1

Podobno Lemar blisko Liverpoolu.
,,£75m overall - £47m now and £28m next summer plus Divock Origi on loan."

1

Taktyczny komentarz ;)

1

No ciężko żeby nie do czwartku skoro wtedy kończy się okienko transferowe. Ja nadal w to nie wierzę ponieważ wszystkie najlepsze źródła związane z Liverpoolem twierdzą, że Coutinho na pewno zostaje. Dopóki oni nic nie napiszą dopóty ja nie uwierzę w ten transfer.

0

Tylko, że oni sobie zaklepali Keite na lato 2018r. Czyli wszystko pasuje do tego co mówili dziennikarze z Liverpoolu, że The Reds teraz na pewno nie sprzedadzą Coutinho, a szukają już zastępcy na przyszłe lato.

8

Naby Keita w lecie 2018r zostanie piłkarzem Liverpoolu! Ich najbardziej rzetelny dziennikarz podał właśnie taką informację, a sam zawodnik obecnie znajduje się na testach w Anglii. Keita ma kosztować 48mln funtów czyli około 55mln euro.

Szczerze powiem, że genialny ruch Liverpoolu. W lecie chcieli dać za niego nawet 80mln, ale Lipsk nie chciał sprzedać. W 2018 Naby będzie miał klauzule około 40mln euro więc Lipsk zarobi na nim więcej a uniknie pewnie wpłacenia klauzuli przez Bayern. Naprawdę jak na dzisiejsze czasy to mega transfer - za 55mln 23 letni zawodnik, od dwóch lat świetnie radzący sobie w Bundeslidze(w ubiegłym sezonie wręcz najlepszy pomocnik), z wielkim potencjał i bardzo uniwersalny - box to box. Nie wiem czemu nasz zarząd nie zaklepał tego zawodnika, idealnie by do nas pasował za Iniestę. Obstawiam, że Coutinho zostanie w Liverpoolu, a The Reds szykują się na jego odejście w przyszłym okienku.

0

Dziennikarze z Liverpoolu piszą, że transfer Lemara nie ma związku z tematem Coutinho i Brazylijczyk na pewno zostaje w Anglii.

0

Ze strony zarządu można się spodziewać jakiegoś dziwnego transferu w każdym momencie. Obstawiam, że będą próbować ściągnąć Di Marię...

0

W najważniejszych meczach jednak robi robotę i potrafi być kluczowy strzelając bramkę czy asystując. To jest bardzo dobry napastnik dla Realu, ale po prostu często nie trafia patelni i z tego powodu jest wyśmiewany.

1

Super, że Real stracił punkty, ale uważam, że te całe śmiechy i szydzenie z Benzemy są ostrą przesadą. Każdy może mieć gorszy dzień i my jako kibice Barcy powinniśmy to dobrze wiedzieć. Też jesteśmy strasznie nieskuteczni, a Suarez nie takie patelnie marnował i ogólnie od paru miesięcy jest bez formy. Real gra super piłkę i są bardzo mocni. Potrafią grać niesamowitą piłkę pozycyjną jak i z kontry. Grali bez swojego najlepszego strzelca i bez środka obrony a i tak zabrakło im jedynie szczęścia. Ktoś pisał, że nie mają ławki. Serio? Jeśli wszyscy są zdrowi to u nich na ławce jest Nacho, Theo, Kovacić, Ceballos, Lllorente, Bale/Isco, Benzema/Asensio, Vazquez. Fajnie gdyby Barca miała taką słabą ławkę. Tak więc radzę się wszystkim uspokoić troszkę, to dopiero początek sezonu i nam z pewnością się takie mecze będą trafiać. Z resztą na ten czas jesteśmy zdecydowanie gorszą i mniej kompletną drużyną.

5

Carlos Soler to świetnie zapowiadający zawodnik. Przypomina Asensio w swojej grze i może w przyszłości stanowić o sile Hiszpanii. Z tych młodych Hiszpanów trzeba mocno obserwować właśnie Solera i jeszcze Pablo Fornalsa z Villareal.

2

Tak czy siak będzie to smakowało inaczej. Asensio kupiony za 4mln okazuje się być mega talentem. Dembele to jednak kosmiczne pieniądze - 145mln!! Przy takich pieniądzach po prostu wymaga się odpowiedniego poziomu. Takie objawienia jak Marco smakują najlepiej.

0

Najważniejsze dla niego żeby na boisku dał radę się zgrać z Messim i Suarezem. Oni są o 10 lat od niego starsi, doświadczeni i po prostu super ze sobą zgrani. Myślę, że pierwszy sezon będzie dla niego bardzo trudny i dopiero w najbliższych latach zacznie pokazywać swoje pełne umiejętności.

1

Balague to jedno z najgorszych źródeł. Sam zaprzecza swoim słowom. 3tyg temu pisał, że Coutinho na dniach w Barcelonie, potem pisał że nie dojdzie do transferu. I tak co chwilę więc nie ma co czytać jego wypocin.

