Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
VAR w takiej formy to bezsens. Przecież to powinno wyglądać tak, że Ci kolesie którzy śledzą powtórki powinni od razu sędziemu głównemu mówić o wszelkich błędach. A jeśli ma być tak, że sędzia będzie tego używał jedynie wtedy kiedy sam chce to tak naprawdę mija się z celem.
1
Środkowym na pewno nie będzie bo nigdy tam nie grał i nigdy tam nie będzie grał. Za to będzie świetnym ofensywnym pomocnikiem potrafiącym wejść na skrzydło - jak Iniesta.
0
Klopp powiedział to na konferencji za zakończenie sezonu. Świadczy też o tym to, że ostatnie 3 mecze w lidze grał w pomocy. Aha no i transfer Salaha to niemal pewny transfer Cou do pomocy.
5
Chcę zobaczyć Twoją minę po najbliższym sezonie w którym Coutinho ma wrócić na stałe do pomocy :)
0
Obstawiam, że transferami ogłoszonymi na początku lipca będą: Deulofeu i Lima/Paulinho. Ten pierwszy jest niemal pewny, a Ci kolejni to niestety patrząc na pracę tego zarządu mam takie straszne przeczucie, że któryś z nich do nas trafi. Niby Lima zdementował, ale nie zdziwię się jakby specjalnie tak mówił teraz po tym jak Santos postraszył skargą do FIFA. Z Paulinho znów sam koleś przyznał, że coś jest na rzeczy więc bardzo możliwe, że będzie transfer za jakieś 30mln obstawiam. Boże transfery tych dwóch kolesi, a nawet jednego z nich to będzie dramat :O
0
Oczywiście, że będzie - Verratti.
0
Może jakieś wypożyczenie na rok?
1
Ruchy Barcelony o których się ostatnio słyszy(o ile to prawda) to jest szok po prostu. To tak jakby dać pracować jakimś totalnym bezmózgom. Najpierw Lima, potem Paulinho, teraz Saul. Żeby nie było nic do tego ostatniego nie mam, ale to jest zawodnik, który jest nam całkowicie niepotrzebny. To jest bardziej ruchliwy Gomes. Nie wiem czy zarząd ogląda mecze Barcy, ale chyba każdy ogarnięty człowiek widzi jak brakuje rozgrywającego. To oni się interesują każdym tylko nie takim zawodnikiem. Ostatnio cicho o Verrattim, a pełno jakiś pierdół o niepasujących zawodnikach. Jak zmarnują okazję do zdobycia Verrattiego to nie wytrzymam.
1
Nie ma co porównywać, nie dość, że to inne pozycje to jeszcze całkowicie inna para kaloszy. Inna liga, inny poziom klas, inni rywale.
31
Idealnie będzie na Paulinho :)
0
http://estaticos.sport.es/resources/jpg/2/6/1498428924362.jpg
Co tu się wyprawia, 40mln za Paulinho :O
0
Dokładnie, wtedy Barca była w inny miejscu. Oczywiście była wciąż prestiżowym klubem, ale jednak nie było parcia na to, że w następnym sezonie ma być tryplet. Mogło wypalić, ale nie musiało. Teraz tak naprawdę musi wypalić bo wstyd mając drużynę z Messim, Suarezem, Neymarem, Iniestą, Busquetsem i Pique oglądać plecy Realu i ośmieszać się w LM. Moje zdanie jest takie, że najpierw musimy mieć klasowych zawodników na pozycjach, a dopiero potem wprowadzać młodzików. Niestety takie nastały czasy.
1
Zgadzam się z Tobą w 100%. Palencia jest WIELKĄ niewiadomą i strasznie żałuję, że Enrique nie dał mu szansy w chociaż paru meczach w lidze. Tak naprawdę nie mamy pojęcia na go stać, a tak jak napisałeś ma ,,już'' 21 lat. Rok starszy Bellerin ma za sobą już 3 sezony w Premier League w tym 2 w podstawowym składzie. Postawienie na Vidala jako pierwszego PO, a Palencia jako zmiennika będzie olbrzymim ryzykiem. Jak dla mnie dwie najważniejsze pozycje do obsadzenia w tym okienku to środkowy pomocnik i PO. Bez skrzydłowego od biedy się obejdzie, ale chyba lepiej żeby wrócił Deulofeu.
0
Uważam, że bezsensu pomysłem jest kupienie ich dwóch. Po co? Na pewno grałby głównie Verratti, wątpię żeby Seri czyli koleś w kwiecie wieku chciał siedzieć na ławie. Jedyny sens tych dwóch transferów to gdyby sprzedać Rakiticia lub Gomesa. Uważam, że najlepiej Chorwata bo jest starszy i to ostatni moment żeby na nim zarobić.
0
Czy orientuje się ktoś od kiedy zazwyczaj są dostępne bilety na Super Puchar Hiszpanii? Bo obecnie są tylko VIP w sprzedaży, a chciałbym już coś zaplanować na wakacje.
0
Ale powiedz mi po co nam tylu pomocników? Według mnie totalnie niepotrzebny zawodnik. Już mamy jednego zawodnika o podobnej charakterystyce - Gomes. Więcej nie trzeba.
12
Wiadomo super gdyby przyszedł bo jest niesamowicie utalentowany, ale z drugiej strony uważam, że to nie jest konieczny transfer na ten moment i nie wybawi nas z naszych problemów. Priorytetem powinien być tylko i wyłącznie Verratti. Potrzebujemy takiego zawodnika w pomocy jak wody. Jeśli mamy przeznaczyć na kogoś tak duże pieniądze to właśnie na Włocha. Nie chce mi się wierzyć, że stać Barce na zakup dwóch takich zawodników bo to wydatek rzędu 200mln.
