Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Enrique style :D
1
Ale Niemcy z Francją i Anglia z Brazylią grają jutro :)
0
Ale ja nie twierdzę, że Hajto jest świetną dwójką. Odnosiłem się co do przekazywania emocji, a Hajto od tego nie jest. Oczywiście nie dorównuje takim komentatorom jak Nahorny czy Ćwiąkała. Na początku mi Hajto bardzo przeszkadzał, ale później w sumie mnie śmieszył. Słuchając jego komentarza nie liczyłem na jakieś interesujące anegdoty, informacje taktyczne itd, ale właśnie na jakieś głupkowate rozluźniające teksty. Czasami wolę taki komentarz niż kogoś strasznie nudnego, który nic oryginalnego nie wnosi. Takim przykładem jest Żewłakow, dzizas jeden z najgorszych ever. Hajto >>> Żewłakow. A niestety istnieje ryzyko, że to Żewłakow będzie dwójką Szpakowskiego na MŚ, tak jak w LM.
3
Ale to nie Hajto był od przekazywania emocji. Zazwyczaj jest dwóch komentatorów nazywanych jedynką i dwójką. Jedynka jest głównym prowadzącym mecz, opowiada co się dzieje w trakcie meczu i odpowiada za emocje. Natomiast dwójka to jest brzydko mówiąc taki dopowiadający. Mówi zazwyczaj jakieś anegdoty, komentuje itd. Hajto jest ewidentnie typem 2 i to Borek jako typ 1 odpowiadał za przekazywanie emocji. Szpakowskiego można porównywać właśnie z Borkiem, a nie z Hajto. Typową dwójką jest też Juskowiak, który komentował z Darkiem albo Nahorny z Canal+.
3
Tu nie chodzi o kwotę transferu, a o zarobki. Mbappe chciał chore pieniądze i przez to nawet Real się wycofał. Dla mnie klub podjął świetną decyzję, potrzebujemy skrzydłowego, a w tym lepszy jest Dembele.
9
No tak bo Mbappe to typ wolnego zółwia :D Kompletnie się nie zgadzam bo to Dembele ma większe skłonności i lepiej wygląda w grze kombinacyjnej. W zeszłym sezonie w lidze Dembele miał więcej podań na mecz, więcej kluczowych podań, więcej przerzutów, więcej długich podań. Ponadto notował więcej dryblingów i lepiej pracował w defensywie. Mbappe jest na pewno lepszy jeśli chodzi o wykończenie i skuteczność. Mimo młodego wieku ma świetny instynkt snajperski i wyczucie, imponuje wręcz taką dojrzałością. Dembele to natomiast lepszy skrzydłowy, który dużo drybluje i kreuje, bardziej się udziela jeśli chodzi o rozegranie. Uważam, że jeśli chodzi o kupno skrzydłowego to wybraliśmy najlepiej.
1
Nawet jakby stracili z Juve to nic się nie dzieje. Remis na wyjeździe w Turynie to dobry wynik, wtedy wystarczy wygrać u siebie ze Sportingiem.
0
Warto byłoby moim zdaniem umieścić tam jeszcze Ajax Cruyffa z lat 70. Wybitna drużyna, twór Michelsa która wprowadziła futbol totalny.
0
Jeśli naderwał dwugłowy to jakieś 2 miesiące przerwy.. A przed nami mega ciężkie mecze w lidze i LM + pewnie ominie Real.
0
Jak piszę, że Goretzka nie zbawi naszej pomocy bo to zawodnik w stylu Rakiticia czy Gomesa czyli kłody to mi mówią, że nigdy nie widziałem jego gry. Paulinho mimo, że fajnie się wkomponował to nie jest zawodnikiem na nasz podstawowy skład. To nie jest ten top, to nie jest ten geniusz, którego tak potrzebujemy w środka. Potrzeba kreatywnych, inteligentnych, zwinnych i szybkich zawodników, którzy potrafią kontrolować tempo gry. Przecież jak czytam, że Atletico ma zamiar kupić Torreirę z Sampdorii to mnie szlag jasny trafia bo to idealny piłkarz dla nas. Czemu u nas w zarządzie są takie imbecyle, którzy nie widzą jak ma tradycję ten klub, jak są szkoleni chłopcy. Mamy wybitnych zawodników do gry kombinacyjnej - Pique, Busquets, Iniesta, Messi, Suarez czy nawet Roberto. To zamiast szukać zawodników pod nich oni kupują drwali.
