6

Śmieszne, że Pjanić zdążył już wyśmiać i zdementować wszelakie plotki, ale katalońskie szmatławce i tak produkują bajeczki. Włoskie media twierdzą, że Bośniak wkrótce przedłuży kontrakt więc chyba na szczeście można zapomnieć o Pjaniciu.

0

Po prostu brakuje im topowego bramkarza, obrońcy(środkowego albo bocznego) i pomocnika.

19

A to nie Nacho sprokurował karnego na Ronaldo? Jak już wypisujesz to bądź sprawiedliwy.

0

Ale to nie jest zawodnik na pierwszy skład Barcelony. Tutaj w ataku muszą grać wybitni zawodnicy, a nie jedynie solidni piłkarze.

0

Nie wygląda to dobrze patrząc pod kątem Barcy w przyszłym sezonie. Suarez już w tym sezonie wyglądał słabo. Będziemy mieli do dyspozycji 31 letniego Suareza i Messiego, poza tym młodziutkiego Dembele i przeciętnego Alcacera. Jeśli zarząd nie ma zamiaru teraz kupować napastnika to w lecie 2019 trzeba będzie wydać kosmiczne pieniądze na jakiegoś cracka.

21

Jeśli religia wpływa negatywnie na Twoje zdrowie, to znaczy że coś z nią jest nie tak.

0

Nie no jasne to byłby transfer z gatunki niemożliwych, ale JEŚLI klub z Paryża byłby pod ścianą to grzechem byłoby nie spróbować. Ogólnie Mbappe jest na tyle młody, że można poczekać aż jego kontrakt będzie się zbliżał ku końcowi. Będzie miał wtedy ile lat? 23? Przecież to wciąż będzie młody piłkarz. Idealnie za te 3/4 lata kiedy era Messiego będzie się kończyć, zwolni się olbrzymia pensja po nim i wtedy będzie można skusić Francuza.

0

Niektórzy piłkarze Realu też kibicowali Barcy i jakoś grają w Realu. U nas gra jego najlepszy kumpel z kadry Dembele więc myśle, że to byłby duży argument.

4

Jeśli PSG rzeczywiście będzie musiało tak drogo sprzedać zawodników to ja bym się wstrzymał z zakupem drogich napastników i za rok wszystkie siły wpakował w sprowadzenie Mbappe. Chłopak jest niesamowity i jestem pewien, że niebawem będzie najlepszym zawodnikiem na świecie. Suarez za rok będzie miał 32 lata więc trzeba będzie znaleźć jego zastępstwo. Ściągniecie Mbappe byłoby absolutnym mistrzostwem świata. Zobaczylibyśmy wtedy kto jest ważniejszy dla PSG - Neymar czy Kylian. I przy okazji trochę pobruździli Realowi :)

0

No ja bym się martwił z tym zarządem. Nigdy nie wiadomo co oni wykombinują jeśli Griezmann zostanie. Tutaj mamy przynajmniej pewność, że za 100mln przychodzi top zawodnik. Boję się, że jesli Francuz nie przyjdzie to Barca sięgnie po jakiegoś Di Marię albo Dybalę, który jest całkowicie niepotrzebny + moim zdaniem mocno przereklamowany.

0

Powinni zaklepać De Jonga na przyszły sezon tak jak zrobił Liverpool z Keitą. Teraz kupują Thiago, w zimie przychodzi Arthur, a za rok w lecie Frenkie. To byłoby idealne zestawienie.

0

Weź się człowieku ogarnij.

2

Szkoda, że Ajax podobno nie doszedł do porozumienia z Barca :/ Najlepsza opcja byłoby wykupienie de Jonga i pozostawienie go na rok w Ajaxie. W to okienko kupujemy Thiago i Arthura, takie rozwiązanie byłoby super.

1

Segura lepiej nie działaj :/

0

Tak

0

Nie no jasne bo Mbappe nic nie robił. Ok może przesadziłem z tym słabo, ale no umówmy się zagrał przeciętnie. Dembele musi zdecydowanie poprawić myślenie na boisku, dokłdność podań, grę na jeden kontakt.

0

Słabo, dużo niedokładności i niechlujnosci. W ostatniej akcji meczu dobijal strzał, ale bramkarz świetnie obronił.

1

Tylko jest różnica między kupowaniem za 35mln takiego Gomesa, który kompletnie nie pasuje do filozofii klubu i niemal pewnym jest, że się nie wpasuje, a kupowaniem młodziutkiego i baaardzo zdolnego chłopaka, który no pasuje do nas idealnie. Jeśli będziemy odpuszczać takich zawodników, to będzie jak z Eriksenem. Klub powinien pozbyć się szrotu, zawodników, którzy nie pasują do Barcy - Gomes, Vidal, Denis. Ja bym też wyrzucił Paulinho no ale wiadomo, że nie odejdzie. Wtedy mamy miejsce na takiego młodego De Jonga. Uważam, że ryzyko jest warte podjęcia gdy sprowadza się zawodników młodych i przede wszystkim z DNA Barcy, którzy idealnie tutaj pasują. Tak jest właśnie w przypadku Frenkiego i Arthura. Też bym chciał transferu Thiago, ale nie dziwię się zarządowi, że są troche sceptycznie do niego nastawieni. Chłopak miał wszystko żeby odnieść sukces w Hiszpanii to uciekł, a do tego jest bardzo szklany.

0

Tak samo jak Eriksen w Ajaxie, który nie był na wtedy do gry w Barcelonie? Jak nie będziemy kupować zawodników, którzy są młodzi i mają duży potencjał to będziemy musieli ich kupować jak będą kosztować po 200mln. Oczywiście klasowy pomocnik jest potrzebny na teraz, ale to nie wyklucza transferu De Jonga, który na spokojnie mógłby być zmiennikiem Ivana czy Busquetsa.

2

Eriksen asysta i gol właśnie. Koleś króluje w swojej reprezentacji.

1

Mnie on bardzo przypomina Modricia. Świetna technika, inteligencja, drybling, przyspieszenie, praca w defensywie. Nie jest to na pewno zawodnik idealnie w stylu Xaviego, ale coś pomiędzy Modriciem a Busquetsem.

1

Podania z ponad 90% celnością nazywasz nonszalancją? Gdzie Zieliński a gdzie Thiago, odleciales.

0

Szkoda, że wciąż żadnej konkretnej wiadomości o Thiago.

0

Szkoda tylko, że Amora mają zaraz wyrzucić z klubu :D

41

Świetnymi to byli piłkarzami, a czy będą świetni w zarządzaniu sprawami klubowymi to się dopiero okaże.

0

Google.pl --> Lucas Paqueta

4

Chyba nie mniej niż 150 milionów.

0

Ale że nie chce, bo w zarządzie są takie dinozaury jak Segura to nie ściagnie.

0

I to DNA Barcy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?