0
Oczywiście mogę się mylić, ale wszelkie informacje jakie do nas dochodzą mówią, że Barca ma około 80mln na transfery + pieniądze ze sprzedaży. Do tego co chwilę słyszymy jak to im szkoda wydać pieniędzy na dobrego zawodnika i szukają tańszej alternatywy. Media donoszą, że 80mln chcą przeznaczyć na Marco. Do tego bierz pod uwagę kalectwo zarządu odnośnie sprzedaży zawodników - jeśli chociaż 30mln dostaniemy to będzie cud. Wydaje mi się, że nie wydadzą całej sumy na jednego zawodnika. Niestety..
0
Czyli będzie Paulinho...
Barcy nie stać 120mln na jednego zawodnika, jestem tego pewien. Wyobrażasz sobie że Barca pobija rekord transferowy ściągając pomocnika? Nie ma opcji.
1
To jest fake :)
0
No był artykuł, że podobno powiedział iż chce klasowych transferów do PSG bo inaczej odejdzie. I on to zdementował na Instagramie. Tutaj może będzie podobnie. OBY
0
Globoesporte to nie to samo co mówiło, że Lima przechodzi do Barcy? Po czym się okazało, że nikt nic takiego nie mówił. Tutaj może być podobnie jak z tym wywiadem Verrattiego.
13
Jeśli ta wypowiedź Paulinho jest prawdziwa to po prostu nie chce mi się wierzyć co się dzieje. Jakim cudem w ogóle Barca może się interesować takimi zawodnikami? To jest wręcz szokujące i zawstydzające. Przecież cały świat piłkarski nas wyśmieje...
0
Dembele według mnie nie przyjdzie bo Barca nie da za gówniarza 90mln. Poza tym uważam, że nie możemy grać takim ustawieniem jak napisałeś. Jest zbyt ofensywne, Messi nie udziela się w obronie więc musielibyśmy mieć dwóch niesamowicie walecznych i szybkich DM-ów. Busi jaki jest każdy widzi - wolny i słaby fizycznie, wszystko nadrabia dobrym ustawieniem. Roberto to też nie jest DM tylko box-to-box. Takie ustawienie nie ma u nas szans. Jeśli chodzi o alternatywy to możliwych opcji zostaje tylko tak naprawdę ten Seri. Niestety nie ma na rynku obecnie innego gracza, który jest do wyciągnięcia i ma podobny styl gry do Marco.
2
Czy Wy też macie takie złe przeczucie co do tego okienka transferowego? Niby słychać o Verrattim, Dembele, Bellerinie, ale umówmy się każdy z tych transferów będzie graniczył z cudem - a zwłaszcza ten pierwszy. Co w takim razie gdy nie uda się ich pozyskać? Ściągamy jakieś alternatywy byle by było(typowe dla obecnego zarządu) czy odkładamy gotówkę i czekamy na odpowiednią okazję za rok? No ale czy możemy sobie pozwolić na kolejny rok bez pomocy i bez odpowiednich zmienników? Chyba raczej nie. Współczuję jakby nie patrzeć zarządowi bo mają przed sobą cholernie trudne i bardzo odpowiedzialne zadanie. Niby ok wiadomo, że mają się starać o takiego Verrattiego no ale to się zapowiada na długą walkę i tak naprawdę umówmy się z małą szansą na powodzenie. Może warto w trakcie rozmów z PSG już sobie coś zaklepać chociaż tak wstępnie w przypadku fiaska z Włochem? No nie wiem co tu zrobić, ale naprawdę boję się tego okienka bo potrzebujemy topowych zawodników, a oni są w większości nieosiągalni.
0
Nie ma co się póki co na nic nastawiać. La Gazetta to gówniana gazeta na poziomie Mundo i Sportu więc to wszystko może być zmyślone.
0
Masz rację, ale powiedz mi jedno - jaki sens jest trzymać w klubie piłkarza, który nie chce dla Ciebie grać? No jaki? Bo dla mnie żaden. Nie daje z siebie wtedy 100%, nie utożsamia się z klubem i kibicami, wprowadza zamęt w szatni. Ok jest Mundial za rok więc pewnie Marco by grał żeby mieć formę, ale co to da szejkowi skoro po MŚ znowu Włoch będzie chciał odejść i potem może się już na serio zbuntować. Ja rozumiem, że kontrakt ale po co robić coś na siłę na czym tracą obie strony, a tak naprawdę bardziej PSG. To jest głupie zachowanie i trzyma na siłę kogoś tylko po to żeby utrzymać swoje zdanie.
0
Gazety mają swoich ludzi w wielu miejscach. Znajomych, którzy znają inne ważne osoby. Oczywiście dużo rzeczy sobie dodają, ale zawsze troszkę prawdy tam jest. Za dużo jest informacji o Verrattim żeby to były same plotki.
2
Zgoda, ale gdyby Neymar tak się zachowywał to bym chciał żeby go sprzedali. Tylko żeby klub wyciągnął jak najwięcej. A co miałbym się burzyć, że ziomek nie chce dla nas grać? Nie chce to nie, niech wypada z klubu. Po co nam taki zawodnik, który nie chce grać dla nas? Nie widzisz, że nie ma sensu trzymać na siłę kogoś kto nie chce grać dla Ciebie? Dla mnie to jest oczywiste.
0
Nie porównuj transferu z Barcy do Realu i na odwrót. Nie ma na świecie tak wrogich do siebie klubów jak te. PSG nie jest ani wrogiem Barcy, ani jakimś wybitnym rywalem. Klub na wysokim poziomie, ale nie jest to top.