Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest oficjalna wypowiedź? Jakie źródło?
1
Po co te szmatławce się wpiep**ają w te sprawy. Takie coś tylko utrudnia negocjacje i może wręcz wkurzyć PSG, że ich zawodnik pozuje do jakiś głupich zdjęć. Zamiast siedzieć cicho i pozwolić działać Barcy to oni wywołują aferę takimi badziewiami.
0
Neymar ma 25 lat :)
2
Wstawiłes zdjęcie jak miała max 16 lat i dziwisz się że miała wtedy małe piersi?
0
Nie wiem czy śledziłeś okno transferowe rok temu, ale tak dla przypomnienia to Barca chciała go kupić, ale Dembele sam stwierdził, że idzie do BVB bo tam dostanie więcej minut. Gdzie tu błąd Barcelony? Ok może mogła mu obiecywać dużo minut no ale rok temu nie był jeszcze na takim poziomie i ciężko sobie tak zakładać. Sytuacja w Realu jest wyjątkowo bo Isco tak naprawdę się tam marnuje moim zdaniem. Powinien już od 2 lat grać w podstawie, tymczasem ostatnio grał bo Bale miał kontuzję. Każdy normalny zawodnik na miejscu Hiszpana by już odszedł, jemu akurat takie coś pasuje, ale obstawiam, że za rok on albo Bale się pożegnają z klubem bo nie wierze, że tak będą się chcieli rotować.
27
Wszystko zależy od Verrattiego i jego chęci przejścia do Barcy. Jeśli naprawdę chce to musi się zaprzeć i jeśli PSG dalej nie będzie go chciało puścić to wtedy np nie weźmie udziału w presezonie itd Nie wierzę w to, że przy takim oporze PSG go nie puści. Jeśli wyjdzie ten transfer to obstawiam, że po mękach i jako ostatni nasz transfer w tym okienku.
0
Jak uda się sprowadzić Marco to będzie po prostu coś wspaniałego, jestem pewien, że to będzie strzał w 10. Oby tylko Włoch nie dał się zwieść w ostatnim momencie bardzo wysokim kontraktem od PSG. Jedyne czego boję się najbardziej to, że PSG nie puści Verrattiego bo będzie wiedziało, że za rok Mundial, a koleś na pewno będzie chciał na nich wystąpić. Więc pewnie byłby oburzony i zawiedziony, ale musiałby grać. Ale odpukać i trzymać kciuki żeby Bartomeu nie dał ciała i nie żałował pieniędzy, tutaj trzeba wręcz przekonać Arabów baaaardzo wysoką sumą.
13
Akurat za każdym razem gdy Real wygrywa to wymyślają nowe nagrody :)
Wyniki już znamy: Buffon, Ramos, Modric, Ronaldo i Pilkarz Roku - Ronaldo.
0
Nie znam takiego piłkarza, może Ci chodzi o Verrattiego?
5
Nieprawda. W tym sezonie opuścił tylko 7 meczów z powodów jakich naciągnięć. Rok temu rzeczywiście pauzował dłużej jakieś 2 miesiące, ale to miał operację pachwiny. Wcześniej też nie miał poważnych kontuzji tylko jakieś naciągnięcia. Takie mięśniowe problemy są jak najbardziej do poprawki - patrz Messi.
0
Wszystko się wyjaśni w następnym sezonie. Bo jeśli Bale będzie w formie to na pewno będzie w pierwszym składzie. Któryś z nich na pewno nie będzie chciał siedzieć na ławce więc obstawiam, że któryś z nich za rok odejdzie i się skończy niesamowita ławka Realu.
3
Dzizas czy trzeba tak zaśmiecać La Ramble durnymi i pseudośmiesznymi postami o Verrattim? Jak tak wejdzie ktoś postronny to pomyśli, że średnia wieku jest 13 lat. Każdy się ekscytuje tym transferem, ale zamiast pierdół można pisać jakieś swoje spostrzeżenia odnośnie kolesia, fajne statystyki itp. Niektórzy tak robią, ale większość to jest naśmiewanie się ile razy padło słowo ,,Verratti'' w ciągu dnia.
0
A kto wtedy będzie grał za Inieste na ofensywnej pomocy? Jeden z nich musi zostać, odejdzie jeszcze pewnie Turan.
