10

Serdecznie pozdrawiam wszystkich ze słonecznej Barcelony, a dokładnie z La Rambli ;)

0

Chyba 6, a do Valencii 2...

0

Liverpool musiałby być upośledzonym klubem jeśli przyjąłby Twoją ofertę :D Chłopie obudziłeś się chyba po 4 latach bo teraz topowi zawodnicy chodzą po +100mln.

0

Tylko szkoda, że jego wypowiedzi w ciągu ostatniego roku, a może i nawet więcej można policzyć na palcach jednej ręki. Złota Piłka to taka nagroda dla aktualnych osób udzielających się na stronie. Też lubię Dona, ale koleś praktycznie w ogóle już się nie udziela. Może dostanie kiedyś honorową ZP za całokształt tutaj, ale w sumie to już dostał - wyróżnienie od redakcji.

1

Deulofeu jest beznadziejny i jego przyjście to od samego początku był średni poziom. Niesamowicie głupi i niechlujny piłkarz.

0

Taktyczny komentarz :D

1

On się prawie w ogóle nie wypowiada, tylko zadaje pytania. Cwiakala i Krecidlo fajnie potrafią mówiąc o lidze hiszpańskiej.

3

Pique nie był solidny, Pique był świetny w tym meczu.

9

Nie zdałeś bo przed znakiem zapytania też nie ma spacji :P

0

Tak ogólnie napisałem, że alternatywy i dziadostwa. Nie chodzi mi o to, że Ozil jest dziadostwem bo jest dobrym piłkarzem. Ale na Barca już za późno. Ja tam nie wierzę, że to jest zachcianka Valverde. Zarząd robi co chce, nie potrafią negocjować to biorą się za plany B ponieważ łatwiej.

0

Chcesz go wystawić na pozycji Rakitcia? Aha no to ja już widzę te nasze mecze jeśli chodzi o pressing i grze w defensywie. Oezil jak już to musi grać na ofensywnej pomocy, a nie wiem jak on sobie znajdzie miejsce przy lewej flance będąc lewonoznym.

1

Dla tych co tak bardzo chcą Ozila to powiedźcie mi dokładnie gdzie on by miał grać? Ja nie widzę lewonożnego zawodnika na lewej ofensywnej pomocy czyli na pozycji Iniesty. Mesut gra najczęściej jak ACM czyli taka pozycja 10 albo trochę bliżej prawej strony. U nas w tych regionach operuje Messi więc podobna bajka jak z Fekirem. Jeśli chcemy zastępce Iniesty to tylko Coutinho, a nie jakieś alternatywy i dziadostwa. Jak nie zimą to latem, nie ma co kupować kolejnych słabych lub starych piłkarzy. W lecie do Liverpoolu przychodzi Keita co jest oczywistym zastępstwem za Coutinho.

0

Nie ma kontuzji bo on praktycznie nie biega :D Sprintu, przyspieszenia czy dynamicznych wejść to u niego nie zobaczysz. To jest leń nad lenie. Zagra 1 mecz dobry, a potem 6 słabych. I tak w kółko.

0

Ale co myślisz, że przyjdzie taki Coutinho, a Oezil będzie skromnym rezerwowym? Haha no na pewno! Przecież to oczywiste, że ten zarząd tylko szuka sposobu jak tu przyoszczędzić kasę i się przy okazji nie napracować przy negocjacjach. Zresztą same gazety piszą, że to ,,alternatywa'' i plan B. Zamiast młodego, głodnego gry na najwyższym poziomie zawodnika przyjdzie wypalony koleś, któremu się nie chce biegać gdy nie ma humoru. Nie odbieram mu, potrafi zagrać świetną piłką, ALE on jest tak chimeryczny, że aż zbiera na wymioty. U niego nie ma takiej pasji, zawziętości itp. W ciągu ostatnich 2 lat widziałem większość spotkań Arsenalu z drużynami top 6 w Anglii. I na palcach jednej ręki mogę policzyć mecze w których Oezil pokazał się ze świetnej, walecznej strony, która by predysponowała go do gry w podstawowym składzie Barcelony. To będzie kolejny piłkarz z wysokim kontraktem, którego się w przyszłości nie pozbędziemy chyba, że za darmo.

0

Ok to kupujmy samych 30 latkow z Chin bo jeden póki co się fajnie sprawdza. Genialne podejście! Oezil to wypalony koleś, który nie wygląda i nigdy nie wyglądał na piłkarza który z wiekiem będzie lepszy. Raczej w drugą stronę czyli skończy jak Arda - otyly i leniwy. Do do Paulinho tak się nim zachwycamy bo po prostu dobrze wykonuje swoją robotę, nie robi nic nadzwyczajnego. Ale my przywykliśmy przez te parę lat do beznadziejnych transferów i żenującej linii pomocy więc każdy zawodnik który gra ok jest dla większości geniuszem.

34

Sprowadzenie tego kolesia to będzie jakiś żart. 30 letni były zawodnik Realu, który jest wolny, chimeryczny, słaby kondycyjnie, leniwy w obronie, nieregularny. Potrafi świetnie podać, ale to nie jest ofensywny pomocnik dla Barcelony. On nie rozrusza naszej pomocy, nie wniesie świeżości. Kadra nam sie starzeje a my sprowadzamy dziadków. Real z niego zrezygnował już kilka lat temu bo nie dawał rady fizycznie i psychicznie w najtrudniejszych meczach, a my mamy się zadowolić takim ochlapem? Barca czy klub grający na wszystkich frontach? Nie zrozumiem kompletnie tego transferu nawet za darmo a co dopiero za 20mln.

