Granto
Dołączył/a: październik 2010
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Trzeba przyznać, że ładnie sobie pykają. Bardzo mi ta akcja przypomina styl gry Barcelony w 2 pierwszych sezonach Enrique i zabójcze trio MSN.
0
Dobrze się zachowałeś, to pewnie były drgawki gorączkowe. Z opisu wnioskuję, że drgawki uogólnione, które baaardzo często zdarzają się u dzieci w trakcie gorączki. Jeśli syn po wszystkim wrócił do siebie i nie widać żadnych odchyleń to wszystko powinno być super :)
0
Nie ma co się dziwić, że Barcelona chce kupić Griezmanna bo Suarez w tym sezonie to jest dramat. Zawsze był niechlujny, ale obecnie wygląda to katastroficznie.
0
Hahah właśnie szukałem tego posta, ale nie mogłem sobie przypomnieć jak nazywał się ten koleś. W ogóle co chwilę wrzucał jakieś informacje, że Cou nie przejdzie :D
2
Ale mi się śmiać chce z tych wszystkich pesymistów i cwaniaków, którzy naśmiewali się z innych którzy mieli nadzieje na ten transfer. Ciężko było się nie jarać różnymi doniesieniami bo Coutinho to po prostu marzenie transfer.
Najlepsze źródła potwierdziły - Coutinho w Barcelonie za 160mln euro! Jest nasz!!!
7
Najlepsze źródło!!!!!
0
Bez przesady, że Paulinho i Iniesta grają jakoś świetnie w defensywie. O ile w pressingu Brazylijczyk się fajnie udziela to statystyki ma przeciętne. Zobacz sobie na statystyki Coutinho, Iniesty i Paulinho w obronie to są niemal identyczne.
0
To jest Twoja opinia czy kogoś wypowiedź? W poważnych źródłach nic się o Keicie nie mówi więc chyba opcja z jego wykupem teraz od początku była spisana na straty.
0
Raczej 3, dość słabe źródło.
7
Nie ma jeszcze porozumienia między Liverpoolem a Barcelona odnośnie transferu Coutinho, który nie pojechał z drużyną do Dubaju. Barca i sam piłkarz są przekonani, że wkrótce dojdzie do ugody. Liverpool wciąż próbuje przekonać Coutinho do pozostania, ale Brazylijczyk jest nieugięty i chce odejść już teraz.
(Melissa Reddy dla Goal.com)
0
No wiem śmieszna sytuacja, ale po prostu przetłumaczył wpis jaki był :D
0
Dwie pierwsze są też nowe z artykułu dzisiejszego z Liverpool Echo.
0
Wszystko sprzed ostatniej godziny.
2
Liverpool skontaktował się bezpośrednio z Leicester żeby przekazać im iż nie są zainteresowani Mahrezem, a wszystkie pogłoski są zmyślone. (@carlmarkham)
19
Preferowaną opcją przez Liverpool byłoby osiągnięcie porozumienia teraz i transfer w lecie, ale Coutinho powtarza, że pragnie odejść już teraz. (Neil Jones - Echo)
Liverpool jeszcze się nie poddaje i ciągle wierzy, że uda im się zatrzymać ich gwiazdę. Póki co nie było jeszcze formalnej oferty z Barcelony, ale ma się to zmienić w ten weekend. (Neil Jones - Echo)
Transfer Coutinho może zostać potwierdzony do poniedziałku. ( @eaamalyon)
Źródła bliskie Coutinho zdradziły The Independent, że porozumienie zostało osiągnięte między klubami i piłkarz zaczyna spełniać marzenie (@eaamalyon)
Thomas Lemar jest priorytetem dla Liverpoolu, ale Monaco nie chce go sprzedawać w zimie. ( @eaamalyon)
Liverpool nawiązał kontakt z otoczeniem Mahreza. ( @eaamalyon).
0
Nie przypominam sobie ogłoszenia jakiegokolwiek transferu przez Barce w weekend, zwłaszcza tak dużego. Jak już to oficjalka będzie w przyszłym tygodniu, ale póki co nie zapowiada się bo Klopp podobno blokuje transfer.