7
No to tym bardziej nie Eriksen :)
0
Idealny następca Iniesty. Jeśli mamy ściągnąć Verrattiego to już na Coutinho nie starczy pieniędzy tym bardziej, że Andres jeszcze w tym sezonie pogra. Ale za rok kto wie :)
1
Bale jak nie ma kontuzji jest kluczowym zawodnikiem, James póki nie został posadzony na ławkę też grał bardzo dobrze. Modrić za 40mln, topowy zawodnik z Tottenhamu, Kroos świetny pomocnik kupiony szczęśliwie bo kończył mu się kontrakt i pokłócił się z Bayernem. Ronaldo kupiony za ogromne pieniądze. Pamiętajmy, że choćby 5 lat temu jeszcze inaczej wyglądał rynek. Taki Villa chodził po 40mln, więc 30mln za Isco aż tak mało nie było, ale i tak już wtedy wyglądał świetnie więc to nie był zawodnik znikąd. Zgadzam się, że idealnie im wypalił Carvajal i Casemiro, teraz jeszcze dobry transfer Asensio. Niestety przespaliśmy w niektórych momentach(Isco, Asensio, Thiago) i teraz są takie efekty. Ale pamiętaj, że nie każdy talent, który dobrze wygląda w średnim klubie będzie błyszczał na topowym poziomie. Czasami można zaryzykować, a czasami trzeba sprowadzić kogoś z topu żeby na tym topie się utrzymać. Mówisz, że stajemy się drugim Realem. Nie zgadzam się bo Barca mimo wszystko zawsze robiła głośne transfery, ale wybuch geniuszy z La Masii trochę przyćmił ludziom rzeczywistość. Real sobie dobrze obsadził pomoc - Modric i Kroos i potem mógł ryzykować sprowadzając perspektywicznych zawodników typu Isco, Illara, Asensio, Casemiro. My niestety spaliśmy gdy odchodził Xavi i nie trafiliśmy z zastępczymi transferami - Gomes, Denis.
0
No i co im z tego? Będą mu płacić co sezon 6mln za siedzenie na trybunach? Totalny bezsens to już lepiej sprzedać za duże pieniądze i uzupełnić skład.
0
W tym sezonie z powodu kontuzji opuścił tylko 7 meczów, w poprzednim 14, ale wtedy miał problemy ciągle z pachwiną.
0
A wiesz może od kiedy i gdzie najlepiej będzie można kupić bilety na Superpuchar?
11
Jeśli z oficjalnego konta to jedno z bardziej rzetelnych w świecie mediów.
0
Takie czasy, nie zapłacisz to nie masz. Niestety zmarnowaliśmy ten rok kupując takiego kompletnego drewniaka jak Gomes. Można było za mniejsze pieniądze spróbować kupić jakąś niewiadomą z potencjałem. No ale niestety, teraz już nie ma czasu na eksperymenty, potrzeba topowego zawodnika na gwałt.
4
Kontuzjogenny to znaczy powodować kontuzję. Jeśli zawodnik często ma kontuzje to jest podatny na kontuzje :)
1
A co ma Nadal do Realu? To, że im jakoś tam kibicuje? No bez przesady, jeden z największych sportowców w Hiszpanii to chyba normalne, że jest na okładkach gazet. Zwłaszcza takiej Marci i Asa bo to są największe krajowe gazety, a nie regionalne.
1
Wątpię żeby Real teraz się zajmował kupowaniem pomocnika. Niby za Modricia, ale to nie do końca ta sama pozycja. Luka bardziej ofensywnie, Marco to raczej pozycja Kroosa. Moim zdaniem Biali się skupią na transferze kogoś do ataku.
0
Takie średnie są, bez rewelacji. Jeśli chodzi o wzór to jak dla mnie coś pomiędzy tymi z sezonu 11/12, a 12/13. Lepiej by wyglądały gdyby dać getry czerwone bo tak to za niebiesko.
0
Arda i Mathieu przy zarobkach MSN i Iniesty to nic :) Oni razem zarabiają może 8mln max. Tak więc jeśli chodzi o Verrattiego to i tak za mało. On będzie pewnie chciał 10mln minimum.
3
Bardzo możliwe, ale wtedy Verratti pokaże, że jest żałosnym piłkarzem i nie warto się o niego starać.
15
Odnosząc się do wielu wypowiedzi - Juventus nie jest lepszym zespołem od nas. Po prostu trafili na słabszy okres Barcy + masa niewykorzystanych sytuacji podczas gdy im siadał każdy strzał. Dwa cudowne, idealne strzały Dybali i główka z rożnego. My u nich mieliśmy 2 setki, które powinny zostać wykorzystane i wtedy kompletnie inaczej by to wszystko wyglądało. Finał pokazał różnicę między drużyną na naprawdę najwyższym poziomie(Real), a solidnym zespołem z dobrą defensywą(Juve). Ok Włosi dalej zaszli od nas w LM, ale prawda jest taka, że to co oni grali to jest takie max tej drużyny, a tymczasem Barca jest zdolna do największych rzeczy. I chyba każdy widzi różnicę między tymi zespołami. Juve nie będzie hegemonem, przykro mi. Barcelonie niewiele trzeba żeby na tron powrócić, po prostu 2/3 mocne wzmocnienia. Jeśli Verratti jest ogarnięty to powinien wybrać Barcę, nie wyobrażam sobie, że można od tak olać drużynę w której gra Messi, Iniesta, Neymar, Suarez, Busquets. Jedyne co go może skłonić do Juventusu to ojczyzna i właśnie znajomość języka, koledzy z reprezentacji bo na pewno nie projekt sportowy czy pieniądze bo te dwie ostatnie rzeczy będzie miał lepsze w Barcy.
0
W sumie racja, mój błąd :)
21
Jeśli uważasz, że Messi gra słabo w kadrze to weź przestań oglądać piłkę bo się nie znasz po prostu.