0

A na metce nie ma żadnych znaczków jak prać? Bez przesady to zwykły sztuczny materiał. Myślę, że zwykłe pranie w pralce im nie zaszkodzi. Tylko najlepiej 30 stopni i wolne wirowanie. Ręcznie też oczywiście można.

9

Powiem Wam, że aż mną trzepie gdy sobie pomyślę, że jakiś Lima przechodzi do nas w zimie. To jest nieprawdopodobne co się dzieje z tym klubem, co wyprawia ten ŻAŁOSNY zarząd. Chyba nie ma obecnie klubu z topu, który sprowadza takich piłkarzy. Mówicie Vinicius? Chłopak ma 16 lat i potencjał, może coś z niego będzie. Jest to jakieś usprawiedliwienie dla tego transferu. Ale 27 letni zawodnik z brazylijskiej ligi, bez żadnego doświadczenie w obronie? I to w momencie gdy Barca potrzebuje w pomocy piłkarzy klasowych, którzy pomogą nam powrócić na najwyższy poziom. Poczytałem sobie różne fora zagraniczne i sami Brazylijczycy wypowiadają się, że on w najwyższej formie jest co najwyżej przeciętny i to na pewno nie poziom Barcy nawet na ławkę. Co w takim momencie pomyśli sobie Alenia? Nie wiem co zrobi zarząd i Valverde z tymi zawodnikami, bo mamy ich w polu za dużo.

8

Tracimy pieniądze na jego pensję, tracimy miejsce dla topowego zawodnika bez obywatelstwa Europejskiego. A przede wszystkim tracimy miejsce dla młodych wychowanków typu Alenia.

0

Niedawno pod postem dotyczącym tego zdjęcia napisałem, że jest to debilne zachowanie Mundo Deportivo. Po co się wpychają w nie swoje sprawy, tylko psują relacje z PSG i denerwują szejka.

0

To czemu w takim razie jak się mówi o rozwiązaniu kontraktu przez Verrattiego to każdy mówi, że to wielomilionowe kary i że to niemożliwe. A Mathieu może sobie od tak rozwiązać kontrakt?

14

Transfery Fernandaza wołają o pomstę do nieba.
Najpierw Arda i Vidal - Turek kompletnie niepotrzebny i nietrafiony. Vidal teorytycznie całkiem ciekawa opcja, ale w sumie to niewiadomo w jakim celu został sprowadzony. Czy jako skrzydłowy czy prawy obrońca? Nie mam nic do kolesia i miał trochę pecha(konflikt z trenerem, kontuzja), ale ostatecznie ciężko nazwać to jakimś znaczącym transferem.
Transfery z ostatniego okienka dobrze pamiętamy i wiemy jak to wyglądało w sezonie - jedynie Umtiti to tak naprawdę strzał w 10 no i Cilessen, ale póki co mało grał żeby go tak oceniać. Reszta to albo średnie transfery(Alcacer, Digne) albo beznadziejne(Gomes, Denis).
Teraz jak słyszę o jakiś Limach, Kondogbiach to aż mnie skręca. Ok zdaję sobie sprawę, że to mogą być totalne ploty, ale patrząc po dotychczasowych transferach Roberta można się spodziewać wszystkiego. Uważam, że to jeden z gorszych dyrektorów sportowych od dawna w Barcelonie. Nie tylko świadczy o tym to jakich zawodników kupuje, ale także to jak nieumiejętnie sprzedaje graczy.

0

Ok rozumiem, że kontrakt go obowiązuje, ale nie uważasz, że w świecie futbolu to wygląda trochę inaczej niż w przypadku typowej pracy? No bez jaj kontrakt nie jest traktowany przecież jak manifestacja, że na 100% się zostanie do końca danego okresu w klubie. Piłkarze podpisują kontrakty 2 miesiące przed odejściem żeby klub mógł na nich zarobić. Chłopak podpisał kontrakt, ale czy to jakieś nienormalne, że stwierdził po roku że chce jednak odejść? Czy to dziwne, że zawodnik takiej klasy może wymagać więcej? PSG się w tym roku po raz kolejny ośmieszyło, przegrało ligę z Monaco, a potem odpadło z Barcą w dramatycznym stylu. Verratti przejrzał na oczy, że jednak w tym klubie się dalej nie rozwinie. Ciężko go winić za to, że rok temu przedłużył kontrakt, tak to wygląda w dzisiejszym, dynamicznym świecie piłki. Ok może trochę przesadza z tym nie braniem udziały w presezonie(o ile to w ogóle będzie prawda), ale czy można mu się dziwić skoro szejk kompletnie nie bierze pod uwagę jego zdania i nawet nie próbuje negocjować z Barca?