0
Jak myślicie kogo dac na kapitanie w Fantasy Messiego czy Neymara? Ten Ney u siebie z Anderlechtem strasznie kusi. Do tego grają podstawowym składem i Brazylijczyk na głodzie bo ostatnio nie grał w lidze.
0
Niepotrzebnie go włożyłem do tego zestawienia, ale chodzi mi o profil zawodnika. Ok wygląda fajnie na boisku, ale tak patrząc ogólnie to nie jest zawodnik dla nas idealny. Jaramy się tak nim bo miał być totalna klapą za 40mln więc jak tylko gra na dobrym poziomie to jesteśmy mega podekscytowani. Wynika to też z tego że od 2 sezonów nie mamy w składzie kreatywnego, ofensywnego pomocnika(nie licząc starego Iniesty z przeblyskami raz na pół roku) więc gdy pojawił się taki Paulinho który ma niezłą technikę i ciąg na bramke to nagle jesteśmy osłupieni. Parę lat temu jego występów byśmy nawet nie zauważyli. Taka jest smutna prawda. Bardzo potrzebujemy klasowego ofensywnego pomocnika i rozgrywajacego. A dam sobie rękę uciąć, że taki Goretzka nie będzie naszym wybawieniem.
0
Czemu to Atletico ze swoim topornym stylem gry kupuje zawodnika, którym my powinniśmy się interesować? Przecież Torreira mógłby się do nas wpasować idealnie - technika, mobilność, walecznosc. Tymczasem my ciągle kupujemy zawodników niczym kłody - Rakitic, Gomes, Paulinho. Teraz znów słychać, że chcemy kupić Goretzke. No kuzwa.
0
Czy mógłbyś mi wytłumaczyć o co chodzi z tym ekspert? Jak klikam na to przechodzi mi do zakładów typu eksper, ale tam jest napisane, że trzeba wytypować wszystkie mecze w danej kolejce w danej lidze. A przecież ten koleś ma mecze z różnych lig. Jak sobie próbnie spróbowałem obstawić tak to mi wyskakuje, że to zakłady typu ekspert i wszystkie muszą być z tej samej ligi.
2
Niby wszystko pięknie, ale trzeba pamiętać o jednej rzeczy. Real Zidana często słabo gra podczas jesieni, natomiast gdy nadchodzą kluczowe mecze sezonu to oni grają z niesamowitym zaangażowaniem i rozbijają rywali. Zwłaszcza tak to wygląda w LM. Pamiętam jak już 2 lata temu na jesień się cieszyliśmy i śmialiśmy, że Real taki słaby i w ogóle nic nie wygrają. No i jak się skończyło każdy wie. Spokojnie jeszcze niczego nie wygraliśmy to dopiero początek sezonu, najważniejsze mecze przyjdą na wiosnę. Wystarczy sobie przypomnieć pierwszy sezon Enrique i jak to u nas wyglądało. W Realu może być dokładnie to samo.
0
Polecam Odaban, sam nie stosowałem, ale pare znajomych i wszyscy zadowoleni. Jest trochę droższy niż większość sieciowych antyperspirantów, ale ma bardzo dobre opinie więc się sprawdza.
0
Nikt nie obronił Ligi Mistrzów - @wszyscy przed finałem LM w 2017r. Statystyki to sobie można wsadzić.
