Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wytłumaczysz mi jakoś czemu to jest błąd zarządu? Jedynym błędem zarządu jest zbyt niska klauzula no ale umówmy kto z nas jeszcze rok temu by pomyślał, że można zapłacić ponad 200mln za piłkarza. Te klauzule i tak wydawały się kosmiczne. Neymar odszedł bo chciał być Panem w klubie i mieć wszystkich pod sobą oraz zarabiać najlepiej na świecie.
0
Serio? :D Coutinho w najbliższym meczu grałby, przeprosi wszystkich i po wszystkim. U kibiców pewnie straci, ale Liverpool go potrzebuje. Trochę gorzej będzie miał Dembele, ale myślę że zrzucilby wszystko na karb wieku, miesiąc pokiblowal na trybunach i wrócił do składu.
6
Albo po prostu kluby nie prowadzą żadnych negocjacji i wszystko stoi od ponad tygodnia. Z Coutinho jestem pewien, że żadnych rozmów nie ma bo Liverpool swojego stanowiska nie zmienił. Mam przeczucie że żaden nie przyjdzie, ewentualnie przy jakimś cudzie Dembele.
2
Troche mnie dziwi taki duży optymizm niektórych tutaj.To, że Coutinho chce odejść nie znaczy że Liverpool go sprzeda. Zrozumcie to wreszcie! Wrzucacie jakies wypowiedzi piłkarzy o niepewnych źródłach i już myślicie że transfer blisko. Póki co wypowiadają się tylko piłkarze czyli osoby które moja g*wno do powiedzenia. Jeszcze nikt z zarządu się nie wypowiedzial. Żadne, nawet najgorsze źródło nie podaje żeby toczyły się jakieś negocjacje itp. Jednym slowem sprawa identyczna jak z Verrattim. Cudem będzie jeśli 2tyg przed końcem okienka Liverpool zgodzi się sprzedać Brazylijczyka. Ale przy naszym nieudolnym zarządzie to i tak nie będzie dawało pewności bo pewnie Anglicy zaśpiewają olbrzymia sumę, a nasi przyzydza bo lepiej dac na Paulinho.
1
A co Cię to obchodzi?
0
Nie trzeba posiadać konta żeby móc kopiować informacje z Twittera.
0
Nie wiem jak Wy, ale mi się wydaje, że Liverpool w przypadku awansu do LM będzie jeszcze bardziej zdeterminowany żeby zatrzymać Coutinho. The Reds to bardzo ambitny klub i zawsze taki był, ma bogatą historię, świetnych wręcz fanatycznych kibiców więc gra w LM to dla nich prestiż i duża motywacja. Bez Coutinho może być im bardzo ciężko zajść gdzieś dalej w tych rozgrywkach, a w 2 tygodnie nie sprowadzą tak naprawdę nikogo porządnego. Co innego gdyby to był początek lipca i mieli pełno czasu na znalezienia zastępcy. Teraz wydaje mi się, że jest już po ptakach i Cou zostanie uziemiony tym bardziej, że nie jest to konfliktowy człowiek i bardzo lubi Liverpool. Jeszcze jednym argumentem za zatrzymaniem Brazylijczyka jest to, że Liv będzie grał na dwóch frontach i musi mieć dużą kadrę bo inaczej nie da rady. Tak więc gdybym miał obstawiać to Cou zostanie w Anglii.
0
Że cooooo xD Przecież Dembele już podobno bardzo blisko, a o Inisgne było głośno tylko w przypadku Liverpoolu.
0
No może zostać jeśli Liverpool się zgodzi go sprzedać i zaakceptuje ofertę Barcelony. Ale, że raczej się nie zgodzi to mocno wątpliwy jest ten transfer.
0
W Barcelonie 40mln drewna prosto z Chin. Też katastrofa.
1
Napisał mi to kumpel z lfc.pl, że na 17 ma być jakieś ogłoszenie i wszyscy spekuluja, że to ma być FSG statement.