1

I teraz właśnie się pojawia pytanie czy wystawić Vermaelena w środę żeby się ograł, ale ryzykując kontuzje? Czy oszczędzać go na mecz z Valencią? Ja bym chyba wybrał drugą opcję bo Verma grał w reprezentacji więc w jakimś rytmie jest, a ryzyko że dostanie kontuzji w tak intensywnym meczu jak z Juve jest bardzo wysokie.

0

My chyba 55mln euro za sezon.

13

Wchodzisz na whoscored i tam masz zakładkę comparison. Wybierasz sobie danego zawodnika i Ci wyskakuja jego wszystkie staty. Jak klikniesz taki duży plus to możesz wybrać kolejnego zawodnika i wtedy robi Ci porownanie.

0

A moim zdaniem to Neuer ma pewne miejsce gdy tylko wróci do zdrowia. Ma o wiele lepsza reputację i zasługi w Niemczech więc wybór będzie prosty. Chyba że Barca wygra wszystko po genialnych meczach Stegena, a Neuer w Bayernie będzie beznadziejny.

0

Nie mam żadnego problemu, ale reprezentujesz taki poziom lenistwa i brak samodzielności, że szok.

0

Czy wie ktoś gdzie mogę obejrzeć 4 odcinek Belfra 2? Na filli.tv, alltube.tv czy cda nie ma.
EDIT - już znalazłem.

12

Dla osób, które uważają, że Coutinho to nie pomocnik polecam sobie włączyć mecz Liverpoolu. Gra na swojej pierwotnej pozycji i będzie tak grał cały czas gdy tercet ofensywny będzie zdrowy. Porusza się w identycznych rejonach co Iniesta. No po prostu nie ma lepszego zastępcy. Aha no i asysta też bardzo ładna :)

2

Nie możesz sobie sprawdzić? To zajmuje 2 sekundy...

0

,,Ewentualny transfer Feikra, to debilizm. Gość jest w Lyonie odbiciem Messiego. Lewonożna mieszkanka ofensywnego pomocnika z napastnikiem. Nie ma szans, żeby oni razem występowali w jednej drużynie. Przypadek podobny do Leo i Dybali w reprezentacji Argentyny.'' :P

Fajny zawodnik, ale ja się zgadzam z poprzednią Twoją opinią. On na boisku porusza się w strefach Messiego. Widziałem z 4 mecze Lyonu w tym sezonie no i naprawdę taka gorsza wersja Leo. Jedna rzecz, która mi się rzuca w oczy u niego to niestety brak szybkości. Przyspieszenie ma naprawdę marne więc rajdy w stylu Messiego zdarzają mu się rzadko. Tak więc ze względu na ten jego brak dynamiki nie widzę go na prawym skrzydle. Jako lewy ofensywny pomocnik to też ciężko nie mając prawej nogi. Tak więc według mnie nie ma dla niego miejsca w Barcelonie. Podobny przypadek jak Griezmann czy Dybala, ale tańszy. Z tym, że tych dwóch grało już z najlepszymi na najwyższym poziomie, a Fekir pyka w słabej Ligue 1. Do tego trzeba pamiętać o tym, że raz zerwane więzadło w kolanie to niestety już nie to samo. Nie wiem czy ryzykowałbym kupno zawodnika po takiej kontuzji.


0

Jak kogoś stać to co Cię to obchodzi.

0

Mylisz kreacje z rozgrywaniem. Zieliński jak i Denis to nie są żadni rozgrywający i każdy Ci to powie. To kreatywni zawodnicy z ofensywnym zapędem, na pewno nie są to zawodnicy kontrolujący grę. De Bruyne jest genialnym piłkarzem i ciężko go porównywać z przeciętnymi pomocnikami. On potrafi regulować tempo gry jak i atakować z wejściem w pole karne. Zresztą wystarczy przeanalizować jak zmienia się jego styl gry z czasem. W Wolfsburgu grał bardziej ofensywnie i miał średnio 40-50 podań na mecz - już wtedy więcej niż Zieliński. Na początku w City ok +50 podań na mecz. Wraz z większym wpływem Guardioli na grę De Bruyne notuje w tym sezonie już ponad 70 podań na mecz.

0

Gdy gra obok niego Krycha, Błaszczu, Lewy czy Grosik to zazwyczaj podobnie to wygląda. Tak naprawdę miejsce w wyjściowej jedenastce miał tylko dlatego, że Krycha nie grał w PSG. Tak jak już Ci pisałem mecze w reprze w których zagrał na wysokim poziomie to chyba dwa z Armenią czy Czarnogórą. Reszta to mecze bez historii lub słabe.

0

Zieliński to typowy rozgrywający? Aha :D Przecież to typowy ofensywny pomocnik coś między 8 a wręcz 10. Średnio w meczu notuje 30-40 podań. Cały czas przylepia mu się łatkę wybitnego talentu, a tak naprawdę to niczym nie zachwyca. Jego świetne mecze na palcach jednej ręki można policzyć.

0

Zieliński niby nie ma z kim grać i jest taki genialny technicznie, ale to Mączyński lepiej wyprowadza piłkę i to on fajnie dryblował przed polem karnym i strzelał. Zieliński nigdy nie będzie kluczowym zawodnikiem, czasami fajnie zagra z jakąś Czarnogórą i to tyle. Nie pamiętam jego dobrego meczu w reprezentacji lub Napoli z klasowym rywalem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?