Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszystko pewnie zależy od relacji między klubami. Z PSG nigdy nie było Barcy po drodze. Wszystkie próby pozyskania jakiegoś kluczowego dla Paryżan piłkarza kończyły się fiaskiem. Do tego dochodzą liczne przegrane PSG z nami w LM, a zwłaszcza ta w tym roku. Obstawiam, że szejk nawet nie pozwolił na jakiekolwiek negocjacje więc ciężko walczyć o taki transfer. Natomiast z Liverpoolem zawsze Barca się dogadywała + Anglicy nie są tacy twardzi i uparci jak szejk.
0
Tui, Neckermann, Itaka. Z każdym z tych biur jeździłem i zawsze wszystko było w porządku :)
1
Jakby ktoś chciał zobaczyć w akcji Seriego o którym tutaj tak dużo się mówiło to Nice zaraz gra mecz w eliminacjach LM z Ajaxem. W Ajaxie natomiast gra Sanchez którego wymienialo się jako kandydata do gry w obronie w Barcy.
1
A może poczekajmy wszyscy aż w końcu sam Neymar się wypowie? Cieszy to zdjęcie Pique, ale to nic pewnego. Gdyby Brazylijczyk podjął decyzję to sam by wrzucił jakieś zdjęcie, wypowiedział się. Ta cała cisza pokazuje, że coś jednak jest na rzeczy więc póki Neymar sam nie potwierdzi, że zostaje to niczego nie można być pewnym i lepiej się przedwcześnie nie cieszyć.
19
Mój tata też dzwonił, ale Neymar nie odebrał.
11
Czyli Mascherano, Digne, Samper to według Ciebie once de gala?
3
Wiele osób mnie wyśmiewało jak pisałem, że Coutinho jest nominalnie ofensywnym pomocnikiem i w tym sezonie ma powrócić do gry w pomocy. Tak więc podaję Wam link z niedawnego meczu Liverpoolu w presezonie gdzie Cou grał cały mecz w pomocy i zagrał bardzo dobre zawody - genialna asysta, piękna bramka z dystansu i napędzanie akcji Liv. To tylko dowodzi jaką będzie miał rolę w przyszłym sezonie.
3
Verratti w tym sezonie opuścił 7 meczów z powodu kontuzji. Rzeczywiście dramat.
0
Verratti w PSG :/
0
W tym momencie mają 5 obcokrajowców w kadrze więc 2 muszą sprzedać. Jeśli Paulinho dalej będzie się buntowal to bardzo możliwe że go sprzedadzą :/
0
Te daty Superpucharu są już oficjalnie?
1
Albo oddali bo PSG pokaże Marco że potrafią kupić klasowych piłkarzy - Alves, Coutinho.
10
To by mogło wskazywać na Azpilicuete w Barcelonie.
1
Śmiać mi się troszkę chce jak słyszę, że taka cisza transferowa u nas to cisza przed mega transferem :D No żebyście się nie zdziwili. Barcelona nigdy(nieważne kto był w zarządzie) nie potrafiła robić dużych transferów po cichu. Po części to wynika z tego, że po prostu ciężko zachować w tajemnicy to, że taki klub jak Barca kupuje jakąś gwiazdę. Ale w dużej mierze jest to wynikiem sposobu negocjacji Katalończyków. Głównym założeniem jest to aby to piłkarz mocno naciskał na transfer. Zauważcie, że każdy z większych transferów tak wyglądał - Alexis, Fabregas, Suarez. Dlatego jeśli myślicie, że nagle zobaczycie wiadomość ,,Verratti czy Dembele fichado'' to jesteście w błędzie. Pare tygodni temu napisałem, że w lipcu naszym pierwszym transferem będzie Deulofeu, a potem Paulinho lub Lima. I dalej się trzymam swojego zdania i póki co NIESTETY wszystko na to wskazuje.
1
Paulinho, jego agent i klub też sobie robią jaja mówiąc, że była oferta od Barcelony? Paulinho sobie śmieszkuje mówiąc, że jest dogadany z Barcą i chce tam przejść?
6
Relacjonujcie sobie mecz tenisa w jednym poście, a nie zaśmiecacie całą stronę co chwilę postami - 15:0, 30:0, ale mecz, ale piłka, koleś jest niesamowity, do ilu grają? kiedy kończą?
0
25mln z rokiem kontraktu yhmm już to widzę. Jeśli zwróci się 12mln to będzie dobrze.
0
55 mln jak coś :)
0
Llorente ma za sobą świetny sezon w Alaves i widać w nim duży potencjał co potwierdzają nawet samy statystyki. Strasznie przypomina Busquetsa więc szkoda że to Realowi się trafił taki chłopak. A Samper? Co on do tej pory pokazał? A no wlasnie nic, przesiedzial cały sezon na ławce i tyle. Być może ma jakiś potencjał, być może trafił do złego klubu na wypożyczenie, ale tak czy siak ciężko porównywać go do Marcosa.
0
Skoro nie ma żadnego rozgrywającego na wysokim poziomie, którego można wyciągnąć to zostaje nam pokombinowanie z 4-2-3-1 z Roberto w pomocy i szukaniem ofensywnego pomocnika z możliwością schodzenia do skrzydła w miejsce Messiego. Coutinho wydaje się być wtedy idealną opcją.