,,Been told FSG statement will be released tomorrow at 5pm. Brace yourselves #LFC fans. #LFCfamily"
4
Konferencja Liverpoolu została zapowiedziana na 17
czyli u nas na 18. Nie wiem skąd wzieliscie informacje o 12.
7
Obstawiam, że jutro zobaczymy filmik na stronie BVB, w którym Dembele będzie przepraszał cały klub i mówił jaki to nie jest szczęśliwy w Borussi :) Pewnie powiedzą mu, że Barca nie chce dać tyle kasy i po prostu nie odejdzie i jeśli dalej będzie się buntował to wyląduje na trybunach i pożegna się z rozwojem piłkarskim co dla chłopaka w takim wieku jest katastrofą. Wydaje mi się, że nic nie będzie z tego transferu, zarząd Barcy przegapił moment w którym powinni go wykupić.
0
Niby kiedy były tak dokładne newsy o Coutinho albo Dembele. Te o Cou to podawały jakieś szmatławce i to tylko z Hiszpanii. Teraz transfer Paulinho potwierdzają Rac1, Cope, angielskie źródła. I podają dokładne szczegóły, a nie jakieś bzdety.
0
Nie wiek Paulinho jest najgorszy, ale to, że zarząd sprowadza za 40mln(!) zawodnika, który KOMPLETNIE NIE PASUJE DO BARCELONY. Co się dzieje z tym klubem, już ludzie z zewnątrz mówią, że w drużynie jest 5-6 zawodników, którzy nie zasługują na grę w tym klubie. Teraz będzie 7. Real ściąga za takie pieniądze młodziutkich i świetnie pasujących zawodników do koncepcji klubu. To już wolę dać 45mln na młokosa bo może się rozwinie, a ma potencjał. Niż dać te same pieniądze na drewnianego zawodnika, który w Europie się nie sprawdził i się nie sprawdzi na 100%. Za 2 lata będą go oddawać za jakieś 2mln. Do tego pensja na poziomie 5mln. Serio? To Pique zarabia 9mln, a Modrić jeszcze niedawno zarabiał 4mln. Śmiech na sali naprawdę. Nie myślcie, że za rok kupią Griezmanna i innych świetnych zawodników. Nawet jak kogoś takiego kupią to zrobią dwie inne rzeczy źle. Aha no i byłbym zapomniał - dalej minimum 5 zawodników z kadry nie zostało sprzedanych. Jesteśmy w totalnej du*ie.
0
Tak naprawdę to oferta Barcy jest śmieszna patrząc na oczekiwania BvB. Na co oni w ogóle czekają? Czasu coraz mniej, zawodnik też w kropce a Ci zwlekają. Myślałem że już oferowali 100mln minimum i negocjacje są zaawansowane, a tymczasem taka żenada. Ten zarząd jest beznadziejny, strasznie wolno działają.
0
Z tym, że nikt za zawodnika po 30 nie da 300mln. Nawet jeśli tym zawodnikiem jest Messi.