0
Gra w obronie wcale nie wygląda imponująco. Tyłek ratuje nam niesamowity Ter Stegen. Zobacz sobie jego interwencję z wczoraj i zwróć uwagę jakie błędy zostały popełnione. Głównie zawaliła lewą strona defensywy, a zwłaszcza Alba. A to był bierny, a to spóźniony, a to się poslizgnal, a to złamał linię. Gdyby obrona była niesamowita to bramkarz byłby bezrobotny tymczasem nie do końca tak jest. Pique jest nadal niepewny mimo poprawy, Umtiti jest solidny, ale też się myli(wczoraj nieupilnowal Aduriza przy różnym), Alba wczoraj słabo i masa błędów. Jest sporo do poprawy bo przy lepszym rywalu szczęście i forma Ter Stegena mogą nie wystarczyć.
6
Na szacunek trzeba sobie zapracować chyba czymś więcej niż postem na forum. Nic do nich nie mam, ale nie będę przesadzal z ich uszanowaniem. Są mi po prostu obojętni jak większość osób których nie znam.
1
Tak samo jak Messi w Barcelonie. Nie ma Leo, nie ma Barcy.
2
Czesław Niemen lub Ryszard Riedel :)
2
Strasznie mnie frustruje Roberto na prawej obronie. Po to został kupiony młody i dobry PO żeby tam grał i pozwolił Roberto rozwinąć się w pomocy. Po prostu nie mogę patrzeć na to jak Sergi jest marnowany. Żałosne jest to, że nie dają grać jak najwięcej Nelsonowi żeby się zgrał z zespołem, zwłaszcza w takich meczach jak ten kiedy mógłby poszaleć w ofensywnie i nie myśleć tyle o defensywie. Zarzuca mu się troszkę bierność z przodu no ale to wina trenera bo wypuszcza go na trudne mecze gdzie chłopak nie ma odwagi jeszcze żeby tak szaleć. Takie mecze jak dzisiejsze są idealne żeby się przełamać i pograć z przodu. No ale po co lepiej wystawić tam pomocnika. Marnujemy zawodników, którzy mogliby ożywić naszą linię pomocy. Roberto gra głównie na PO albo jest zapchajdziurą, a Denis dostaje szansę raz na 4 mecze.
1
Krótko powtarzając to co piszę od dawna(z tego co pamiętam Ty też od dawna masz podobne zdanie)- Coutinho do nas po prostu pasuje zdecydowanie bardziej. Liczby mogą mieć podobne, ale styl gry i rodzaj zespołu w którym grają pokazuje, który u nas się bardziej sprawdzi. Dam sobie rękę uciąć, że Brazylijczyk to będzie strzał w 10. Do tego idealnie się wpisze w koncepcje Valverde gdy będzie mógł dodatkowo schodzić do skrzydła. A chyba to oczywiste, że na skrzydle to już w ogóle Cou jest bezapelacyjnie lepszy.
2
Chłopie nie bądź takim pesymistą, trzeba się wyluzować i oglądać futbol dla przyjemności ;)
4
To rób to samo i poświęcaj swój czas żeby innym wrzucić te informacje. Najłatwiej jest mówić, że coś jest łatwe zwłaszcza gdy samemu się tego nie robi. Ja jestem mu wdzięczny za to, że wrzuca te przekopiowane tweety bo sam nie mam czasu pochodzić po tych wszystkich kontach.
1
Najlepsza 11 moim zdaniem na ten moment to z Roberto w pomocy zamiast Rakiticia oraz Denisem na lewym skrzydle. Bardzo chciałbym zobaczyć taki skład w meczu z Sevillą na Camp Nou.
0
Bez przesady w ich podstawowej 11 zawodnikami, którzy są wysocy i dobrze grają głową jest raptem 2 - Godin i Savić. Do ich pokrycia wystarczy Pique i Umtiti.
0
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak szybko od momentu zakupienia w player.pl kanału Eleven można już oglądać kanały? Aha i jeszcze jedno pytanko jak kupuje pakiet na pół roku to rozumiem, że liczone jest równo 6 miesięcy od dzisiaj?
0
Nostalgia ;)
0
2566 :) Niedawno były 7 urodziny ;)