0

To chyba znaczy, że w czwartek czyli dzisiaj Equipe ma podać jakieś szczegóły odnośnie Verrattiego i PSG.

2

ESPN jest słabym źródłem, zresztą jego agent zanegował ofertę od Barcy. Baaaardzo mocno wątpię w ten transfer.

0

Nie no Eriksen to jest ofensywny pomocnik bez dwóch zdań i nie wiem kto mówił, że nie. Jednak uważam, że nie jest to zawodnik pasujący do Barcelony - chodzi mi o sposób gry, a nie o pozycję.

0

Dla niego na pewno świetny ruch, będzie miał szansę się rozwijać na wysokim poziomie. Szkoda, że Barca nie zawarła jakiegoś pierwokupu bo chłopak ma naprawdę duży potencjał i troszkę przypomina Dembele o którego tam zabiegamy. Ja najbardziej żałuję, że tak naprawdę nie wiemy jak by wyglądał w takim meczu na wysokim poziomie, szkoda że nie dostał szansy.

13

Isco jest o wiele lepszy technicznie i bardziej pasuje do stylu gry Barcelony.

0

Dla nich ważnym piłkarzem może być Lima, nie powiedział piłkarzy klasy światowej. Skoro on mówi, że piłkarze boją się, że nie otrzymają tyle minut to znaczy, że nie interesują się topem(bo oni z miejsca pierwszy skład) tylko średniakami.

4

Chyba iluzoryczne :P

0

Obstawiam, że wykupią Deulofeu, dużo źródeł tak mówi więc to chyba już przesądzone. Zresztą nie wydaje mi się żeby Barca wydała w jednym okienku 200mln, a moim zdaniem priorytetem jest Verratti.

8

Podpisane kontraktu nie świadczy, że już nie może nigdzie przejść i musi do końca grać w danym klubie. Kontrakt oznacza do kiedy istnieje umowa, zawodnik ma prawo odejść, a chamskim zachowaniem jest trzymanie go na siłę aczkolwiek zgodnym z prawem.

0

Tylko wtedy kiedy masz zapamiętywanie haseł włączone i ktoś przy logowaniu wybrał opcję żeby zapamiętało. Wejdź w ustawienia przeglądarki - zapisane hasła i skasuj dane z Facebooka :)

0

Z tych co wymieniłeś zdecydowanie najbardziej wiarygodny jest Di Marzio. Pełno osób tak twierdzi i zazwyczaj to co piszę się sprawdza potem w innych mediach. La Gazetta jest bardzo plotkarska więc uważam, że jest niewiele lepsza od Mundo czy Sportu. L'equipe w sumie podobnie, ale jest bardziej rzetelna. Romero to taki koleś mam wrażenie, który spisuje to co inni napiszą, nie widzę często żeby jakieś nowości pisał.

0

Niestety obstawiam, że tak będzie. Gdyby nie Mundial to szanse na transfer byłyby znacznie większe bo Arab pewnie nie ryzykowałby płaceniem 6mln kolesiowi, który siedzi na trybunach. Tak czy siak wydaje mi się, że za rok Marco po MŚ będzie chciał zmienić klub i mam nadzieję, że to będzie Barca. Bo nie ukrywajmy nikogo dobrego w jego miejsce nie sprowadzimy :/

0

Ceballosa podobno zaklepał sobie już Real :/ Nie ma co strasznie wykupują ciekawych zawodników z ligi.