5
Osobiście uważam, że zarząd powinien się skupić na Dembele, Serim i Martinezie. Wydaje mi się, że Coutinho nie jest zawodnikiem, którego teraz tak bardzo potrzebujemy. Oczywiście jest bardzo utalentowany i żeby nie było bardzo go lubię i często pisałem o nim jako o potencjalnym zmienniku Iniesty. ALE jego największym minusem jest brak stabilności - jego forma nie jest stała. Raz gra wybornie, a raz go nie widać. Nie było sezonu żeby cały zagrał na równym topowym poziomie. Wydaje mi się, że wpływają na to często kontuzje i brak sprecyzowanej pozycji. Cou jest pomocnikiem i tam zaczynał karierę, natomiast od dwóch sezonów jest wrzucany na skrzydło. Niby dobrze sobie tam radzi, ale to nie jest taki typowy skrzydłowy jakiego Barca potrzebuje za Neymara. Natomiast żeby zagrać w Barcy na ofensywnej pomocy on po prostu potrzebuje sezonu w Liverpoolu gdzie będzie cały czas tam grał. I tak ma być w tym sezonie bo Klopp już to zapowiedział. Uważam, że gdy wydajemy 100mln to oczekujemy zawodnika, który na swojej pozycji gwarantuje stabilność, nie ma problemu z kontuzjami i potrafi rozegrać cały sezon na wysokim poziomie. Poza tym wydaje mi się, że w tym momencie bardziej Barcelona potrzebuje rozgrywającego niż ofensywnego pomocnika. Iniesta w tym sezonie da jeszcze radę + w obwodzie jest Denis + młodziutki Alenia. W mojej opinii priorytetem powinien być: Dembele(niesamowity potencjał, typowy skrzydłowy, świetny sezon w BVB), Seri(typowy głęboko ustawiony rozgrywający, którego tak potrzebujemy) i Martinez(młody, a mimo to bardzo doświadczony obrońca i naprawdę dobry zawodnik).
2
Stare info
0
Ja myślę że chodzi mu o ten cały szum transferowy i że wszystko jest wymysłem mediów.
2
Może się nie udać bo ćwierć miliona to niezwykle mało.
0
A Morate sprzedają za 80mln, a Danilo za 30..
1
No bardziej by się przydał, ale właśnie no nie ma obecnie na rynku takiego zawodnika z topu, który byłby do wyjęcia. Ja bym zaryzykował te 40mln na Seriego bo koleś naprawdę wygląda świetnie, wręcz idealnie pod Barce.
1
Tylko, że pieniądze trzeba umieć wydać. Rozsądny człowiek lepiej wyda 10mln niż idiota 200mln. Jak czytam o tym, że priorytetem jest Dybala albo Paulinho to po prostu wiem że te pieniądze zostaną zmarnowane. Zresztą niby fajnie że chcą Coutinho ale to nie jest zawodnik którego potrzebujemy teraz na gwałt. Powinni kupić rozgrywajacego, a o nim cisza. Muszą kupić skrzydłowego na lewą stronę, a głośno jest o Dybali czy Di Marii. No błagam...
0
Real będzie podbijal cenę bo wszyscy wiedzą, że Barca będzie miała super zastrzyk gotówki. Obstawiam, że jeśli przejdzie to za 100+mln.
0
Było już wiele razy.
0
Obstawiam, że 11 po Di Marii, który przejdzie do nas :/ Wszystko by się zgadzało..
2
To byłaby zdecydowanie najlepsza opcja. Martwi mnie jedynie to, że o Dembele nic się nie mówi. Zdaje sobie sprawę, że większość tych newsów z gazet to ploty, ale tak czy siak najgłośniej jest o Dybali czy ostatnio o Griezmannie. Żaden z nich nie jest typowym skrzydłowym, którego potrzebujemy. Obaj najlepiej wyglądają na pozycji fałszywej 9 i obaj są lewonożni więc ciężko mi sobie ich wyobrazić na lewym skrzydle. Możliwe, że Barca nastawiła się już na to że Dembele sprowadzą w lecie 2018r no ale skoro pojawi się taki zastrzyk gotówki to uważam, że powinni go kupić już teraz.
2
Serio? Rozumiem gdyby to Messi, Iniesta odchodzili, ale Neymar? Koleś, który zachowuje się jak typowy najemnik, co chwilę odgrywa jakieś szopki żeby tylko więcej zarobić. Często pajacuje na boisku i poza nim, a teraz pokazuje swój szacunek do tego klubu i kibiców. Ja za nim nigdy nie przepadałem, oczywiście super jak był częścią MSN, ale traktowałem go jak typowego piłkarza, był mi obojętny.
1
Alfredo di Stefano