

Czy Węgrzyn jest upośledzony? Macie jakieś informacje? Przecież on nie umie mówić bez banana na ryju, chłop ma beke jak mówi. Co za żałosny komentator..

3

Co się stało, że tak pusto na trybunach? Pogoda odstraszyła?

1

Może nie dużo lepszy, ale jednak bardziej wszechstronny. Messi wtedy był troszkę szybszy jednak i te jego zrywy były bardziej zauważalne. Nie kreował wtedy aż tak gry ponieważ nie musiał - miał Xaviego i Inieste w genialnej formie. Pamiętajmy też, że na LO występował Abidal, który był zdecydowanie bardziej defensywnie usposobiony niż obecnie Alba. Bardzo rzadko Eric wchodził na skrzydło więc też Leo nie miał do kogo posyłać tych swoich obecnie bardzo charakterystycznych rogali. Wtedy Leo był inny, bardziej dynamiczny, impulsywny w ataku i bardziej ofensywnie ustawiony. Obecnie gra więcej w kreacji, oczywiście nadal strzela dużo bramek, ale jednak inaczej niż dawniej to wygląda.

1

Na środku zagra Mascherano z Mathieu. Obstawiam, że to Masche zajmie pozycję Pique ponieważ jest prawonożny. A co PO to według mnie Alves. Co jak co, ale w ważnych meczach Dani jest skoncentrowany i gra na 100%. Gdy ma dobry mecz defensywnie jest na pewno lepszy od Roberto. Tak więc jedenastka na dzisiaj: Ter Stegen, Alves, Mascherano, Mathieu, Alba, Busquets, Rakitić, Iniesta, MSN.

1

Iniesta, Rakitić, Alves. Ja bym Neymarowi nie dał strzelać karnego bo jest chyba najmniej pewny. Suarez mimo, że też strzela słabo to jednak prędzej on mocniej uderzy niż Ney, który się ośmiesza tymi swoimi podchodami do piłki lub strzałami z miejsca.

0

Niby tak, ale jednak jak grali z PSG w grupie LM to znacznie lepiej to wyglądało. Oni się niesamowicie spinają na te LM, to jest dla nich najważniejsze. Zauważ, że rok temu też nie byli super mocni na wiosnę a mimo to, że w półfinale walczyli do samego końca jak równy z równym. Ja tam wolę z Realem się nie spotkać bo to nie dość, że po prostu ciężki rywal, który zawsze w LM gra na 100% to do tego Klasyk czyli mecz w którym nigdy nic nie wiadomo. W taki meczu każdy jest zmobilizowany i wszystko się może zdarzyć. Wolę sobie oszczędzić nerwy i poczekać jak ktoś inny wyeliminuje Real. Wyjątek? Jeśli Barca i Real będą w półfinale to wole jednak z nimi zagrać w dwumeczu niż w finale.

8

Jak dla mnie to jest żałosne i irytujące zachowanie. Powinien go Lucho opierdzielić i to mocno.

2

Kiedy i gdzie kupowałeś bilety? Aha no i najważniejsze pytanie w jakiej cenie? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?