Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam pojęcia o co chodzi, czy piłkarze Barcy dostają jakieś środki przed meczem na Anoeta? Przecież my tu gramy jak amatorzy. Ale znów co się dziwić gdy nie ma środka pola. Żaden, żaden pomocnik nie jest w formie. A Busquets i Rakitić to w ogóle jest chodząca porażka.
3
Matko kochana my nie potrafimy grać z rywalem, który gra wysokim pressingiem. Tyle się mówi jacy to piłkarze Barcy potrafią klepać i wychodzić spod pressingu, a tymczasem każdy rywal który wysoko podchodzi ciśnie nas po prostu niemiłosiernie. Tak jak dzisiaj wygląda każdy mecz z Atletico, czemu my się nic nie uczymy. Dlaczego nasi tak nie grają pressingiem.
0
Zdecydowanie bardziej kreatywnej gry linii pomocy. Póki co jesteśmy niesamowicie zależni o Messiego. Zarówno w ataku jak i pomocy.
6
No cóż nasza pomoc jeśli chodzi o kreatywność to jest porażka. Tam nic się nie dzieje. Tylko Messi i Neymar coś robią. Gdyby nie oni to ja nie wiem co by się działo. Smutne, że tylu pomocników a wygląda to żałośnie. Jeśli młodzi nie zaczną się rozwijać to trzeba będzie komuś podziękować, a w lecie nie szczędzić pieniędzy na topowego pomocnika. Nie na nijakiego Gomesa tylko po prostu na klasowego zawodnika.
0
Suarez bój się Boga.... Takie coś trzeba wykorzystywać po prostu. Mógł przycelować wszędzie to uderzył w środek. Ehh
12
Pewnie to nie ma żadnego związku, ale naprawdę te wszystkie oskarżenia wychodzą zawsze gdy coś ważnego się dzieje w Barcy. Albo mamy super formę albo kluczowe mecze. Zauważcie tak samo było na wiosnę gdy zbliżały się kluczowe mecze w lidze to prokuratura oskarżyła Messiego. Gdy w lutym graliśmy niesamowitą piłkę to była znowu sprawa z Neymarem. Teraz zbliża się klasyk i znowu akcja z Neymarem. Nie było żadnych nowych oskarżeń w lecie. Dziwne prawda?
0
Póki co w 11 UEFA prowadzą tacy piłkarze:
Buffon - Carvajal, Ramos, Bonucci, Boateng- Modrić, Kroos, Iniesta - Messi, Suarez, Ronaldo
Obrona to jest jakaś porażka :D Jakim cudem nie ma tam póki co Pepe. Co tam robi ten Ramos, Boateng. W pomocy co tam robi Kroos. Atak no to do przewidzenia aczkolwiek Ci którzy się znają wiedzą, że Bale był lepszy od Ronaldo no ale cóż.
2
Real ma jedną z najlepszych linii pomocy na świecie, o ile nie najlepszą. U nas brakuje zdecydowanie takiego typowego kreatywnego rozgrywającego. A już niedługo będzie brakowało ofensywnego pomocnika za Iniestę. Wątpię, że Denis wejdzie na taki poziom bo póki co jest taki nijaki. Gomes to takie w sumie niewiadomo cos, strasznie chimeryczny, czasami mu się chce to biega, czasami mu się nie chce to jest niewidoczny. Wciąż nie wiem po co go kupiono. Dla mnie priorytetem powinien być Verratti i to za obojętnie jaką cenę.
0
Saula jako rozgrywający? :D
4
Robi się bardzo niebezpiecznie jeśli chodzi o ligę. Real od meczu z Wolfsburgiem nie przegrał spotkania! Tak wiem, że mają teraz ciężkie wyjazdu no ale powiedźcie z kim oni maja stracić punkty jak nie z Atletico na wyjeździe? I to bez Ramosa, Pepe, Casemiro, Kroosa, Benzemy, Moraty. Obstawiam, że w meczach z Sevilla i Valencią stracą maksymalnie 2 punkty. My za to za tydzień mamy Sociedad na wyjeździe i niemal pewną przegraną. Gran Derbi może być niezwykle kluczowe no ale co to za emocje przy ewentualnej stracie -7 punktów.
12
Ciężko żeby podawali komuś kogo nie widać. Komuś kto nie wychodzi do piłek i stoi na spalonym lub za stoperami.
6
Są 3 pewne rzeczy - kijowe sędziowanie w Hiszpanii, bezbramkowy remis z Malagą i mecz życia Kameniego w meczu z Barceloną....
2
Chyba każdy to czuje, że dzisiaj punkty stracimy. Takie mecze się dobrze nie kończą i najczęściej właśnie mi się kojarzą z Malagą. Do tego mecz po przerwie więc to wręcz pewne, że nie wygramy.
0
OMG jaka amatorka w wykonaniu Stegena. To powinien być gol, powinniśmy przegrywać.