0

Facet stracił podobno przytomność po uderzeniu w głowę.

0

Fatalnie się to ogląda, wszystko jest takie ciężkie, ospałe, bardzo chaotyczne. Niech Valverde przestanie świrować i ustawi normalnie skład. Wprowadzić Denisa i Semedo, a nie jakieś durne zabawy.

35

Nie żartuj sobie, koleś ma 28 lat a nie radzi sobie w PSG.

0

Fatalnie wygląda ten napis O.Dembele w tej czcionce. O wiele lepiej gdyby samo nazwisko było.

0

Za młody jesteś :)

0

Kiedy niby Verratti był fichado? Nie pisz bzdur. Oprócz wątpliwej deklaracji, że chce odejść nie było żadnych innych plotek. O debiutującym Coutinho pisały tylko jakieś żenujące źródła. O Serim były informacje, że jest dogadany z Barca i to była prawda, a to, że Barca zrezygnowała w ostatnim momencie to już nie wina mediów. O Dembele wszystkie najlepsze dzienniki piszą, że transfer pewny więc radość jest chyba bardziej uzasadniona.

1

Aż szkoda nie skorzystać i nie zostawić komentarza ;) Pozdrawiam

2

Nom Paulinho to rzeczywiście jakościowy piłkarz i niezwykle sprawdzony xD

2

Naczelny Mundo to kumpel Bartomeu więc na pewno ma info z pierwszej ręki. Pewnie dali du*y w negocjach i teraz będą zrzucać winę że sztab go nie chcę. A biedny Sport o niczym nie wie i dalej pisze że Seri praktycznie pilkarzem Barcy. To jest wręcz nieprawdopodobne jak żałośni i niekompetentni ludzie są w zarządzie tak wielkiego klubu jak Barcelona.

1

Mundo jest mega propagandowe bo szefem tej gazety jest kumpel Bartomeu. Nie zdziwilbym się gdyby negocjacje w sprawie Seriego zakończyły się fiaskiem i Bartomeu poprosił MD żeby napisali że to trenerzy go nie chcą. Też dziwi wypowiedź Afrykanina po meczu z Napoli że zagra w sobotnim meczu Nicei. Chyba nic nie będzie z tego transferu. Co za dramatyczne okienko.

2

Dzieckiem systemu czyli tak jak cała generacja wychowanków Barcelony. Sergio ma za sobą gorszy czas bo po prostu linia pomocy Barcelony ma gorszy okres. Busquets jest genialnym zawodnikiem, ale on musi mieć przy sobie odpowiednich pomocników. To nie jest rzemieślnik, który będzie latał jak głupi i wjeżdżał wślizgiem. On nie jest tytanem jeśli chodzi o taką typową grę w defensywie. On opiera się na przewidywaniu, płynnym przekazywaniu piłki z obrony do ataku i na grze na małej przestrzeni. A żeby to robić musi mieć odpowiednich zawodników obok i dobrze ustawioną drużynę. A nie chowającego się za rywali Rakiticia czy dramatycznego Gomesa.

0

No tak nie do końca. Xavi ogólnie był o wiele lepszym piłkarzem więc ciężko ich porównywać, ale jak się już porówna ich statystyki to Xavi miał defensywne staty identyczne, a często nawet lepsze. Seri według mnie nie pasuje na pozycji DM'a, najlepsze mecze rozegrał jako typowy środkowy pomocnik, rozgrywający.

2

Zanim tak wszyscy przejada się po BVB przypomnijcie sobie ,,oferte" za Coutinho i ogólnie nieporadnosc zarządu. Pewnie w tych 130 milionach było z 90mln stałej kwoty rozłożonej na raty + wyimaginowane zmienne w stylu zdobycia ZP, czterech LM i 50 goli na sezon. Po prostu nie ufam temu zarządowi i wszyscy wiemy jaka to banda deb*li. Wiec na koniec okienka ściągając Di Marie będą mogli się tłumaczyć że składali wysokie oferty no ale kluby nie chciały sprzedać. Oni po prostu nie potrafią negocjować, nie potrafią kupować ani sprzedawać. Najgorszy zarzad w historii Fc Barcelony.

0

Żeby siedzieć na ławce? Nie ma opcji żeby Real go ściągnął nie pozbywając się takiego Bale'a.

1

Myślisz, że to Paulinho zablokował transfer Coutinho? No proszę Cię, te 40mln nic nie zmieniły. Według mnie od początku sprowadzenie Dembele i Cou to był pomysł sci-fi. Liverpool nie chce sprzedawać Brazylijczyka i pomijając śmieszną ofertę Barcy to wydaje mi się, że nawet 130mln stałej kwoty by ich nie przekonało.

0

A jakby zaliczyli to 0.5 dryblingu albo długiego podania? Zazwyczaj staty są podawane p90min.

1

Ale to jest to 118 milionów z tymi załosnymi zmiennymi + podstawowa kwota rozłożona na 5 rat...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?