0
Wszystko zależy od koncepcji trenera. Jeśli chce grać 4-3-3 to potrzebujemy rozgrywającego więc wtedy z tych co wymieniłeś na pewno Seri. Natomiast jeśli przechodzi na 4-2-3-1 to wtedy przydałby się ofensywny pomocnik jako zastępca Iniesty. Ja bym najchętniej widział Coutinho, ale Keitą bym nie pogardził bo wyrasta na mega piłkarza.
0
Wszystko wskazuje na to, że o Verrattim można już zapominać. Od początku nie wierzyłem w ten transfer, ale ostatnie tygodnie narobiły mi porządnego smaczka więc teraz niestety czuję trochę zawodu. Jedyna nadzieja to, że ta wypowiedź jego to przeprosiny szejka żeby się nie wkurzył i liczenie na to, że w końcu może pod koniec okienka ulegnie. Ale wydaje mi się to mało prawdopodobne i obstawiam, że zarząd Barcy ma podobne odczucia i pewnie przestanie się o niego starać. To kto w takim razie? Jak dla mnie nie ma alternatywy, Marco to jedyny zawodnik, który z miejsca mógł uzdrowić całą linię naszej pomocy. Mówicie Seri? Nie chce mi się wierzyć żeby taki koleś udźwignął grę w Barcy. Może Valverde coś wyczaruje z obecnej kadry, ale ja po prostu w naszą linie pomocy nie wierzę i tyle.
0
Chyba on + Paulinho...
2
To jest po prostu ŻE-NA-DA! Ja po prostu wciąż nie wierzę kto kieruje tym klubem, jak można się w ogóle interesować takim piłkarzem. Już samo staranie się o takiego kolesia to wstyd i ośmieszenie dla Barcy. No az się nie chce o tym myśleć, ręce opadają.
0
Zdecydowanie James.
2
Wiesz no ciężko mieć wielkie pretensje do klubu jeśli się nie uda kupić Verrattiego. Nie wiem jak inni do tego podchodzili, ale dla mnie od dawna jest to transfer ze strefy marzeń. Nawet jak były te informacje, że sam piłkarz chce odejść to wciąż nie wierzyłem bo wszyscy wiemy jaki jest szejk z PSG. On nie pozbywa się kluczowych zawodników, a do tego ma pełno pieniędzy. Do tego dochodzą MŚ za rok na których Marco musi zagrać więc na pewno się podda bo będzie się bał trybun w trakcie sezonu. Nie wierzyłem i nadal nie wierzę w ten transfer, ale nie będę miał o to pretensji do zarządu bo uważam, że porwali się na transfer niewykonalny.
0
Jakbyś tak przeleciał te wszystkie informacje dotyczące Verrattiego to ładnie widać że dotyczyły one jedynie chęci Włocha do przejścia. Nie było żadnej bardziej wiarygodnej wiadomości o tym żeby szejk się zgodził na odejście. PSG za pośrednictwem swojej telewizji po prostu powtórzył swoje zdanie. I to chyba najgorsza wiadomość bo to że Marco chce przejść to wiadomo, ale sztuka było przekonanie prezesa. Niestety póki co się to nie udało i moim zdaniem się nie uda.
0
Ostatnia jeśli chodzi o ratowanie linii pomocy Barcelony przed kolejnym marnym sezonem. Natomiast jeśli chodzi o ściągnięcie Marco to wydaje mi się, że za rok(o ile Włoch dalej będzie chciał odejść) po Mundialu powinno być łatwiej. Bo tak naprawdę główną rzeczą, która może zniechęcić Verrattiego do forsowania przejścia jest posadzenie go na trybunach przez PSG i przez to ominięcie MŚ. Za rok już takich obaw nie będzie więc szejk powinien ulec.
2
Może i jest dopiero 5 lipca, ale póki co jeśli chodzi o transfery chyba wszyscy przyznają, że wygląda to dramatycznie. Nie ma chyba klubu ze światowego topu, który potrzebuje tak konkretnych zmian w drużynie jak Barca a zrobił póki co tak mało. Za tydzień zaczynamy presezon, a tymczasem doszedł jedynie oczywisty transfer - Deulofeu i odszedł tylko Tello. Jest tylu zawodników których trzeba się pozbyć a tutaj nic się nie dzieje. Trochę mnie to przeraża bo większość klubów robi transfery ważnych piłkarzy a u nas są jedynie jakieś gówniane plotki. I to coraz więcej złych informacji do nas przychodzi - impas z Verrattim, Arsenal nie chce sprzedawać Bellerina, Real wygrywa walkę o Ceballosa. Nie wiem co robi zarząd i co chce zrobić, ale zaraz zaczynają się przygotowania do nowego sezonu, a Barca jest w ciemnej du*ie.
2
A mi się wydaje, że Ceballos zagra w Realu. Od dawna się słyszy o tym, że chcą go pozyskać więc wątpię, że dadzą sobie go teraz odebrać. Tym bardziej, że to młody i świetnie się zapowiadający zawodnik, a ostatnio to właśnie Real słynie z takich transferów. Dodatkowo Dani ma świetny kontakt z młodymi Hiszpanami z Realu więc pewnie oni już go przekonają do przejścia.
Natomiast jeśli jest inteligentny( w co wątpię patrząc na wpisy na Twitterze) to wybierze Barce z czysto taktycznego względu. W Barcy dostanie więcej minut, idealnie pasuje na zastąpienie Iniesty i będzie się mógł od niego uczył. W Realu ma o wiele większą konkurencję i tak naprawdę żaden zawodnik tam nie gra podobnie do niego.