36

Nie chce mi się wierzyć, że transfer Dembele jest ważniejszy od Verrattiego. Nie ma ważniejszej rzeczy niż przyjścia Włocha. Bo o ile Dembele to będzie taki luksusowy dodatek bez którego się obejdzie to Marco jest po prostu koniecznością. Kolejny sezon bez pomocy to będzie katastrofa.

0

Ok tylko zrozum jedno. Asensio zanim przyszedł do Realu miał za sobą świetny sezon w Mallorce, a potem w Espanyolu czyli w La Lidze! Nie można tego porównywać do żółtodzioba Aleni, który póki co gra w 3 lidze hiszpańskiej.

3

Z tą różnicą, że Asensio wyglądał już świetnie grając w Espanyolu czy Mallorce. Nie można do niego porównywać kolesi, którzy swoje najlepsze mecze rozegrali w Barcy B.

0

To prawda, przyszłość Realu wygląda imponująco. Donnarumma, Carvajal, Varane, Hernandez, Lorrente, Isco, Asensio, Mbappe. A najbardziej boli to, że mają zawodników, którzy mogli u nas grać - Isco, Asensio. Wszyscy Ci zawodnicy pasują do Barcy niesamowicie. Aha no i ten Llorente kopia Busquetsa. Tymczasem u nas można się załamać bo od 2 lat nie możemy nawet znaleźć następcy Xaviego.

34

Oczywiście to tylko mecz U-21, ale póki co widać gołym okiem jakim zmiennikiem dysponuje Real a jakim my. Asensio gra bajecznie, technika, kontrola piłki, wizja gry, szukanie gry. Tymczasem nasz Denis to tak jakby go nie było, mierna inicjatywa czyli podsumowanie jego występów w Barcelonie. Powiedźcie mi jak można na niego liczyć i wierzyć, że się sprawdzi skoro w ogóle tego po nim nie widać? Kiedy jak nie w takich meczach, kiedy pokazywać swoje umiejętności. W Gran Derbi gdy presja i stres paraliżuje największych? Do tego przypominam, że Denis ma 23 lata, to nie jest już junior. Aha no i co do Deulofeu to jak dla mnie chłop wygląda tak samo jak 2, 3 czy 4 lata temu. Czyli jak to powiedział komentator - szybki, ale wolno myślący i bardzo chaotyczny. Chyba idealne podsumowanie jego gry. Czy to zawodnik na miarę Barcy? Według mnie absolutnie nie. To już lepiej wpuszczać na skrzydło Vidala.

1

W meczu z Serbią U21...

0

Zły ponieważ nie respektuje kompletnie woli zawodnika. Ja rozumiem, że on jest szefem klubu i Verratti ma kontrakt, ale ludzkim zachowaniem jest umożliwienie komuś odejścia jeśli on chce się przenieść. Co to za idea żeby kogoś trzymać na siłę? Przecież to skur*ysyństwo.

3

Pjanić nie jest zawodnikiem na topowym poziomie. Gra dobrze, ale to max co można o nim powiedzieć. Jest wolny, mało zwrotny, nie gra świetnie na jeden kontakt. Nam potrzeba zawodnika genialnego, który będzie aktywny, dynamiczny, waleczny. Jak dla mnie nie ma na rynku gracza za Verrattiego. Ten chłopak to 100% czego potrzebujemy. Każdy inny to tylko takie ochłapy.

0

No właśnie chce pojechać na MŚ więc na pewno ulegnie gdy PSG mu zagrozi trybunami. Pewnie popłacze przez miesiąc i zacznie znowu grać. Niestety, ale szanse na transfer są iluzoryczne.

0

Niestety chyba nic nie będzie z tego transferu. Z takimi Arabami nie da się targować bo mają za dużo pieniędzy i są strasznie uparci. Na naszą niekorzyść sprzyja fakt, że za rok Mundial i Verratti na pewno będzie chciał być w formie. Tak więc nie będzie ryzykował spędzeniem roku na ławce, jeśli będzie tak mocno protestował to pewnie posiedzi miesiąc na trybunach i potem mu przejdzie. Chyba pora zapomnieć o tym chłopaku, szkoda bo wydawało się, że wszystko może się udać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?