Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba ich jak najszybciej dobić żeby przestali kozaczyć. Atletico to taka drużyna, że będą pewnie cały czas cofnięci i wystarczy jedna akcja, jedno podanie na główkę lub na nogę Griezmanna i mogą strzelić. Nie można w takim meczu odpuszczać, Barca musi ich cisnąć cały czas i strzelić tyle ile się da. Rozumiem w innych meczach sobie trochę odpuszczać, ale w tym meczu nie można. Tutaj się liczy każda piłka. W drugiej jak najszybciej im strzelić!
0
Bo to Real Madryt i musiało tak być :)
0
Była już oficjalka z tym sponsorem Realu? No chyba nie. A po drugie jak coś to kwota 140mln ma mocno zależeć od zmiennych, którymi mają być zdobyte trofea. A z tym w przypadku Realu nie jest za łatwo ;)
1
Dla mnie sprawa firmy produkującej koszulki jest prosta. Jeśli Nike chce nas utrzymać powinien nam dać pieniądze min na poziomie ManU. Nie rozumiem czemu mamy żądać mniej? Barca jest najlepszym klubem na świecie, jednym z najbogatszych i chyba najbardziej medialnym. Do tego Nike ma już coraz mniej tych topowych drużyn. Została mu Barca, PSG, Juve, City. W ostatnich latach stracili ManU i Arsenal. Nie oszukujmy Barca deklasuje te zespoły co wymieniłem. Zarówno na poziomie sportowym(sukcesy w ostatnich latach) i marketingowym.
0
Ale nie jako kapitan Barcy, nie jako lider tego zespołu. Takich rzeczy się nie robi. Był, jest i będzie świnią.
1
Super filmik, ale pokazuje również różnicę pomiędzy R10, a Neyem. Ronaldinho miał taki drybling, że potrafił się nim bawić, ale był jednocześnie bardzo skuteczny. W tym sensie, że gdy szedł jeden na jeden to bardzo rzadko przegrywał te pojedynki. Zazwyczaj bez żadnego problemy błyskawicznym balansem ciała mijał rywala czy nawet rywali. Jak wchodził w pole karne rozpędzony to niemal niemożliwe było żeby go zatrzymać. Natomiast Neymar oczywiście ma świetną technikę i drybling, ale jeszcze brakuje mu takiego zdecydowania. Czasami potrafi wykiwać 4 zawodników, a czasami nie przejdzie jednego zawodnika w polu karnym. Po prostu biegnie i przed rywalem się zatrzymuje i wtedy wykonuje drybling przez co traci cała akcja na szybkości, a on holuje niepotrzebnie piłkę. W tych akcjach Ronniego był taki power, błyskawicznie mijał rywali. Neymar też tak częściowo potrafi, ale moim zdaniem brakuje mu zdecydowania. Jeśli tylko stanie się bardziej konkretny w tym co robi to będzie kozakiem.
4
Tak naprawdę każdy z tych zespołów potrafi zaskoczyć i na nasze nieszczęście mamy z nimi trochę problemów - z każdym z nich w tym sezonie ligowym straciliśmy punkty, w tym Celta nas rozgromiła. Ale zgodzę się z Tobą, że Sevilla wydaje się chyba najsilniejsza i lepiej mieć z nim dwumecz. W rewanżu zawsze można coś naprawić i trochę spokojniej to wygląda.
2
Trochę postraszyliście tym newsem :D Na początku jak włączyłem stronę i zobaczyłem to zdjęcia nogi to pomyślałem, że coś się jednak stało i nie zagra w sobotę. Uff!
0
Ney grał w starych butach :)
0
Komentarz usunięty
0
Obyś miał rację i żebyśmy w sobotę zobaczyli świetną Barce przez cały mecz :)
0
Wszystko fajnie wygrana, b.dobra gra w drugiej połowie, ale martwi mnie jedna rzecz. Drugi mecz pod rząd Barca jest tlamszona przez rywala w pierwszej połowie. I to tak konkretnie, że nasi mają problem z wyprowadzeniem piłki spod pola karnego. Przecież lepsze zespoły nie dość że nie opadną tak szybko z sił w drugiej połowie to pewnie wykorzystają sytuację takie jakie miało Bilbao wczoraj. Lucho musi coś z tym zrobić bo to się skończy niedługo dramatycznie. Z takim szybkim Arsenalem taka gra może nam niezwykle utrudnić awans.
0
Sevilla to nie wiem czy nie gorszy rywal dla nas niż Atletico. Każdy mecz z nimi jest bardzo ciężki i do tego piłkarze Sevilli walczą niesamowicie do samego końca. W meczu z nimi nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek rozluźnienie. Przykładem mecz z Superpucharu Europy i ostatnio w lidze.
1
Staty świetne, ale chyba przyznasz, że jeśli chodzi ogólnie o poziom gry to Leo nie jest w formie. Widać jak jej szuka w każdym meczu i mam nadzieję, że niedługo wskoczy na najwyższy poziom. Oby jak najszybciej! :)
0
To niech lepiej się położy na boisku :D Teraz zaczęły się kluczowe mecze sezonu i nie ma już czasu na człapanie. Zresztą Messi nie grał dwa miesiące więc na jakiej podstawie ma być zmęczony?
0
Teraz to strzela...
0
Jakim cudem?! Chciał kiwać przy takiej szybkości?!
1
CO ONI WYPRAWIAJĄ?! Myślałem, że to Polacy słabo grają, ale widzę, że Barca ich chyba przebija.