0
Tak bo przynajmniej on się stara. Biega jak szalony w pressingu, szarpie, walczy, jest silniejszy i bardziej sprytny.
0
Paco to jest duch po prostu :D Jego nie ma na boisku. Tam można by mnie postawić i efekt byłby identyczny, a może i lepszy bo jestem wysoki.
1
Dramatycznie się to ogląda. Gramy bez trzech kluczowych zawodników i to musiało się tak skończyć. Brakuje kreatywności, a Neymar to gra jak junior, a nie jak lider. Beznadziejne decyzje, holowanie piłki, niedokładne podania, beznadziejne dośrodkowania.
2
Oczywiście Kameni mecz życia. Ale trzeba też przyznać, że Rafinha strzelił niemal w sam środek. Miał całą bramkę do cholery. Kameni jest tak duży, że jemu trzeba strzelac po bokach a nie w środek.
0
Haha na pewno nie. Nie zdziwiłbym się jakby to była sumaryczna kwota.
1
Oczywiście masz rację, ale wiadomo że odszedł ponieważ cisnieto po nim podobnie jak po Messim. AFA nie zrobiło nic żeby go zatrzymać, a potem nie zrobiło nic żeby znaleźć klasowego trenera.
25
Smutne jest to, że gdyby Messi grał w bardziej zgranej reprezentacji to już dawno miałby MŚ i CA lub Euro. Powiedzmy Leo w takiej Belgii to przecież byłby jakiś kosmos. Messi sam ciągnie Argentynę i to już od dawna. Gdyby dostał do pomocy dobrego trenera, który ułożyłby ten zespół to naprawdę byłby kosmos. Moim zdaniem mimo wszystko błędem było wyrzucenie Sabelli czy Martino. W przypadku tego pierwszego Argentyna grała brzydziej, bardziej defensywnie no ale była takim monolitem. Za Taty grali bardzo ofensywnie i ładnie. Teraz grają beznadziejnie, a ratuje ich tylko i wyłącznie Messi. Niestety na dłuższą metę takie coś nie da rady. Pewnie awansują na MŚ, ale to może im tak naprawdę zaszkodzić bo utrzyma to Bauzę na stanowisku. Gdyby AFA było inteligentne to teraz w przerwie powinno znaleźć porządnego trenera, który przygotuje ten zespół do Mundialu..
0
Być może masz rację, ale ja jeżdżę GTI tak jak napisałem od 8 lat i żadnej usterki, wszystko działa perfekcyjnie.
0
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Pewnie jeździsz starym golfem i ciśniesz po nowych. Nie znam osoby, która by miała nowego Golfa i byłaby niezadowolona.
1
Tak naprawdę to gra tylko na jednej pozycji - lewe skrzydło. Ludzie mówią, że to pomocnik bo nie oglądają go w Liverpoolu. On nie prowadzi gry, nie reguluje tempa. To nie jest zawodnik typu Iniesty. To taki kreatywny skrzydłowy. My w tym miejscu mamy Neymara więc o Cou można zapomnieć.
0
Mam takie auto i szczerze polecam :) Niesamowity samochód jeśli chodzi o połączenia przyjemności z jazdy, dynamiki i też takiej zwinnosci. Nieduży więc po mieście poruszasz się wygodnie, a do tego bardzo dynamicznie. Jak na taki silnik uważam E spalanie jest bardzo rozsądne - na trasie około 8-9l a w mieście około około 10. Do tego dochodzi ta niemiecka solidność i auto jest naprawdę solidnie wykonane. Zresztą Golf to od dawna najlepsze auto w swojej półce. Mam go od 7 lat i do tej pory odpukac żadnej awarii nawet najmniejszej. Tak więc podsumowując gorąco polecam, połączenie fajnego zwinne autka, które naprawdę daje przyjemność z jazdy.
3
Chłopie weź się ogarnij. Widać jak się znasz bo Coutinho to nie jest pozycja Iniesty i nie nadaje się na jego zastępcę. On gra na pozycji Neymara. Alves oczywiście to nadal klasowy piłkarz, ale sam chciał odejść to co Barca miała zrobić. Dajmy Roberto czas.
0
Ale Coutinho to nie jest pomocnik, on gra na lewym skrzydle tam gdzie Neymar. On nie jest rozgrywającym, nie reguluje tempa gry, nie wyprowadza piłki z połowy boiska. On dostaje piłkę na skrzydło i tam drybluje, schodzi na prawą nogę i strzela.
0
Hahahaha no takiego czegoś to się nie spodziewałem. Gdzie oni tam widzą trzy, białe paski? Boże jakie żałosne, nie wierzę, że to przejdzie.
1
Niestety z Sociedad trzeba na wszelki wypadek zapisywać porażkę bo tam gramy dramatycznie. Z Malagą teorytycznie powinno być łatwo, ale bez Suareza więc nigdy nie wiadomo.
0
Rakitić pierwszy do zmiany, gra tragicznie.