14
,,A więc Barcelona chce ogłosić transfer Coutinho w przyszłym tygodniu. Jedyną blokadą jest Klopp, bo to on ma ostateczny głos i zadecyduje czy Coutinho może iść teraz czy dopiero w lecie.'' Balague
Wzięte z rzetelnego konta na Twitterze Anfield HQ.
4
Skoro najlepsi dziennikarze piszą, że Barca proponuje tyle i tyle to chyba oznacza, że wysłała.
9
Ludzie to są zarobki brutto czyli netto będzie miał niecałe 2mln. Wydaje mi się że to w miarę dobra suma. Jakieś 1.5mln byłoby idealne no ale i tak jest spoko. Ile Wy byście chcieli mu dac? 500tys? To Barcelona a nie Legia.
3
Klasowy pomocnik? A Coutinho to kto? W lecie wystarczy zakup fajnego, młodego stopera i sprowadzenie ponownie Sampera jeśli będą omijać go kontuzje.
2
Artykuł ten napisał Paul Joyce czyli najbardziej rzetelny dziennikarz Liverpoolu.
0
Tak już bywa gdy jest się wiecznym pesymistą :)
0
Ściągniemy 30 letniego zawodnika, który będzie kosztował niby 20mln, ale pensję będzie miał olbrzymią. Znając nieporadność naszego zarządu dadzą mu kontrakt na 5 lat czyli w przypadku spadku formy nie pozbędziemy się go do końca kontraktu. A spadek formy jest bardzo możliwy bo Oezil już szczyt formy osiągnął i już lepszym piłkarzem raczej nie będzie. Coutinho może i jest drogi, ale najlepsze jeszcze przed nim, a jeśli wypali w 100% to będziemy mieli absolutnie topowego pomocnika na lata. Wolę wydać więcej i kupić kogoś młodszego niż kolejnego dziadka zwłaszcza gdy średnia wieku kluczowych zawodników niebiezpiecznie zbliża się do 30.
0
To jest fake
0
Po prostu jestem spostrzegawczy :D
21
Messi ma srogiego naganiacza :D
2
Naucz się dziewczyno najpierw czytać bo nigdzie nie było napisane, że transfer zostanie domknięty 3 stycznia. Były informacje, że Barca chce sfinalizować kupno jak najszybciej, a 1-3 stycznia może być gorąco bo mają rozpocząć się negocjacje i wtedy się wszystko okaże czy Liverpool będzie skłonny sprzedać czy nie. Natomiast 130mln funtów to w przeliczeniu ok 150mln euro. Większość źródeł podaje, że cena ma oscylować wokół tych 150mln, a więc to może być zarówno 110+40 jak i 130+30. Nauczcie się analizować dobrze informacje i podchodźcie do tego na spokojnie bo potem właśnie pojawiają się zbędne i durne posty.
0
Po prostu nie rozumiem czemu Barca się nim nie interesuje. Przecież to jest złoty chłopak, idealny pod styl Barcelony. Bardzo przypomina Verrattiego, kontrola gry, rozgrywanie, klepka, kreatywność, waleczność, dobra gra w defensywie. Za pieniądze, które chce Gremio za Arthura czyli 50mln myślę, że spokojnie jest do wyciągnięcia Torreira. A do tego ma europejski paszport i sprawdzony w Europie.
0
Jest na stronie Przeglądu sportowego.
1
Czy ja wiem czy zbyt ofensywnie. Roberto potrafi dobrze bronić więc będzie fajnie asekurował Semedo + ma świetną kondycję więc będzie robił swoje rajdy do przodu. Dembele potrafi się udzielać w defensywie i nie będzie zostawiał prawej flanki odsłoniętej. Według mnie takie ustawienie ma szansę być po prostu kosmiczne jeśli chodzi o kreację gry. Brakuje jedynie właśnie zmiennika za Iniestę bo kapitan już nie da rady grać co mecz po nawet 70min. Transfer Coutinho to dla mnie absolutny priorytet, Griezmann jest kompletnie zbędny, wolałbym przeznaczyć pieniądze na ciekawego Arthura oraz na De Ligta w lecie.