0
Patrząc na ceny rynkowe Messi zarabia odpowiednie pieniądze. To jeden z najlepszych piłkarzy w historii i należą mu się takie zarobki. Oczywiście abstrachujac piłkarze zarabiają za dużo no ale co zrobisz taki jest rynek. Nie wiem czemu Messi powinien wg Ciebie zarabiać mniej niż inni piłkarze. Jest najlepszy i należy mu się to. Nie kojarzę żeby Leo jakoś ostatnio się upominal o podwyżkę więc nie wiem o co chodzi. A Neymar i Suarez zarabiaj bodajże po 10mln. Ja uważam , że taki piłkarz jak Leo nam się nie powtórzy i trzeba wycisnąć z niego ile się da. Pogra pewnie w Barcy jeszcze jakieś 5 lat i przez ten czas nie wolno mu żałować podobnie jak innym kluczowym zawodnikom bez których nie bd trofeów.
0
Jeśli chodzi o podwyżkę dla Neymara czy Suareza to uważam ,że trzeba trochę na to popatrzeć chłodną głową. Co do zarobków Messiego z tego co wiem podstawy ma 21mln i do tego dochodzą premie za wygrane tytuły no ale co roku wszystkich premii nie ma. Oczywiście, że ciężko porównywać ile powinien zarabiać Leo, a ile Neymar czy Suarez. Argentyńczyk jest nieporównywalnie bardziej utytułowanym graczem zarówno drużynowo jak i indywidualnie. Jest legendą Barcy i tak pozostanie. Ale niestety dzisiaj mamy takie czasy, że zawodnicy jedynie na dobrym poziomie zarabiają kosmiczne pieniądze. Tacy piłkarze jak Neymar czy Suarez to jest sam top i powinni zarabiać najwięcej. Nie można ich porównywać osiągnięciami do Leo bo w takim razie niedługo dojdziemy do zarobków Messiego na poziomie 50mln. Trzeba popatrzeć ogólnie na poziom jaki prezentują Ci trzej zawodnicy. Są bezsprzecznie kluczowymi zawodnikami dla Barcy. Wiadomo Messi z nich jest najlepszy, ale oni za bardzo nie odstają od niego. Zwłaszcza Neymar, który ma olbrzymi potencjał, był 3 w ZP i jest bardzo medialny. Ja uważam, że Neymar powinien dostać nie więcej niż 15mln i Suarez podobnie. Dla Luisa to już pewnie będzie ostatni taki wysoki kontrakt więc raczej już więcej nie zarobi. Dla Neya to pewnie dopiero początek bo później zacznie zdobywać ZP więc wymagania wzrosną. No ale cóż zrobić, jak się chce mieć takie MSN to trzeba wydawać.
1
Czyli kto? Bo chyba nie wierzysz w to, że taki Munir poradzi sobie w LM z Arsenalem, Bayernem, PSG czy Realem. Chłopak jest po prostu słaby to, że strzelił ostatnio bramki o niczym nie świadczy. Barca potrzebuje zmiennika, który wejdzie i jest gwarantem jakiejś zmiany na boisku - rozrusza drużynę, zrobi jakiś rajd, zagra dobrą piłkę. W tym momencie nie mamy takiego napastnika będącego zmiennikiem dla MSN. Arda to nie jest napastnik, nigdy nie był i nie będzie. Vidal to samo. W przypadku kontuzji/zawieszenia(odpukać) kogoś z MSN jesteś w ciemnej dup..
0
Drabinka chyba już rozlosowana, więc będziemy grać z Atletico lub Celtą.
2
Ja pierdziele więcej komentarzy o ludziach wrzucajacych ciekawostki niż samych ciekawostek :D
0
Już pomijając jutrzejszy mecz, ale czy na Atletico będą gotowi. Angina może przejść szybko, ale organizm będzie na pewno osłabiony co źle wróży przed takim meczem. Mamy naprawdę pecha w tym sezonie, mecze once de gala można policzyć na palcach dwóch rąk.
0
Niesamowite show i do tego ta piosenka z Gladiatora Hansa Zimmera - Now We Are Free.
0
Ale tak Ci to przeszkadza? Jest tu masa komentarzy, mniej lub bardziej przydatnych. Niektórzy gadają o totalnych pierdołach, a niektórzy wklejają statystyki. Dajcie im spokój niech robią co chcą póki nikogo nie obrażają.
1
Ja dzisiaj przejechałem 1.5 strony komentarzy nie widziałem tej tabelki ze strzelcami i asystentami. Nie każdy siedzi non stop i śledzi każdy wpis na la rambla. Nie każdy też ma czas żeby oglądać 10 stron do tyłu i przebijać się przez masę komentarzy. Tak więc gdy czasami ktoś coś powtórzy i wklei jeszcze raz to chyba nic się nie stanie. Ktoś kto nie widział kliknie i zobaczy, a ktoś kto widział przeleci daje. Nie wiem co tak trujecie kolesiowi. Póki nie obraża nikogo, nie wkleja obraźliwych rzeczy to niech pisze co chce.
0
Haha no tego to już nie wiem :D
0
Już nie ma jej na aukcji?
0
A według mnie brak Turana to zła wiadomość. Głównie chodzi mi o to, że Iniesta będzie musiał rozegrać cały mecz. W sobotę gramy z Atletico, niecałe 3 dni odpoczynku. Andres jest kluczowym zawodnikiem i na sobotę powinien być jak najlepiej wypoczęty. Na mecz z Athleticiem myślałem, że zagra Roberto za Busqetsa oraz Rakitić z Turanem. Niestety trzeba będzie posłać do gry Inieste na całe 90min. Chyba, że Mascherano zagra na DM i wtedy Roberto wyżej za Andresa.